Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

andrejusa
20. júl 2009

a odkedy by si mohla byť tehu? ja som si robila síce test, keď mi meškali zhruba 5 dní, ale niektoré testy ukážu už po 5 dňoch od oplodnenia 😉

sonicc
20. júl 2009

Test som robila vcera a negat. Od OVU je to 13 den. A vyznas sa aj v bazalnej t.? Lebo na 8 DPO som mala pokles na 36,7 - predtym stale nad 37- a od 9 DPO zas nad 37 vlastne do dnes co je 13 DPO. Citala som ze to moze byt implantacny pokles pri uhniezdovani.... Uz som z toho na prasky fakt, ma to cakanie raz zabije 😠

sonicc
20. júl 2009

Dievcata neviete mi poradit? Mate skusenost s implantacnym poklesom?

andrejusa
20. júl 2009

no v teplote sa nevyznám. My sme sa tiež snažili 2 mesiace a každá mrška prišla s obrovským plačom. No napríklad test mi ukázal že niesom v tom a už som dávno bola. Až v 4tt sa mi ukázali //, takže možno už si tehulka, ale ešte nemáš dosť vysoké hcg aby ti vyšiel test. Viem, že plodné dni sú 11 deň od prvého dňa mršky. My sme to skúšali aj tak a hneď som robila stojky 😀 Máš ešte nejaké príznaky?

sonicc
20. júl 2009

Aj my sme to skusali tento mesiac na 11 DC potom sme uz sex nemali, manzel mal uraz tak sme potom uz nemohli, ale mozno to vyslo na ten 11 den zrovna 🙂
Mam dost vyrazny taky zltkasty vytok, najskor som myslela ze mykoza alebo co, ale ked ma nic nesvrbi ani nic... Uz ho mam asi tyzden. A podbrusko ma boli uz viac ako tyzden. Niekedy viac niekedy menej. Je to taka bolest ako pred mrchou.
Na ktory den cyklu si mala pozit.test?

andrejusa
20. júl 2009

to ja takto na dni neviem vyrátať, ale bola som už v 4 týždn a až potom mi ukázalo// a aj to bola tá jedna úplne slabučká. NO u každého je to inak. Tie bolesti v podbrušku to môžu signalizovať, ale ja som výtok nemala. No u každého je to iné určite. Kamoška mi poradila, že vraj je vtedy matný moč, tak som vždy pozerala do misy keď som sa vycikala 😝 . A mala som veľmi zvýšenú kyselinu a naliali sa mi prsia. 😉

sonicc
20. júl 2009

Prsia mam zvacsene ale nebolia, ale zvacsene mavam aj pri mrche. Tak od dnes kukam aj ja do misy 😀
Musim len pockat. Skusim koncom tyzdna testnut ak dovtedy nepride mrcha.

saksina
20. júl 2009

ahojte, mohli by ste mi poradit, ak viete? ........

Odsledovala som si, ze cca 3-4 dni po ovulacii ma zacne boliet vpravo, zacne sa to takymi slabsimi krcmi, ktore sa objavuju len sem-tam a potom to v priebehu dna zrazu tak zosilnie, ze sa to neda vydrzat, lezim skrutena v klbku so slzami v ociach... Potom to zrazu prejde, akoby uťalo. A v noci znova silna bolest, teraz rano to mam len take, ze to citim... A trva to zhruba tych 24 hodin. Co to moze byt? Je uz jasne, ze je to po ovu...

Mne to pripada ako keby som touto bolestou citila pohyb vajicka vo vajcovode a kym nevhupne do maternice, tak ma to boli... Mohlo by to byt toto? Mozno mam tu cast vajcovodu, ktora usti do maternice, zuzenu a tym padom, ked tade ide vajicko, tak to takto citim??? Je to vobec fyzicky mozne??? 😕

Dakujem 😔 Som uz zufala, neviem, ci mam s tym ist k lekarovi, nechcem robit zbytocnu paniku, mozno o nic nejde, ked sa mi to stava takmer pravidelne....

sonicc
20. júl 2009

Myslim ze tie krce normalne nie su. Urcite by som isla k dr. Predsa len by som bola potom kludnejsia.
Ono je mozne ze sa vajicko uhniezduje ale az take silne krce..... Skus radsej ist k dr. Drzim palce

andrejusa
20. júl 2009

saksina... ja tiež neviem. Možno by stačilo, keby si doktorovi len zavolala a on ti povie či máš prísť alebo ako. Keď som bola v 4tt., tiež som mávala také silné pichanie vo váječníku, ale to čo píšeš ty sa mi zdá byť o niečom inom. Radšej choď, lebo aj keď si už náhodou tehulka, aby to nesignalizovalo niečo zlé. Držím palce 😉

sonicc...kedy by si mala dostať mrchu? to stačí keď máš prsia len naliate, mňa tiež začali bolieť neskôr. A tú kyselinu v ústach nemáš?

sonicc
20. júl 2009

kyselinu nie. To som nemala ani pri prvom. Ale prsia mam naliate. Mrchu mam dost do konca tyzdna. Napriklad minuly cyklus som mala len 20 dni a predtym 30 🙄
Takze cakat a cakat 😠 Podla mrchy by som mala byt v 3 tt+3dni........

andrejusa
20. júl 2009

a test si si kedy robila? ja som si robila samé také drahé a potom som si len tak kúpila v tescu za 39sk pepino a vyšiel mi. Ten je asi najcitlivejší alebo čo.

sonicc
20. júl 2009

Robila som pepino vcera a neg.
A tebe uz mrcha meskala ked si si robila?

andrejusa
20. júl 2009

nooo, vyšiel mi až keď mi nejakých 5 dní meškala, ale robila som si aj týždeň pred tým a vyšla len jedna čiaročka.

sonicc
20. júl 2009

Tak dufam ze toto bude aj moj pripad 😀 Uz nemam testy pojdem dnes do lekarne a skusim zajtra rano. Chcela som este vydrzat ale ja som strasne zvedava 😀
A ak tam nebudu este // skusim este vydrzat.
Idem vart. Pekny den 😎

andrejusa
20. júl 2009

🙂 🙂 🙂

dinduska
22. júl 2009

ahojky kocky 😀
ako sa mate?co nove?

lucinka a tebe sa ako dari?uz ste boli na dovolenke?a lukasko sa ma ako? 😨

majka a tebe ako pokracuje tehu?je vsetko ok?

sofi a ty ako?nebude prekvapko? 😨 😝

mery a tiez nic? 😨 uz by sa mohlo nieco zadarit 😅

sonic a ty?ako vysiel testik?

mery888
22. júl 2009

ahoj dinduska 🙂 🙂
no my furt nic....teraz som konecne trosku doliecila infekciu...a nasli mi cystu...ale hadam uz zmizla...zajtra idem na kontrolu...dufam, ze bude vsetko ok..aj ked mi pre tu cystu zacal zase haprovat cyklus..tak to bude tahsie vystihnut plodne dni teraz...normalne stracam nadej, ze sa to podari... ☹ uvidim...o tyzden ideme na dovolenku..tak uvidimee...
a ty ako???krásne rastieš 🙂 🙂 dúfam, že je všetko ok!!

cicimon
22. júl 2009

podla coho ste si pocitali plodne dni? ak cyklus bol napr 27dni a potom 22? hlavne ked si myslim, ze podla priznakov by to aj mohlo byt a potom to pride o par dni skor...

kosta123
23. júl 2009

Môžem byť tehotná ak mi dnes mešká mrcha 15.deň???????? ak ked som si robila 2 krát test tak nič,,,iba 1.čiarka ????

andrejusa
23. júl 2009

kosta... ja som si robila testy a / mi ukazovalo aj keď som bola tehu. Až v 4tt mi ukázalo // Ak ti mešká tak dlho, tak to by bol dôvod na Gratuláciu 😀

miroslava89
23. júl 2009

kosta testni o paru dni neskor..mozno tam budu ciarky //...

kosta123
24. júl 2009

Dnes meškaju 17.deň,,,,,,,,,, posledné mrchy boli 10.6. takže by som mohla byť cca v 6tt 😉 veď uvidíme,len k dokymu idem až vo štvrtok 30.6. ☹

kosta123
24. júl 2009

No a pobolieva ma vaječník - ľavý,,,,,,nemôžem mať cystu,alebo čo???

miroslava89
24. júl 2009

30.6.?...
o par dni pojdes k dr. tak uvidis co ti povie..

kosta123
24. júl 2009

Preklep 30.7.2009

ajama85
24. júl 2009

Ahojte babenky....som tu nová a chcela by som od vás radu. pred 8 dňami sme sa s priateľom milovali (bolo to presne v strede cyklu) a jemu ušlo (dosť veľa)...o 6 dní neskôr som začala špiniť- svetlo hnede špinenie, myslela som si,že sa mi už uhniezduje....lenže to špinenie pokračovalo aj na druhý den a pokračuje aj dnes čiže 3 den - a zmenilo farbu na tmavo hnedú.....myslíte,že môžem byť tehotná...priznaky nemám žiadne,len to,že som strašne unavená, zaspávam aj na stoličke v práci 🙂 prosim poradte

kosta123
24. júl 2009

ajama85 . no ja si myslím že aj si tehu 😉

kosta123
24. júl 2009
ajama85
24. júl 2009

kosta123 myslíš? a to môže byť to špinenie také dlhé pri uhniezďovaní? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre