Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

munu
27. feb 2010

no ja ti prajem, aby si to tak mala nadalej.. ako ja som mala, uplna pohoda 🙂 a co by ste chceli? Dievcatko, ci chlapceka? My sme chceli velmi dievcatko, lebo moj muz je zo styroch bratov a nemaju sestru, tak asi preto sa on priklanal skor ku dievcatku a ja som tiez tak chcela... a nakoniec mame chlapceka, ale strasne zlaty je, take huncutik, vkuse vystraja a neposedi minutku.. uz aj chodi od jedenastich mesiacov, tak mame veselo doma 😀
inac, ked nam pri ultrazvuku oznamili, ze to vyzera na chlapceka, tak moj muz sa spytal doktorky,ze ako to, ze chlapcek, ze on bol presvedceny o tom, ze to musi byt len dievcatko, ze ci moze este raz skontrolovat 😅 tak sme sa smiali potom na tom.. a teraz by sme nemenili za nic na svete 😀

zuzanockamt
27. feb 2010

my chceme tiez radsej dievcatko, ale je to vlastne jedno ... MM tvrdi, ze to je urcite dievca 😀

munu
27. feb 2010

Katka to ani ja som nic podobne nemala, tak ti neviem poradit.. dokonca ani neviem o nikom, kto take mal, zeby som ti aspon takto poradila.. ale urcite nic vazne, len mozno nejaka reakcia na prasok praci??? alebo nieco podobne... fakt netusim.. ved uz aj tak budes rodit, tak sa neznepokojuj.. 😉 a drz sa

munu
27. feb 2010

no snad vam to vyjde 😉

katulik234
27. feb 2010

no tiez mi hovoria rodina ze to nebude nic vazne len to hrozne svrbi.len som sa zlakla aby to malej neuskodilo ale ze to uz nema vpliv na nu a hlavne ked mam pred porodom.uz aby bola na svete 🙂 to cakanie je horne 😀

munu
27. feb 2010

Katka verim ti.. ja som sa tiez uz nemohla dockat.. nadavala som ako to pomaly ide a to som mala este dva tyzdne pred terminom 😀 si neviem predstavit, keby som prenasala 😅 ale to ja som taky nedockavy clovek na vsetko 😠 😎 urcite bud kludna, malej to uz urcite neuskodi.. hlavne spi kolko mozes este kym sa mala narodi 😀 ja som tuto radu nepocuvla a uz som neprespala celu noc ani nepamatam.. 😀

katulik234
27. feb 2010

no v noci sa mi hrozne zle spi.uz mam hrozne tlaky do panvy ako keby som ju mala zlomenu umenie sa prehodit na druhy bok.tak noci hrozne zle spim aj mala sa hrozne vytlaca z nozickami.tak cez den to dobieham potom.preto uz sa tesim ked sa narodi.zajtra mam termin a nechcela by som prenasat dufam ze nebudem dlho 😀

munu
27. feb 2010

no nic, idem ja.. lebo pride muzik domov z prace na prestavku hodinovu, tak nam idem postavit na kavicku a nabalit obedik do prace este na zvysok smeny.. tak sa majte super zatial..
Katka drzim palce, nech mas co najmenej bolestivy porod a nech vsetko dobre dopadne..
a Zuzka tebe nech to ide nadalej tak super ako doteraz 😉
a pekny dnik vam baby 🙂

katulik234
27. feb 2010

dakujem aj tebe pekny dnicek

munu
27. feb 2010

Katka na tie noci si spominam zivo.. nieje to tak davno, co som to zazivala aj ja.. nezavidim.. najhorsia cast tehu to bola pre mna.. to roztahovanie panvy.. drz sa.. ahoj 😉

peysinka
28. feb 2010

Ahojte baby 🙂 Chcem sa spytat ci niektora z vas mala priznak tehu....bolesti hlavy a staaale unava, tahanie na spanie....?a este pocit nafuknuteho brucha...

tara39
28. feb 2010

veru tak...hlavne ta unava

peysinka
28. feb 2010

Nooo o tej som citala tu veeelaaaaaa, ale o tej bolesti hlavy som si neni ista...mozno iba nejaky sprievodny jav niecoho 🙂 🙂 alebo zeby uz jarna unava??hmm?

munu
1. mar 2010

peysinka mna bolela otrasne hlava na zaciatku tehu...ale po kratkom case prestala..

peysinka
1. mar 2010

nooo lebo mna inak nezvykne skoro vobec bolievat....a este som sa chcela spytat na tu chut v ustach...pri tehotenstve...k comu by sa to asi tak dalo prirovnat??

munu
1. mar 2010

neviem, vsetci hovoria, ze kovova chut, ale ja neviem aka je to kovova chut.. ja som nic take nemala, takze s tym neporadim.. 😒

tara39
2. mar 2010

baby ja ich nejak nemam, akurat raz som zjedla keks a bol ako stiplavy alebo co 🙂 ale inak nic, iba nemam chut na nic

andy55
7. mar 2010

Ahojte! Ja by som sa chcela spítať či môže byť hnačka ako príznak tehotenstva. Už dlhší čas sa pokúšame o mimi, a zatiaľ stále nič. Tento týždeň však mám také čudné pocity. Mám veľkú chuť do jedla a kombinujem sladké s kyslím. O dva dni mám dostať MS a dnes ráno som asi 1 hod. hnačkovala a potom bolo všetko v poriadku. Môžem byť podľa vás tehotná?Prsia mám zväčšené ale nebolia.

dinduska
13. mar 2010

ahojte kocky,ako sa mate???co mate nove?
my rastieme ako z vody malinka je strasne sikovna keby mohla tak by uz aj behala a vypravala 😀

lucinka1104
14. mar 2010

jej dinduš malá je krásna

kosta123
15. mar 2010

andy55 - neviem či ako príznak ale ja som chodila o dosť častejšie na veľku na začiatku tehu ako inokedy,a prsia by ťa asi boleli,teda mňa hrozne boleli.

mery888
17. mar 2010

jeeej lucinka a dinduš...vy ste tu....držte sa pekne kočky....lucinka tebe prajem krásne maličké bábo..a dinduš vy len tak ďalej... 🙂 🙂

dinduska
30. mar 2010

ale luci co to nevidim.ty budes mat Timejku?

mery888
3. apr 2010

TImejka je krásne meno kočky 🙂

dinduska
2. máj 2010

ahojky kocky ako sa mate?ako sa vam dari?nieake nove tehulky su?a luci ty ako?mas malinku?

dinduska
12. máj 2010

kocky to sem uz nikto nechodi?

mery888
15. máj 2010

ahoj Dinduš 🙂 🙂
ako sa ti darí??kočky ťa pekne poslúchajú??
ja sa teraz učím na príjmačky na výšku a manžel štátnicuje...takže sme trošku bábo neriešili...ale od júna opäť začneme 🙂 🙂 obaja sa veľmi tešíme 🙂 🙂

dinduska
15. máj 2010

jasne kocky posluchaju.malinka rastie ako z vody ved uz mam vyse 4 mesiacov uz sa veselo prevracia z bruska na chrbatik aj opacne.je to super.drzim palce v skole

hely79
28. máj 2010

ahojte baby, chcem sa vas spytat ci nemozem byt nahodou tehotna...priznaky by aj boli ale neviem si to vysvetlit, minuly mesiac som dostala normalne menzes ( pravidelny cyklus), teraz mi meska uz 5 dni, aj mi bolo nejak divne, aj na vracanie, aj sa mi trochu hlava tocila a sa aj toci este sem tam, aj chodim casto na wcko, aj mam nafucane brucho, jest mi moc ale nechuti, chrbat tiez trochu pobolieva, hned som zo vsetkeho nervozna a unavena... pri prvom dietati som to zistila az ked sa naliali prsia, teraz ale naliate nie su... ale citim sa divne... neviem co si mam o tom myslet...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre