Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mery888
1. feb 2010

Ďakujem kočky za hlasy 🙂 ste milé

mery888
24. feb 2010

dinduuuuš si tu??ako sa máte rodinka krásnučká?? 🙂 🙂

dinduska
25. feb 2010

ahoj mery,mame sa fajn.celkom to ujde.uz sa nemozem dockat kedy bude teplo a bude chodit s babami von lebo teraz ked je muzik v robote a vonku zima tak ani nemozme chodit von lebo vytrepat sa s oboma do tej zimi to je des a hlavne ani na preliesky nemoze ist a tak a tatka sa strasne nudi.malinka rastie ako z vody za 7 tyzdnov pribrala 1250g.uz ma 4550g.

A ty ako sa dari?

mery888
25. feb 2010

tak to je super, že pekne rastiete 🙂 a vonku už bude určite pekne teplúčko...uvidíš 🙂

no ja celkom v pohode....teraz končím takú liečbu na jednu baktériu čo mi zistili, a už iba čakať na manželove výsledky či ju náhodou nemal aj on, aby sa prípadne preliečil aj on...tak to budeme vedieť o dva týždne a potom možme ísť na to 🙂

munu
27. feb 2010

ahojte
trosku ma trapi moj stav teraz..zacala som mat priznaky na tehu, asi tak od 21.2... mrchu mam dostat az 9.3., tak dovtedy musim cakat, lebo skor test urobit nemozem, nebude to mat vyznam aj tak.. len akoby teraz tie priznaky utichali.. teda podbrusko ma stale pobolieva.. to kazdy den... ale mozno uz trosku menej dneska.. a prsia ma prestali boliet.. je mozne, ze budem nakoniec tehu, aj ked ma prsia nebolia? Lebo predtym ma pobolievali parkrat pocas dna, raz slabsie, raz silnejsie.. aj pri prvom tehu ma pobolievali a tusim neskor aj prestali... uz som sa tak navnadila, ze by som aj chcela uz druhe babo a teraz som taka na vazkach kazdy den.. 😒 raz si poviem, ze urcite som tehu, citim to na sebe a o pol dna, ked momentalne necitim ziadne pobolievanie, tak si poviem, ze asi niesom a si to cele nahovaram.. ale podbrusko citim kazdy den..
je este sanca, ze tehu predsa len budem? Co myslite?

munu
27. feb 2010

a mam dost nafuknute podbrusko.. citim aj zvacsenu maternicu, ked si ohmatam brucho dole.. tak ja neviem...

munu
27. feb 2010

nikto mi neporadi? ☹

zuzanockamt
27. feb 2010

munu ... neviem, ale podla mna na to, aby si citila zväcsenu maternicu je este skoro ... ja som uz 12 tt, ale nic necitim ... a ja som priznaky v case ocakavanej MS nemala ... len ma boleli prsia, inak nic a ani potom neskor sa ziadne priznaky neobjavili ... takze treba vydrzat ... a ak citis priznakytehu od 21.2 a MS mas dostat az 9.3., tak sa mi to zda velmi skoro na to, aby si ich uz vtedy citila ... ved to je viac ako 2 tyzdne ... to mavas ake dlhe cykly?

munu
27. feb 2010

zuzka, neviem ake dlhe cykly mam, lebo su rozne.. raz je dlhsi, inokedy presne 28 dni.. no 19.2. som objavila trosku krvi, ale fakt taka stipka, tak ma napadlo, ci to nebolo zahniezdovanie.. a potom o dva dni na to som zacala citit podbrusko, prsia, naduvalo ma, aj podbrusko sa mi nafuklo.. a ked som bola prvykrat tehu, tak som tiez citila nafuknutu maternicu a priznaky mi tiez zacali uz 2 tyzdne predtym, ako som mala dostat menzes.. takze prakticky je to mozne.. ale preco dneska uz teda brucho necitim.. je mozne, ze nemusi kazdy den pobolievat, pretoze sa neroztahuje kazdy den napriklad? no uvidim ako bude este do vecera.. len to nechapem.. chcela by som jasne uz vediet, ci som tehu alebo niesom.. neznasam ked neviem na com som a len si zbytocne namyslavam a tesim dopredu a potom z toho nic.. ono my sme neplanovali teraz druhe babatko, takze ak by z toho nakoniec bolo tehu, tak totalne neplanovane.. cele je to nejake podivne.. no priznaky sa uplne podobali zprvu mojmu prvemu tehotenstvu... presne tak zacinalo aj prve tehulkovanie, len mam pocit, ze uz neustupovali potom.. preto tomu teraz nerozumiem.. je mozne citit nejake falosne priznaky?

zuzanockamt
27. feb 2010

ja som mavala tiez take stavy, ze som tesne pred MS citila rozne priznaky a tehu nikde 😀 ... ale zahniezdovanie nemohlo byt 19.2., ked to si bola len v prvej polovici cyklu, cize mozno prebiehala ovu vtedy ... ak by doslo k oplodneniu, tak zahniezdovat sa este len bude ... ale aj tak je zvlastne ze by si mala taku dlhu lutealnu fazu ... od toho 19.2. az po 9.2 ... najlepsie je merat si BT

munu
27. feb 2010

este nikdy som si nemerala BT, neskusala teda..
som blba, lebo sa tu haluzim nad tehulkovanim, ktore mozno ani neexistuje momentalne.. 😒
a pritom uz jedneho smejka doma mam a mozem byt rada, ze je zdravucky a krasny 😀
a tebe gratulujem samozrejme Zuzka a pokojne tehulkovanie prajem 😉
no ved sa nic nedeje vlastne, ked to tehu nebude, tak bude vtedy, ako mame s muzom na plane 🙂 len ma stve, ze som sa uz nahaluzila, aj muza som nahaluzila, ze to vyzera, ze bude mat maly Matko surodenca a nakoniec sa nic nedeje.. velmi divne to je.. este sa mi nikdy take nestalo..

zuzanockamt
27. feb 2010

ja by som teda stresovala az pred MS ... do MS mas este daleko ... vsak si urob test tak den-dva pred MS a uvidis

munu
27. feb 2010

zuzka, no ja stresovat nebudem, ak by mi vysiel pozitivny test.. ja by som sa tesila velmi.. no ked to teraz nebude, tak planujeme zacat niekedy v juni skusat.. test si urobim, ale az tak 11.3., ak dovtedy nepride mrcha.. uvidime..no sama som zvedava 😉

zuzanockamt
27. feb 2010

ja som robila si dva dni pred MS ... bol to 12 DPO a vysli uz // ... ale ja som pravidelne merala BT, tak som uz nieco tusila 🙂

munu
27. feb 2010

ja pri prvom tehu, ked som robila test niekedy vo 4.tom tyzdni, tak bol este negativny.. ale ked som ho urobila v 5.tom (to mi uz meskala mrcha 2 dni), tak uz tam bola slaba druha ciarka.. no a potom uz som ani dalsi nerobila, lebo ja som to uz vlastne aj tusila, preto som tomu prvemu testu vo 4.tom tyzdni neverila, ze niesom tehu.. 😀 este nebolo HCG take vysoke, az v tom piatom tyzdni sa mi ukazalo.. tak preto chcem radsej pockat trochu dlhsie, ak by sa to malo opakovat nahodou aj teraz..

zuzanockamt
27. feb 2010

tak mne uz vysiel aj v 4.-tom tyzdni 🙂 ... a spravila som si potom este tri testy ... istota je istota ... som nemohla uverit, ze sa ti predsa len podarilo

munu
27. feb 2010

no aj ja som bola cela nadsena, to pamatam ako dneska.. a este ked som isla k lekarke po vysledky z mocu, ci som tehu na stopro alebo nie.. tak mi to tak oznamovala akoby sa stalo nieco strasne.. a pytala sa, ci chcem pokracovat v tehu alebo ukoncit ho... 😕 asi som jej pripadala moc mladucka 😅 a to som mala uz 25 😅
fakt je to obrovska radost, ked vidis tie dve ciarky na teste, ze? neuveritelne, ako cloveka dokaze potesit obycajny maly testik

zuzanockamt
27. feb 2010

ze uz 25 😀 ... ja mam uz 28 a MM uz 35 😀 ... a bez HAK sme boli 17 mesiacov ... o prve ste sa dlho snazili?

munu
27. feb 2010

no teraz uz mam 27 😉 a muz ma 33 😉 ja som brala HAK a jedneho dna sme si povedali s muzom, ze ju vysadim a ideme skusat babo.. ze na co budeme dlhsie cakat.. tak som vysadila HAK a bolo to.. hned na prvu supu 😅 a vy?

zuzanockamt
27. feb 2010

no tak to patris k tym stastnym 🙂 ... ja som bola bez HAK 17 mesiacov, tak ako som uz predtym vyssie napisala

munu
27. feb 2010

aha jasne.. ale ste sa dockali, to je hlavne.. 😉
som zvedava, ako to pojde nam pri druhom..

munu
27. feb 2010

a ako sa citis? Nebolo ti ani zle alebo nebyva ti zle?

zuzanockamt
27. feb 2010

ja sa citim tak ako aj predtym ... ziadna zmena ... a zle mi nebolo ani raz

munu
27. feb 2010

ani mne nebyvalo zle vobec.. 🙂 aspon, ze tak, nie?

munu
27. feb 2010

ja som mala vlastne pokojne tehulkovanie, ziadne komplikacie, nic podobne.. viem, ze som sa obavala stale, ze budem mat krcove zily a krce a ze mi bude zle od zaludka a tak.. a nic z toho som nemala nastastie.. 🙂

zuzanockamt
27. feb 2010

no ja dufam, ze to bude takto pokojne pokracovat az do konca 🙂

katulik234
27. feb 2010

ahojte babenky.chcela by som sa vas opytat ci ste niektora mala na konci tehotenstva take cervene vyrazky na brusku okolo pupika a hrozne to svrbi.ja mam zajtra termin porodu a sa mi to vyhodilo a svrbi ma to juuuj ☹

zuzanockamt
27. feb 2010

katka ... ja ti neporadim, lebo som len zaciatku 🙂

katulik234
27. feb 2010

no dufam ze to neni nic vazne v utorok idem do porodnice ak sa mala nenarodi uz by sa mohla 🙂 a tebe prajem pevne nervy a nech je vsetko ok az do konca

zuzanockamt
27. feb 2010

katka ... snad to nebude nic vazne ... a babo sa narodi z coskoro 😉 ... no dakujem ... zatial je to u mna v pohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre