Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sofinka30
20. jan 2010

dakujem sisi ..a ty ako ?testla si ?

sisi8881
20. jan 2010

sofinka....zajtra testnem, ale ani neviem ci to stihnem bo ma stale boli brucho ako pred mrskou...tak neviem

dinduska
20. jan 2010

sifi velmi,velmi drzim palceky aby ti to vyslo.daj potom hned vediet.
Babiky posluchaju tatka je zlatucka stale mi pomaha niekedy az velmi co by ani nemusela 😀 malinka poslucha tiez aj v noci krasne spinka.je velky papkac za 2tyzdne pribrala 450g.dnes jej akurat nastrelovali nausnicky tak uz je velka krasavica 😀

marry a ty sa mas ako?ako sa ti dari?

sisi8881
20. jan 2010

dinduska...mooooc ti dakujem, ale neviem brucho boli ako pred MS, MS mi meskaju zatial 6 dni akurat zajtra chcem testnut ani neviem ci to stihnem ci nedostanem tu hnusnu mrchu ☹

sisa1234
20. jan 2010

ahojte,,ja viem že je to tu popisane čo a ako ale ja to mam také zvláštne tak neivem či možem byt lebo nie.Da sa to spoznat do tretieho tiždna, ked mam také priznaky že unava, ale ta už prestala, dos mi bolo treba pit ale aj to už prestalo,teraz ma bolelo brucho ako pred menzesom,troška mi bolo zle ale žiadne zvracanie nič také,, ale to tiež už prešlo.Tak teraz neivem lebo sa bojim ,, lebo teraz babekto mat no neviem ,,nejsom na to pripravena..
dakujem za odpoved

mircalla
20. jan 2010

sisa myslim, ze to co si popisala moze byt priznaky cohokolvek...a naviac tak skoro priznaky asi nie....

vacsinou su priznaky unava, caste mocenie, migreny, zvysena teplota, zaludocna nevolnost, bolesti v podbrusku...ale tie sa zvacsa dostavia najskor 3 tyzdne po oplodneni....

takze klidek...ci si tehotna sa dozvies o par dni, ked testnes, ale na priznaky je skoro, takze nemusis sa stresovat

sofinka30
20. jan 2010

podla mojich vypoctov som asi 3 tyzdne po moznom oplod. a priznaky mam-caste mocenie,nenormalna bolest prsnikov,vystupene zily na nich /uplne ako naliate/,bolest brucha -niekedy ako krciky,inokedy ako na ms,sem tam blbo od zaludka a mrakoty akoby ma chcelo vyrutit,ale to take chvilkove/a spala som poobede,uz zas zaspavam teraz..som ako by ma presiel valec a do toho to hnede spinenie co je podla dokt.velmi caste v rannom stadiu tehot...som zvedava ako to bude pokracovat 😝

mircalla
20. jan 2010

sofinka, ak spinis, radsej kludovy rezim...hcg ti z krvi nebrali?

sofinka30
20. jan 2010

nie,povedal mi,ze mam prist o tyzden na dalsie sono,ze uz by to malo byt pekne vidno a ak si nebude isty,potom zoberie aj krv na testy
mne sa nezda to spinenie..rano bolo,potom nic a teraz zas trochu..az sa bojim 😨

liv1
20. jan 2010

sofi to spinenie nic nie je. ja som tiez mala pocas doby prvej zmeskanej mrchy. len nesexujte a kludovy rezim hlavne pocas doby ako mas mat mrchu. nic nedvihaj, nenamahaj sa. uvidis, bude dobre. 😉

sofinka30
20. jan 2010

mozem otvorene ?je to take hnede vodove..nic cervene..ja teraz ani nemam obdobie,kedy by som mala mat oficialne ms..musela som oteh.tesne pred menzesom ,kt.prisiel a trval 2 dni.teraz je od toho menz.16 dni.tak to nechapem preco spinim teraz a nie az na termin ms 🤐

sofinka30
20. jan 2010

baby vdaka za rady a podporu,idem zalahnut.Je mi nejak blbo ...zajtra som tu. dobru.. 🙂

liv1
20. jan 2010

sofi este som sa kvoli tebe prihlasila. jasne, treba otvorene. ja som citala, ze spinenie moze byt aj pri uhniezdovani vajicka. znamena to, ze kludne mozes spinit, to nevadi. ja som spinila 2 dni pred ms, pritom mavam pomerne presne. a potom to bolo neskor slabe spinenie pocas ms. kym to nie je krv je to v poho, i ked aj krv neznamena, ze sa musi diat nieco zle. a dokonca ma napadlo, ze jedna znama spinila nejak 6 tyzdnov vkuse. a mala je uz na svete 4 mesiace 😉

sofinka30
21. jan 2010

liv dodavas mi pokoj,aj ked sa zacinam obavat,ze to nie je v poriadku..dnes rano som sa zobudila a to spinenie uz nie je len tak malo,ale na pol vlozky a je tam aj krv..keby som mala aspon termin ms,tak by som to tak brala akoze to moze byt,toto sa mi zda ze je nieco ine ☹ ☹ ..bojim sa,ze to babo sa nechce udrzat 😨 aj ked v 2.teh.som mala normalnu ms 2 mes.,nakoniec sa to v 11.tyzdni neudrzalo a odislo..odvtedy sa mi nedarilo otehotniet az teraz po asi 11 rokoch co je zazrak a neviem ,preco mi dokt.nedal nieco na udrzanie..uvidim ako bude cez den 😒

liv1
21. jan 2010

Sofi dost sa cudujem, ze ti nedal ten duphaston o ktorom sa dievcata tolko bavia. Ak si mala 2. tehotenstvo take ako opisujes, pravdepodobne by si mala byt na rizikovom a na PN. Kamoska ked krvacala tak bola. Skus este zavolat tomu doktorovi, nech ti ho predpise ale nech ti ide pon niekto iny. Ty sa nenamahaj. A hlavne sa netrap, skus pozitivne mysliet.
Nechcem nejako urazit tvoje vedomosti, ale vies ze veci ako teply kupel, pikantne jedla, namaha, zdvihanie tazkych veci, lieky, atd. su zakazane 😉 tak hlavne si lazkaj a vyloz nohy.

sofinka30
21. jan 2010

vcera som sa ho pytala,ze keby to zacne nejak viac spinit,alebo nebodaj krvacat ci mam prist..akoze co dalej.povedal,ze mam prist ked normalne dokrvacam..co sa mi zdalo cudne.Ano liv,snazim sa lezat a mat vylozene nohy,rozbehlo sa to ako normalna ms.len tie kusocky tam nie su,len take mini..obavam sa,ze ma pohotovost neminie.A k tomu dokt.uz asi pojdem iba pre kartu..

lumimi
21. jan 2010

sofinka - byt tebou idem rovno do nemocnice - prinajhoršom ta poslu domov.
a ak mas tak si daj nejake magnezium - rozhodne neublízi a možno pomože.

liv1
21. jan 2010

sofi hovori sa sice ze ak sa nema udrzat neudrzi sa ani pri neviem kolkom duphastone, alebo hocicom inom, ale ked mu nahodou treba trosku pomoct tak asi by bolo dobre dohodnut sa s inym doktorom. kamoska na zaciatku tehu dostala krvacanie, ale ze dost, potom nic, ale zobrali ju do nemocnice lebo ma v rodine porodnika a dali jej nieco. maly ma uz rok a stvrt.

lumimi ma pravdu si myslim.

sofinka30
21. jan 2010

ahojte babiky..trochu to krvacanie ustalo,uvidim co bude do zajtra a isla by som potom do nemocnice nech ma skontroluju radsej.snazim sa lezat a mozno mi nic nedal,ked to nevedel na 100 % ..ja neviem.mozno keby som viac ako 5 tyzdnov,vie to urcite a inak to riesi.bolesti nemam ziadne nastastie..tak uvidim co bude zajtra a napisem vam..dobru noc a dakujem 😨

rubinka
22. jan 2010

Sisi8881 ta bolesť akoby na mrchu, je na začiatku tehu úplne normálna, kľudne testni, som fakt zvedavá, lebo ked ti mešká 6 dní tak potom neni o čom. Nedaj sa zmiesť tými bolesťami, ja som mala na začiatku dosť silné, furt som behala na wc kontrolovať sa.

sisi8881
23. jan 2010

rubinka......noo uvidime, ja si meriam aj BT a stale neklesla, ale robila som si test (rapiclear) este v piatok ked mi mrcha meskala 7 dni a test bol negativny, tak neviem co si mam o tom mysliet.

mery888
25. jan 2010

ahoj dindušik, tak super že kočky ťa tak pekne poslúchajú 🙂 teším..

no ja som na tom tak, že som bola u doki tá mi vzala kultiváciu a že nemám robiť ešte paniku lebo ja mávam sem tam cysty a také ženy vraj mávajú ovulku hoci kedy v cykle...tak že sa máme s manželom poctivo snažilkovať každý druhý deň cyklu vraj aj cez mrchu a ak sa 3 mesiace nezadarí tak až potom to bude riešiť...manželovi som kúpila vitamín E a zinkosel ( zinok a selén ) a manželík inak už chce sám aktívne snažilkovať čomu sa strašne moc teším...už vravel že sa na bábenko teší!!tak sa aj ja teším 🙂

lejla.
26. jan 2010

Ahojte babeny ja som tu prvy krat 🙂 Chcela som sa len opytat ake ste mali pocity predtym ako ste zistili ze ste tehotne 🙂 Mna uz skoro dva tyzdne strasne bolia prsia mam ich naliate a na spanie na bruchu mozem zabudnut. Stava sa mi to kazdy mesiac pred MS, ale teraz sa mi to zda viac intenzivnejsie. K tomu vsetkemu mam strasne nafuknuty spodok brucha. Pred tyzdnom a pol som mala trosku ruzovy vytok ale to len jeden den a rano 🙂 Cykly mavam nepravidelne takze ani poriadne neviem kedy to mam dostat a od kedy som vysadila HA tak sa mi to pohybuje medzi 30 do 40 dnami. Snazime sa o babatko uz 5 mesiacov ale zatial sa nam nedari A na kupovanie testov uz nemam nervy

vanessa123a
30. jan 2010

Ahojte kočky ako sa tu mate? Dinduus ty uz mas bejbinko , to je krasaaa!prajem vela zdraviicka a pokojnych noci 🙂
Sofinka ty ako? si tehu??? drzim moc palce 😉

mery888
30. jan 2010

lejla..ako si tehu??prajem zo srdiečka.. 🙂 ja som s prsiami na tom úplne rovnako ako Ty 😝 😝

Dinduš akoooo???asi máš toho veľa pri dvoch detičkách....príjemné starosti 😵

mery888
30. jan 2010

ahojte kočky
mám na Vás jednu prosbu...ide o to, že naši kamaráti by chceli svojmu synčekovi poslať do nemocnice odkaz na Valentína cez jednu súťaž...malý je od svojho narodenia stále v nemocnici ( zlatúšik nevie sám dýchať a má rážtep podnebia )...tak im všetci posielame hlasy, aby to vyhrali..ak by som Vám poslala IP s linkom dali by ste im prosím hlas...??????pomôžeme tak peknej veci...Ďakujem moc

nemko
30. jan 2010

mery mozes mi poslat ten link rada pridam hlas aj moje kamosky sa pripoja

mery888
31. jan 2010

nemko mailik poslaný....a kočky ak ste na fecebooku tak sa to dá zdielať aj cez facebook 😉

sofinka30
1. feb 2010

vaneska tehotna som podla doktora bola,ale len chvilku..zacala som krvacat a doktor mi zobral aj krv a ..no odislo to.Tak hadam nabuduce..a ty ako ?mery hlas som pridala 🙂

nemko
1. feb 2010

mery hlas poslany aj moji znamy posielaju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre