Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
17. máj 2009

ahojky
luci ja uz normalne uvazujem ci to nebudu dvojicky 😲 ja mam takestrasne velke bruho ze to ani neni mozne uz ma vsetky moje gate tlacia.

a ty ako?

michalag
17. máj 2009

Ahojte
dinduska, blahozelaaam k mimi 😉

babenky, moze dojst k IP aj na 6DPO? a kolky DPO po IP sa moze skusit prvy testik? To je len zvedavost, kedze v najblizsej dobe ho vobec neplanujem vyskusat 😉

dani72
17. máj 2009

ahojte 🙂
viete mi prosim poradit? Pred dvomi dnami som dostala MS a dnes ma zacali boliet prsia, mozem byt tehu? skusim test, ale chcela by som este par dni pockat 🙂

blondy12
17. máj 2009

ahojte babenky chcem sa opytat ci by som si mohla urobit zajtra tehotentsky test? totizto mozna ovulacia bola okolo 5ho maja, a sme to skusali, s tym ze priatel chodi prec, takze sme radi ze nam to konecne vyslo nejako okolo tohto datumu, ale dalsiu MS by som mala dostat 20ho s tym ze uz treti den pocitujem zvysenu teplotu, a ziadne bolesti hrdla ani nic podobne, ako normalne fungujem pocas dna, az dnes mam aj pocit nevolnosti, a velkej unavy,a strasny pocit nafuknuteho brucha, a prsia zas nemam citlive co je divne lebo prave pred MS ich mam velmi,tak po moznej ovulacii to uz by bude zajtra tych 14 dni kedy teoreticky pisu ze by test mohol vyjst pozitivne ak som, ale samozrejme este nemusi

mylightt
18. máj 2009

Pred tyzdnom mi skoncila menstruacia a je pravda, ze tento tyzden som zabudla par krat uzit antiku. Dnes ma boli brucho a ked som bola na VC, zistila som ze mam slabe krvacanie. Nemozem byt v tom?

lucinka1104
18. máj 2009

dinduš pri druhom babetku zvikne byť veľké bruško 😉

flyangel
18. máj 2009

cawino...no ja tiez neviem co je so mnou...od soboty ma akosi boli hlava...a od vcera zas este aj podbrusko ako na mrchu a aj prsia...tiez ma akosi pichalo v krizoch...dnes som 23dc...takze neviem..

mylightt
18. máj 2009

Halo, myslite, ze mozem byt v tom?Tento tyzden maturujem, asi by ma slak trafil

michalag
18. máj 2009

mylightt, tazko povedat to je este velmi skoro a ovu si uz mala?

mylightt
18. máj 2009

Nie, ja sa len bojim kvoli tym tabletkam bo som asi 3dni neuzila a zrovna vtedy....ale boli ma brucho ako keby som to mala dostat

flyangel
18. máj 2009

fiiiha mylightt tak tehu byt mozes lebo sa narusila ochrana...

mylightt
18. máj 2009

Mna asi slak trafi.....Mam slabsie spinenie, moze to byt priznak?

lucinka1104
18. máj 2009

môže ale nemusí zbytočne sa budeš stresovať musíš počkať do dna kedy maš dostať mrchu

flyangel
19. máj 2009

mylight...a kedy mas mat dalsiu menstruaciu?uz 3 dni pred ms si mozes spravit tehu test...

mylightt
19. máj 2009

Az o dva tyzdne

flyangel
19. máj 2009

tak dovtedy ti nic ine neostava ako cakat ci mrcha dorazi...ale dalsie tabl.neber...ak by si bola tehotna uz ich nesmies brat..a v podstate mas aj tak narusenu ochranu,cize sa chrante kondomom,...ale kravacat mozes aj ztoho ze si prestala akoby uzivat tabl.mas pomätene telo..nevie co sa s nim deje...mam s tym skusenosti..

dinduska
19. máj 2009

ahojte kocky ako?

tak my sa dnes chytame nasu novinku oznamit rodicom 😀
chceli sme pockat az do sona ale stym mojim bruchom a stym,ze mi byva dost casto zle to nemozeme dalej tajit 😅 😅

laura112
19. máj 2009

ahoj dinduska kedy ti zacalo byvat zle a ako si zistila ze to zle je z toh ze si tehotna teda okrem toho ze ti nedosli.??????

mattulka
19. máj 2009

ahojte

dinduska
19. máj 2009

mne zacalo byt zle az od konca 6tyzdna niekedy naprelome zo 7tt.ja som to vedela z testu a uz som to mala potvrdene aj od dr 😉 😉

lucinka1104
19. máj 2009

Ahjoj dinduš a čo tak odfotiť bruško?

to ej pekné že toidete oznámiť, určite sa budú tešiť...to moja mama ešťe nechce ,a yb som amla druhé, ale ved ja ho budem vychovávať nie ona tak čo .... 😠

Simib a s tebou je čo ????????????????????????????????????????????????????už nenapínaj 😝

ja vôbec neviem či teda ovu bola hlavne kedy lebo podľa grafu bola už 10 a teda by mal byť tento cyklus len 24 dnový..........taký som ešťe nemala no na 6 DPO som najskôr slabulinko zakrvácala a potom mala slabunko hnedé špinenie tak že by predsa??????????? 😕

dinduska
19. máj 2009

luci poviem muzikovi nech ma vecer cvakne a hodim do albumiku 😀
to by bolo super keby ti to uz vyslo
ja som zvedava ako zareaguju lebo ani ani netusia,ze mi sme sa uz snazili o druhe tak som zvedava 😀 😀

luci simi si dava od konika troska pauzu dufam,ze sa nenahneva,ze som vam to povedala ale mrska jej dosla ☹ 😒

lucinka1104
19. máj 2009

Joj to mi je tak ľútotak jej budem držať palce potichučky
konečene som sa dnes anjedla doteraz som bola len na piškótach mi nechutilo...inak som už zase zavislá na syroch 😀

lucinka1104
19. máj 2009
lucinka1104
20. máj 2009

krásne ráno takže mne dnes prudko kelsla tzeplota tak ak zajtra nestupne tak zase nič 😖

dinduska
20. máj 2009

ahojky luci dobre foto 😉 troska zmena co 😀
my sme to vcera povedali rodicom este sme teda ani nestihli dohovorit a moja mama ze vy budete mat babo 😀 😀 😀 opica jedna 😀 ale sa tesili,boli sice trosku prekvapeny lebo si mysleli,ze pojdem az z materskej do materskej a my takkto 😀 😀
luci dufam,ze zajtra vstupne nech si uz konecke tehu aj ty 😉

angelika1205
20. máj 2009

ahoj babenko ja mam take iste priznaky ktore som este nikdy nemala 😢

vanessa123a
20. máj 2009

Ahojte kočky ako sa vam dari ? Dindus ako sa mas? citis sa oki? drzim palce nech mas vela eneergie cele tehu 😉
u nas nic nove a uz sa ani nesledujem ani nic nemeriam ni nepozeram kedy mam ovu proste to nechavama na nahodu 😅 o uvidime kedy k nam zavita bocian 😎
teraz riesime ine veci tak uvidime,
prajem vsetkym tehulkam vela zdravicka 🙂

bubinkaaa
20. máj 2009

- - - - - - - - - - - - Ahojte dievcata🙂- - - - - ...chcem sa s Vami poradit. S priatelom sa snazime o babatko uz cca 3roky, ale asi rok sledujem vsetko, ovulaciu pocitam ako magor. 😲 Mam 25-dnove cykly, takze vzdy sme to skusali 12-13 den.....no nezadarilo sa nam vobec.Posledny mesiac som vsak bola na folikulometrii, teda tento menstr.cyklus, a predstavte si 13 den cyklu bol folikul 21 mm velky, a o 2 dni, teda na 15 DC uz bol prasknuty na sono...lekar mi nepovedal nic, tak sme sa teda 12, ani ten 13DC nesnazili, az potom ked uz som vedela, ze ano praskol, tak sme sa v ten 15 DC milovali.Dnes som si vsak robila test, a vysiel negativ.Myslim si vsak ze bol robeny az prilis skoro, kedze poslednu menstruaciu som mala 1.5, a po 25 dnoch ju teda dostanem 25.5.....cize som dnes 20 DC.....avsak casto chodim mocit, okrem toho beriem este Parlodel na vysoky prolaktin,tak neviem ci to mi je stale z neho tak zle alebo som fakt tehu 🙂 ...inak mam od ovulacky tiez stale pocit ako pri menstruacii, ale zapal to nie je.......tak neviem.Myslite, zeby sa mohlo konecne podarit tento mesiac??a co kedy si mam spravit dalsi test??nechcem cakat ale az do 25.5.......chcem vediet uz predtym ci nie som tehulka.....poradte!
Díkes

lucinka1104
20. máj 2009

neoplatí sa ti testovať skôr ako 26 takže musíš počkať mne pri LUkáškovi vyšiel slabulinko až ked mi mrcha meškala vyše týždna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre