Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

vanessa123a
21. jún 2009

ahojte kočky ako sa mate ? Lucinka ty ako? Dinduska ako sa citis? ako to uteka zachvilku nam budes kocikovat 😀 sofi ty ako?? chystate sa aj niekam na dovolenky? my ok neriesime cakame co pride 😎 😀

zuzba
21. jún 2009

ahoj lulu,
asi týždeň pred mrchou ma stráááááášne boleli prsia, ako vždy, lenže mrška nikde a prsia stále strááááááášne boleli. dnes je to týždeň, čo sa mrcha nedostavila, včera som to nevydržala a urobila si testík - a bum baby, som tehulka 🙂 aspoň teda ak sa spoľahnem na testík. a to sme začali pracovať len začiatkom mája .... 😉
lenže som brala asi týždeň napsyn na zápal v kolene a keďže som alergik a livostin sprej do nosa mi nezaberal, tak som si naordinovala muconasal plus. tak teraz stresujem :( čo mi povie gyna. ale tešíme sa aj tak .... je to neuveriteľné. lenže som strášne hladná, asi tak po dvoch hodinách výdatného jedla. až ma žalúdok bolí. takže budem už asi v 3-4 týždni podľa mojich odhadov a neviem, či na nejaké príznaky nie je veľmi skoro .... 😕

lulu19
21. jún 2009

zuzba dakujem snad aj ja budem tehu a tebe gratlujem a neboj sa vsetko bude dobre
ja som mrchu mala 6.6 ale elen 2 dni teda mi skoncila 7.6 A POTM SOM DVA SNI len spinila ale test mi vysliel negativny neviem nikdyma neboleli prsia takto skoro

zuzba
21. jún 2009

lulu mne sa prsia akoby naliali, neviem, čo to je, ale som dnes pozerala dokument a vraj už v skorom štádiu sa produkuje určité množstvo mlieka. sranda. prsia mi oťaželi a bolia ma nonstop, že sa ich nemôžem ani chytiť. takže mohol by to byť príznak aj u teba ... ale to individuálne
ďakujem za gratuláciu, ale ja si budem gratulovať, až keď všetko dobre dopadne ... 🙂

lucinka1104
21. jún 2009

vanes aj mam dostať mrchu azjtra alebo v utorok , pichá ma vo vaječníkoch a sataršne bolia bradavyk , no dnešný test bol negatívny včera som mala slabulinkú čiarku

vanessa123a
22. jún 2009

luciiii silno drzim palce 🙂 nech ti to vyjde...daj vediet ako si dopadla 😉

lucinka1104
22. jún 2009

dnes ma doraziť zatiaľ nič uvidíme ale bt mam dosť nízku an tehu len 36,6

dinduska
22. jún 2009

ahojky
vanes uz sa citim dobre,dnes som bola aj na poradni vsetko je v poriadku a bola som aj na sone a babetko dobehlo velkost uz nieje o 2tyzdne mensie ale jeho velkost sedi na 13tt som velmi rada. 😀 😀
nabuduci tyzden ideme od pondelka do nedele na dovolenku len tu v SR na rematu. 😉

luci drzim ti moc palce aby ti to vyslo 😝
vanes podobne 😉 😉

dinduska
22. jún 2009

a pridala som aj foto 😉 😉 😉

lucinka1104
22. jún 2009

dinduš díky ale dnes dva testy s citlivosťou 10 negatívne 😝 takže môžem čakať mrchu aj ked ma stale pichá vo vaječníkoch
pekné foto 😵

mandula
22. jún 2009

ahoj lucinka, dlho som tu nebola, teraz som si konecne zase nieco precitala a zistujem, ze sa Ti este stale nepodarilo otehotniet? Myslim na Teba dost casto a zelam Ti aby si uz coskoro cakala na Tvoje 2 miminko. Ja som dnes bola na 3D, povedali mi konecne, ze cakam syna ale je tvrdohlavy a nechcel sa otocit 🙂 takze idem znova v piatok. Pani, to ja som uz v 25tt a este pred nedavnom si ma upokojovala, ze tehu urcite som. Tak sa teda maj a posielam Ti par tehu bacilkov 😉

lucinka1104
22. jún 2009

mndulka jej veru to letí tak as teším s tebou že ste v poridku, ved čoskoro rodíš 😀
No nam sa nedarí a to sme etraz snažili takmer každý deň a ovu bola a aj tak nič 😔

mery888
22. jún 2009

ahojte babulky...som tu teraz dlhšie nebola...
lucinka moc držím palce 🙂 🙂
dinduska pekné foto....moc sa teším z teba...pekne rastiete 🙂
my zatial nič....akurat čakam ovu...tak ak sa bude dat budeme snažilkovať, ale moc tomu nedávam nádej.... 😖 už som to asi trošku vzdala...

zuzanockamt
22. jún 2009

baby, myslite si, ze moze byt zena tehu, ked mala MS minuly cyklus a druha MS by mala byt teraz cez vikend? ... lebo som tento cyklus nemala vobec ziadne priznaky ovu a to sa mi este nikdy v zivote nestalo a mam mierne bolesti v podbrusku ... ale posledna MS bola 31.5. ... tak neviem, co si o tom mysliet

bubulka722
24. jún 2009

Ahojte babenky!
Nedá mi nenapísať niečos k téme. Prvý krát som otehotnela v 19.-tich rokoch.Bolo to teda totálne nečakané, mala som predsa iné plány (VŠ), ale tešila som sa. Kvôli zlým výsledkom krvi som musela ísť na amniocentézu. Bola O.K. Synáčik sa mi narodil o 19 dní skôr ako som mala termín a dovtedy všetky SONO vychádzali, že je malý vačší ako by mal byť. Malý nemal po pôrode žiadne známky nedonosenia (50 cm, 3050 g). Nech počítam ako len chcem, vychádza mi že som zostala tehu pár dní pred poslednou menstr.
Teraz má ten malý zázrak už 10 rokov a s manželom sa už 3 roky snažíme o mimi. Dlho sme to odkladali, zarábali v zahraničí peniažky a stavali dom. Teraz to nejde, chodíme po vyšetreniach. Tento mesiac mi je ale akosi divne. Nie som už ani z ďaleka pubertiačka, takže sa poznám (mám 29). Bola som min. týždeň u dokiho, mala som výrazné pichanie vo vaječníkoch. Mal podozrenie na zápal, ale výsledky boli O.K. Stále mám dosť divné pocity, žalúdok ako na vode, keď niečo zjem, je mi horzne ťažko a pociťujem taký divný tlak v podbrušku. Prsia ma vôbec nebola. Na test je ešte skoro, MS má byť až za 5 dní. Nechcem si nič nahovárať, ale je mi to divné.

lucinka1104
24. jún 2009

no mne mrcha nedorazila ale 5 testov je negatývnych takže nič asi dorazí na dovolenke už som 16 DPO

mery888
25. jún 2009

lucinka...to mi je luto... ☹ ale co ty vies mozno z toho ete nieco bude 😉

saksina
25. jún 2009

ahojte, dlhooooo som tu nebola, uz si na mna iste nepamatate.

bublka - citam tvoj prispevok - a taketo pocity som mala aj ja 2 cykly dozadu - pichanie v podbrusku, cudny zaludok, prsia bez bolesti, a do ms bolo daleko... Ale nakoniec aj tak dosla, potvora jedna 🙄 Ale potom som si povedala, ze sa nebudem vobec sledovat a vsetky pichania v bruchu budem pripisovat vetrom 😀 Tak teraz cakam na ms, asi tak o tyzden by mala prist, no neviem, ci pride, asi aj ano... Tebe drzim palce, nech ti to vyjde a najdes test s // 😉 Aj ja sa na to hrozne tesim, len neviem, kedy sa dockam... Raz som uz tehu bola a to vyslo hned a teraz skusame 3.cyklus a nejak to nejde... Ale ja mam len jeden vajcovod....

vanessa123a
25. jún 2009

Luci este mozes byt stale drzim palce

meza
25. jún 2009

lucinka1104,ja som si robila styri testy a ani jeden mi neukazal,ze som tehotna,potom som volala doktorovi a prisla som na ultrazvuk a bola som, 😀

saksina
26. jún 2009

ahojte... ja som dnes 23.DC a tak ma zacalo boliet podbrusko - uplny spodok, ze az 😖 uplne take tahanie alebo tlak alebo co to je... myslite, ze by sa takto mohla hlasit uz ms? Min. mesiac som dostala po 25 dnoch, ale nepamatam si taketo tlaky... A tehu podla mna takto neboli... ☹

mery888
27. jún 2009

ahoj saksina 🙂 jasne, že si na teba pamätáme...
nooo neviem podla mna by to mohlo byt aj nieco ine ako MS...držím palce, aby to bola malá fazulka 😉 teda ak ste snazilkovali...

saksina
27. jún 2009

ahoooj mery 😵 Ako sa mas? 😉
Snazili sme sa, aj ked nie moc podstivo 😅 Ale tak trochu okolo ovulacie to mohlo byt... Jaaaj, keby to uz konecne vyslo.... Ale uz som raz tehu bola a mala som aj urcite priznaky - pichanie v podbrusku, trocha nevolnosti vecer a bola som hrozne unavena, casto som si zdriemla cez den. A teraz nic, az na tie cudne bolesti vcera... Ach, asi dostanem ms, si myslim... ☹

mery888
28. jún 2009

noooo saksina ja ti tak moc prajem, aby ti to vyslo....co najskor.. 🙂 🙂 a bolo by super keby to bolo teraz...nadej zomiera posledna...drzim palec...
no my sa ani nejak moc nesnazime...proste to tak ked je chut....a tej je teraz tak pomenej 😝 ale stale je nieco vo mne, ze na to aj tak myslim...aj ked necem...proste sa neda... 😒 snazim mysliet na dovolenku..a taaaak...ale niekedy sa pristihnem, ako si v hlave ratam plodne dni atd.... 😖
som si povedala, ze sa trosku musim na babo pripravit...po telesnej stranke...organizmus...ze viac zeleninky, ovocie a cvicenie..a tak... aby babo malo vsetkeho dostatok... 🙂 ked si raz urobi obyvacku v mojom brusku 😀

saksina
28. jún 2009

mery my takisto - len ked je chut a preto neviem ci sme sa trafili do plodn.dni alebo nie... ale aj tak na to stale myslim, ci to nahodou nevyslo... 😀

mery888
28. jún 2009

😅 tak vidim, ze sme na tom rovnakooooo....tak hadam nam to vyslo...ja cakam mrchu tak 7 az...bo mam ten cyklus daky dlhy...tak som zvedavaaaaa...keby to tak vyslo....
drzim palec 😉

saksina
29. jún 2009

ahoj mery 🙂 ja ani neviem, kedy mám čakať mrchu, lebo min.cyklus som dostala po 25dňoch (podľa toho by som mala dostať dnes), predtým som mávala po 28 dňoch (tak to by som mala dostať vo štvrtok), no uvidíme, keď by som nejakou nááááhodou nedostala do piatku, tak testnem, ale neviem sama, čo mám čakať, či ms alebo... 😅

mery888
30. jún 2009

🙂 saksinka tak držím palec...aby nechodilaaa....a v piatok pekne testneš 😉
ja mám ešte týždeň čakanie pred sebou...ale nádej tomu moc nedávam... ☹

mery888
4. júl 2009

saksinkaaaaa...tak ako??mrcha dorazila??ak ano, neboj nabuduce to budeeee mimi....hlavu hore...

saksina
4. júl 2009

ahoj mery 😉 ano dorazila vcera hned rano... aspon ze dlho nemeskala a mozeme sa do toho cim skor pustit.. Ale je hrooooozne silna, nestacim chodit na wc, vobec tomu nerozumiem... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre