Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
26. máj 2009

zapal zvaný miminko 😵

lfs
27. máj 2009

Ahojte kočky, práve som narazila na túto stránku a chcela by som sa k Vám pripojiť. Snažíme sa o bábo už od janára, a stále nič. Máme dcéru Simonku (má 9 rokov). Asi 7 rokov som brala antikoncepciu. Tak som z toho trošku zúfalá.

mija777
27. máj 2009

Bubinkaaa tak ako?

Ahoj lfs,nebud zufala,ono sa to podari.Hovorim to stale a uz je to aj trosku otrepane,ale psychika robi vela.Trosku skludni a podari sa to!Ja som zivy priklad 😀

lfs
27. máj 2009

Veď ono sa to ľahko povie. Zakaždým, keď príde mrcha mám odpor k celému svetu. Ale potom si poviem, že veď o 28 dní uvidíme a zas je to ok. Pred týždňom prišla sestra, že je tehotná a v novembri čakajú bábo. NIe že by mi to vadilo a ani jej nezávidím, naopak prajem jej len to najlepšie. Ale ten divný pocit neviem opísať.
Manžel mi vie povedať, že to bude určite tými tabletkami, že som ich brala takú dlhú dobu. Lekár mi povedal, že je to úplne normálne. A aby som sa nestresovala. No neviem... 🙂

mija777
27. máj 2009

Ja viem,ze to nieje lahke...Ja som sa snazila byt co najviac s ludmi,zamestnat mysel inymi vecami a ani som sa nenazdala,prisiel cas na ms......a ms nikde... 😉

bubinkaaa
27. máj 2009

ahojte babulky.....
- - - - -- - -pre : ifs.....viem presne moja o com pises, aj ja mam ten pocit, ze kazdemu sa zadarilo uz v mojom okoli len mne nie, ze je to nespravodlive voci mne, ze nechapem tomu.......,a pritom tesim sa spolu s nimi, ze sa to zadarilo aspon im, no potom pridem domov a tie depky.....o Boze!!! a tiez kazdy menzes,tak ako Ty prezivam....ked dostanem tak to neprajem nikomu ☹ ☹ ☹ Som sklamana, chce sa mi len revat a revat...mam pocit ze vsade vidim deti, teda v televizore, na ulici, ked otvorim casopis atd...vsade to na mna potom ciha z kazdej strany,,,,a potom skonci menzes, a nastava opat snazilkovanie a tak stale dookola......ale Ty mas moja aspon jednu dcerku, tak vies ake je to byt maminou.....ja zial neviem ani to 😒
Moj nazor na Teba lfs: ......podla mna u Teba s urcitostou doslo k hormonalnym zmenam,vykyvom....vdaka HAK..telo potrebuje prist na normalny rezim bez uzivania HAK....a potom s a zadar,uvidis....budem drzat palce!!! 🙂
A menzes mas teraz ako??pravidelne??

bubinkaaa
27. máj 2009

awoj mija777......no bola som u gynekologa dnes.......a pichol mi vyvolavacku,vraj bud dostanem menzes, alebo ak som tehu tak mi to len pomoze k udrzaniu.Vyvolavacka AGOLUTIN 120,progesteron....no a zacala som teraz viac spinit....teda vcera to bolo svetlo hnede, niekedy bledoruzove....dnes uz to je viac cervene....tak sa bojim, zeopat nic z toho..... ☹
Test dnesny ranny negativ, bazalka:36,6.......HM??
Bojim, ze mi to narusil len ten Parlodel, ktory uzivam prvy mesiac,na zvys prolaktin........a ja som s atak tesila, ze to konecne vyslo 😖

bubinkaaa
27. máj 2009

lfs a dalsia vec.........snazis sa len od januara......to asi pri prvom si bola tehu ihned,co?? 😉
Vies sme tu snazilky co snazilkujeme viac ako 3r.....to som ja a spol.......co mame povedat my?? 😲 Vidis tu trpezlivost, ?!?!?! 😉 a stale musim mysliet co najoptimistickejsie, aj ked castokrat som s nervami na dne.......vzdy to prejde po urcitych dnoch a tak stale dokolecka.Snazilkujeme dalej moja!!!nebojaj!!! 😉

bubinkaaa
27. máj 2009

RAZ TO VYJDE:::::::::::::::::::::::::::::::::::: 😀 😝

mija777
27. máj 2009

Bubinkaa,to mi je luto,ze uz 3 roky sa ti nedari otehotniet.Musi to byt hrozne.Ja som po miminku tuzila tiez asi rok,ale to moj drahy este nechcel.Strasne som trpela.Ale teraz je uz vsetko ok.A ak ti to nedajboze nevyjde teraz,nabuduce urcite ano!Ale tesila by som sa rada s tebou 😉

bubinkaaa
27. máj 2009

pre mija777- - - - -mojo zlate......s Tebou by som si dievca rozumela urcite aj v reali,to dam ruku do ohna 🙂 Mas obrovske srdiecko, citlivu dusicku, a si velmi empaticka 🙂 Vdaka moja za vsetko pochopenie ......co sa tyka menzesu este stale ho nemam...teraz momentalne napr nespinim vobec...hm?stale som v ocakavanej nadeji, alebo ako to mam nazvat!? 😉 ....a ano mas pravdu, ak by to predsa len nevyslo.skusim opat nabuduce,co uz?trpezlivost ruze prinasa.... 😎 😉
Inak s tym, ze len ja chcem babo som pri mojom terajsom v minulosti prechadzala aj ja, a este mam niekedy stale pocit, ze aj tym prechadzam 😒 Niekedy sa mi zda, akoby ani nechcel teraz, aby som bola v tom...neviem....Verim mu vsak, ze mu leziem na nervy lebo v jeden den poviem, ze som tehu a na druhy den uz placem, lebo spinim atd 😔
Je to so mnou tazke, chapem..ale nemozem za to, ze ma niekto tam hore skusa......a sama neviem, ci to vyslo alebo nie ani na zaklade testov, ale zajtra idem na krv...a v po budu vysledky......
A muzi to nakoniec aj tak citia inak ako my neznejsie polovicky, no nie??? 😉

mery888
27. máj 2009

babulky neviete mi prosim poradiť...ja citim stále také pichanie na ľavej strane v podbrusku...a aj som taká dáka opuchnutá celá dole,nafúknuté bruško...a to mam tak od ovulky..aj sme sa s manzelikom vtedy snazili len nadej tomu nedávam... 😒 ale tak nechcem ist na gyndu bo sa bojim ze by mi chcela dat hned antibiotika...a co ked by som nedajboze naozaj bola tehu 😉 to by urcite nebolo dobreee...však..tak neviem čo mam robiť...

lucinka1104
27. máj 2009

ak si tehu je to normálne 😉

mija777
27. máj 2009

Bubinkaa 😀 😉 chlapi musia mat s nami trpezlivost 😀 A mozno naozaj si tehu,ked mrchu este stale nemas.Spinenie mozes mat predsa len z hniezdenia.Zajtra daj vediet,ako si dopadla 🙂

mery888
27. máj 2009

lucinka ale toto tehu?to tak spuchne všetko?myslíš...ja som myslela, že to len tak bolí ako na mrchu....no nič tak asi počkam do mrchy..to je ešte daleko...ale tak nebudem riskovať antibiotika..aj ked som už taka že neverim, že by som mohla byt tehu..nechcem sa trápiť falošnou nádejou....ale počakam... 🙂

bubinkaaa
27. máj 2009

mery888...pichanie moze mat rozne priciny....aj to, ze si tehu, ale aj nieco ine,ze napr sa deje nieco s lavym vajecnikom,vajickovodom....
Co sa tyka liekov,tak nebojaj ,mnohe su aj pre tehu.......a miminku by neublizili 😉 ...je to na Tebe,bud vydrz pockaj do menzesu a uvidis,mozno ani nedojde a budes mozno fakt mamina....... 🙂 drzim palceky!!!

bubinkaaa
27. máj 2009

mija777..idem len rano na krv,vysledky budu aj tak az v pondelok...takze nebudem vediet nic este zajtra....hm.....a od pondelka nastupujem do novej prace cca 350km od mojho bydliska,takze budem mat skolenie cely tyzd.....neviem vobec ci stihnem volatv pondelok lekarovi 😲

bubinkaaa
27. máj 2009

mery888....inak mna tiez popichovali presne od ovulacky vajecniky tento cyklus, potom sa pridali este tie menstruac.bolesti a teraz mi meska treti den menzes(teda len spinim sem-tam ziaden menzes)....mozno si citala aj vyssie.....ja si ale myslim, ze je to predsa len z liekov,ktore beriem cca 2tyzd na vysoky prolaktin_PARLODEL,hoci to nie su ziadne hormon.lieky,myslim ze mi prave to ovplyvnilo tento cyklus, a ako vravis Ty,- nechcem si uz robit zbytocne nadeje o tehotenstve,kym to neuvidim aspon na teste,ze som tehuuuu 😒

lfs
28. máj 2009

Prepáč bubinkaaa,že som ti neodpovedala, ale doma nemám internet, len v práci tak ti odpoviem teraz.
Ako som prestala užívať antikoncepciu, menzes sa stal nepravidelným, trvá 6 dní to sa nezmenilo, čo sa zmenilo je doba za 28 dní sa to predĺžilo na 30 - 31 dní. Tak aj s mojou ovuláciou je to otázne. Možno sa naozaj snažíme v ten nesprávny čas (ale zato tak často ako to ide 😀 ).
Je mi naozaj ľúto, že sa Vám ešte nezadarilo miminko. Z toho čo som si tu prečítala, naozaj musí človek len veriť tomu, že to raz víde a nemyslieť len na to kedy sa to stane.
Ja viem, že moje snaženie teda doba cca 6 mesiacov, nie je taká dlhá, a naozaj to môže byť len nejaká porucha.
Som rada, že som sa s Vami stretla, aj keď len cez net. Dávate mi veľa optimizmu a keď som tu s Vami, nestresujem sa tak ako inokedy.

Pekný deň 🙂

lucinka1104
28. máj 2009

bubi urob testik

dinduska
28. máj 2009

ahojte kocky
luci a ty ako?
ja som uz celkom v poho.dnes som taka rada.volal mi manzelik,ze zajtra pride domov a od pondelka az do konca augusta bude robit tu takze nebude chodit na tyzdnovky.joj aka som rada rono odide a poobede sa vrati super.

mija777
28. máj 2009

Bubinkaa,tie lieky ti mozno akurat pomohli lahsie otehotniet 😉 Ja som asi pred mesiacom zacala uzivat kys.listovu-ACIDOFOLAN.Neviem,ci mi to pomohlo,ale tato kys.je velmi dolezita pri vyvoji mimina.A ja nevydrzim nevediet,ci si,alebo niesi tehula do pondelka 😀 ako vravi lucinka,testni este. 😀 A daj vediet.(Aj ked na tie testy si uz minula asi hotovy majland 😅 ) Drziiiim palce v otehulkovani!A nech sa ti v novej praci dariiiiiiii!

lucinka1104
28. máj 2009

dinduš no parada super u man zase grafvyznačil ovu zle a je dnes na 28 deň ako ajvtdy pamätáš sa asi, že ked som očakáva mrchu bola len ovu,ale aspoň že je lebo minulý cyklus som mala 50 dnový bez ovu takže večer bude ťuťu muťu drž palce

bubinkaaa
28. máj 2009

tak bola som dnes na krv,ale zrejme uz aj zbytocne ☹ ☹ myslim, ze to co mam teraz uz nie je spinenie,ale dorazila ozaj ta prekliata mrcha,a opat to nevyslo....................a to sklamanie je naozaj VELKÉÉÉÉéééééééééééééééééééééé 😢 😢 😢 ☹

bubinkaaa
28. máj 2009

mija777........kys.listovu moja uzivam uz dlho.........co sa tyka testov,ano kupovala som ich jeden za druhym,minula som toho mes na ne dost a bolo to vse zbytocne 😒 .......najprv radost,ocakavanie a nakoniec tak velke sklamanie.Ja som tak verila tohto mesiaca,ze budem fakt vazne... 😖
Co z toho vyplyva???Naozaj netreba cakat dievcata vobec zrejme to,ze budeme tehu v danom mesiaci, lebo potom sa to vse spatne vrati ako bumerang a pekne s urokami !!! ☹
lucinka 1104- - - - - - az nevies kedy mas ovulaciu je to tazsie,...treba dat zrejme tvoj cyklus najprv do poriadku,aby bol aspon ako tak pravidelny.......alebo potom vse vsadit len na ovulac.testy,ale pojde to pekne do penazi ako to slo u mna teraz s tymi tehot testami

bubinkaaa
28. máj 2009

ifs- - - - - taktiez moja rada pre Teba.....30-31dn cyklus je u Teba OK.......no na to aby si to presne vedela,kedy mas ovulacku predsa len poist ovulac testami........vse dobre v snazilkovani!Drzim palceky!!! 😉

lucinka1104
28. máj 2009

juj bubi to ma mrzí ☹ vieš presneako sa cítiš

bubi viem dnes 😀 ja mam vždy až po 28 dni 😝

bubinkaaa
28. máj 2009

bola som dnes v meste a tamk som stretavala same mamicky, alebo zienky s kociarom alebo buduce mamicky s bruskom ....no ja namiesto toho,aby som bola tento mesiac tehu som to dnes dostala.... 😒
ked som o tom rozpravala priatelovi,vyhrkli mi slzy,ze ake to je nespravodlive voci mne,ze vobec tomu nechapem preco prave ja?!?!? ☹ priatel hovori,ze je to tym ze ma pomale spermie, ze teda este musi dobrat tie lieky PROFERTIL....a ze tam bude urcite problem.......tak snad nabuduce ... 😉 .aj ked dievcata fakt to uz asi nebudem ocakavat,nastupujem od pondelka do novej prace, a tak budem mysliet aspon na ine veci, a nie vsetku pozornost venovat len snazilkovaniu...to nie je dobre.......Mija777 dakujem moja za prianicka.....a viem, ze velku ulohu zohrava psych.stav zeny...a ten moj asi doteraz nebol OK.......musim na to menej mysliet,zamestnavat sa inymi vecami ako si to radila aj Ty mija777....nieco na tom bude,lebo vela zien nevie ani ako a su v tom hned prvy mesiac ako s a o to pokusia......a my co sa uz dopredu bojime sklamania,ale v duchu sice ocakavame vytuzene dietatko,tak sa nam to aj tak nepodari.....
Takze tak.........drzim vsetkym snazilkam palceky!!!

bubinkaaa
28. máj 2009

co mas po 28dn??ovulacku??ved si pisala ze mas 50dnove cykly nie??tak to vychadza ze na 25.DC mas ovulaciu..ci ako??nerozumiem.......dnes som aj tak mimo

bubinkaaa
28. máj 2009

to bolo pre teba lucinka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre