Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

libka1
4. aug 2011

@sorciera24 ale sranda s nou je, no nie? 😀 😀

zuzkag2
4. aug 2011

@libka1
@sorciera24 tak super, ze sa deti informuju medzi sebou..a ze pozeraju spravy 🙂

libka1
4. aug 2011

@zuzkag2 😀 😀

sorciera24
4. aug 2011

@libka1
@zuzkag2 a este nas o tom aj informuju.... 😀

zuzkag2
4. aug 2011

@sorciera24
@libka1 😀 to je ta dnesna uvedomela mladez 🙂

zuzkag2
4. aug 2011

@gumicka no to ze ta prehana skutocne nemusi byt priznak tehotenstva. ani bolest nad bruchom. akurat nechapem, preco si mala nechraneny styk, ked nechces byt tehu...ked sa chces milovat asi si uz natolko uvedomela, ze poznas antikoncepciu, alebo si o nej aspon pocula. tak si nieco nastuduj, a vyber sa za gynekologom, nech ti poradi...a to nemyslim v zlom, ale naco si mas pokazit zivot pre momentalnu lahkovaznost. hm?

lienka9488
10. aug 2011

Ahojte, myslite, ze by som mohla byt tehotna? 21 a 22.7.2011 sme boli s partnerom na dovolenke kde sme samozrejme mali nechranený sex ako vzdy. 24.7.2011 som dostala mestruaciu, ktorra trvala cca 5 dní, po menstruacii sme mali v tomto týzdni este sex asi 2-3 krat a teraz v nedelu mi prislo strasne nevolno. Bola som bleda, obliali ma kropaje potu a 2 x som letela na WC, kde ma zoparkrat naplo, rozbolela ma hlava a to bolo vsetko, samozrejme, ze som nebola nicoho schopna a lezala som v posteli od obeda do nasledujuceho rana, dalsi den som sa tiez necitila nejako bajecne ale uz ovela lepsie. Z jedla to urcite nemohlo byt, pretoze som nic take nezjedla, na ranajky som mala len babovku a kavu a okolo obeda som zjedla strtku z kalerabu. Este som uvazovala nad tou kavou ci mi nemohla neajko zaposobit na tlak a ze mi prislo zle, ale neviem. myslite ze by ma nainalo z tlaku, popritom som varila slepaciu polievku, no ked som citila tie vypary, takl som myslela, ze omdliem. co myslite? Vcera na mna prisiel zase taky naval tepla. Hm poradite mi? Test je asi este zbytocne este kupovat. Dakujeeem 😉

lillika
10. aug 2011

@lienka9488 ahojky.ten test by som skusila,uz by sa tam malo nieco ukazat 😉 .mne bolo zle uz po 3.dnoch,pri oboch certikoch 🙂 .daj vediet,ako dopadol

lienka9488
10. aug 2011

a bolo ti zle casto? lebo mne uz teraz nieje zle.... aj by som chcela aby bol pozitívny, sice sme este len zasnubeny a este mlady, ale predstava rodinky ma fascinuje. Hrozne by som chcela byt v tom, partner je este nie celkom naklonený, ale ak by sa uz stalo, tak si myslim, ze by bol rad....
😉
Myslis, ze by mohol byt pozitívny?

lillika
10. aug 2011

@lienka9488 mohol by byt 🙂 .mne byvalo zle po 3.dnoch,potom par dni nic,potom znovu.ono je to velmi individualne.ale test moze byt pozitivny uz po 12 dnoch po oplodneni.tak sup,sup 🙂

lienka9488
10. aug 2011

ked mne sa ho ani velmi nechce ist kupit, lebo uz tolko krat som kupila a nic, tak mi to pride teraz take, ze naco vies, ze aj tak dostanem.... 😨
Aky mas ty odskusaný, ktorý ti to ukazal? Ja som doteraz kupovala Rapiclear? Mas niejaky iný? 🙂

vierka0
10. aug 2011

@lienka9488 ono ked mas tehotenske priznaky (ak su tehotenske) tak uz by ti test mal ukazat ciarocku ak by slo o tehotenstvo..tehot. nevolnosti sposobuje prave stupajuce hcg, takze je tomu na pricine hcg tak uz aj na teste by to malo byt jasne..

lillika
10. aug 2011

fuha,uz neviem ako sa volal.aleee,ja som si tie testy kupovala 2roky tiez zbytocne a potom... 😀 .aspon budes vediet,na com si.drzim palce 😉

lienka9488
10. aug 2011

dakujem vam.... inac vierka pozeram, ze mas termin porodu 2.1.2012, nam sa narodilo krsniatko 2.1.2010.....
Vierka ty nemas skusenost s testom Clearblue? Kolko stoji a tak?

vierka0
10. aug 2011

@lienka9488 vobec, ja som kupovala testy z lekarne dr. max - je to najvyssia citlivost a bola som spokojna, aj s cenou aj s vysledkami 🙂 no hej, termin mame 2.1. 🙂 uvidime ci nepoutekame po vianocnom kaprovi 🙂

lienka9488
10. aug 2011

tak uz necjh len vyzdrzi, aspon mu nebudu vychadzat zle roky... co cakate? AKO BY SOM CHCELA BYT VTOM... 😀

zuzka17
10. aug 2011

@expertka8 ja to isté

katussska24
12. aug 2011

baby, toto je teda dlhaaa tema....mam taku trapnu otazku...niekde som tu citala, ze sa oplati robit testik az ked meska Mko...Ja som ale strasne nedockava... 😅 😅 😅 tyzden po moznom pocati to ma zmysel?alebo...zatial som nemala ziadne priznaky...dnes na mna prisli navaly tepla a nevolnost(nieco take ako ked mate velmi nizky tlak), rovnake priznaky mavam posledne mesiace pred menzesom, ale ja som cca niekde v polke cyklu....

viem, ze je este dost skoro na testy...a rovnake priznaky mozu byt kludne aj len preto, lebo sa meni pocasie, alebo som malo spala... 😠 😠 😠 v ocakavani na babatka som absolutny novacik, tak dajte radu 😉

katkav
12. aug 2011

@katussska24 asi je ozaj lepsie testovat az v den, ked by si mala dostat menzes, pretoze niekedy test ukaze aj skor, ale babatko sa nemusi udrzat, potom by si bola zbytocne sklamana a taktiez, vsetko zavisi od toho kedy si mala ovulaciu, takze je zbytocne vyhadzovat korunky a testovat priskoro, babatko produkuje tak akurat hcg hormonu v case predpokladanej menstruacie 😉 takze len treba byt trpezliva a cakat. vela tehotenskych testov tvrdi, ze ukaze vysledok uz neviem ako skoro pred menstruaciou ale to je len marketingovy tah, aby z buducich mamiciek vytiahli peniaze...nechaj babatku, nech sa v brusku udomacni a vysledok budes vediet o par dni 😉

kukujka
12. aug 2011

ja som pri dcerke hned od zaciatku mala priznaky a dnes mi je zas nejak divne rano bolo brual zle aj aj nervozna som,ale dako to nepripisujem tomu,ze by som mohla byt tehotna aj ked nachraneny sex raz bol

katussska24
12. aug 2011

@katkav ok, tak si pockam. aj ked ta netrpezlivost ma vobec neopusta 🙂

katussska24
12. aug 2011

...inak vzdy som si myslela, ze budem taka rozumna, racionalna....pekne pockam kym nedostanem a potom to zacnem riesit. Prva sanca ze cakam babo a ja by som si testy robila najradsej uz na druhy den 😀 😀 😀 prave som pochopila mnohe moje kamaratky-mamicky 😉

saxana123
12. aug 2011

@katussska24 Tak tie stavy aké popisuješ - myslím to, že ako keď máš fest nízky tlak, tak to som mala ja teraz - celý min. týždeň a ešte občas aj v tieto dni. Už 3 dni mi test ukazuje // takže to tiež bolo asi tak týždeň po oplodnení a týždeň pred MS, niekde na polceste. A tiež ma asi 2 krát naplo z jedla, ale iba tak že sa mi otočil žalúdok a viac nič. Ani brucho ma nebolelo, ani prsia - tie až dnes začínajú trošku ale zďaleka nie tak ako pri MS. Mimochodom mne prvý test ukázal až ráno v deň očakávanej MS, bol to Gravitest 10 a je super - trojbalenie za necelé 3€

saxana123
12. aug 2011

A tiež som zabudla spomenúť že som sa cítila nafúknutá ale tá hlava, to bolo niečo hrozné.

katussska24
12. aug 2011

@saxana123 tak ono to vsetko moze mat milion inych pricin....ale zo vsetkych by som ako najvhodnejsiu pricinu brala to tehotenstvo 😉

lienka9488
15. aug 2011

Ahojte, tak ja som si este stale ten test nespravila.....aj chcem aj nechcem...neviem co mam robit. V piatok mi prislo od zaludka trosku blbo, ale len tak na kratko. Uz ma zacali pobolievat aj prsia, len neviem teraz od coho ci od m-ka, ktore sa mi zda priskoro....alebo od tehoptenstva. Ptrsia ma bolia kazdy mesiac, ale zda sa mi prilis skoro 2 týzdne pred m-kom, aj to ja nemavam vobec presne...aby som bola konkretnejsia, teraz tie prsia mam uplne ine ako obvykle, najviac ma bolia bradavky.... a niesu su trde, ako ked mam pred m-kkom. Co si myslite? Ja uz neviem ci si to vsetko len viac vsimam, alebo naozaj som tehotna.Aj som pribrala a a ni sa mi nezda, aby som zas tolko jedla, aby som pribrala. Asi ten test spravim....len sa obavam, ze budem naozaj tehotn,a, al mi to este neukaze...Co si myslite, poradte. Dakujem pekne. 😒

micifuzik
15. aug 2011

Ahojte, otehotnela niektorá z vás na Lutenyle. Ja som ho brala počas dovolenky na oddialenie menzesu. Testík mám pozitívny, len neviem, či ten lutenyl nemôže škodiť bábätku. Vybrala som 10 tabletiek.
ďakujem

katarinkam
15. aug 2011

Ahojte kočeny s drahým sme pracovali na miminku. A Ovulku som mala mať od 8. do asi 11. 8. posledné cykly som mala 26-30 dní ten priemer 28 ked som rátala tak to vyšlo na 10.8. A aj výtok aj tlak v podbrušku bol ako vždy pri ovulke. A tak sme pracovali No a mám pocit že sa možno porarilo ( tfuj, tfuj aby som nezariekla), no na test je ešte skoro. Ale mám teraz taký tlak v podbrušku ako cez ovulku alebo pred ms. Ale nie také prudké či bolestivé ale taký jemný tlak po celý den. Mohlo by to byť tehotenstvo? najbližšia MS bude cca 21-25.8 Podla dlžky cyklu. Kedy sa asi babo uhniezdi? Dnes som 20DC a ovulka bola 13-15DC. Poradte som nedočkavá

majkushka
16. aug 2011

@katarinkam niekde píšu na štvrty niekde píšu siedmy dnik , tak uvidime my sme na tom podobne , ovulku sme mali 10.-11.8 presne podla dokyho a MS ma byt 26.8 presne tak možme čakat spolu držím palčeky papa

katarinkam
17. aug 2011

@majkushka super budem rada a dúfam že sa nám podarí 😀 ja mám 27.8. narodeniny tak by to bol ten najkrajší darček 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre