Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mery888
21. nov 2009

dinduska tak aspon ze vsetko je OK 🙂 🙂 tesiiiiim....drz sa mojaaa 😉

bambulka333
23. nov 2009

ahojte, minuly tyzden som sem pisala o mojich priznakoch...
dnes mam 28DC a prave som si v praci urobila test...

a som v soku 😨

neukazal sice dve ciarky.... 😅 ale jasne je to tam vypisane...som totiz v rakusku a tu je dostat test, kde sa v okienku po 3 minutach objavi bud "nicht schwanger" cize nie tehotna alebo "schwanger" takze dost jasne 😀 ziadne slbulinke ciarky a tak....sice hnusne drahy, 19 euro, ale jasny...

no a ja tam mam napis "schwanger"

a nechce sa mi to verit...idem este kupit nejake dva ine....asi dnes zbankrotujem na testoch ☹

neverim tomu, lebo mam pocit, ze kazdu chvilu dostanem...a hlavne sa hrozne bojiiiim...tento mesiac som si dala aj vinecko, nie vela, ale trosku k veceri parkrat a tak...a asi zo dve cigaretky, inak nefajcim vobec... ☹

baby, myslite ze som fakt tehotna, alebo je to blbost?

pepppe
23. nov 2009

bambulka,,urcite si urob este aspon jeden testik,,,,a ked ti mam pravdu povedat,,,,,,,,,,,,,,,podla mna si tehu 😉 drzim palceky,,,,a potom uz ziadne cigaretky 😉

bambulka333
23. nov 2009

peppe, ja prave vobec nefajcim, len sme boli na svadobnej ceste a dali sme si vinecko a k tomu cigaretku, aj manzel...a ani on nefajci...no snad som nic nepokaslala...

no nic, idem do lekarne, teda ked sef odide na obed 😀

kupim aspon zo dva, to staci, nie?

pepppe
23. nov 2009

nooo nestacil by jeden??🙂) ale inak ja som si urobila az 7 kym som tomu uverila,ale si myslim ze za tu vasu cenu,,,ze wau takze neviem,,,,chod a rozhodnes sa tam🙂) ja idem tiez do obchodu na nakup trosku a toho sa neboj ,nic sa babu nemohlo stat,,uvidis a utekaj uz🙂)

bambulka333
23. nov 2009

tak som si kupila stary dobry ciarkovy test, teda dva...a je o tam 🙂

teda druha ciarocka je uplne slabulinko ruzovkasta, ale je tam....dnes je 28 DC, preto asi tak slabo vidno...

no, predycham to najprv a otestujem sa za nejake dva dni...

som z toho hotova, vobec neviem, co mam robit, ci je to fakt pravda

bambulka333
23. nov 2009

ta ciarka je asi taka slaba, lebo som sa testovala teraz o pol 12, lepsie je rano....

normalne sa mi klepu ruky, baby, napiste mi nieco povzbudive 😅

pepppe
23. nov 2009

supeeeeeeer🙂) noo tak nie hned je pekne vydno dve ciarky,,zo zaciatku je ta druha ciarka slabsia a po case sa pekne zosilnuje ,,uvidis po dvoch dnochuz bude silnejsia,,,,takze sa mozes tesit

bambulka333
23. nov 2009

pepppe, ja tomu fakt nemozem uverit...

asi uverim, az ked fakt pojdem k lekarovi....

nemozem ani robit nic v praci, len kukam do PC s otvorenymi ustami...

ani neviem, co robit dalej, kedy ist k lekarovi atd.... ☹

pepppe
23. nov 2009

klud moja 🙂 poviem ti z vlastnej skusenosti,ako mne odporucila sestricka,,,,mne kazala ist k dokimu ked mi meska mrcha 2 tyzdne,tak som sla vtedy,alle ine baby idu hned,,kolko ti meska??

bambulka333
23. nov 2009

ved praaaave 😀 mne meska 1 den...ale 3 testy pozitivne,vsetky priznaky, takze duuufam...

predycham to, o 2 dni urobim dalsi test a o nejaky tyzden zavolam doktorovi....a uvidim...

ty cakas prve babo?

pepppe
23. nov 2009

nooo presne tak to urob ako si mi napisala 🙂 noo ja cakam prve ale prietelovo to bude 3🙂) heh a co ty,tvoje prve?jajha ja mam stale tiez obavy,ci je vsetko ok,a neviem ci vydrzim do decembra ,,,vtedy mam ist k doktorovi

bambulka333
23. nov 2009

no, ak to je teda fakt tak, ako ukazuju testy, tak potom moje prve 🙂

7.11 sme mali svadbu, vsetko sa to nejak rychlo zvrtlo, neverila by som, ze pri mojich problemoch, ktore som mala, to pojde na prvykrat...a vychadza to presne na svadobnu noc 🙂

no tak to drzim palce, tiez je to pre teba uplne nove... 🙂 drz sa...

pepppe
23. nov 2009

diky aj ty sa drz,a este pekne vyckaj 🙂) noo pekne na svadobnu noc 😉 fuuuuuha 😉 noo tak to ste taky cerstvy novomanzelia aj ktomu gratulujem a co kde to zijete?v nemecku?

leanax
23. nov 2009

bambulka333: ahoj. ja tiež pracujem v Rakúsku a včera som si robila test. vyšli dve paličky, ale tá druhá je príliš slabá tak čakám ešte 2-3 dni. ja som si sem doniesla testy z domu , ale mám už len jeden a domov idem až o dva týždne. to býde nervozita. čakanie nie je môj kamarát. 😅

pepppe
23. nov 2009

leanax,,,no bud vydrzis,abo si kupis taky aky predavaju tam u vas🙂)

lusinda0705
23. nov 2009

ahojte kočky....chcela by som sa spýtať,že či môžem mať pocit akoby som bola tehotná a pritom som mala MC presne na den,ale len 2 dni....robila som si test a je negatívny....milovali sme sa s priatelom stále tak aby nám to vyšlo.....mám aj obrovsú chuť na jedlo a bolia ma prsia tak,akoby som mala dostať menzes......tlaky v podbrušku mám tiež také...no akoby ma nadúvalo...nemôžem si to celé len namýšľať???Dakujem vám 😉

dinduska
25. nov 2009

ahoj lusinda
a kedy si mala ms?no mohlo by to byt ved niektore zeny maju normalnu ms aj ked su tehotne 😉

merry a ty ako sa mas?
ja uz hrozne pripadam si ako velky kamion,ktory sa nikam nezmesti

lusinda0705
25. nov 2009

Dinduska....mala som poslednú ms 11steho tohto mesiaca.....ved asi ako som si tak čítala diskusie....tak treba počkať na ms alebo či nebude teda meškať!!hm??? 😒 dakujem ti za reakciu Dinduska 🙂

dinduska
27. nov 2009

kocandy kde ste? 😨 😨

mery888
28. nov 2009

tu som dinduš...bol to tažký týždeň som sem nestíhala ani chodiť 😠 😠
ako sa máš??všetko O.K???dúfam, že áno 🙂

dinduska
30. nov 2009

ahoj mery,no uz by som chela aby bol konic lebo je to uz na nervy.tenko koniec je hrozny.v piatok idem na posledne sono a na prietoky tak som zcedava aka je uz velka.potom dam vediet

mery888
1. dec 2009

tak prajem veľa šťastia v piatok dindušik 🙂 🙂
a aby si sa už dlho netrápila....už len chvíločku..neboj...a potom už sa budeš tešiť z krásnej dcérky 🙂

kormelia11
1. dec 2009

ahojte..som tu nova a chcem sa na nieco spytat urcite to tu uz bolo zodpovedane ale je tu straaasne vela prispevkov cize by mi trvalo vecnost zistit to..mam takyto problem:pred 16 dnami sme s priatelom spolu spali bez ochrany na druhy den som dostala hned na to menstruaciu..lenze po skonceni menstruacie mi zacalo byt divne..bolest (palenie)prs,krize ma boleli, brucho,vecer mi je tazko na zaludku a aj rano sa zobudzam s pocitom na zvracanie mam citlivejsi cuch a teraz sa pridalo palenie bradaviek..bola som od vtedy aj chora cize neviem ci to pripisovat chorobe alebo je tu aj ta moznost zeby som mohla byt tehotna..???

zuuzka
2. dec 2009

Ahojte buduce maminy 🙂 Tak ja sa opat sledujem ako sialena, zase mam take tlaky v podbrusku a uz par dni take spinenie, ale nie pravidelne kazdy den a naozaj strasne malicko...tak som si dnes spravila test a myslim, ze je tam slabucka ciarka...este skusim zajtra rano, ci sa to bude zjasnovat 🙂
No a co vy? Ako sa mate?
Kormelia asi by som si na tvojom mieste spravila test a ukaze sa ci si alebo nie. A chceli by ste babo?
No inak baby, ked uz je ta moznost, ze by som bola tehu realnejsia, tak ma trochu aj chyta strach a panika ako to vsetko zvladnem 🙂

mery888
2. dec 2009

kormelia a testík si si nerobila???skús to....už by si mala vedieť na čom si...
zuuzka tak to je super...a kedy mal byť termín mrchy??hmmm....držím palce, neboj ty to zvládneš 🙂

zuuzka
3. dec 2009

mala by som dostat presne o tyzden....dnes som si robila rano a stale tam slabucka ale viditelna ciarka je 🙂

sarinka23
3. dec 2009

zuuzka: pozri aj ked je tam slabucka ale je tam...ja som na prvych dvoch testoch mala taku slabu ciarku ze som si myslela ze to si len ja namyslam ze ju tam vidim. A strach a obavy nemaj vsetko zvladnes uvidis.

kormelia11
3. dec 2009

mery nie este nerobila chcela som este pockat s tym ale uvazujem nad tym ze spravim a neni to este skoro robit?
zuzka no nesnazime sa este o neho hoc ho chceme 🙂 ale boli by sme velmi stastni keby ze nahodou 😀

zuuzka
3. dec 2009

no len ma znepokojuje ten vytok, alebo spinenie ci co to je ☹ a nechcem ist este k doktorovi pretoze este chcem pre istotu pockat na MS. Nemali ste niekto nieco take a dost ma ja boli pravy vajecnik?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre