• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
aj vy sa opatrujte emoticon
30. okt 2007 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, trvalo mi dlho kym som zase otvorila tuto stranku, lebo mi bolo smutno, ze mam to zase nevislo ale nabrala som odvadu a nebudem stracat nadej. Za tri mesiace sa budeme snazit zase, zatial ich efektivne vyuzijem a nic nenecham na nahodu. zacala som chodit na akupunkturu a zacala som cvicit mojzisovej metodu,a za 3 mesiace k vam zo snaziliek znova pridem a v teme tehulky zostanem , lebo teraz to urcite pride. Vam tehulky drzim palce, davajte si na seba a fazulky pozor, vo february som tu .
31. okt 2007 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diusa zelam vsetko dobre a vo februari sa na teba tesim emoticon
31. okt 2007 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby,
nechce sa mi citat od zaciatku. Snad mi niektora pomoze co to moze byt...
Mna uz tyzden bolia oba prsniky, chodim castejsie na WC ako predtym, teraz sa trochu citim ako keby som mala dostat menzes a pritom mam dostat az 12.11. emoticon . Nechcem vsugerovat tehotenske priznaky, ale nechapem ze musim v noci vstavat na WC a prsia ma bolia jak... Nejak je cely cyklus popleteny.
PS: Nemeriam si uz 3 mesiace BT.
1. nov 2007 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skrecko moze byt ze si tehu pockaj ci ti nedojde a potom otestuj a aj si zvedava tak skus testovat den pred ocakavanou mrchou emoticon a daj vediet OK
5. nov 2007 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babule, pisem tu dnes prvykrat a potrebovala by som poradit. emoticon Mam relativne pravidlenu MS, hoci cyklus je 36 - 39 dni. Ale nikdy nie viac. Naposledy som mala MS 29. 09. - cize dnes mi meska uz 11. den. Vcera som si spravila test Rapiclear, na 10. den omeskania. Vysiel negativny, ale MS stale nikde emoticon Cudne mi je ale to, ze nemam ziadne priznaky ani tehu, ani prichodu MS... emoticon Neviete, ci test mohol zachytit pripadne tehu? Ach jaj, kto sa v tom ma vyznat? emoticon
18. nov 2007 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrinka
niekedy je test negativny a tehu mozes byt,ja som nejake tehu priznaky nemala do 8tt takze tym sa netrap skus kupit citlivejsi test a skus este raz drzim palce
19. nov 2007 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky. aj my sa s manželom snažíme otehotnieť. začali sme tak pred dvoma týždnami, a ja sa stále sledujem či som či nie som, ale je to strašne skoro ešte, nekúpila som si teho test, ale ked mi nepríde 25. 11 mrcha, tak si kúpim, tiež som si chcela prečítať príznaky, nie je mi zle, ale bolia ma prsia, a tiež cítim akoby som mala dostať menzes a to je ešte za 6 dní. Čo si myslíte vy? asi je to skoro že?
19. nov 2007 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Loss,dakujem emoticon neviem, ci to este vydrzim, ak zas bude negativny a nebudem vediet, na com som emoticon Asi pojdem rovno k doktorke... Mimochodom, aky test je spolahlivy? Akosi v tom stracam prehlad, cim viac o tom citam na nete emoticon Na tomto Rapiclear bolo, ze je velmi citlivy, od 10 mIU/ml, tak neviem... Dakujem
19. nov 2007 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kantrinka, Rapiclear je naozaj 1 z najspoľahlivejších testov, no daj pozor, aby si jeho výsledok interpretovala naozaj iba v časovom limite uvedenom v príbalovom letáku. Mne už totiž 3x po sebe ukázal falošne pozitívny výsledok, no to až po 1/2 hod. HCG z krvi bolo pritom negatívne. O sklamaní potom Ti teda ani nemusím písať emoticon. Tento mesiac skúsim jednoznačne mamatest.
19. nov 2007 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky...pripájam sa prvý krát...ja s priateľom už od minulého týždňa sa snažíme otehotnieť....tak dúfam že sa skoro dočkáme emoticon
19. nov 2007 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrinka skus aj Viola vcastny je tiez dobry len je drahy
lucillienka tak drzim palce nech sa vam to podari emoticon
19. nov 2007 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mimusik, som rada, ze hovoris, ze, Rapiclear je spolahlivy. Lebo uz som z toho vsetkeho dost domotana emoticon Kukali sme aj s drahym nanho celych prvych 10 minut - pre istotu emoticon Po polhodine som kukla este raz, ale stale tam bola len 1 ciarka... Budem drzat paste, nech Ti to vyjde emoticon Neboj sa, urcite sa to podari emoticon
Lucillienka, aj Vam drzim paste emoticon
Loss, dakujem za radu, este pockam do stredy a asi pojdem k doktorke emoticon Ale ako poznam svoju trpezlivost, asi aj tak vyskusam Violu emoticon
19. nov 2007 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrinka tak vela stastia emoticon pri testovani
20. nov 2007 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, tak som dnes rano sla na krv, uz ma nebavilo cakat, co z toho vzide emoticon Najprv mi sice doktorka povedala, ze si nemam sama urcovat osetrenia (hoci sa ma sestricka opytala, na co sa ide brat krv - tak som z toho jelen) emoticon Ze najprv ma treba vysetrit. Ale ked jej sestricka vysvetlila, o co ide, tak povedala, ze jasne, nech mi tu krv zoberie. Vysledky budu v pondelok emoticon Tak Vas budem informovat emoticon
21. nov 2007 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katarínke držkám palce, ja som na tom podobne. Test negat, ale mám citlivé prsia a mrcha by mala doraziť v nedeľu. Ja sa dovtedy zbláznim
21. nov 2007 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,tak neviem co si mysliet. menstruaciu mam nepravidelnu a dnes bol posledny den co by som ju mala dostat (30den)a stale nic ale v priebehu poslednych 2 tyzdnov som jedla dost citronov (caj), vraj citron posuva. myslite, ze to moze byt z toho alebo to bude tym, ze som tehotna? som zvedava na vas nazor. dakujem
21. nov 2007 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kacenka ved si urob test
21. nov 2007 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poleva a myslis,ze by som mohla byt teho? mala som pred 2 dnami trosku hnedy vytok ale mrcha sa nespustila zatial.
21. nov 2007 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrinka tak dufam ze pondelok bude pre teba ten stastny
kacenka skus testovat emoticon
21. nov 2007 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. snazime sa skoro rok, meriam si kazdy den teplotu, uz ma to prestava bavit :( ale konecne mam zvysenu teplotu a je to uz 36 den od poslednej mens. Ta byva nepravidelna, ale este takto dlho som zvysenu teplotu nemala a mens. stale nikde. Bola som na gynde, mam skveleho doktora, ale vcera mi robil krvny test a HCG je nizke... nemate skusenost niekto? mam to vzdat alebo je mozne, ze to predsa len teraz vyslo. Dik
24. nov 2007 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. ja som vysadila HA pred mesiacom. s priatelom by sme chceli babenko... moja posledna MS bola 7.11., viem, ze velmi skoro na nejake priznaky, ale uz asi druhy den ma picha v podbruska a mam strasne citlive bradavky.. myslite, ze....? snazilkovali sme sa skoro kazdy den....
25. nov 2007 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Loss,
takze nakoniec dosla menstr. na 22DC. Ide sa dalej. Tentoraz od soboty mi je na zvracanie, mam aj hrozne hnacky. Lieky na hnacky mi nezaberaju. Dnes som sa skoro "predviedla" pred ziakmi. O 5 minut 12 som dobehla na WC a vyvratila som cely obsah zaludka. Nemozem sa ani pozriet na jedlo emoticon . Som v 21 DC a v nedelu alebo v pondelok mam dostat. Uz 3 osoby sa ma pytali ci nahodou nie som tehotna emoticon . No uvidime, takto dva krat po sebe (predosly cyklus a ten) mi nikdy nebolo.
27. nov 2007 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
christie ja by som tomu nechala volny priebeh a urcite by som si aspon nejaky cas teplotu na tvojom mieste nemerala, ved sa skuste aspon dva mesiace milovat vtedy ked na to proste budete mat chut emoticon neboj ono to raz vyjde emoticon
to pobolievanie bruska moze byt urcite priznak tehotenstva emoticon aj bradavky emoticon test by to urcite vedel potvrdit, alebo vyvratit emoticon
27. nov 2007 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pozdravujem Vás , mám nové info - test bol pozitívny - necikali sme zbytočne emoticon teším sa a dám ešte vedieť po tom čo lekár povie...
28. nov 2007 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skrecok to ki je luto
dera takze srdecne gratulujem davaj si teraz na seba aj mimi pozor emoticon
28. nov 2007 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vďaka emoticon držím vám všetkým palce, napíšem hneď čo lekár povie ako to vlastne je
28. nov 2007 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne dera uz sa tesim emoticon
28. nov 2007 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dera, gratulujem ti. Hlavne si davaj pozor... emoticon
28. nov 2007 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
christie, ale co to znamena, ze HCG je nizke? Tehotenstvo uplne vylucili alebo este nie?
29. nov 2007 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš