• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
Adriana...pockaj troska dobre?Ja viem,ze to cakanie je hrozne,ale testuj az troska neskor.Ja som testovala az 17DPO a aj to len tak,vobec som necakala ze som tehu,len mi mrcha meskala.
Drzim Ti moc palce!!!
17. okt 2007 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja viem Miriamka, ja som taaka netrpezliva.. no hrozne so mnou. :frowning2:
17. okt 2007 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som byvala v minulosti tiez ked sme sa snazili...ale potom som si povedala,ze uz viac za testy ktore aj tak skoncia v kosi nevyhodim peniaze.A tak som sa netestovala...az potom ked mi tu baby z MK zacali na zaklade mojho grafu BT tvrdit,ze som tehu som si kupila test a spravila ho.Vobec som to vtedy necakala :grinning:
17. okt 2007 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hihi, tak to je super. Akoze baby z netu to vedeli skor :grinning: :grinning:
No a nedas link na tvoj grafik aby som si to vedela predstavit? :grinning:
Ja s meranim este len zacinam, musim si to nastudovat :unamused:
ja mam strasne dlhe a nepravidelne cykly tak u mna je tazko urcit ovu.. preto musim zacat jednoznacne merat. Napr teraz som v 34DC, cize mi "akoze" meska, ale moje cykly su cca 35-42dni :frowning2:
17. okt 2007 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz ho vidim medzi tvojimi foto :grinning:
17. okt 2007 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adriana...ja mam moj vitazny grafik v mojom fotoalbume :wink:
17. okt 2007 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak uz je to tu bola som u lekara moje hodnoty hCG su 98 - co zodpoveda 3-4 tyzdnu tehotenstva. Na buducu stredu mi to potvrdi na 100%. Uz sa tesenkame.
18. okt 2007 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diusa gratulujem vitaj medzi nami tehulkami,teskam sa s tebou :dizzy_face:
18. okt 2007 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky poradite mi prosim Vas. Mrcha mi meskala 10dni a vcera som si robila 2testy jeden bol negativ., druhy ppozitiv., no dnes na 11den mi dosla mcha trochu ina ako inokedy. Je moznost ze by som mohla byt aj tak tehotna????
18. okt 2007 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sarinka...mozne to je,ale na Tvojom mieste by som spravila este jeden test aby som vedela ci ten negativny alebo pozitivny bol spravny.
18. okt 2007 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hej ale teraz asi nemozem pretoze mi akosi dosla dnes mrcha troska zvlastna ale dosla :frowning2:
18. okt 2007 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sarinka...keby si bola tehu,na teste Ti to urcite ukaze aj ked si dostala mrchu.
18. okt 2007 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozes aj tak, .... alebo chod rovno k lekarovi. :wink:
18. okt 2007 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha to som nevedela ze mozem aj tha dik
18. okt 2007 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sarinka tak ako bola si u lekara?
19. okt 2007 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
LOSS : nie nebola som som dostala mrchu vcera tha teraz newiem pockam kym skonci a pojdem aj tak hoc veeelku sancu tomu nedavam zeby som mohla byt tehu :cry:
19. okt 2007 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sarinka...a mas teraz normalnu mrchu?
19. okt 2007 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Miriamka: no nie je taka ako stale je trocha ina ale aj thak jeeee. Taze newiem ci robit este jeden test alebo pockat kedy skonci a ist k doktorke
19. okt 2007 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sarinka pockaj a ked skonci chod ku doktorke
19. okt 2007 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
teoreticky by som mohla byť tehotná 4-5 dní, ale zatiaľ necítim žiadne príznaky. Alebo je možné že som tehotná, aj keď necítim žiadne zmeny? Má s tým niekto skúsenosť?
20. okt 2007 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nikoleta...a podla coho sudis ze si tehotna?
20. okt 2007 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sarinka, ja som mala mrchu aj ked som už bola tehu, ale len 2 dni bez krčov a tiež mi jeden test vyšiel pozit. a druhý negat.
20. okt 2007 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak vidis sarinka este to nie je stratene :dizzy_face:
21. okt 2007 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Potrebovala by som trochu povzbudit.Nejak sa mi v hlave vynorila myslienka,e som tehotna,a neviem sa jej zbavit :unamused:
Mala som chraneny pohlavny styk s kondomom pred 3mesiacmi,odvtedy 2 pravidelne menstruacie,a tehotensky test bol negativny.Ze vsetky tieto aspekty svedcia o negravidite?Ale objavili sa ine priznaky ako ranne nevolnosti,ci napatie v prsiach.
Viem,ze sa vam moj dotaz asi moze zdat stupidny.Ale momentalne nie som vobec pripravena mat dieta. :cry:
22. okt 2007 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mozete mi poradit na kolko percent su pravdive testy lebo som si ho spravila pred 3 dnami a vysiel mi negativny ale citim sa ako keby som bola tehotna...

dakujem za odpoved... :wink:
22. okt 2007 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamba.sk-pokial si mala styk chraneny,je velka nepravdepodobnost ze by si otehotnela.Pokial sa kondom nezosmykol,neroztrhol.Ale ak si si neni ista najlepsie bude ak pojdes za svojim gynekologom,Ten ta uisti
23. okt 2007 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky chtela sem se zeptat jestli je mozne byt tehotna i kdyz divka menstruuje ale tehotenske priznaky ma!je to mozne?
23. okt 2007 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno, je to možné. moja kamoška mala ms do 5. mesiaca...
23. okt 2007 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky, mi sa snažíme prvý mesiac a cez ovu sme si dali záležať :wink:, teraz je ešte len 4 DPO ale mám leské oči ako choré ale pritom pocit na chorobu nemám, slabo spávam a každú noc sa budím, a stále mám divný pocit v podbrušku niekedy pichanie, tak neviem či to môžu byť príznaky tehu
23. okt 2007 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte jeden dotaz, je tu možnosť že som otehotnela mimo OVU lebo skoro dva týždne pred MS som jemne špinila asi 2 dni a potom som dostala na čas MS ale slabšiu, a pred cca 2 týždňami som mala také budbliny v podbrušku ale len raz ale dosť výrazné... teraz som netrpezlivá :wink:
23. okt 2007 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok