Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

aktak4444
12. okt 2009

ahojte, mam dost nafuknute brusko, bolia ma prsia, a mam bolesti ako pre MS,a celkovo sa citim unavena,ako by na mna isla chripka alebo tak.....mrchu mam mat o 3 dni...myslite si, ze tieto priznaky mozu byt priznakom tehotenstva alebo to je spojene s tym, ze mam mat o 3 dni MS. .....dakujem

mia81
12. okt 2009

AKTAK mavas taketo priznaky aj pred menzesom ? Bola som styri krat teho.(prve skon. spon. potratom) ja som na sebe spozorovala unavu,chutili mi kys. zavaraniny,zväcsili sa mi prsia(podprda mi zrazu bola akasi tesna),strasne mi vadili urcite vône,neznasala som dym s cigarety,a zacala som mavat problemy s vyprazd. .Menzes som mavala pravidelne takze ked som ju mala dostat urobila som si test a o 3 dni kontrolny.

zabenka21
12. okt 2009

zenusky,ja som uz v 6tt a tu citam ako kazdu hned boleli prsia,ale mne nie je absolutne nic,okrem toho ze ma casto ta picha v podbrusku ze padam na kolena a krize ani nevravim:(( nespala som celu noc...tak kedy si zacnem citit prsia?

mia81
12. okt 2009

zabenka ja som napr. nemala bolestive prsia, ale sa mi zvacsili a casto som chodila cikat.

zabenka21
12. okt 2009

no ja ani to,ziadna zmena na tele,nebeham casto na wc....no zajtra idem k doktorovi tak som zvedava co mi povie,ale tehotenstvo urcite potvrdi

mia81
12. okt 2009

zabenka tak teraz si ma normalne zaskocila ,ze nemas ziadne s priznakov tehot. predpokladam ,ze si si robila test ked pises ,ze si v 6 tt.No napadla ma jedna moznost ,ale tu ti nenapisem a ak sa ti bude chciet tak zajtra napis co ti lekar povedal ved kazda zena je ina a aj tehot. je kazde ine ani jedno neprebieha rovnako.Okrem vynechania menzesu fakt nemas iny priznak?

zabenka21
12. okt 2009

sak prave ze nic,viem kedy sme pocali,ale ked sa to rata od poslednej mestruacie kt.som mala 8.9. tak zato ratam ze bude coskoro siesty.testy som si robila v piatok,takze k lekarovi sa ist uz nedalo tak idem hned zajtra.inak sa citim uplne normalne,az na tie nesutocne krize..aj ma konecne prestalo trhat v podbrusku,to sanedalo vydrzat...a sice sme neplanovali a malicke je cez antikoncepciu(pharmatex),nechcem aby sa mu nieco stalo.....

rezancova
12. okt 2009

ahojte, chcem a spytat, či má súvis telesná teplota s bazálnou, už tretí deň mám zvýšenú telesnú teplotu okolo 37,1-37,5, je mi zima inak sa necítim byť chorá, len unavená, cez deň sa mi chce spať, večer už o osmej som hotova,normalne nevladzem drzat oci otvorene 😕 a stále chodím na WC na malu, no a rano som si merala BT ale ta bola len 36,8... to asi nebudem uz konecne tehu, co? MS mam mat o dva dni 😒 Co si myslite?

mija777
12. okt 2009

Ahojte,
k tym priznakom-ja som sa pred tym,ako som si spravila test citila presne ako pred mrchou...brusko ma bolelo,prsia bolave...Po case prsia prestali boliet (nebolia doteraz 😒 ),akurat to brusko pobolievalo stale,ale aj to prestalo potom...Ani raz som negrckala,ani nemam nejake zvlastne chute...Kazda zena to preziva inak,kazda ma ine pocity.Ja som ani nejak casto cikat nechodila (kamoska naopak ano a tak zacala tusit co sa deje 😉 ) to chodim az teraz,ked mi mala viac tlaci na mechur.Ale kazda co tu pisete,opisujete pocity,ktore kludne mozu byt tehu priznaky.Ale treba len vydrzat,kym bude cas mrchy a ked nedorazi,hned testnut 😉 (mne ukazal na 5-ty den meskania) Drzim palce,nech sa kazdej ukazu vytuzene // 😉

mija777
12. okt 2009

a zabudla som dodat,ze jediny priznak na zaciatku tehu taky zvlastny som mala ten,ze mi bola strasna zima-nevedela som sa ohriat aj ked som bola naobliekana v byte 🙂

mia81
12. okt 2009

zabenka budem drzat palce aby si sa od lekara dozvedela len mile pozitivne spravy.Tehotenstvo je nadherne (az na to vracanie ,ale aj to sa da prezit).

rezancova skus velmi citlivy test(teraz ich je strasne vela ) ta unava a caste chodenie na wc to moze byt tehu,ale tie teploty v tom ti neporadim ja som si nikdy nemerala bazalnu teplotu.Vies ja patrim do skupiny zien ,ktore nemali problem otehotniet( a preto obdivujem zienky ,ktore skusaju aj viac krat uml. oplod. alebo sa im dlhsie nedari ta psychika je hrozna) styrikrat som bola tehot. a trikrat z toho som oteh. ako sa hovori na prvy sup len raz som mala problem trvalo to skoro 7 mes. co sa nedarilo.

rezancova
12. okt 2009

mia81 dakujem, ja som to dlho neriesila, len teraz mi to uz zacina liezt na nervy 😝 , ale snazim sa nemysliet na to ale takto pred mrchou sa to neda nemysliet na to.... neviem. ked som otehotnela prvy krat nic som si nevsimla az potom som si uvedomila ze som reagovala na pachy napr. vonavka v aute bola neznesitelna....ale to uz bol asi 7-8tt a potom som v 10tt potratila ani neviem ako sa to zomlelo no a teraz je uz rok od vtedy, prvych 6 mesiacov po sme mali od lekara odporucene cakat a od vtedy nic, tak a ta bazalna teplota je asi nizka na to aby som bola tehu, uz aj tu si nemeriam pravidelne lebo sa potom moc pozorujem co tiez nie je celkom ok. asi este pockam 🙂

lumimi
12. okt 2009

zdravim. potrebujem nazor na moje priznaky
-mam pichanie v podbrušku - viac v pravo, a v pravom boku, som unavena viac než predtým, palia ma oči, v nedelu som mala v ustach pocit akoby som fajčila - ale nikdy som nefajčila, mala som trochu zápchu ale to prešlo. a dnes mam trochu zvýšenu teplotu - mohlo by to byt tehu alebo sa len prilis pozorujem a všetko je psycho?

zabka4
12. okt 2009

a kolko ti meska mrcha?

lumimi
12. okt 2009

no este nemeska

rezancova
12. okt 2009

mija777 Presne tento pocit mam uz 4ty den, som naobliekana ako cibula ale zima mi je stale! 😖

mija777
13. okt 2009

Rezancova,no moze to byt aj z tehu 😵 Ja som sa asi tyzden nemohla vobec,ale vobec ohriat...Mala som aj dve mikiny na sebe a stale ma triaslo od zimy 😅 A to bol maj a vonku celkom teplucko! 🙂

zabenka21
13. okt 2009

mia tak bola som u lekara,5tt a nic viac mi nepovedal a hnal ma z ordinacie,ani UTZ neukazal.len som krvacala ked mi vybral sondu

mia81
13. okt 2009

zabenka gratulujem 🙂 .Zvlastny doktor,ale takych je viac .Ale aspon ti povedal kedy mas prist na kont.(poradnu)?

zabenka21
13. okt 2009

povedal mi nech si najdem gynekologa,lenze v CR nemam narok na positenie kym tu nepracujem a nemam trvaly pobyt.takze si to mam nejak vyriesit a o kontrole sa vobec nezmienil,len ze za nim chodit nemam.

mia81
13. okt 2009

teda nezavidim ti tuto situaciu .Mas sa z dietatka tesit a nie mat starosti.Ak som dobre pochopila si v cechach a lekara mas na slovensku?

zabenka21
13. okt 2009

sak to,ale tesit sa budeme ked to nasi predychaju 🙂) ale som v pohode,nepripustam si nic,nech mu neublizim.no moj uzasny gynekolog je na svk....ale nieco vymyslime

mia81
13. okt 2009

Ja viem ,ze by to bolo finan. narocne ,ale nedalo by sa chodit na slovensku a mala by si pokoj.Vekovo si asi mlada do 21?

zabenka21
13. okt 2009

no budem chodit na slovensku,ked sa vezmeme nahlasime si tu trvaly pobyt a potom sa poistim aj tu,ale to uz bude drobcek na svete.a mam 21,o chvilocku za sebou.ako vazne keby nebolo to ze studujem tak nie je problem.

mia81
13. okt 2009

Ja mam s teba pocit ,ze sa na male tesis a to je hlavne.Da sa studovat aj s babom aj ked to budes mat narocne.To je ,ale mila nahoda ,ze som sa trafila vo veku.Ja mam 28.

zabenka21
13. okt 2009

ved ja viem ze sa da a ak nas nasi nebudu komandovat a robit tragediu tak ju aj dokoncim.tak ci tak som chcela byt tehotna pocas vysokej,ale skor tak ze otehotniet tesne pred koncom 😀 ale bocian ma predbehol...mat aspon bakalara som v poho,len toto,ze praca....nech malemu nic nechyba 😀

vanessa123a
13. okt 2009

cafte kočky dlho som tu nebola, ako sa mate?pribudli nove tehulky?Sofi Luci Dinduska ako sa vam dari?

ja sa chcem opytat ,kočky ja mam posledne dni take divne stavy ze dovi,vecer mam vzdy zvysenu teplotu-nie bazal tu si nemeriam, cez den ok len som unavena , a pobolievaju ma prsia, mam po ovulke par dni,,, tak neviem co si mam mysliet,,,

vanessa123a
13. okt 2009

este som zabudla robila som si test a mam velmi slabulinku ciarku , asi ju vidim iba ja 😀 ale v novembri mame s muzom vyrocie ,tak keby to teraz vyslo tak to by bolo uuplnee super 🙂 a krasny darcek pre muzika 🙂

mia81
14. okt 2009

a kedy mas dostat menzes?

sofinka30
14. okt 2009

čauko vaness !! 😵 tak mne dnes meskaju 8.den.test som davala iba v sobotu a bol negativny.ono to isto nebude tehotenstvom,posledne mesiace mi to nejak meskava 😝 tak sa nejak nevzrusujem.uz mam ale take pocity ze mrska dorazi,tak tomu davam este den.ty budes isto tehotna ..drzim palce a dinduska ty ako ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre