• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
ja...akuart citlive prsia...a vlasne vnutorny pocit zue som tehu :slight_smile:
15. jan 2010 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne tiez nebyvalo zle, az do 7tt, odvtedy sa to coraz viac zhorsuje :confounded:
15. jan 2010 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty ninka si bola kedy prvi raz u dokiho
15. jan 2010 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak 29.12.(6tt) mi na pohotovosti potvrdili tehu a mala som aj prve sono, 05.01. znova na pohotovosti, a u svojho dokiho som prvy krat bola az 12.01.(8tt)
15. jan 2010 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty petka sa kedy chystas?
15. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja sa xystam v pondelok to bude 13 dni meskania..xcela som vydrzat az do piatka ale pojdem skor uz nech viem na com som a co ma caka a neminie :unamused:
15. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petka tak pojdeme spolu v pondelok aj ja idem na poradnu a som zvedava co a ak,dufam ze len dobre spravy tam budeme mat :wink:
15. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to dufam aj ja budeme si drzat palceky :wink:
15. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne,ze budeme :grinning:
15. jan 2010 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninka robila som si naposledy test pred vianociami...a robila som si 3 testy a vsetky vysli negativne... a potom na vianoce som dostala M...tak neviem...ale strasne mi narastli prsia a vcera som mala aj take divne pocity v podbrusku,mam ho nafuknute a stale by som len papala...o tyzden by som mala dostat M tak pockam a necham sa prekvapit...ale skor ako sa poznam sadnem do auta a pojdem kupit test... :slight_smile:
16. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hankaaaa no ja to robim presne ako ty :slight_smile: neviem vydrzat a testujem.A vytok mas?
16. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby...mam otazocku...po akom case otehotnenia by mali tmavnut dvorce?
16. jan 2010 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vytok mam...a uz nahodou dost dlho...
16. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hanka ja som v 19 týždni tehotenstva a dvorce stále nie sú tmavé :slight_smile:
16. jan 2010 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hanka to je u kazdeho indi vindi ja som v 6 tt a mam ich ako vzdy len vacsie
16. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem!!! lebo moj priatel pokazde ked si myslime ze som tehotna tak prve co zacne riesit su dvorce! pokazde len pocuvam ,,vyhrn tricko" :grinning: tak super ze ste mi povedali lebo som si ich pozerala a vyzeraju byt normalne...len prsia mam 2krat väcsie... akurat sa upravujem a chystam sa von. no este pred tym si spravim prechadzku do lekarne...
16. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a kolko ti meskaju??mne ukazal test slabe // uz 4 dni pred
16. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som mala mat praveze o tyzden M... ja som s priatelom spala naposledy 29.novembra a M som uz medzi tym mala len to je na tom najhorsie ze M mozem mat aj pocat tehotenstva...a nevydrzim cakat este tyzden...
16. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha no ale pocas tehu je lemn taky slaby tak neviem neviem to asi nebudes v tehu,, ale aj tak drzkam palce clovek nikdy nevie co sa udeje
16. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj pocas teh.moze byt menzes normalny co sa tyka intenzity aj dlzky na nerozoznanie... :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej?? tak to som este nepocula..tak dobre vediet som mudrejsia
16. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.......na zaciatku tehu su bolesti bruska take ako pred mrchou?
16. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som nevedela,keby to nezazijem.mala som to tak 2 mesiace a ziadny priznak,len prsia mi rastli.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..pekny vecer
16. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no cafte...robila som si vcera vecer test a vysiel mi negativne...takze asi nic no...neviem preco ale aj ked mam len 18 aj tak som sa uz tesila :frowning2: tak teraz len dufam ze nemam zas nejaku sprostu cistu alebo nieco...
17. jan 2010 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hanka len si si ho nemala robit vecer najlepsie je prvy ranny moc lebo hormon hcg sa vylucuje z tela do mocu od 1 do 5 hodky rannej..tak preto je ranny moc c 1
17. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky prosim vas co sa tyka hak,ked tuzim po babatku tak musim ju dobrat do konca alebo ju jednoducho prestat brat,to je jedno ci v strede cyklu alebo na zaciatku?....prosim o radu :slight_smile: dakujem,peknu nedelu vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyym
17. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
laskykvet, pokiaľ bereš HAK a chceš otehotnieť, už si ju mala vysadiť dávno. Pretože aj keď HAK vysadíš, trvá ešte pár mesiacov, poiaľ sa ti podarí otehotnieť :wink:
17. jan 2010 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vefi 89 - hej hej pocula som ze to moze trvat dlhsie ale mozno ani nie:slight_smile: len som chcela vediet ci nahodou neviete ci ich mozem prestat brat aj v strede balenia....naj mi aj tak asi poradi doktorka:slight_smile:len som nedockava pokial tam pojdem....uz som to chcela vediet,moc ti dakujem za nazor
17. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
laskykvet asi by si mala dokoncit balenie..ten mesiac co prave beries,pockat na menzes a potom po porade s dokt.uz nezacinat dalsie.v strede skoncit asi neni dobry napad,mozes si tak dobre "pokaslat" cyklus,hormony...radsej sa porad s dokt. hlavne ked planujes babo,nech nieco nepokazis.hormony vedia narobit niekedy pekny zmatok v tele :stuck_out_tongue_closed_eyes: pekny vecer
17. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak tak,hormony su svina vec niekedy,skomplikuju zivot riadne,ale presne tak si myslim aj ja ako sofinka,dobrat balenie a skoncit poslednou tabletkou...drzim prsteky.
17. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok