Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

pepppe
2. nov 2009

noo uz som si ho spravila,a je to pozitivne 😉

petra2505
2. nov 2009

pepppe blahozelam 🙂

mery888
2. nov 2009

pepppe blahoželám 🙂

dinduš tak dúfam, že to vydržíš do toho 36 tt 🙂 🙂 a na sviatky nech ste doma obe 🙂

ja som dnes 27 DC a mrchu čakám v nedelu.. 😒 😒 😒 a už som z toho riadne nervózna ☹ a strašne ma pobolieva podbruško... ☹

zuuzka
3. nov 2009

Ahojte kocky. Mery aj ja cakam cez vikend, asi v nedelu podla mojich vypoctov. No a aj mna pobolieva podbrusko, resp. vajecnik....no uvidime 🙂
A peppe blahozelam 🙂

bibi65
3. nov 2009

Ahojte baby. Potrebujem poradit..... Vcera som mala hnedy vytok, bolia ma vajecniky a strasne mi bolo zle v noci od zaludka a pokracovala to aj dnes skoro cely den hlavne ked pocizujem hlad. Nechrabneny pohlavny styk som mala najskor 24.10. a potom 30.10. Mrchu mam dostat 14.11. Mozem byt tehotna?........dakuejm za prispevky

zuuzka
3. nov 2009

Ahoj bibi. Neviem, mozes byt...ale myslim si, ze je to este na nejake priznaky skoro...aj ked kazdy to asi preziva inak. Pockaj do 14. a uvidis 🙂

bibi65
3. nov 2009

Dakujem zuuzka..s priatelom sa pokusame o babo tak uz mi asi z toho sibe asi 😉

zuuzka
3. nov 2009

No ja som na tom podobne, len sme zacali a uz som pomaly robila test za testom 🙂 Vsetky negativne, ale naozaj si myslim, ze je skoro...asi treba len pockat. Drzim palce, nech sa to podari 🙂

bibi65
3. nov 2009

zuuzka tiez ti drzim palce, ved uvidime 🙂

mery888
3. nov 2009

zuuzka tak cez víkend môžme spolu testíkovať 😉 hádam tam budeme mať dialnice 🙂

zuuzka
4. nov 2009

Mery snad hej 🙂 No mne je od vcera poriadne zle, boli ma zaludok a hlava. Neviem, hlava ma zvycajne bolieva aj pred MS, tak uvidime...ale ten zaludok. No kazdopadne drzim palce na vikend, potom napis ako to dopadlo 🙂 ...ja rozmyslam, ze pockam a ked nepride MS cez vikend tak potom testnem.

mery888
4. nov 2009

zuuzka držím palčeky 🙂
mna iba stále tak čudne ťahá v podbrušku, a sem tam taká bolesť ako keby mala mrcha dojst a potom to prestane...tak už si trošku začínam namýšlať či fakt nemôžem byť tehu, ale potom si poviem že nemôžem tak premýšlať bo keď príde mrcha tak budem straašne smutnaaa 😒

zuuzka
6. nov 2009

Mery drzim palce pred vikendom...nech pridu poriadne dve ciary 🙂 Ja uz citim sem tam pobolievanie v podbrusku, no uvidime....

mery888
6. nov 2009

rozmýšlam či už zajtra netestnem....bo som nedočkavá.... 😠

zuuzka
6. nov 2009

aj ja som, len nechcem byt sklamana......takto mam este aspon nadej...uz mam pocit, ze mi niekedy z toho sibe 😝

mery888
6. nov 2009

aj ja mám ten pocit... 😠 😠
...a už asi chcem vedieť na čom som...bo ta nadej a neistota mi asi ubližuje viacej...asi zajtra rano testnem... 😝 to mám deň pred mrchou...

dinduska
6. nov 2009

ahojky,doteraz som si nenasla cas hodit foto ale uz som pridala fotku bruska respektive brusiska 😀

uz by som chcela byt bez neho 😒

mery a kedy ma prist mrcha?mne ukazal test slabo v den ked mala mrcha prist 😉

mery888
6. nov 2009

dinduš pekné bruško máš 🙂 🙂 neboj ani nebudeš vedieť ako a bábanko bude už na svete 😉

no mne má mrcha prísť v nedelu...a zajtra rano chcem testnúť...hej hej pamätám si dobre, že testík ti ukázal v deň mrchy a ty si tomu poriadne ani veriť nechcela 😀 😀 no uvidíme čo bude zajtra.... 😝

dinduska
6. nov 2009

tak daj potom vediet,som zvedava, budem ti drzat palceky 😉 😉

mery888
6. nov 2009

Ďakujeeeem určite dám zajtra vedieť...

mery888
7. nov 2009

ahojte....
tak som testla a bola len jedna čiaročka, tak teraz budem čakať mrchu 😠 😠 , aj keď pokial nepríde mrcha tak asi budem mat ešte velmi malú nádej, že čo keď náhodou.....

dinduska
7. nov 2009

mery to nevadi mne tiez v den ked mala prist mrcha tak ukazal testit ale len taku velmi velmi slabulinku ciarocku,ze ju ani nebolo poriadne vidiet a az o 3 dni mi vysla pekny takze vobec nemusis este zufat nic nieje stratene 😉 😉

mery888
7. nov 2009

ďakujem dindus...no uvidím...ale asi zajtra dorazí, bo dnes sme boli u svokrovcov a také bolesti/krče v podbrušku....už som myslela,že mrcha na 100% dorazila a tak som si aj Ibáč dala bo už to bolo fakt zlé....ale nedorazila, len strašný výtok hustý 😝 ...tak uvidím zajtra... 😒

zuuzka
8. nov 2009

Ahote...tak mne este tiez nedorazila, ale uz ma boli dost podbrusko, takze cakam kazdu chvilu....no a vcera som si kupila test a jedna ciarka ☹

mery888
8. nov 2009

ahoj kočky....
tak u mňa stále mrcha nedorazila...ale furt mám bolesti ako keď mám mrchu... 😝 povedala som si, že ak do 3 dni nedorazi tak testnem znova....
zuuzka takze sme na tom podobne...

zuuzka
9. nov 2009

ahoj Mery...tak sme na tom podobne...aj mna stale pobolieva a pobolieva a nic neprichadza 😝

dinduska
9. nov 2009

ahojky,no merry tak dufam,ze ani nedorazi ked mala prist v nedelu tak skus v stredu testnut 😉

zuuzka podobne drzim palce 😉

kathrin6
9. nov 2009

ahojte.stalo sa niektorej z vás, že bola tehotná aj keď to krvné testy nepotvrdili?

mery888
9. nov 2009

karhrin6 mne sa nič také nestalo...

baby moje....mrcha dorazila 😔

kathrin6
10. nov 2009

mary888: ďakujem, už som pravdepodobne zistila z čoho sa mi už asi tretí týždeň neznesiteľne krúti hlava. Namerali mi dnes vysoký krvný tlak, len si neviem vysvetliť tie bolesti v podbrušku, keď z gynekologického hľadiska je všetko v poriadku. Asi to bude dáke prechladnutie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre