Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mery888
4. júl 2009

hmmm saksi to ma fakt mrziiiiiiii ☹ a je to teraz aspon dako pravidelnee....kolko dňovy maš cyklus??bo ja som mala dost taky nepravidelny po cyste...a potom po par mesiacoch sa zacal upravovať a taka prva mrcha skoro na čas bola otrasnaaa...som myslela, ze omietku zo steny oškrabem...ale musim si zaklopat od vtedy už mavam tak 31 až 32 dňovy cyklus, takze celkom pravidelneee... 🙂 sa to napravilo...uvidime ako budem na tom tento mesiac... 😒 dufam, ze som to nezakrýkla...bo mrchu čakam nečakam tak v utorok...ale rozmedzie od pondelka do stredy..tak uvidim...

saksina
4. júl 2009

no tak ja som to mala po tom MMT relativne pravidelne, teraz som mala posledny cyklus 25 dnovy a tento je 29 dnovy, troska mierny vykyv, dufam, ze to bolo len vynimocne, lebo potom fakt budeme musiet byt ako kraliky aby sme sa trafili do ovulacie 😀 😀 😀 Krce v bruchu mam dost silne, ale zvladam to bez tabletky, takze neni to az take hrozne. Len ta intenzita... 😒

cicimon
6. júl 2009

chcem sa spytat, mali ste pri priznakoch tehotenstva vytok? a ak ano, akej farby?

mery888
7. júl 2009

saksi tak asi ani u mna nic tento mesiac... ☹ zase som sa namotavala a vcera som bola u gyndy na prehliadku...a ze mam cystu zase na pravej strane 3 cm...síce mrcha nikde...ale to pre tu cystu...už som z toho všetkého na nervy..fakt už nemam síl... 😢

saksina
7. júl 2009

ach mery ☹ a ako ti to bude liecit? Lieky alebo je nutna operacia? Dufam, ze nie....

cicimon - v tehu sa vyskytuje vytok - biely, niekedy jemne do zlta, takze je to jeden z hlavnych priznakov tehu 😉

fomarik
7. júl 2009

😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔
...inak sa to vyjadriť nedá..........................

pri mojom neúspešnom tehu som mala výtok aj ja. Vééééľmi ma bolelo v podbrušku, napínalo ma pri umývaní zubov a nejako sa mi sprotivili nežnôstky od manžela 😉 . No a teraz sa pokúšame zase...už tretí rok.......a stále nič ☹

cicimon
7. júl 2009

no ale tyzden po menzese bude asi skoro na priznaky, nie?

xpetka1x
7. júl 2009

ajojte moja posledna mrcha bola 29.5. mam uz dva tyzdne plne prsia a bolia ma bradavky semtam aj pogrckam a robila som si 2 testy ktore boli pozitivne. a dost vyditelne no a dnes som bola na gynde ale tehotenstvo mi nepotvrdil ani nevivratil vraj tam nic nevidi len niaku bodolinku a mam prist o tyzden?? myslite si ze ten tyzden tam daco uvidi?? mam strach tam ist

fomarik
7. júl 2009

Bodolinka + 2 pozit, testy= tehulkovstvo 😉

maajka83
10. júl 2009

Ahojte kočky, ako sa mate? Dllllho som tu nebola, maly spinka tak nemam co robit. Lucinka drzim ti palce aj ostatnym kockam. Ja sa mam fajn, mala Sofinka rastie. Dufam, ze sa vam postastí otehotniet. drzim palce.pa

lucia_b
10. júl 2009

Petka, nebojkaj, ja som na tom bola obdobne, v 5tt nic nevidel, postrasil ma mimomaternicovym tehu, v 7tt malicka bodecka a teraz v 10tt je malinke zodpovedajuce len 8tt. Asi sa len neskor uhniezdilo, treba verit, ze vsetko bude ok.

olivka_zlatko
10. júl 2009

Ahojte kocky,aj ja vas chcem povzbudit v snazilkovani, nech sa vam co najskor potvrdia priznaky tehotenstva. Poznam ake to je...My sme o prve babatko prisli v 12 tyzdni, ale po troch mesiacoch sa nam podarilo druhe babatko a ya chvilocku rodime🙂) Urcite to pride skoro! Drzim palce

lucinka1104
11. júl 2009

mmaajka jej 25 tt ale to beží ja som mala teraz 74 dnový cyklus 😝

maajka83
11. júl 2009

Lucinka to si mala poriadne dlhy cyklus. Nebola si perechladnuta?

mery888
11. júl 2009

lucinka a ty este stale kojis?to preto ten cyklus, ci pre nieco ineeee...??
ja som bola vcera na vyvolavacke...bo ma trapi zase cysta...ale ešte aj dake tie bakterie mi brali na kultivaciu..lebo zle vysledky furt mam...aby mi málo nebolo.:(tak musim toto doriešiť najprv...aby som bola oka

samia28
11. júl 2009

ahojky....chcem sa opytat, ako skoro ste zistili, ze ste tehu??....dnes mi je dost zle...zvracala som...a vobec nie som hladna...unavena som ako kon...len spat a spat....a to som 5DPO...myslite, ze to mozu byt priznaky? ci to je prilis skoro??

biancarv
11. júl 2009

už som ti písala aj v téme začíname v júly, ako to myslíš 5DPO? akože päť dní po styku alebo po mrche?

samia28
11. júl 2009

som odpovedala...ze je to 5ty den po ovulacii...a neviem v ktorej teme ta mam hladat...si vsade 😀

biancarv
11. júl 2009

😀 😀 😀

cicimon
12. júl 2009

inac, mna obcas zvykne boliet brucho asi akoby som bola prejedena, ale to aj ked nie som, aj vecer aj rano, tak rozne,,,, ale to mrchy mam este 5 dni...ale snazili sme sa cez ovulku, tak snad uspesne...

michalag
14. júl 2009

Ahojte 🙂 , je tu niekto???

lfs
14. júl 2009

Ahoj ja som tu, práve som si robila testík, tak uvidím čo bude.
Dúfam, že tam budú tie vytúžené //.
Som strašne nervózna...
😠

michalag
14. júl 2009

lfs, tak ako?

dinduska
17. júl 2009

ahojte kocky,ako sa mate?co mate nove?su tu nieake nove tehulky? 😨 😨
ten cas leti ja uz som 17tt 😀 😀 12.8idem na sono tak dufam,ze mi povedia co to bude 🙄 😲

sofinka30
17. júl 2009

cauko dindus 😵 vcera som sem chcela zalomit ze mi to meska 4 dni,ale ako som si spravne tipla,vecer mrska dorazila..ze 17tt 🙂 ako to leti..fakt.a ako sa citis ?a dufas ze to bude chlapcek,ked mas doma babiku ?

inka28
17. júl 2009

ahoj dindus ja mam tiez buduci termin 12.8. Co ti robili na posledy?

dinduska
17. júl 2009

ahojky sofi no skoda,ze ti to nevyslo 😒 😒 no leti ten cas strasne rychlo 😝 no mohol by to byt teraz chlapcek ale aj ked to bude dievcatko tak budem velmi stastna lebo mne je to jedno to skor muzik by chcel teraz viacej chlapca 😀 😀 uz sa citim ovela lepsie az na migren& ktore ma trapia cely 4 mesiac.to som mala aj pri tatke cely 4 mesiac.uz citim aj pohyby len take slabe ale je to super 😀 😀

inka naposledy som bola na poradni dnes 😀 😀 robil mi beznu poradnu a bral mi cytologiu.inak vsetko ako vzdy-moč,vazenie,tlak,ako sa citim,vysetrenie a dnes aj tu cytologiu.v stredu idem akurat na krv na AFP.

mirka183
18. júl 2009

Ahojte. Ja som uz tiez trocha mimo. Objavuju sa u vas priznaky kazdy den, alebo len obcas? Mne idete niekedy cely den strelit hlava, je mi na grc, v ustach mam hroznu chut, boli ma cele telo, brucho. A na druhy den nist. A potom zas. 😒

sonicc
18. júl 2009

Ahojte, mozno mi budete vediet poradit. Dnes som 23 DC a OVU som mala 11 DC odvtedy mam teplotu nad 37 akurat 9 DPO mi klesla na 36,7 a odvtedy uz 3 dni 37...
Dnes som robila test a negat. Moze to byt este tehu? Bolieva ma brucho dost casto a mam taky zltkasty vytok.
Ale ten dnesny test ma dost zmiatol. Co na to poviete?
Dik 🙂

sonicc
19. júl 2009

Ahojte... Vcera tu asi nik nebol. Dnes mam 37,1 a som 24 DC. Co poviete? Vyzera to este nadejne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre