Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

zuzanka.j
3. sep 2009

a co sa tyka hustoty, niekedy je riedky a inokedy zas taky hustejsi.

kosta123
3. sep 2009

No ved uvidime nejdem sa zase namotať lebo sa nechcem sklamať ako minulý mesiac 😒 inak zväčšili sa mi prsia 😨 to čo ????

mery888
3. sep 2009

baby počujte ja mám taký brutál výtok už 3 dni...je taky biely a skôr hustejší....a jeho strašne veľa...a mám také brucho nafúknuté...a sem tam ma tak pobolieva podbrušku...myslíte, že by to mohlo smerovať k tehu ??

kosta123
3. sep 2009

mery888 - podobne som na tom aj ja 😨

mery888
3. sep 2009

kosta - tak neviem... či ideme dúfať ???
kiežby to konečne vyšlo... 🙂 a ked maš prsia naliate tak to je dobry znak... 😉 😉 držim palce...ako dlho sa snažilkujete?...inak som čitala, že naposledy si mala vyvolavačku..aj ja som mala v july...tiež som bola na tom ako ty, že už som myslela že to je tehu ☹ a zase to neskutočne sklamanie............

zuzanka.j
3. sep 2009

🙂 som zvedava na vase testiky 🙂

kosta123
4. sep 2009

NO snažíme ako snažíme,vyslovene sa to tak nedá povedať,,,ale ked sa stane tak sa stane 😀 aj sme chceli ale na rok chceme v septembri svadbu,tak neviem no ak nebudem teraz tehotná ,počkám až po svadbe,a potom sa už budeme na 100 % snažiť 🙂

kosta123
4. sep 2009

Je mi nejak divne aj záha ma páli ale často mi býva zle od žalúdka ,ráno som bola nafúknutá ako balón a stále ma bolií brucho tak neviem či aj to meškanie nieje s tým spojené 😒

mery888
4. sep 2009

no kosta...my sme na tom dosť podobne...ja ak teraz nebudem tehotna, tak tiež budeme snažilkovať až od januara...bo chcem podstupiť jednu liečbu 3 mesačnú.. to je tak do konca roka...a vtedy nechcem otehotnieť...
no a to že ti je zle može byť další príznak tehu 🙂 🙂
zuzanka dakujeme..aj my sme zvedavé...resp. ja

dinduska
5. sep 2009

ahojky mery no budem ti drzat palceky aby ti to vyslo.
my sa mame teraz uz dobre.bola som chora a lezala som v nemocnici mala som lymfaticke uzliny a trochu opuchnutu pecen tak som lezala na krcnom.teraz to je uz dobre.mala kope ako diva niekedy ma to tak uz boli.
tatianka sa uz konecne zacala pytat na serblik tak som rada lebo strasne dlho nechcela a uz som si myslela,ze tento rok ani nenauci a budeme musiet kupovat dvojo plienok ale uz chodi uz ma plienku len na spanie.

lyzenka
5. sep 2009

baby,

ukázalo niektorej z vás slabulilinkú čiarku už piaty deň po ovulke? mne ukázal včera aj dnes // paličky...ale tá druhá faaaakt slabulinká a som taká akoby prechladnutá...aj som predvčerom ležala poobede čo som bola taká unavená - aj mi bolo trošku zima... 😉

kosta123
5. sep 2009

Takže som si robila test a nič len 1 / ☹

aniicka24
5. sep 2009

aho j babenky. chcem sa opitat dostala som ms malo som ju len necele 3dni teraz len trocu spinim je mi dost zle od zaludka nemozem nic zjest a straaaaaaaaaaasneeeeeeeeeee ma paaaali zaaaha az som uz s toho nervozna.mozu to byt priznaky ze by som bola tehu aj napriek tomu ze som mala ms i ked o dva dni kratsiu ale mala?posiiim poradte ci sa to uz niekomu stalo a potom si skusim kupit test ale nechcem sa unahlovat....

katrenka111
5. sep 2009

baby,mne už vyše týždna mešká menzes a nic,aj ja mám taký biely hustý výtok a taký pocit nafuknutia....co to može byt??? Totiž musela som vysadit ihned antikoncepcne tabletky,zo zdravotných dovodov,davali sme si bacha,ale myslite že možem byt tehotna????

selyma
5. sep 2009

Mne po vysadeni antikoncepcie v prvy mesiac meskal menzes asi 2 tyzdne. Bola som nepokojma ako ty, chcela som babo, ale potom som to dostala, dokonca v noci. Bola som z toho strasne snutna. Takze myslim si, ze to bude asi moj pripad. Ked ste si davali pozor, tak nie. Ale vsetko je mozne.

selyma
5. sep 2009

katrenka - no pokial mas by t z coho tehotna, tak mozne to je. Pocula som, ze maju zeny aj ked su uz tehotne ms, ale len valmi kratko a preto si to mozno ani nevsimnu. Skus si urobit test.

mery888
5. sep 2009

kostaaaa ....to vážne??to mi je moc moc moc lúto... 😔 drž sa!

dinduska ...ty brdo že v nemocnici...tak dúfam, že to už bude OK!!!a kedy máš vlastne termín?z malej sa teším, že sa už skamošila s nočníčkom 🙂

lyzenka...to je dosť skoro, že ti testik ukazal..ale podla mna to moze byt pravda, lebo sak na testoch je aj napisane, že od 5 dňa od otehotnenia...len vždy ide o hladiny HCG a väčšine žien to trošku trvá, kým sa im táto hladina zvýši..možno ty máš iný organizmus, alebo budeš mať dvojičky 🙂 preto to rýchle zvýšené HCG...

katrenka...aj mne po vysadeni antikoncepcie meškali kramy asi 2 alebo 3 týždne...telo sa trošku spamätáva..

no babuľky ja mam stale sem tam take pobolievanie bruška...take čudne...ale ešte nechcem asi testovať, bo ovulku som mala minulu nedelu a aj sme sa vtedy snažilkovali...takže to je ešte len daky týždeň, to je málo na to aby mi pripadne test ukazal tehu...v čo sa podvedome bojím dúfať, aby to potom zase tak nebolelo pri srdiečku :( a MS mám dostať tak v stredu alebo štvrtok...

katrenka111
5. sep 2009

No aj ja dufam že to je asi len z tej antiky a telo sa spametava,no človek nikdy nevie,teraz praktizujeme prerušovanú,kedže nemožem žiadnu antiku,davali sme sakra pozor ale tak nič nie je stopercentne....
Ja to už asi nevydžím,v pondelok budem radčej testovat.... ešte mám 2roky školu,teraz mi zistili tu trombofíliu,takže sa bojím...ešte času na babo.... nie som na to vobec pripravena...

dinduska
5. sep 2009

mery az 1.1.2010 je to este daleko 😠 😠 ja uz by som teraz chcela aby to bolo 😀 😀

mery888
5. sep 2009

to vážne??takýto dátum pekný 🙂najlepšie by bolo o pol noci na prelome roka 😉

kosta123
5. sep 2009

mery888_ podla čoho vieš že máš ovulku ??? 😉

mery888
6. sep 2009

kosta..podla hlienovej metody....a pre istotu aj ovulačné testy... 😉

kosta123
6. sep 2009

mery888 - no momentalne mám nejaký výtok asi 4 dni už, to mám akože ovulku teraz ?? ked mi meškaju 9 deň dnes ??? som s toho na nervy 😒

aniicka24
6. sep 2009

ahojky mne asika nikto neporadi?pozrite sa na prispevok zo vcera.jest uz mozem ale vecerom mi pride zle uz druhy den.som poobede unavena a vecer nemozem zaspat.je mozne ze som tehu???????????? 🤐 🤐 🤐

zuzanka.j
6. sep 2009

aniicka24 poznam osobu co mala mrchu do 3 mesiaca, takze mozne je vsetko. myslim ze test ti da jasnu odpoved.

mery888
6. sep 2009

aniicka pripajam sa k názoru zuzanky...a je veľa žien, ktoré maju mrchu prve mesiace tehotenstva...moja známa to mala až do 5 mesiaca takto... 😝

kosta...no podla mna asi ovulku nebudes mať, ked uz si mala mať mrchu...tažko povedať...skus si kupiť ovulačný test, to más ako tehotenský...a hned budeš múdrejšia z toho...lebo iba na tu hlienovu metodu by som sa nespoliehala...ja to beriem tak, že ak mam hlien taky aky by mal byť - podla člankov, tak to treba ešte niečím poistiť podľa mňa ovu testom, alebo meranie bazalnej teplotky 😉

aniicka24
6. sep 2009

no dakujem skusim sa testnut neviem mam s toho zmiesane pocity 🙄 🙄 🙄

zuzanka.j
6. sep 2009

aniicka24 drzim palce, daj vediet ako to dopadlo 😉

mery888
6. sep 2009

určite daj vedieť 🙂
ja asi zajtra testnem...asi to nevydržim už...

lyzenka
6. sep 2009

mery,

no, u nás by tie dvojičky aj boli možné - muž je z dvojičiek a aj môj dedo bol z dvojičiek.. 😕 no tak som zvedavá, či to neboli len vidiny....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre