Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

akdarka
29. dec 2009

duratlicka kedy zvyknes testovat, kolko dni DPO? dufam, ze najdes// 🙂 odkedy sa snazite?

heard, ak nepride ms tak otestuj o nejake 2 dni, to by uz mohlo vystupat hcg aby to bolo vidiet na teste. mne to fakt krasne ukazalo hned na 2.den po meskani ms - ale to je krasne, ze sme kazda ina a jedinecna 😀

inak tu hypnotizujem na stole panadol extra rapid rozpusteny vo vode, lebo mi je dost na figu - mam vypit nemam vypit 😝 co poviete mozem? nepisu vyslovene ze tehotne nemozu, iba ze by sa mali poradit s lekarom. mam strach aby bolo vsetko OK, ale citim sa dost choro, aj som mala vcera 37,4°C a bolelo ma cele telo. uz sa tesim z prace domov, lahnem si spat.

heard
29. dec 2009

😀 ok budem musiet asi pockat...ale som zvedava asi ako kazda z nas 🙂 a nedockava🙂

tea333
29. dec 2009

Ahoj baby, chcem sa podelit o svoje priznaky 🙂

uz par dni po ovulacii ma zacali priserne boliet prsia, boli citlive na dotyk a boleli horsie nez pred MS
v podbrusku som mala pocit presne ako ked ma prist mrcha, ale bolo to skor nez mala prist
boleli ma krize
prsia sa mi naliali, boli viditelne vacsie

snad to pomoze babam co si nie su iste 😉

lulu4
29. dec 2009

ahoj Tea333: konecne je niekto na tom podobne ako ja, teda vidim ze by ste mali mat babo 30. augusta ako my? teda aspon tak to tu od poslednej mrchy pocita konik... no mna tiez bolelo podbrusko ako keby mala dorazit mrcha a nic... a prsia ma boleli vtedy viac, teraz uz menej, teraz mam skor citlive bradavky...

sofinka30
29. dec 2009

ahoj dinduska..ja riesim vsetko mozne,len tehotenstvo nie.ak to bude mat prist,tak to pride.pozor si nedavame...no uvidime co prinesie rok 2010 😅 .

mery888
29. dec 2009

dinduš tak sa drž 🙂 dúfam, že tvoja kočenka príde na svet tento týždeň, aby si nemusela ísť do nemocky 🙂

halintoa
29. dec 2009

lulu: ja zasa naopak, bradavky prestali, ale zato prsia ako také sú napnuté a bolestivé 🙂

duratlicka__2
30. dec 2009

Ahoj Akdarka!
No, podla mna sa neoplati testovat skor ako v den, ked ma prist ms. Takze musim vydrzat este do 14.1. Ale zle mi je kazde rano este stale a v noci zle spim. A ked som dnes isla do prace, strasne ma pichalo v podbrusku. Tak uvidime, ak babo este nie je zahniezdene, dufam, ze to prezije, este minuly mesiac som brala HAK, takze sliznica je velmi tenka☹ Ale dufam, ze to zvladneme v zdravi.
Inac, aj u vas je tolko snehu?

akdarka
30. dec 2009

ahoj duratlicka, tiez mam ten nazor, ze testovat az ked ma byt ms, alebo meska aspon 1 den (moj pripad nedockavosti) 🙂 tak dufam, ze to pichanie je zahniezdovanie a zvladne to aj s tensou sliznicou 😉
u nas SC vecer nasnezilo a dnes rano som isla autom do BA a som sa bala, ze bude poladovica, ale uz sa vsetko topilo, takze pohoda...

duratlicka__2
30. dec 2009

Hej, ani u nas to dlho nevydrzi, aj ked je to skoda, je to take pekne, ked je vsetko zasnezene. Ale zase, ked sa clovek nechce zrubat na prechode hned na zaciatku tehu, je lepsie sucho😀 Ozaj, Ty robis, ci si doma? Kedy povies sefovi, ze si tehu?

akdarka
30. dec 2009

ja robim aj takto medzi sviatkami, kedze som velmi dobra veduca (haha) a dala som volno niektorym kolegyniam - tak makam ja 🙂 sefovi sa to chystam povedat ked budem mat tehu knizku - myslim, ze ju treba odfotit a pisomne oznamit, ale to mozno len ked ide o nejaku rizikovu pracu aby ta preradili - ja robim administrativu v kancli takze nic take nehrozi. ale muz ma nahovara, aby som isla na PN pocas cele tehu - tak neviem...ale rada by som si oddychla, to je pravda.
a ty kde byvas duratlicka?

duratlicka__2
30. dec 2009

V Banovciach. Ja robim tiez v kancelarii, ale na zivnost, tak neviem, ako zareaguje sef. Kludne by si mohol najst niekoho ineho, ale dufam, ze bude ferovy a dovoli mi tu byt tak dlho, ako sa bude dat a zaskolim mu novu asistentku. Mam tuto pracu rada, ale akosi na mna prisiel materinsky cit a chcem si to uzit cele 3 roky🙂

akdarka
30. dec 2009

duratlicka, ja tiez urcite zostanem doma 3 roky, ten cas mi uz nikto nevrati. dufam, ze nebudem musiet ist kvoli peniazom do prace, hadam tak zle nebude! tak hadam bude sef ustretovy..ja mam dobu neurcitu a aj nejake socialne benefity pri dlhodobej PN tak rozmyslam, ze to vyuzijem a dam si od mojho milovaneho zamestnavatela vseeetko zaplatit co sa len da🙂

duratlicka__2
30. dec 2009

To ho urcite potesis😀 Ja som sa len teraz prihlasila ako dobrovolne poistena - nemocenska, aby som mala narok na matersku a rodicovsky. A keby som zostala doma, nedostanem este ani cent a manzel uz pol roka nema robotu. Tak dufame, ze mu vyjde zaciatkom januara pohovor. Lebo inak budeme my dvaja aj stvrt bezdomovci😀

groanka
30. dec 2009

duratlicka, ze 2 a stvrt - to je mile 🙂 tak snad vsetko vyjde ako ma a muz dostane tu pracu. aby si potom ako tehula mohla oddychovat. moj zamestnavatel je velka fy takze ich to nebude boliet 😀

dinduska
31. dec 2009

ahojky kocky
chcem vam zazelat krasneho silvestra a vsetko dobre no noveho roku a vela novych prirastkov a tehuliek 😀

esther03
31. dec 2009

Ahojte kocky,som tu nova 🙂 poradite mi prosim, Na 13DC som mala ovulku (testy, teplota), dva dni na to ma hroozne boleli vajecniky a vystrelovalo to do krizov (nieco ako predmenstruacne bolesti), trvalo to par dni a intenzita polavila, momentalne ma uz neboli nic. Myslela som si, ze zacina mrcha sa ohlasovat ako obycajne (takto skoro ju citim vzdy, ale trva to az kym nedorazi), no teraz to preslo. Ani prsia ma nebolia ako pri PMS, len mi stale skvrka v bruchu a elektrizuju mi nenormalne vlasy. S manzelikom sa snazime uz 7 mesiacov o babo. Myslite, ze sa moze takto ohlasovat tehu? Nebolo by to skoro teraz mam 8 dni do mrchy. Dik za kazdy nazor. 🙂

akdarka
31. dec 2009

esther, sranda je ze moje jedine priznaky tehu boli: elektrizujuce vlasy (az mi okolo hlavy lietali 😀 ) a v den ocakavanej ms som mala velmi rychly tep...a samozrejme meskajuca ms. tak drzim palce aby to vyslo a nasa si na teste // 🙂

remeli
31. dec 2009

akdarka tak teraz pozeram s otvorenou pusou elektrizujuce vlasy???? mne elektrizuju 2 tyz. uz ma to rozculuje a neviem co s tym nikdy pred tym som to nemala... no a ms mi meska len test nic neukazuje ale tento cyklus som nemerala ani nic tak absolutne neviem kedy ma prist lebo to mam cele rozlietane

akdarka
31. dec 2009

remeli, tiez som si to nespajala s tehotenstvom, lebo som nikde takyto priznak nenasla, ale u mna to tak naozaj bolo 😀 ale zvlastne ze test neukazuje - po sviatkoch treba zajst k dr a daj urcite info ako to dopadlo 😉

remeli
31. dec 2009

no ja som pred troma dnami zacala merat znova aby som vedela ci je teplota hore alebo dole a to som 43 DC ale dnes citim ze mam naliate prsia ale nebolia iba su vacsie 🙂 test som si robila na stedry den to je tyzden stare ale ja sa bojim si urobit znova bo takto aspon dufam, ze mozno ano a ked mi bude negativny 😠

akdarka
31. dec 2009

mne sa prsia tiez naliali, ale bolia ma len bradavky. chapem tie obavy, pre ktore si nechces urobit ten test. ale myslim, ze aj tak nebudes mysliet na nic ine iba na to - testovat, netestovat?? ja som sa tiez bala testovat ked mi meskal ms 1 den (to bola nedela) a hovorila som muzovi, ze otestujem az v utorok aby som "neprivolala" ms, ale samozrejme v nedelu vecer o 18tej som uz ocikavala 😀 ale kazdopadne mozno "caro" silvestrovskej noci robi svoje 🙂

mery888
1. jan 2010

dinduškaaaaa ako????ešte nič...??

krásny Nový rok Vám prajem 😉 😉

dinduska
1. jan 2010

ahoj merry,no este nic malinkej sa nechce ist von 😒

tea333
1. jan 2010

lulu4 tak hybaj do temy augustove milaciky 2010 v spolocnych terminoch

remeli
1. jan 2010

akdarka: dnes som si merala teplotu a zase stupla ja tomu vobec nerozumiem som 45 DC a ona si zase stupne, vcera som robila test a nic - uz som myslela ze dostanem MS ked teplota klesla a ms nikde a dnes stupla

akdarka
2. jan 2010

remeli, tak som fakt zvedava! kedy ides k lekarovi?

remeli
2. jan 2010

no tak tu je moj graf dnes spinenie uvidime ci sa z toho vyvinie ms

http://www.fertilityfriend.com/home/26435c

no k dr. mozem ist az tak o tri tyzdne 😅 mam teraz skusky a musim sa drvit...

akdarka
2. jan 2010

no to je teda zvlastne 🙂 a teraz si ktory DPO?
Takze skusky - moc sa nestresuj 😉
vidim, ze si si pridala foto...

remeli
2. jan 2010

konecne sa mi ju podarilo zmensit 😀
no to ani nejde nestresovat sa uz mam pred sebou posledny semester a akosi je toho na mna vela.. a horsie ze mi nic nelezie do hlavy.
Neviem ktory DPO som ani neviem ci bola tento mesiac bo som ziaden hlien nezaregistrovala a teplotu som od zaciatku nemerala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre