Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

barbina182
15. jan 2010

ja...akuart citlive prsia...a vlasne vnutorny pocit zue som tehu 🙂

ninkaa89
15. jan 2010

mne tiez nebyvalo zle, az do 7tt, odvtedy sa to coraz viac zhorsuje 😖

xpetka1x
15. jan 2010

a ty ninka si bola kedy prvi raz u dokiho

ninkaa89
15. jan 2010

tak 29.12.(6tt) mi na pohotovosti potvrdili tehu a mala som aj prve sono, 05.01. znova na pohotovosti, a u svojho dokiho som prvy krat bola az 12.01.(8tt)

ninkaa89
15. jan 2010

a ty petka sa kedy chystas?

xpetka1x
15. jan 2010

no ja sa xystam v pondelok to bude 13 dni meskania..xcela som vydrzat az do piatka ale pojdem skor uz nech viem na com som a co ma caka a neminie 😒

pepppe
15. jan 2010

petka tak pojdeme spolu v pondelok aj ja idem na poradnu a som zvedava co a ak,dufam ze len dobre spravy tam budeme mat 😉

xpetka1x
15. jan 2010

no to dufam aj ja budeme si drzat palceky 😉

pepppe
15. jan 2010

jasne,ze budeme 😀

hankaaaaa
16. jan 2010

ninka robila som si naposledy test pred vianociami...a robila som si 3 testy a vsetky vysli negativne... a potom na vianoce som dostala M...tak neviem...ale strasne mi narastli prsia a vcera som mala aj take divne pocity v podbrusku,mam ho nafuknute a stale by som len papala...o tyzden by som mala dostat M tak pockam a necham sa prekvapit...ale skor ako sa poznam sadnem do auta a pojdem kupit test... 🙂

mravvcek
16. jan 2010

hankaaaa no ja to robim presne ako ty 🙂 neviem vydrzat a testujem.A vytok mas?

hankaaaaa
16. jan 2010

caute baby...mam otazocku...po akom case otehotnenia by mali tmavnut dvorce?

hankaaaaa
16. jan 2010

vytok mam...a uz nahodou dost dlho...

flamenga
16. jan 2010

hanka ja som v 19 týždni tehotenstva a dvorce stále nie sú tmavé 🙂

xpetka1x
16. jan 2010

no hanka to je u kazdeho indi vindi ja som v 6 tt a mam ich ako vzdy len vacsie

hankaaaaa
16. jan 2010

dakujem!!! lebo moj priatel pokazde ked si myslime ze som tehotna tak prve co zacne riesit su dvorce! pokazde len pocuvam ,,vyhrn tricko" 😀 tak super ze ste mi povedali lebo som si ich pozerala a vyzeraju byt normalne...len prsia mam 2krat väcsie... akurat sa upravujem a chystam sa von. no este pred tym si spravim prechadzku do lekarne...

xpetka1x
16. jan 2010

no a kolko ti meskaju??mne ukazal test slabe // uz 4 dni pred

hankaaaaa
16. jan 2010

ja by som mala mat praveze o tyzden M... ja som s priatelom spala naposledy 29.novembra a M som uz medzi tym mala len to je na tom najhorsie ze M mozem mat aj pocat tehotenstva...a nevydrzim cakat este tyzden...

xpetka1x
16. jan 2010

aha no ale pocas tehu je lemn taky slaby tak neviem neviem to asi nebudes v tehu,, ale aj tak drzkam palce clovek nikdy nevie co sa udeje

sofinka30
16. jan 2010

aj pocas teh.moze byt menzes normalny co sa tyka intenzity aj dlzky na nerozoznanie... 😎 😵 😵

xpetka1x
16. jan 2010

hej?? tak to som este nepocula..tak dobre vediet som mudrejsia

aktak4444
16. jan 2010

ahojte.......na zaciatku tehu su bolesti bruska take ako pred mrchou?

sofinka30
16. jan 2010

ja by som nevedela,keby to nezazijem.mala som to tak 2 mesiace a ziadny priznak,len prsia mi rastli.. 😝 ..pekny vecer

hankaaaaa
17. jan 2010

no cafte...robila som si vcera vecer test a vysiel mi negativne...takze asi nic no...neviem preco ale aj ked mam len 18 aj tak som sa uz tesila ☹ tak teraz len dufam ze nemam zas nejaku sprostu cistu alebo nieco...

xpetka1x
17. jan 2010

no hanka len si si ho nemala robit vecer najlepsie je prvy ranny moc lebo hormon hcg sa vylucuje z tela do mocu od 1 do 5 hodky rannej..tak preto je ranny moc c 1

laskykvet2
17. jan 2010

ahojky prosim vas co sa tyka hak,ked tuzim po babatku tak musim ju dobrat do konca alebo ju jednoducho prestat brat,to je jedno ci v strede cyklu alebo na zaciatku?....prosim o radu 🙂 dakujem,peknu nedelu vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyym

vefi89
17. jan 2010

laskykvet, pokiaľ bereš HAK a chceš otehotnieť, už si ju mala vysadiť dávno. Pretože aj keď HAK vysadíš, trvá ešte pár mesiacov, poiaľ sa ti podarí otehotnieť 😉

laskykvet2
17. jan 2010

vefi 89 - hej hej pocula som ze to moze trvat dlhsie ale mozno ani nie🙂 len som chcela vediet ci nahodou neviete ci ich mozem prestat brat aj v strede balenia....naj mi aj tak asi poradi doktorka🙂len som nedockava pokial tam pojdem....uz som to chcela vediet,moc ti dakujem za nazor

sofinka30
17. jan 2010

laskykvet asi by si mala dokoncit balenie..ten mesiac co prave beries,pockat na menzes a potom po porade s dokt.uz nezacinat dalsie.v strede skoncit asi neni dobry napad,mozes si tak dobre "pokaslat" cyklus,hormony...radsej sa porad s dokt. hlavne ked planujes babo,nech nieco nepokazis.hormony vedia narobit niekedy pekny zmatok v tele 😝 pekny vecer

mravvcek
17. jan 2010

Tak tak,hormony su svina vec niekedy,skomplikuju zivot riadne,ale presne tak si myslim aj ja ako sofinka,dobrat balenie a skoncit poslednou tabletkou...drzim prsteky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre