Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

adriana27
15. okt 2007

jeeej Diusa gratulkoooo 😀 😀 😀
Baby ja testujem zajtra, tak mi teda drzte palce, lebo ten prvy test vysiel fakt divno..
Dius a v kolkom dni cyklu si ty ked si testovala? a aku ciarku si mala? slabu?

mimus
15. okt 2007

adriana drzim prsteky na zajtra 😉

adriana27
15. okt 2007

diky Mimus, ty betarka, si vsade hihi 😀

mimus
15. okt 2007

tak ako ty 😀

adriana27
15. okt 2007

hej, poviem ti, ze to jedine ma momentalne tesi a cim viac nazorov pocuvam, tym viac si robim nadeje.. neni to chore? 😅
a nech, co ma po tom, hlavne ze nadej zomiera poseldna! no ne? uff, aka som len mudra, sak zajtra ked uvidim tu hnusnu 1 ciaru ma aj slahne 😠

adriana27
16. okt 2007

DObre ranko kocky, tak dnes som sa testla a nic 😢 😢 😢
test negativny, som si nieco zasa namyslala, som z toho nestastna ☹ ☹
Dnes som 10 DPO a tak si myslim ze ak by som bola tehu, tak sa daco ukaze, aspon slabucka /, ale nic 😔
ach jo, zivot je taky ☹ 😔

miriamka
16. okt 2007

Ahoj adriana,nezufaj,mozno je este naozaj skoro!A mas nejake priznaky,ako sa citis?

veva1
16. okt 2007

adri 10 DPO ukaze test ,len u 10% dve //,nech je akokolvek citlivy. 😉

adriana27
16. okt 2007

hej? 10% ? no ja neviem ako mam testovat, lebo ja mam dlhy cyklus 30-40 dni.. ako kedy..
ale pichaju ma vajecniky a brutal ma bolia krize, ale hrozne.. ale ved to mozu byt aj priznaky mrchy 😒 takze tazko povedat
min. mesiac som mala cyklus 42dni, to znamena ze mrchu by som mala mat pri rovnakej dlzke cyklu asi 24/10, ale inokedy mam cyklus 30-32dni.. tak neviem. Ovu som mala predpokladam 4-6/10 a snazili sme sa intenzivne od 3-7/10.

ja uz to nechapem ako funguje ☹

veva1
16. okt 2007

adri ostava ti len pockat 😉 Co som ja citala,tak by mrcha mala prist cca 14dni po ovulke,takze ak mavas dlhsi cyklus tak by si mala mat ovulku neskor.Ale ci to je naozaj tak? Asi sa treba snazit intenzivne cely mesiac. Na priznaky sa velmi neviaz,lebo casto si ich vyvolavame uplne podvedome same 😉

miriamka
16. okt 2007

Adriana...pockaj.Ja som testovala az 17DPO 😉

adriana27
16. okt 2007

diky babule, aspon ze sa tu mozem vyrozpravat a ma povzbudite 😒

miriamka
16. okt 2007

Troska este pockaj...kludne mozes byt tehu,len hladina HCG stupa pomaly tak Ti to tehu test este nemusi ukazat.

loss
16. okt 2007

adrianka alebo skus ten tehu test vola sa VIOLavcastny mozno ten ti ukaze vytuzene //palicky 🙂

adriana27
16. okt 2007

loss, to je nejaky citlivy testik?
Myslim, a to nechcem byt pesimista, ze mne sa // tento mesiac veru neukazu 😢
bolia ma vajecnky, neviem ci som neni aj prechladnuta.. mozno to bude ten problem.. nemam klasicke mrcha priznaky.. skor take prechladnute, vejacniky, krize.. Ja uz ani sama neviem 🙄
ale skusim este isto 1 test, nadej zomiera posledna 😉
Inac ja pouzivam testy z tej stranky lacnetesty.sk. Neviete ake su? teraz som ich mala 1.krat

miriamka
17. okt 2007

Adriana...skus ine testy.Ja som testovala testom Mamatest a Rapipreg.

loss
17. okt 2007

ano ten je jeden z najcitlivejsich a urci tehu velmi,velmi skoro len je dost drahy okolo 300sk

trinitylex12
17. okt 2007

Ahoj babenky, ja som sa tentoraz vykašlala na všetky tehu . testiky s lekárne a priamo som šla doktorke na krv - no a čuduj sa svete že pozitívny hmm...

No a príznaky : den pred MC naliate prsia,citlivé / ja neviem ako druhým ale mne sa normalne o číslo zvätšili 😎 / bolest krížov, no a v den termínu MC a ešte den po tom ma bolelo bruško akoby som mala dostať len sa mi nemohlo spustiť 🙂 kdožvie prečo 😉

sarinka23
17. okt 2007

Trinitylex12: mne 10dni meska menstr. tak som si robila dnes 2testy z toho 1mi hned vysiel pozitivne a 2negativne tak teraz naozaj neviem , bolesti mam aj krce atd ako by som dostat mala ale nic....

miriamka
17. okt 2007

Sarinka...no ked Ti jeden hned ukazal // tak potom si tehu!

sarinka23
17. okt 2007

Miriamka: myslis ze ano ja neviem ako mne 10dni meska menstr. ale bolesti a krce atd mam ako keby uz,uz som mala dostat ale nic, len vcera a pred vcerom som mala pocit na zvracanie z cigarety inak nic take.

miriamka
17. okt 2007

Sarinka...ja som mala podobne pocity,ako keby mala mrcha dojst ale nechodila.
A tiez som mala velmi pevne prsia,naozaj uplne ine ako inokedy takze to bolo uz potom jasne 😉

zouzi
17. okt 2007

sarinka, chod k lekarovi a budes vediet na com si... 😀 Drzim palce

sarinka23
17. okt 2007

No ano prsia mam plnsie a ine ale som myslela ze to je tym ze mam dostat, hoc meska uz 10dni nikdy pred tym mi nemeskala max 1den ale teraz fuuu neviem 🙂

vesi
17. okt 2007

sarinka, pocity pred ms môžu byť rovnaké ako v tehu. nechápem na čo čakáš, chod k lekárovi...

sarinka23
17. okt 2007

Vesi:pretoze som myslela ze dostanem normalne menstr. a necakala som ze az thak mi bude meskat atd. chcem ist len neviem ci to nie je skoro neviem naozaj

miriamka
17. okt 2007

Sarinka...ja som mala plne prsia,take som nikdy nemala pred mrchou!Proste co som tehu,su uplne ine 🙂

sarinka23
17. okt 2007

Miriamka: ta aj ja ic mam ine su plnsie atd. ale take som ich zvykla mat aj pri mrche tak neviem.

miriamka
17. okt 2007

Sarinka...ved to Ti hovorim,oni su ine nez pri mrche...ved az si tehu,zistis 🙂

adriana27
17. okt 2007

no, mna teda strasne bolia krize, normalne mam problem sa zohnut, to je az divne..skor myslim ze to bude daky zapal.. a pobolievaju vajecniky.. test som teda odlozila az na tu nedelu ked budem 14DPO, lebo 10DPO som mala negativny. Ked aj ten nedelny bude negativny, kaslem na to a idem na vyvolavacku som sa rozhodla..
Ale ja chcem // tak straaasne moc 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre