Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
28. apr 2009

ale myslim aby ste kAZDY DEN SNAZILKOVALI TESTOVAT UZ NEMUSIS 😅 😅 😀

simib
28. apr 2009

Veď áno.Testov mám dosť to je v pohode.Ale či bude dosť materiálu od mužíka keď budeme každý deň.Minulý cyklus sme stále každý deň aj dva krát a nevyšlo.

dinduska
28. apr 2009

AHA.TAK TOHO SA NEBOJ ONI SA TVORIA STALE.ALEBO MU KUP ZINOK MOJ MUZ ICH MAL POTOM TAK VELA ZE NO TO SOM ESTE NEVIDELA. 😅 😅 ONO TO JE NEVYSPITATELNE.MY SME TIEZ SNAZILI KAZDY DEN A NIC A TERAZ LEN JEDINY RAZ A AHA 😀 😀

simib
28. apr 2009

No veď práve.Asi to nechám na chuť,lebo mužík hovoril že je dosť unavený ale že možno nebude.

dinduska
28. apr 2009

nechaj tomu volny priebeh a urcite sa podari 😉 🙂

simib
28. apr 2009

OK a kedy dáš ten test do albumu?

dinduska
28. apr 2009

za chvilu uz sa natom pracuje 😀 😀

simib
28. apr 2009

Teším sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dinduska
28. apr 2009

uz je tam.len ciarocka je o kulilincek slabsia lebo ten vcerajsi bol z prveho ranneho mocu a ten dnesny som robila okolo pol siestej a cez den som bola milion krat na zachode cikat 😅 😅

simib
28. apr 2009

Je super .Dinduš je tehu jupí jupí jupí 🙂

dinduska
28. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 jej to je pekne ked sa tak tesis so mnou 😀

simib
28. apr 2009

Velmi moja velmi sa teším.HURÁ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dinduska
28. apr 2009

dakujem 😀

simib
28. apr 2009

No bodaj by si nadávala. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

dinduska
28. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀

simib
28. apr 2009

Dinduš mala si na OVU teste aj iba jednu.Lebo v jednej téme riešime či tam majú byť stále dve a pred OVU rovnaké alebo tam niesú stále dve.

lucinka1104
28. apr 2009

ja tu trpím samomluvou že? 🙄

dinduska
28. apr 2009

ked tak teraz rozmyslam tak ja som testovala vzdy od 11dc a ciarocka tam bola slaba a ked uz bola silna tak som dalej netestovala tak neviem povedat.ale podla mna by tam asi nemala byt stale. 😨

simib
28. apr 2009

Lucinka nie moja 😀 😀 😀 😀 😀

dinduska
28. apr 2009

lucka je tu 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lucinka1104
28. apr 2009

som sa zľakla 😀
už sa teším na hokej a no aj tak som nešťastná z tých negatívnych testov kedže ja mam ovu raz za 30 dní 😝 a snažili sme presne cez a nič 🙄 tak som trochu sensible teraz

simib
28. apr 2009

Lucinka tak ak chceš mať bábo teraz tak prestaň kojiť alebo odlož bábo na neskôr lebo takto sa utrápiš.

lucinka1104
29. apr 2009

no chcem ma na to osobné dôvody ale do leta musím otehohotnieť...
vieš ked mne budú malého v lete operovať a len v prípade kojenia s ním môžem ísť do nemocnice....
dnes bt 36,9 včera som mala cca 15 min strašné bolesti v podbrušku a v krížoch a nič

lucinka1104
29. apr 2009

zase som tu sama 😕

saksina
29. apr 2009

ahojte, minule som tu písala, že mám akoby tehu príznaky, ale test bol ešte negatívny, lebo som len v polke cyklu. Tak sa mi pridávajú ďalšie príznaky, býva mi večer zle, cítim sa ako by až po krk najedená a práve som vyliala kávu, lebo mi prestala chutiť 😉 Tak som zvedavá, čo z toho bude... Toto sme znova skúsili len prvýkrát, tak až sa mi nechce veriť, žeby to vyšlo hneď na prvý šup 😉 MS mám dostať až okolo 10.5. tak skôr už testovať nebudem

dinduska
29. apr 2009

ahojte babky,zelam krasne neskorsie ranko 😀

baby konecne som sa poriadne najedla a 3krat hadajte ze co mmi zase tak strasne zachutilo,ze som prekonala tu moju nechut.no jasne,ze pizza 😅 😅 😅

inak sa citim uplne normalne v pohode je mi super 😀

a u koho to vyzera,ze sa prida??? 😕 😕 😨

dinduska
29. apr 2009

babky kde ste?ja som bola dnes u dr s tou hrckou lebo ma to zacalo dnes bolet.povedal,ze zatial to nieje nic vazne,ze cez tehu sa mi to moze troska zvacsit ale,ze to budu sledovat a ked sa to zacne zvacsovat na operaciu.tak som uplne nadsena. 😠 😠 😠 ☹

dinduska
29. apr 2009

nikto nikde?ja som testla este aj mamatestom a testik som dala do albumu nieco pre mimi.mozete kuknut 😉

n645a
29. apr 2009

ahoj dinduška super že ti chutí aspon niečo, no tie testiky su krásne.A doki ti čo dneska povedal na tehtenstvo či ešte nemáš knížku

dinduska
29. apr 2009

mam si prist prenu o 2tyzdne takze este nie 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre