Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
19. júl 2009

sonicc na testik bolo este skoro.podla vsetkeho to vyzera,ze by si mohla byt tehu.pockaj este aspon do stredy a skus testnut.drzim ti palce.mas priznaky tehu 😉 😉

mery888
19. júl 2009

dinduska ahoj 🙂 🙂
no pekne rastieš....šak to uteká a uteká...kokšo nechápem..
juuuuj aj ja by som chcela 🙂
už ste aj mená vyberali?

sonicc
19. júl 2009

dinduska dakujem za odpoved. Len dufam ze mas pravdu. Dnes mi je dost spatne od zaludka, takze uvidim ako sa to vyvinie tento tyzden. Myslim ze nebudem tehu, ja som taky neveriaci tomas 😀 Az ked to budem mat na papieri uverim 🙂
Som zvedava na zajtrajsiu teplotu. Mala by byt stale nad 37 nie? Dnes bola nad 37 este len 12 den. To je asi kratko nie?
Kolko ste mali baby vy teplotu nad 37 ked ste zistili ze ste tehu?

cicimon
19. júl 2009

baby, a sledujete niektora aj cipok maternice?

sonicc
19. júl 2009

nieco som o tom citala, ale uz si nepamatam. Ako ma vyzerat a kedy? Vies o tom blizsie povedat?

Baby je normalne pre teho ze ma boli uz tyzden-nie stale- brucho tak ako tesne pred mrchou? Je to jeden z priznakov tehotenstva alebo je to skora bolest na mrsku 😠 ???

cicimon
19. júl 2009

sonicc - o tom capiku som aj ja citala, len som chcela vediet, ci to niekto sleduje a ci ma skusenosti

ja som mala presne podobny problem....viac dni po sebe ma bolelo brucho, tiez som si myslela, ze priznaky - a nakoneic som dostala mz. - 5 dni skor ako mal prist a najprv to bolo 3 dni take spinenie a az na 4ty den to uz bolo tak riadne....a tym sa mi dajak skratil cyklus a neviem, ako to dalej pocitat....?

sonicc
19. júl 2009

Takze ale je to jeden z priznakov?

cicimon
19. júl 2009

no ja neviem, asi len ked nepride mz... mozno nejake skusenejsie by sa mohli vyjadrit
a to mna nikdy doteraz nebolelo 2 dni v kuse pred mz...to som to uz fakt brala ako priznak a potom dosla ta mrcha..

lulu4
19. júl 2009

ahojte, mozno si ma niektore pamatate mozno nie ale to je jedno 🙂 chcem sa s vami podelit o moju skusenost a poprosit o radu....
mrsku som mala naposledy od 30.6. do 4.7. potom sme mali 12.7. - 2 pokusy o babo, 13.7. jeden a potom od 16,7. kazdy den jeden pokus. je to nase prve pokusanie sa o babo, konecne sa odhodlal najma priatel co ma tesi ale bojim sa ze budem ako mnohe baby tu na konikovi, ze nebudeme mat hned babo aj ked napr. kamoska otehotnela tak ze sa ani nespravil len sa medzi dvomi cislami neumyl a tie zvysky potvorky ju oplodnili...,. co mam uzivat ako podporu na tehotenstvo a myslite si ze by som mohla byt tehu ked sme mali sex prave v tie dni po mrche... a kedy je najlepsie si spravit test? lebo dnes som robila uz cela nedockava ale podla mna velmi skoro lebo nic neukazoval.... dnes som mala v brusku take divne pocity... tazko opisat akoby mi mali prist kramy ale tie skor ako za 2 tyzdne aj tak nemaju prist... co myslite? diky

andrejusa
19. júl 2009

ahoj lulu... ja som si vždy vyrátali plodné dni a skoro každý deň sme sa snažili, aj niekoľko krát. Ja som už robiavala aj stojky 😀 , podarilo sa po nejakých dvoch mesiacoch. Nebrala som nič. Robila som si testy skoro každý týždeň, ale // mi ukázal až v 4tt. A to som si kúpila ten najobyčajneší v tescu za 39sk.(pepino)

lulu4
19. júl 2009

hih dakujem :!) to s tymi stojkami nie je zly napad 🙂
ale nie takze kedy by som si podla teba mala najskor spravit test? asi taz tak pred tym ako budem mat dostat alebo az tak nejako ze? lebo podla mna ten dnesny test bol zbytocny to bolo skoro, teda aspon sa utesujem ze to bolo skoro a bol to taky z DMky za 39,- asi tiez pepino

andrejusa
19. júl 2009

na testoch je napísané, že už ukazujú 3-5 dní po oplodnení, ale záleží na citlivosti a hcg v tele. Mne to ukázalo až v tom 4tt, ale tebe možno ukáže inak. Plodné dni sú na 11-ty deň prvého dňa menštruácie. A ináč s tými stojkami to naozaj nieje zlý nápad, poradila mi to kamoška, im sa tiež dlho nedarilo. Ak sa vám podarilo toho 12.7 už by to mohol test ujázať... ale zas nám ukázal že niesom tehulka a už som bola.

lulu4
19. júl 2009

no tak sa necham prekvapit....len ak pride zase ta mrcha tak uz to nezvladnem .... budem velmi sklamana a myslim ze aj moj... lebo vtip je v tom ze on stale hovoril ze este nie a nie a teraz sa sam odhodlal ze uz ano a cakame a cakame co ukazu testy.,,.,

garonka
19. júl 2009

lulu a pobolieva ťa i v podbrušku? a prsia? mňa bolia doteraz ☹ ja som si test robila keď mi mrcha meškala 3 dni

lulu4
19. júl 2009

no prave dnes ma cely den tak pobolieva podbrusko ako keby mala pomaly prist mrcha ale ta tak skoro prist nema kedze som mala poslednu 30.juna.... a prsia v nich citim take jemne napatie ale este nie bolest....

andrejusa
19. júl 2009

to je fakt najhoršie, keď sa na to moc sústredíte. My sme skúšali aj také polohy, aby sa mohol dostať čo najhlbšie a potom hneď nohy hore 😀 😀 😀 Keď mi prišiel menzes, tiež som poriadne plakávala, ale potom sme sa tak tešili, že susedia si museli myslieť... mrška mi tušim že meškala týždeň keď som si robila test, ale ako som už písala, mal by ti ukázať aj skôr, ak budeš mať vyšiu hladinu hcg. Mňa tušim podbruško a prsia začali bolievať neskôr. Ale čo si pamätám, mala som ich strašne naliate a mama som zvýšenú kyselinu. Podľa toho som si myslela, že to bude asi ono. A kamoška mi poradila, vraj je vtedy matný moč 😕

andrejusa
19. júl 2009

to napetie môže byť ono 😉

lulu4
19. júl 2009

no tak uvidime, ja viem ze by sme na to tak nemali striehnut ale to ma dnes do toho testu viac menej dokopal on 🙂 ze kedy si spravis testik uz chcem vediet ci si v tom, tak som sla na wc aj ked som vedela ze to bude asi skoro 🙂 radsej si spravim az pred dostanim mrsky okolo 29.7. to si musim este pockat, hlavne si chcem ist od pondelku vybavit novu gynekologicku dufam ze ma zoberie aj tu som na nu citala dobre odozvy je v Petrzalke vola sa Radmila Sladicekova

andrejusa
19. júl 2009

Ty si z Petržky? aj ja som tam voľakedy bývala! pred 3 rokmi som sa presťahovala na dedinu.
Môj drahý ma tiež stále naháňal si robiť testy, ale skús mu vysvetliť, že možno už aj si, ale ešte je to veľmi skoro.

lulu4
19. júl 2009

ved to musim mu to nejako vysvetlit, ale povedala som mu dnes ze to ze tam neboli dve ciarocky neznamena ze nie som tehu, ze len treba pockat lebo je skoro....

nie som z Petrzky tiez som tam kedysi byvala ale mam tam este stale obvodnu a koznu tak aj gyndu by som tam chcela a ked som poucla ze si tam prednedavnom otvorila ambulanciu ta vynikajuca lekarka tak nevaham idem sa popytat len ci ma zoberie

andrejusa
19. júl 2009

A ozaj, keď si bude robiť ten test... tak mne ukázali jednu čiarku veľmi silnú a jednu bolo vidieť len tak trošku, ale už aj to znamená, že si tehuľka.

Ja som v petržke voľakedy patrila k Mikulikovi, ale zanedbal ma a museli ma operovať, tak k nemu určite nechoď ani keď nebudeš mať na výber

lulu4
19. júl 2009

no ved keby ukazalo aspon taku slabunku.... ale ved musim cakat

andrejusa
19. júl 2009

držím palce 😉

lulu4
19. júl 2009

cakanie je vzdy najhorsie, dufam ze to so mnou vydrzite lebo teraz sa budem ozyvat castejsie lebo budem netrpezliva

andrejusa
19. júl 2009

to aj ja som behala z témy do témy a už som musela všelijakými otázkami liezť na nervy, ale sú tu fajn baby, vždy ma pekne podporili, poradili aj ma utešili keď som mala depku, alebo nervy. Takže kľudne píííííííííš koľko vládzeš, aspoň ja ti teda vždy poradím keď budem vedieť, lebo nedávno som bola presne na tvojom mieste.

lulu4
19. júl 2009

super si pokladik 🙂 takze budem pisat a najdem ta asi v tejto teme - prvy krat tehotne ze?

andrejusa
19. júl 2009

asi tu najčastejšie, alebo potom do internej pošty 😉

lulu4
19. júl 2009

oook tak sa tesim ze sa tu mozem s niekym poradit a niekomu napisat

andrejusa
19. júl 2009

🙂 😉

sonicc
20. júl 2009

Ahojte, takze dnes 37,0....25DC No ja neviem. Podbrusko stale boli, vytok stale vyrazny. Este musim vydrzat, ale je to hrozne ked clovek nevie na com je😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre