Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mery888
4. máj 2009

dindus...a tie teplacky urcite vyuzijes...a s malou sa moc netahaj...nech je secko ok.. 😉 treba muza zneuzivat 😝

dinduska
4. máj 2009

mery ono to nieje take lahke.tatina mavame na tyzdnovkach,takze tyzden sme same.takze sem tam musim. 😖

mery888
4. máj 2009

ahaaa....tak to je inak super, ze sa Vam zadarilo mimco.. 🙂 ked je takto na tyzdnovkach....

saksina
4. máj 2009

mery podla mna si to mala pokazeny test, ked sa ti nezjavilo nic a potom az ta testovacia ciarka... Niekedy sa to stava a ty si mala akurat smolu.... Takze kludne zajtra alebo v stredu testuj (ked si si tak predsavzala 🙂 ) drzim ti palce, aby ti vysli dve ciarky krasne 🙂

mery888
4. máj 2009

saksina Ďakujem za pozbudenie 🙂 ale ta mrcha mrchatá určite dorazí..... 😝 lebo šak nemôže byť všetko dokonalé...normálne ma neskutočne bolia kríže..až sa mi plakať chce..ale necem si nič na bolesť dávať - čo ak možno....a cítim sa tak jak choro...ze unavená...a mávam teplotku tak okolo 37,4 furt...ale vobec nadcha ani hrdlo...tak nerozumiem...uz mi asi hrabká... 😠
a ty ako??ty musíš až do nedele vydržať však... 😒 držim palce...možno budeme obe spolu tehulky..aj s dinduš.. 😀 😀 kiežby...

lucinka1104
4. máj 2009

mery to bude tehu 😉 teplota v tehubýva mam všetky príznaky

dinduska
4. máj 2009

luci asi tam malo byt mas,vsak? 😀 😀

a ty sa ako citis?

mery888
4. máj 2009

🙂 🙂 juuuj vždy keď sem prídem, tak mam fajn pocit, lebo ma vždy povzbudíte kočky...ďakujem 🙂
a lucka ako?
dinduš a dcerka ma vlastne koľko rokov?som kukala foto...chutná.. 🙂

lucinka1104
4. máj 2009

hej máš 😀
ale ja tak normálka už mam po mrche 😝

dinduska
4. máj 2009

tak to je fajn,to si ani nemala nieako dlho,vsak?ci sa mi lem zda 😅 😨

mery 21ho bude mat rok a pol 😀

mery888
4. máj 2009

inak aj mne sa zdaaa...sak to rychlo ubehlo...takto to zbehne aj do ovulky lucinka.. 😉 uvidis
dinduska to budete mat taky super rozdiel medzi malou a mimim 😉 aj ja by som tak chcela mat... 😀

lucinka1104
5. máj 2009

mery to ona bola taká krátka resp. rozťahaná lebo už zase krvácam 😝 😝 😝 no môj drobec as do rána kojil 9 krát takýmto pádom bude ovu ozaj až v juny. Teraz si musím prvorade preliečiť mykozu už ma trapi tretí týždeň.

saksina
5. máj 2009

dobre ranko 🙂
mery ja som vcera nevydrzala a skusila test a nic, tak bud som si vymyslela tie nevolnosti a v podbrusku ma boli v ramci PMS alebo uz neviem.... 😒 Som myslela, ze by sa uz mohlo nieco ukazat... Mozno je stale skoro, ale teraz uz naozaj vydrzim do tej nedele, kedy by som mala dostat a potom sa zariadim 😉 Mozno dostanem aj skor ako v nedelu 😅

lucinka1104
5. máj 2009

testovať pred vynechaním mrchy sa nevypláca

saksina
5. máj 2009

no to máš pravdu luci, už to robiť nebudem, počkám si až na meškanie, to je najistejšie

martina46
5. máj 2009

ahojte, prosim poradte so svojimi skusenostami.
pred 3 mesiacmi som odstavila, menzes nabehol skoro hned, mala som 3 cykly uplne normalne, ako pred tehotenstvom, potom po skonceni 3 menzes sme mali styk a o dva dni na to to mala akoby silne ovulacne bolesti. kedze to bolo ale prilis skoro, myslela som, ze je to nieco ine. no bolesti - hoci slabsie - boli aj potom, tak som sla na vystrenie, dr mi nenasla nic, akurat, ze mam trochu prekrvenu maternicu, to by aj sedelo, lebo podla tej asi ovulacie som mala dostat menzes, v ten den som aj malicko krvacala, skoro iba spinenie. potom uz nic. toto sa mi stalo iba raz v zivote - ked som otehotnela. vzdy dovtedy som riadne krvacala, ako sa patri 😀
no a samozrejme, kedze to bolo presne, ako ked som otehotnela s tanickou, tak som rozmyslala, ci nie som tehotna. test vysiel negativny a aj dnesny. dnes by som uz bola cca 12 dni po oplodneni (hoci dnes som tam videla taku sotva viditelnu 2. ciarku, ale to naozaj iba sotva 😀 ) no viem, ze testy nie su 100% spolahlive, no minuly mi vysiel pozit. den po meskani menzesu 😀
zajtra idem na ultrazvuk, no kvoli tym bolestiam, nie pre mozne otehotnenie, hoci, mohlo by to uz byt na UTZ tak skoro vidno? ale mam prist s prazdnym moc. mechurom, to na tehu sono sa chodi tusim s plnym? ak si dobre pamatam....
som mierne nervozna 😅

martina46
5. máj 2009

no zabudla som napisat, ze dnes som zas zacala krvacat malinko 😕
a mam aj divne priznaky, ako pri 1.tehu.... ale to sa mi moze aj iba zdat... neviem....

mery888
5. máj 2009

martinka46 ja osobne si myslim, ze to moze byt tehu...len je ete skoro na to aby to bolo vidno na UTZ..moj nazor.. 😉

babulky...tak ja som dnes musela odist z prace skor, bo mi bolo moc moc zle... ☹ a mrska nikde..len take male spinenie...premyslam, ze testnem...bo manzel ked ma rano videl, ze jak bledula som a ze som skoro ovracala auto tak vravel, ze mu je to jasne co mi je.. 🙂 len mam pocit, ze na testik mam asi este cas...aby nebolo sklamanie... 😒

lucinka1104
5. máj 2009

Martinka podla mna si určite tehu

martina46
5. máj 2009

myslite? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
dakujem, zlepsili ste mi naladu 😀 🙂 😉 😵
dam, vediet ked ano 😉

saksina
5. máj 2009

mery ved mas termin ms v tychto dnoch, to ti uz podla mna ukaze jasny vysledok, tak testni, ja som aj za teba nedockava 🙂 a zvedava 😀 tak sup sup a daj nam rychlo vediet 😵

mery888
5. máj 2009

🙂 tak rano testnem...nech je ranny moc...pak dam vediet.. 😉 drzte palce...

dinduska
5. máj 2009

ahojte kocky 😀

ako sa meme? 😀

mi sme dnes boli v turcianskych tepliiach v aquparku.super sme sa vyblaznili.ja troska opatrnejsie ale bolo perfekte.len som nasrata lebo este som len vysla a uz ma zastavili policajti.kua a mala som zle zapnute svetla a som si nevsimla tak mi chceli dat 60e.jedine dobre co z toho vyslo bolo to,ze som to nakoniec zjednala na 32.

mery888
5. máj 2009

babulky nevydržala som a testla som...ale asi to bola chyba... ☹ som testovala testik čo sa dava do prudu moču RapiClear a ja mam asi smolu...ale nič tam nebolo..asi som to prehnala s močom...najprv žiadna čiarka...a potom som ho rozobrala...ten plast...trošku osušila a pak nechala.. a asi po 15 minutach sa tam objavila len jedna / ta kontrolna taka slabšia... ☹ ☹ tak neviem čo si mam o tom myslieť..

saksina
5. máj 2009

mery 😀 😀 😀 sa zblaznim z teba 😀 akoby sa ti to ani nechcelo ukazat 😀 tak skus rano z toho ranneho mocu a radsej taky namacaci test, co ponoris do mocu na par sekund, ja len take kupujem, neviem, ci by som sa vedela trafit na taky ocikavaci 😀 drzim palce, nech si tam uz konecne najdes tie dve ciarky, lebo toto je napinave ako guma na trenkach 😀

mery888
5. máj 2009

no napinave..asi sa mi nechce, lebo nema co ukazat... 😒
tak ma to mrzi...a tak som dufala.... ☹ .ale manzel trva na tom, ze ked bude rano negativny...tak musim ist lekarke..ze z coho mi je tak zle posledne 4 dni...ze zvracat sa mi ce...a hlava toci...lebo neviem takto normalne fungovat.. 🙄 🙄

lucinka1104
5. máj 2009

dinduš 😝
mery to maš fakt smolu ťa tie testy napínajú držím palce ránoa fakt ho radčšej ponor aj ten čo sa ocikáva sa dá aj ponoriť 😉
martinka daj vedieť držím palce

saksina
5. máj 2009

mery podla mna mozes byt tehu a rano si hned urob ten test, do tretice to uz musi predsa vyjst 🙂 verim ti, ze si z toho nervozna, ale ved zajtra sa to uz vykristalizuje, drzim palce, nech je test funkcny a hlavne pozitivny!!!!!!!!! 😵
mna stale v bruchu picha a dnes mam take menstruacne krce a aj v krizoch a brucho jak balon 🙄

lucinka1104
5. máj 2009

saksian ,ale u teba je to tiež veľmi nádejné 😵

saksina
5. máj 2009

luci tomu chcem verit aj ja... nevolno mi prestalo byt, len to brucho mam hrozne velke a stale stale ma v nom picha a aj tie krce - aj teraz ich citim... Som z toho popletena, drahy ten ma len presviedca, ze som tehu 😉 Ale aj tak musim pockat do toho vikendu... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre