Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mia81
19. okt 2009

janka ja uz mam testovanie davno za sebou.Ale viem ako sa citite (raz som to zazila).Ja patrim do skupiny zien ktore nemali problem otehotniet(bola som 4 krat tehu ,ale prve tehu skon. spont. potratom)az na jeden krat to sme na babetku popracovali 7 mesiacov stredny syn)takze viem aku mate psychiku a dilemu som alebo nie som tehu.(boze kolko testov som vtedy nakupila).


V tehotenstvach som mavala priznaky ,ktore som pisala ako unavu ,chut na kysle zavaraniny,ani jogurty nemohli byt sladke ale biele,vacsie prsia,caste cikanie,zapchu(ale ta sa vyskytla okolo 3mes.tehu )a strasne mi vadili vonavky ,cigaretovy pach.

janka888
19. okt 2009

ja som mala tiez podobne priznaky pri prvom tehotenstve,vacsie prsia,castne cikanie,unava a vadil mi pach cesnaku.no uvidim teda,pockam este co mi povie lekar...to musite byt stastna zena ked mate 3 deticky,aj my by sme este chceli,tak snad sa zadari 🙂

mia81
19. okt 2009

janka som velmi stastna ,ze ich mam ( dvaja sa narod. predcasne v 33tt kvoli preeklampsii )

.A ten cesnak brrr fuuj presne na ten som zabudla alebo este pach vyprazania.

vidis lahko som otehotnela a iba jedneho som donosila ,ale to uz je o inom.Drzim vsetkym snazilkam prsteky pretoze je nadherne byt tehotna(az nato vracanie),ale este krajsie byt maminou. 🙂

kosta123
20. okt 2009

Dnes 15.deň - kde si mrcha? 😉

mia81
20. okt 2009

kosta vyzera to nadejne 🙂

bb12345
20. okt 2009

ahojte babeny, v den ovulace 3.10 jsem spala se svým přítelem, poprvé s kondomem, za 2 hodiny potom bez... já vím, že je to malé procento že bych otěhotněla , ale nějaké je vždy. Tak a dneska je 20.10. zvětšily se mi prsa, objevily se modré a červené žilky. Jednou jsem zvracela, do ted mě sužují nevolnosti po ránu ale i během dne. Mám chuť na sex, jsem unavená, všechno mě bolí. BT mám stále nad 37... Menstruaci jsem měla dostat v neděli. Mám jen slabé špinění, ale dneska i s troškou příměsí krve... Co myslíte, mám si udělat test, nebo to nechat být?.. S přítelem se o miminko zatím nesnažíme....

mia81
20. okt 2009

bb preco si myslis ,ze by si nemohla byt tehotna ved ak som dobre pochopila spala si v den ovulacie s priatelom?

mija777
20. okt 2009

BB ja si myslim,ze tehotna byt mozes...ved predsa pises,ze po 2 hodinach ste isli bez kondomu.To je jedno potom,ze na zaciatku ste ho mali...Skus test,to spinenie moze byt aj z uhniezdovania.Lebo tie priznaky...no neviem...

mija777
20. okt 2009

Kosta-len tak dalej 😉

lenuska85
21. okt 2009

Ahojte, potrebujem poradit...
Poslednu MS som mala 21.9., mavam 26-28 DC. Este stale mi nedosla MS ale podbrusko ma pobolieva a mam pocit akoby uz uz mala dojst MS. Utekam na wc a tam nic, len slaby biely vytok, co som doteraz pred MS nemavala. Vzdy som mala ,,suche" dni. S priatelom sme sa neznazili mat babo...
Na test je asi este skoro, neviem som z toho nervozna ☹
Viete mi niekto poradit, ci to mozu byt priznaky tehu alebo nieco ine???
Dakujem.

vejula
21. okt 2009

bb no ti poviem, že som kdesi čítala, že ked sa dvaja snažia otehotnieť, tak sa odporuča v jeden den mať za sebou dva krát sex a potom tri dni nič a potom za sebou dvakrát a zase tri dni... No Vraj je možné že ten prvý krát sa tie najlepšie spermie nemusia uvolniť až ten druhý krát... A to čo si písala, by som tipla na tehu....

No a lenuška, to čo píšeš môže byť aj tehu aj prichádzajúca MS, tak 50:50.... Asi trba len pár dní počkať a ked nič tak urobiť testík.

lienka888
21. okt 2009

ahojte,chcela som sa spýtať za akú dobu po oplodnení sa môžu objaviť prvé príznaky tehotenstva (napr.časté cikanie,bolesti a zväčšenie prs...) aké máte vy skúsenosti? už 7 dní mi mešká menzes,dnes ma začali bolieť prsia ale žiadne iné príznaky nemám...s priateľom sa snažíme o bábatko 🙂 ďakujem

zuzu4444
21. okt 2009

ahojte, mrcha mi meskala 2 dni nakoniec prisla, trvala mi 3, 5 dna a bola silna a vyplavovali sa mi aj akoby kusy sliznice, je to normalne alebo sa mohlo stat ze som bola tehu? dakujem

bb12345
21. okt 2009

takže zase nic..... dneskaj sem dostala po 4 dnech opoždění menstruaci..je trošku slabší a víc jak kdyby růžovější, a křeče se taky dostavily....

kosta123
21. okt 2009

dnes 16 deň meškania, bolia ma dost prsia-(dnes od rána len),páli ma záha,asi znova testnem.

mija777
21. okt 2009

Kosta,testni 😉 A ak ti test ukaze len jednu,tak chod k dr.,ze ti uz dlho meskaju.Nech ta kukne...

vejula
21. okt 2009

To už budú dve... Na 100% Ked tam minule boal tá neviditeľná, teraz to už bude uvidíš 😉

mia81
21. okt 2009

kosta ako pisu dievcata vyzera to dost nadejne no tak urob si test.

kosta123
21. okt 2009

ved ja som bola aj minulý mesiac u dokyho ( to mi meškala 20 dni) a len mi pichol vyvolávačku,to mi urobí znova,a moc tie svinstva do seba nechcem dávať,ved uvidím.

mija777
21. okt 2009

A minuly mesiac si nemala ziadne mozne priznaky tehu?

vejula
21. okt 2009

Počuj kosta.... Mne chcel tiež pichať vyvolávačku doktor, ale som to odmietla že si počkám na svoje... No a nakoniec som zistila že už som bola tehu ked som bola u doktora... Boh vie čo by mi s tou vyvolávačkou dorobil.... Aj som ho hned zmenila potom...

bubatko121
21. okt 2009

Prosim viete mi niekto poradit, čoto môže byť, už druhý deň mám take bledohnedé špinenie, len tak slabo a som 20DC. Je toho velmi malo ale predsa

mija777
21. okt 2009

vejula,vyvolavacka miminku neublizi

vejula
21. okt 2009

ee? Ja som myslela, že by mohlo zo začiatku... Ale doktora som vymenila nie len kvôli tomu, on vkuse do mna tlačil HAK že mam málo hormonov, aj ked som tam prišla posledný krát, tak mi hovoril že mi to neprišlo lebo mám málo hormonov a už mi chcel zas predpisovať HAK aj napriek tomu, že som už s tý,mi hormonmi chcela skončiť... Prišlo mi to také čudné.

mija777
21. okt 2009

Nie,mne dr. povedala raz,ked mi ju davala,ze ak som tehu,tak to miminko podpori este...A tiez som zmenila dr.,nebola som s nou spokojna.Tiez sa normalne urazila,ked som jej 2 roky dozadu zahlasila,ze vysadzam HAK.Ze co budem robit,ked otehotniem....Akoze co ju dotoho,asi som si bola toho vedoma,nie?A ked som si nasla // na teste,ani mi nepovedala v kolkom som tyzdni...No a ked som si uvedomila,ze jej zverim na starost zdravie svojho dietatka,az som sa zhrozila 😒 Tak som ju zmenila a teraz som spokojna zatial.

kosta123
22. okt 2009

Baby nedalo mi to a večer som testla znova (na 16.deň meškania) a po cca 3.minute sa mi zjavila slabšia // palička 😨 nemala sa mi zjaviť hneď,keď tak?????bolia ma prsia stále,dnes viac ako včera-má to niečo spoločné spolu??

mia81
22. okt 2009

kosta ta ciarka nemusi byt az taka vyrazna a zalezi aj od hcg .Pobolievaju ta prsia aj ked mas dostat menzes ? ak nie ja si myslim ,ze to bude tehu.Skus si urobit test aj zajtra a uvidis ci ta druha ciarka bude vyraznejsia ,ale ja myslim ,ze bude 🙂

kosta123
22. okt 2009

trošku ma pobolievaju pred menzesom ale nie až takto.

mija777
22. okt 2009

Kosta gratulujeeeeem 😉 Ja si myslim,ze to bude tehu a slaba ciarka mohla byt z toho,ze si si ho nerobila z ranneho mocu a koncentracia Hcg bola trosku zriedena.

kosta123
22. okt 2009

uvidím,testnem ešte v sobotu-ráno.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre