Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
28. máj 2009

jeden bol 42,jeden bol 49 a jeden bol 46 dnový to bolo zaukrúhlené tak a a teraz by mal byť zase 42 😝

lucinka1104
28. máj 2009

a myslela som to tak že najskôr bývana 28 dc a neskôr teda po 28 dc 😝

lulu4
28. máj 2009

ahojte, mnohe z Vas ste sa tu rozpravali o prvych priznakoch tehotenstva, a ja mam teraz prave ten pocit, ze by to tu mohlo byt. S partnerom sexujeme bez ochrany ale snazime sa dat si pozor aj ked nie vzdy to ide, nejake tie kvapocky lasky mozu uniknut potvorky 🙂 obidvaja by sme sa vsak na babatko velmi tesili....
uz cca druhy tyzden je mi tak divne a hlavne tento posledny, bolieva ma hlava, obcas sa mi toci, prsia mam take plne a velmi citlive a bolestive, jem jedno cez druhe, obcas citim zavraty, chodim velmi casto cikat...
menzes som mala naposledy od 01.05. do 05.05., myslite si prosim ze by som mohla byt tehotna?
ja som totizto ten pripad, ze neviem kedy som mala predchadzajucu menstruaciu a neviem si vypocitat kedy mam dostat dalsiu, nemam stale rovnaky cyklus.

bubinkaaa
28. máj 2009

vsetko je lulu4 mozne, aj to ze si tehu a aj to, ze nie si 😉priznaky mas, ale mozu to byt len hormonal zmeny v Tvojom tele,zmeny psychiky, pretoze mam pocit,ze aj chces aj nie 😉 a tym padom aj skreslene pocity ...myslim, ze test to isti a ak nie,tak chod na krv k lekarovi,ten Ti spravi testy na HCG hormon.....mozno je sice este skoro, ale tak uvidis....a prajem Ti, ak si zelas babo, aby Ti to vyslo...teda Vam obom s partnerom 🙂

bubinkaaa
28. máj 2009

lucinka1104......a to vies na zaklade coho, ze okolo 28DC mas ovulku?? 😲 pretoze az pocitam, tak by si mala mat
...............pri 42dnov cykle...v 21 DC ovulacia
...............pri 49 dnov cykle---v 24-25 DC ovulacia
...............pri 46 -,,-..............v 23 DC

hm??????????????a kde je ten 28 DC?? 😲 😲

bubinkaaa
28. máj 2009

to by si musela mat potom 56 dnove cykly a viac, az by si mala ovulku v 28 DC a neskor 😅

lulu4
28. máj 2009

pre bubinku 🙂 dakujem za odpoved. vies, ja by som to babenko uz velmi chcela mam 25 a nemyslim si, ze je to malo ani vela a zacinam mam ten pocit, ze by som babo velmi chcela...a priatel je takeho nazoru, ze ked sa postasti tak sa nic nedeje, ze sa bude tesit a nebude to brat tragicky 🙂
jaaj bodaj by bola pravda ze som tehu, neviem ci pride menzes alebo nie ale bola by som radsej keby nie 🙂 uz som si chcela ist kupit aj test ale bojim sa sklamania, ze tam nebudu dve //

lucinka1104
28. máj 2009

no lebo ja mam lut. fazupredsa 14 dní a 28 + 14 je 42 či neviem rátať? a ovu bolesti mam odrána aj hlien

lulu4
28. máj 2009

lucinka1104 - ako si ty na tom? mas priznaky tehotenstva? ako sa u teba prejavuju? napis mi prosim nieco

lucinka1104
28. máj 2009

od ovulácie bežne prichádza mrcha najskôr na 12 a nejneskôr však na 16 deň

bubinkaaa
28. máj 2009

lutealna faza nastava ihned po ovulacii.......a ovulacia je vzdy uprostred cyklu....cize ak je tvoj cyklus 42dnovy....tak mala si ovulaciu niekde uprostred......urcite nie v 28 den.....hm? 🙂

bubinkaaa
28. máj 2009

ospravedlnujem sa lucinka1104- - - - - -- to co som napisala perdtym je riadna blbost, nevedela som o tom, az kym som si neprecitala nasledujuce,ze:
Ovulácia nastáva väčšinou 14. deň od prvého dňa začiatku krvácania. Čas ovulácie v rámci menštruačného cyklu je podmienený luteálnou fázou, ktorá zvyčajne trvá 12 až 16 dní. Čas ovulácie môžte vypočítať tak, že od dĺžky menštruačného cyklu odrátate dĺžku luteálnej fázy.
Mala si pravdu, ja som sa mylila....kedze ja mavam skor kratke cykly, a nikdy som nemala take dlhe ako Ty....preto som to ani nemohla vediet....je to tak ako pises moja......a drzim Ti taktiez palceky v snazilkovani, ako vsetkym babam tu na fore 🙂

mija777
28. máj 2009

Bubinkaa,je mi to luto... ☹ Ale verim,ze ked ti mysel trosku oddychne a partner douziva liecky,uz vam nic nebude stat v ceste 😀 Drzim vsetky palce (aj na nohach) !!! 😀 Nabuduce to uz vyjde!

bubinkaaa
28. máj 2009

mija777... a Ty sa ako citis?? 🙂 mas nejake bolesti,ci ziadne?? 😉 dufam, ze si ok.... 😉 drzim palceky, snad vse OK,a prve tyzdne tt zvladas vyborne,teda na jednicku!!! 😵

bubinkaaa
28. máj 2009

a dakujem za podporu 😉

mija777
28. máj 2009

Bubi dik za opytanie 🙂 Ja sa citim celkom fajn,len dnes ma cely den poichava a pobolieva v podbrusku.A prestali ma boliet prsia-cim to moze byt?Bolia len minimalne...Zle mi uz nebyva...Asi to este len pride 😖 Dufam,ze vsetko je v poho,lebo ta moja dr.si velku namahu s vysetrenim nerobila... 😒 A ty moja,nebud moc smutnaaaaa... 😔

mery888
28. máj 2009

bubinka uvidiš, že to bude lepšie ked meníš teraz robotku..budeš na iné myslieť...a hneď sa zadarí ani nevieš ako 😉 😉 držím palce...
lucinka pekne sa snažilkuj...držím palce...nech zo seba manželík vydá všetko čo sa len dááá 😀 😀

bubinkaaa
28. máj 2009

no ved o tom som chcela pisat aj ja vcera mija777, ze na to ze nemam menzes,teda vcera som len spinila (to vies) tak ma uplne prestali boliet prsia....hm??......a tak som si myslela, ze mrcha ani nedojde.....
nemusi Ti byt zle moja ani vobec cele tehotenstvo alebo len minimalne......vse je OK nebojaj a opatruj sa nech bude krasne a zdravucke miminko,prajem Ti to z celeho srdca!!! 🙂

bubinkaaa
28. máj 2009

mery888 dakujem aj Tebe za hrejive slovicka,no nejako ma opat teraz podvecer chyta depka.... ☹

mija777
28. máj 2009

Dakujeeeem bubinkaaa!A ty mysli tiez pozitivne! 😉

mery888
28. máj 2009

bubinka hlavu horeeee...nedepkuj 🙂 ja sa snažim na to nemyslieť..sa zamestnávam furt niečím...a pomáhaaa 😉 zapíš sa na dáky krúžok..alebo niečo na prevetranie hlavy...pomože..

samia28
28. máj 2009

ahojky....no citam tu o ovulacii a lutealnej faze....ja mam 35 alebo 36 dnovy cyklus....a uz to mam odsledovane, ze ovulacia sa mi nepocita od zaciatku cyklu....ale sa mi pocita 14dni pred koncom cyklu....kedze mam 36dnovy cyklus...ovu som mala na 22DC, co bolo potvrdene aj ovu testom aj bazalnou teplotou.....ked som mala ovulku na 21DC...dostala som periodu na 35DC...presne o 14dni....minuly mesiac som mala na 18DC ovulaciu...a perioda prisla presne o 14dni
kazda sme ina....
lucinka...ak vies kolko dni lutealnej fazy zvycajne mavas....ak mavas 14dni...tak ak si mala ovu na 28DC... plus 14dni lutealna faza...ocakavana perioda na 42DC....takze by ti to presne sedelo....a ak si takto prepocitas predosle cylky a sadnu ti...budes vediet, ze mas lutealnu 14 dni....a nech zaznamenas kedykolvek ovulaciu...vies si uz vypocitat ocakavanu alebo neocakavanu periodu...
drzim palce...nech vam to vyjde presne tak, ako o tom snivate... 😵

lucinka1104
29. máj 2009

no podľa bt ta ovu stále nebola 😒 aj hlienu mam veľa dnes sa nam určite snažiť nedá až zajtra 😝

bubinkaaa
29. máj 2009

mery888 ano,nasla som si robotku tak od pondelka budem na skoleni,ktore trva 1mes, a potom 3mes skusobna doba, takze budem mysliet snad konecne aj na ine veci....
Aj ked teraz som opat dosla z mesta,a prve co som vosla do svojej izby,tak som sa zase rozrevala....opat mamicky s kociarikmi alebo buduce s bruskom, a ja menzes ☹ ☹ ☹ normalne nechapacka a taaaaaaak sme sa snazili opat tohto mesiaca............fakt baby nechapem !!! 😖 😒 ☹

mija777
29. máj 2009

Bubinkaa mozno je to prave preto,ze ste sa tak snazili...Nechajte tomu trosku volnejsi priebeh a uvidis,ze to hned bude lepsie.Nemajte sex len na ,,vyrobu miminka".Drzim palce,nech to co najskor vyjde,urcite budes dobra maminka 😉

bubinkaaa
29. máj 2009

ano nadmerne snazenie asi tiez nie je fajn.... 😒 pretoze ako pises nie je to produkcia niecoho, ale musi to byt spontanne.........coraz viac na to prichadzam aj ja,mnohe pary su toho dokazom....a aj Ty budes mija777 dobra maminka, o tom som presvedcena 😉 😉 😉 vdaka opat za kompliment, a to si pis, ze budem 🙂 a snad uz coskoro........musim tomu verit,lebo sa zblaznim 😢 !!!

mija777
29. máj 2009

Neboj bubinkaaa,coskoro sa to podari,urcite! 😵

lucinka1104
29. máj 2009

babi aj dnes trochu krváacam no viac menej špiním do hneda nerozumiem...................... 😝

mija777
29. máj 2009

Ahoj lucinka.A kedy mas termin (ne)ocakavanej mrchy?

dinduska
29. máj 2009

ahojte kocky,tak vy ste tu aj takto vecer.my sme sa akurat vratili boli sme na miss horna nitra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre