Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

vanessa123a
8. máj 2009

Ahojte kočky tak ako? Dinduska a uz su tu priznaky tak sa drzkaj a hlavne nezabudaj na pitny rezim aj ked viem ze je to tazke 😉
prajem vsetkym coskoro tehu 😉

saksina
8. máj 2009

ahojte, ja som dnes 27.DC, ms nikde, testy stále negatívne. Bolesti v bruchu pokračujú, krčok je uzavretý. Tak čo si ja mám o tomto myslieť???? 😕 😕 😕
luci myslím, že tebe ukázal test dve čiarky až 9. deň vymeškania ms, že?
Keď ja ani nemám pocit, že by som mala dostať... 😒

lucinka1104
8. máj 2009

saskina ano
dinduš mi hovor ja som grcala až do pôrodu az celé tehu sompribrala 6 kg 🙄

nela00
8. máj 2009

dindus a kedy si zacala pocitovat tie priznaky?

saksina
8. máj 2009

luci a nebála si sa, že by to mohlo byť mimomaternicové, keď ti to ukázalo tak neskoro?

lucinka1104
8. máj 2009

nie ja som vedela že som tehu tušila som to a cítila ALE TIENIK SOM MALA MYSLíM Už SKôR,ALE TO BOL TAKý PRISVITNý

saksina
9. máj 2009

aha luci, viem, čo myslíš, taká bezfarebná ryha v mieste, kde má byť druhá čiarka, že? 😉 no ja neviem, čo mám čakať, je to také domotané celé, ale už kašlem na to a hotovo, čakám na ms, zajtra, pozajtra, možno príde. Dúfam, že nebudem musieť ísť na vyvolávačku... Neviem, čo mohlo spôsobiť tieto moje divné stavy....

pekný víkend všetkým 😵

maryanna
9. máj 2009

ahojte, myslite ze mozem byt tehotna ak test mi vysiel pozitivne ale priznaky abs ziadne nemam....meska mi 2 dni....som velmi nervozna lebo babo nechcem este...dakujeem..

mmaattuuss
9. máj 2009

maryanna ked ti test vysiel pozitivne tak si tehotna. Pre istotu si urob rano este dalsi test, inu znacku testu. Zatial nemusis mat ziadne priznaky, staci ze ti meska menstruacia.

dinduska
9. máj 2009

ahojte kocky

nela priznaky om zacala mat vcera cize 7tt

baby dnes mi uz nieje zle ale zase mavam krce po celom bruchu.je to spojene s tym,ze mam problem z vetrami 😠 to pre istovu ked ma uz netrapi dnes to,ze je mi nagrc tak ma trapia vetri 😠 😠

maryana ja ti tiez odporucim spravit zajtra este jeden a ak aj ten bude // tak si tehu.ale ak ti uz teraz vysli pekne ciarocky tak myslim,ze si urcite a test by sa nemylil.pokial bola len veli velmi slabulililililinka tak by sa mohlo stat.

vanes snazim sa pit co najviac dnes to je uz ovela lepsie ako vcera.a ty ako s ms? 😕

luci to nehovor ani zo srandy.ja om sa pri malej citila uplne skvele aj teraz by som chcela.ja negrciam len mam taky pocit a sem-tam ma natiahne 😖 😖

dinduska
10. máj 2009

ahojte baby,

je tu niekto?? 😕 😕

mery888
10. máj 2009

ahoj dindus... 🙂
fuuuha ako to tu tak čítam, tak máš teraz to pravé tehulkovanie 😝 ....dúfam, že čoskoro ti také tie nemilé príznaky prejdú... 🙂
ja akurat končím s mrchou...ale povedala som si, že už nebudem riešiť miminko..proste to nechám nech to ide prirodzene ...a bude to lepšie aj pre to doliečenie tej štítnej žlazy... 🙂
ale všetkým snažilkám držím palce...silno silno...
saksina ako??

saksina
10. máj 2009

ahoj mery, aj ja som dostala. nevadi, ideme dalej, len mi vadi, ze som mala tie priznaky a nic neznamenali 😝

dinduska
11. máj 2009

ahojte baby,

chcem sa vas opytat uz id soboty v noci mam hnacku davam si cierne uhlie myslite,ze by som mala ist k dr aebo staci ked idem az v stredu?je stale tak blbo.aj na zvracanie.uz som z toho zufala.neprehana mam tak,ze by som cely den musela byt pri vecku ale chyti ma to tak 2Xza den najprv pridu krce a potom musim utekat. 😠 😠 😠

poseidonka
11. máj 2009

ahoj dinduska: aj ja mávam také stavy, asi si niečo spapala, čo sa tvojmu dieťatku nepáci, daj si dnes len sucháre a nic, iné ani ovocie a ni nic a uvidíš, že to prejde, možno by si si ešte mohla dať čokoládu, alebo kolu, zvykne to pomoc, ale všetko s mierou 🙂

dinduska
11. máj 2009

poseidonka mna uz ide z toho porazit,najprv stavy na grc,potom zastavene vetry,vzapeti nato toto.stav na grc ale pretrvava stale.davam si to cierne uhlie.to sa v tehu moze.ja mam dietu posledne dni skoro stale,vobec nemozem jest lebo mi je zle 😠

poseidonka
11. máj 2009

no ja mam strašne nafúknutý žalúdok, normálne vačší ako bruško, pretože to zatial nemám, ale neviem si predstaviť, čo to bude, ked ma tá babika bude tlačiť čoraz vyšie, no ja budem asi nom stop na záchode alebo čo.

A ako ti bolo pri prvom?? 🙂 dinduska

dinduska
11. máj 2009

ja som pri prvej ani nevedela,ze som tehu.nic mi nebolo.ziadne nevolnosti.hnaka ani nic.len okolo 4mesiaca som mala troska problemi so zapchou 😒 presne opacne ako teraz.

poseidonka
11. máj 2009

aha, no tak to máš preto aby si si to užila 🙂 dufam, že to čoskoro zmizne nám obom, a čo si myslíš, čo to bude??? 😀

ja viem najdôležitejšie je aby to bolo zdravé 😀

betuska22
11. máj 2009

ahojte babenky no mne meška mrch asi 5 dni a mala som 2 testy pozitivne tak neviem snad to vyšlo?

dinduska
11. máj 2009

BETUSKA myslim,ze ked ti meska a mas 2 pozitivne testy tak tehu si 😉

ja viem,pri malej som od zaciatku tusila,ze to bude dievca a teraz mam tusaka,ze to bude chlapec.no neviem ci to je tusak alebo si to len tak vsugeruvavam nakolko by som chcela teraz chlapca 😀 ale to je jedno len nech je to v popriadku,a ty?

poseidonka
11. máj 2009

betuska22 no podla mna určite objednaj sa k lekárovi a hlavne teraz si odpustite sexík na pár dní, aby sa babetko nerozhodlo, že odíde. Je to až v 92-percentách 🙂

lucinka1104
11. máj 2009

ahojky akoby som tu storokov nebola ...ako sa mame?
Novým tehulkám gratulujem
dinduš nemusíš isť s hnačkou k dr skus suché rožky poprípade trochu masla a lekvár a pizázvorový čaj. V lekárni sikup homeopatika cucculine daj si ráno v postely dve malo by sa ti polepšiť

lucinka1104
11. máj 2009

Som tu sama?????????????? 😕
pridala som fotky 😵

lucinka1104
12. máj 2009

A vy ste sa kde podeli? 🙄

mery888
12. máj 2009

ahoj lucinka..krasne foto..maly je naozaj chutnucký 🙂 🙂
saksinka to ma mrzí...neboj ono sa to podarí...uvidíš 😉 😉 drž sa...hlavu hore...

saksina
12. máj 2009

mery beriem to v pohode, bol to prvy pokus, takze nic sa nedeje 🙂 raz to predsa musi vyjst, tomu verim 😉

dinduska
12. máj 2009

ahojte kocky

mne je dnes konecne lepsie.bola som dnes celkom v pohode aj som upratovala 😅 😅 😀

saksina neboj ono to pride ked to budes najmenej cakat 😉

dinduska
12. máj 2009

luci krasne foto 😉 😉

zabka81
12. máj 2009

ahoj 😵 tak aj ja by som sa s vami chcela poradit, M mi meska 5 dni, ale vcerajsi test mi ukazal negativny, okrem toho ze mi niekedy pride zle (prislo mi zle aj pri jazde autom a to som nikdy nemala), nemam ziadne ine priznaky, kedy mam zas testovat ? ja som len tento mesiac vysadila hak, prvy M som mala normalne len tento druhy zatial nedosiel, tak neviem.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre