Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sarinka23
17. okt 2009

No a teraz uz len cakat ale drzim palceky aby to bolo //... No planovali sme predtym ako som otehotnela asi 5mes. ale vzdy prisla mrcha aj po 2tyz. testy vzdy vysli / tak som to uzu pustila z hlavy nechcela som sa nad tym trapit povedala som si len ze ak mame matbabo tak budeme a ak nie tak nebude tak mesiac som bola kludna nemyslela som na to vobec a dalsi som uz vedela ze malinke nam vyslo.A vy dlho sa snazite???

matulik284
17. okt 2009

jooj sarinka bola by som velmi rada, keby tam boli //.
My sme sa snazili od februara a v aprili som bola tehu...ale bohuzial to bolo mimomaternicove tehu ☹ Potom sme mali pauza a snazime sa teraz 2 mesiac. Velmi by sme si priali babo a hlavne aby uz bolo na spravnom mieste

sarinka23
17. okt 2009

juuuuj tak to urcite to ti verim ja som mala dost pochybnosti a bala som sa kym som isla na prve sono mala som strach ci bude vsetko ok atd. aj teraz tam trosku je ked na poradnu chodis raz za mesiac a ten cas tiez robi svoje...ale ja myslim ze vam to vynde tak ako ma byt ze malinke bude na spravnom mieste a ze coskoro budes mat aj ty napisane cakame babätko 🙂

matulik284
17. okt 2009

🙂 sari ktory den cyklu si si robila testik? mala si nejake priznaky?

sarinka23
17. okt 2009

30DC no ani nie praveze babka mojho ˇˇzatialˇˇ este priatela mesiac za mnou chodila a tvrdila mi ze som tehotna hoc som tomu nerozumela preco nebolo mi zle ani nic podobne a brucho ma dost zo zaciatku pobolievalo akoby som mala dostat mrchu tak mi meskala 1den co u mna bolo zvykom aj viac tak ze zo srandy si spravim test pretoze babka uz dala chrobaka do hlavy a bol // no neverila som vecer som robila zas a tak sme na to akosi prisli az take 2tyz. na to ma zacali pobolievat prsia co predtym som to nepoznala a caste zmeny nalad som mala 😒 no to zvyknem aj teraz mat

A ty to prve tehu ti trvalo dlho ci to aspon hned zo zaciatku podchytili?

matulik284
17. okt 2009

Ja som vtedy tusila ze som tehu, lebo ma popichavalo v podbrusku a akoby mi tam chodili mravceky. V ten den ked som mala dostat ms tak som zacala spinit a spinila som iba dva dni...potom to preslo. Isla som si kupit tehu testik, ale rano este nez som si ho spravila som zacala krvacat...urobila som ho aj napriek tomu a bola tam slabulinka druha ciarka. Volala som dokimu a ten mi povedal, ze babo pravdepodobne odislo a ze to sa casto stava. Potom som uz tomu nevenovala pozornost. Bolo mi vsak divne ze mam mrsku iba 4 dni aj to slabsiu...inak mavam vzdy silnu a trva 6-8dni. Zacali ma vsak boliet prsia tak som isla za doktorom, ze mam taketo priznaky. Povedal, ze to kvoli tomu ze som bola tehu a ze tie priznaky este nestihli odist. Ale ze pre istotu mam prist na krv. O 3 dni som volala dokimu ze ake su vysledky..vraj pozitivne...tak som tam hned na druhy den nabehla s tym ze ma aj trosicku pobolieva vlavo v podbrusku...mal podozrenie na mimotehu, lebo v maternici nic nebolo. Hned v ten den v nemocnici som odpadla a zacala krvacat do brucha pretoze sa roztrhol vajickovod ☹ Zachranili ma v podlednej chvili a to si este mysleli ze ma budu operovat az na dalsi den kedze som nemala velke bolesti. Bola som asi v 6 -7 tyzdni.

sarinka23
17. okt 2009

Fuuu tak to si mala dost krute je mi to luto, ale neboj vsetko zle je na nieco dobre. Ja par asi necely rok dozadu som mala nieco podobne meskala mi mrcha robila som si testiky a 3 vysli // ale tyzden nato som zacala velmi slabucko krvacat sla som do nemocnice hned ma tam nechali a ked mi robilli krvne testy atd. tak nic tam nebolo a ani teraz v knizke nemam napisane ze som mala potrat.Ale bude dobre neboj

matulik284
17. okt 2009

sarinka aj ja verim, ze uz bude dobre...a ak som tehu, tak ze babo bude v maternici 🙂

sarinka23
17. okt 2009

Tak to ti straaaasne drzim palceky aby vsetko bolo v poriadku som zvedava ako to vsetko dopadne ale uvidis ze to bude dobre skutosne tomu treba verit.

matulik284
17. okt 2009

dakujem sarinka, si zlata 🙂

kosta123
17. okt 2009

dnes 12 deň meškania - bez príznakov

vejula
17. okt 2009

A testík bol????

matulik284
18. okt 2009

kosta tak to ti uz dlho meska, vyzera to nadejne 😉

sarinka23
18. okt 2009

Ahojte baby tak ako sa dnes mate????

matulik284
18. okt 2009

ahoj sari 🙂 tak dnes ma strasne bolia bradavky a aj brusko trosku pobolieva. a ty ako?

matulik284
18. okt 2009

v jednej teme si pisala ze si mesiac predtym ako si otehotnela mala divnu ms...meskala ti a mala si ju slabsiu alebo kratsiu? Jedna kocka pisala to iste. Mne tiez teraz meskala 11dni ms a mala som ju slabsiu ako inokedy 🙂 Myslis ze to moze mat nieco spolocne s tehu?

kosta123
18. okt 2009

dnes 13.den meškanie a na teste len 1. / 😒 ako každý mesiac 😖 lezie mi to na nervy

sarinka23
18. okt 2009

Matulik: ahoooj no aj to su zaciatocne priznaky zeby boli // 🙂
ano to je pravda mala som divnu meskala 11dni bola slabsia a kratsia ako inokedy takze si myslim ze kazda sme ina ale moze to mat s tym vela spolocneho fakt ti strasne drim palceky aj u mna to takto zacinalo 😉

matulik284
18. okt 2009

sarinka juuj taka by som bola stastna keby to vyslo 🙂 Ak nebudem tehu, tak si uz budem pripadat divne...lebo sa citim ako tehu...ale vsetko moze byt klamlive.

mija777
18. okt 2009

Ahoj kosta.A nieje na tom teste ani naznak ciarocky...?

aktak4444
18. okt 2009

U mna zasa nic, ta blba mrcha sa vcera dostavila ☹

kosta123
19. okt 2009

mija777 - asi tak po po hodke som sa kukla na test a zdalo sa mi že tam je stašne jemný pásik,ja som ho videla,,,,neviem či si to len nenamýšlam 😖 a tak neskoro ževraj test už neplatí,aj tak. ak sa mrcha nedostaví testnem zas za týždeň.

mija777
19. okt 2009

no tak dufam,ze sa nedostavi...O par dni by uz sa hladina HCG mohla pekne zvysit,to by uz test mal pekne ukazat //.Tak drzim palce!

mia81
19. okt 2009

kosta ja som si vzdy robila dva testy.Prvy som si robila vzdy den ,dva potom ako sa mal dostavit menzes a potom o 3 dni.Niekedy ta druha ciarocka byva slabucko ruzova.Tak budem drzat palce nech sa ti objavia // 🙂 .

sarinka23
19. okt 2009

Matka:myslim ze nemas si preco pripadat divne treba len verit ze bude vsetko dobre a bude uvidis som zvedava ako ti to dopadne

kosta123
19. okt 2009

Dnes 14.deň meškania- asi s toho nič nebude, lebo ani ten naj naj najmenší príznak nemám 😠

janka888
19. okt 2009

Ahojte babulky...pred 3 mesiacmi som vysadila antiku,s priatelom sa snazime o babo,uz 5.den mi meska menstruacia,ale mam nepravidelny cyklus,no nemam pocit,ze by som mala dostat menstruaciu,asi tak tyzden po ovulacii ma bolelo v podbrusku...myslite,ze by som mohla byt tehotna??..ako dlho po vynechani menstruacie si mozem urobit test?..dakujem..pekny dnik

mia81
19. okt 2009

janka a co ine priznaky tehu(ako caste cikanie,bolestive prsia alebo zväcsene,alebo citlivost na urcite pachy).Ja som si robila testy den dva po vynechani menzesu(ale ja som mavala pravidelne )

janka888
19. okt 2009

praveze nic take nemam,ale ked som bola prvykrat tehotna tak sa mi vsetky tieto priznaky objavili az v 2.mesiaci...tento tyzden idem k lekarovi na preventivku,no ak by som bola tehotna tak mozem byt tehotna tak 4 tyzdne,tak neviem ci mi to uz lekar bude vediet povedat...

janka888
19. okt 2009

ozik mia, a ako ti vysiel testik??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre