• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
@katarinkam ako vieš že máš väčšiu a tuhšiu maternicu, dá sa to nejak nahmatať zvonka?
24. aug 2011 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mishuu len fakt pocit a ked si chytím podbruško a trošku postlacam len jemnucko ( samozrejme vycikaná emoticon ) citim ju taku pevnejsiu možno je to len moj pocit neviem emoticon
24. aug 2011 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam ahá, no ja si hmatám, hmatám, ale nič tam nerozoznám emoticon emoticon ale nevadí...
24. aug 2011 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katarinkam no uvidime inak mam mrchu presne tak dva dni a som si ista emoticon kedy testuješ ?
24. aug 2011 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mishuu Je to fakt možno len moj pocit emoticon A pozerám že ty si z Leví aj ja som emoticon Adresu mam sice teraz u manžela ale chcem späť domov aj teraz sme tu. A koľký DC si teraz? Ja 29.
24. aug 2011 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka No to že ja som mala vždy 30 dní cyklus ale posledné 3 boli také že 30, 26,28 cca. Tak neviem chcem počkať ale zajtra kúpim testím a možno, nie určite nevydržím a skúsim už v piatok ako sa poznám. A máš nejaký dobrý a spolahlivý test?
24. aug 2011 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam nie praveže mam aj ja s toho obavy ale chvalia mamatest su tam dva za 3,50 skus ten .
24. aug 2011 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mishuu mi mame v leviciach kebab to sme sa stretli tu na koniku hotovo emoticon
24. aug 2011 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka skusim, len či bude v lekarni. Minule bol len Rapid či ako sa volal. A že ten nie je dobrý niektoré baby vraveli. A ten kebab máte na Ludanskej ulici?
24. aug 2011 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka Po víkende chcem aby sme tu obe mali // na foto v albumoch OK platí ? emoticon
24. aug 2011 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katarinkam ty si Levičanka ?
24. aug 2011 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. aug 2011 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam keby vieš aka by som bola rada normalne by som si stretko s tebou dala emoticon emoticon emoticon emoticon
24. aug 2011 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam Nova Bana je po ceste , mame tam kebab v leviciach , teda kamaratka
24. aug 2011 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka Super to by bolo fajn, možeme sa niekedy dohodnúť. Budem rada emoticon A cez Baňu chodíme do Zvolena tam som chodila do školy.
24. aug 2011 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam oki tak ak budete v leviciach sa možme stretnut hocikedy , tak som zvedava ako to v piatok dopadne emoticon
24. aug 2011 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka Jasné možeme aj teraz sme tu len idem na víkend na Santovku budem mať narodky emoticon Tak pooslavujeme a dúfam že hned dvojmo. A potom už v septembri tu chcem byť stále len si veci musím preniesť emoticon
24. aug 2011 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam ok a chodim často do levic tak všetko krasne k narodkam a daj vediet ako s testikom emoticon
24. aug 2011 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam ja som teraz 20DC a áno, som z LV emoticon
@majkushka aj bývaš v LV či len tu podnikáte? Ten Kebab nový na Ludánskej je Váš?
24. aug 2011 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka ahoj....tak dnesne testy negativne, BT sice stupla na 37,2, ale vyzera to tak , ze zasa nic...uz zacinam balit veci na tu laparku....idem sa niekam zakopat dnes..
25. aug 2011 o 06:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mishuu ja neviem aka je to ulica ale pri Atome ak ano tak hej , ma to kamaratka ja som chodila zaučat baby emoticon
25. aug 2011 o 06:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@linda81 tak tomu nerozumiem ked stupla BT , tak to musi byt a testik /značku/ maš taku istu ako včera?
25. aug 2011 o 06:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mishuu som z Novej Bane emoticon emoticon emoticon
25. aug 2011 o 06:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka nie...dnes som mala digitalny clerblue
25. aug 2011 o 06:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@linda81 tak ja tomu nechapem ty ano ?
25. aug 2011 o 06:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka nie....absolutne....mozno to bol vcera chybny test...
25. aug 2011 o 07:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka
@katarinkam baby včera sa mi prihodila zvláštna vec, bola som dlhšie hore, pozerala som telku (drahý bol v nočnej) išla som na wc a mala som ružový výtok, ako zriedená krv, ale bolo jej málo lebo bol len ružovkastý...a teraz mám pocit ako keď mi má začať menzes, jemne ma pobolieva bruško a celkovo sa tak bez nálady cítim...je to zvláštne, v živote som ešte nedostala mrchu skôr, väčšinou o deň - dva neskôr ak nie presne, ale skôr? Čo si mám o tom myslieť ? emoticon
25. aug 2011 o 07:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky, mne uz asi fakt prehrabava! od rana mi je nejak divne od zaludka, uz len cakam, kedy hodim tycku emoticon to je hrozne, takto cakat ci pride mrcha, potom si uz clovek vsetky priznaky nahovori, ze mu je zle a pod. emoticon
alebo zeby predsa?! emoticon
25. aug 2011 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mishuu kolky den cyklu to je ?
25. aug 2011 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka 6 DC a celý deň ma bolí brucho ako pred mrchou, slabo, sem tam to prestane, sem tam zase začne, ale výtok som už nemala celý deň...
25. aug 2011 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš