Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mishuu
24. aug 2011

@katarinkam ako vieš že máš väčšiu a tuhšiu maternicu, dá sa to nejak nahmatať zvonka?

katarinkam
24. aug 2011

@mishuu len fakt pocit a ked si chytím podbruško a trošku postlacam len jemnucko ( samozrejme vycikaná 🙂 ) citim ju taku pevnejsiu možno je to len moj pocit neviem 🙂

mishuu
24. aug 2011

@katarinkam ahá, no ja si hmatám, hmatám, ale nič tam nerozoznám 😝 🙂 ale nevadí...

majkushka
24. aug 2011

@katarinkam no uvidime inak mam mrchu presne tak dva dni a som si ista 🙂 kedy testuješ ?

katarinkam
24. aug 2011

@mishuu Je to fakt možno len moj pocit 😉 A pozerám že ty si z Leví aj ja som 🙂 Adresu mam sice teraz u manžela ale chcem späť domov aj teraz sme tu. A koľký DC si teraz? Ja 29.

katarinkam
24. aug 2011

@majkushka No to že ja som mala vždy 30 dní cyklus ale posledné 3 boli také že 30, 26,28 cca. Tak neviem chcem počkať ale zajtra kúpim testím a možno, nie určite nevydržím a skúsim už v piatok ako sa poznám. A máš nejaký dobrý a spolahlivý test?

majkushka
24. aug 2011

@katarinkam nie praveže mam aj ja s toho obavy ale chvalia mamatest su tam dva za 3,50 skus ten .

majkushka
24. aug 2011

@mishuu mi mame v leviciach kebab to sme sa stretli tu na koniku hotovo 🙂

katarinkam
24. aug 2011

@majkushka skusim, len či bude v lekarni. Minule bol len Rapid či ako sa volal. A že ten nie je dobrý niektoré baby vraveli. A ten kebab máte na Ludanskej ulici?

katarinkam
24. aug 2011

@majkushka Po víkende chcem aby sme tu obe mali // na foto v albumoch OK platí ? 😀

majkushka
24. aug 2011

@katarinkam ty si Levičanka ?

katarinkam
24. aug 2011

@majkushka áno 😵

majkushka
24. aug 2011

@katarinkam keby vieš aka by som bola rada normalne by som si stretko s tebou dala 🙂 🙂 🙂 🙂

majkushka
24. aug 2011

@katarinkam Nova Bana je po ceste , mame tam kebab v leviciach , teda kamaratka

katarinkam
24. aug 2011

@majkushka Super to by bolo fajn, možeme sa niekedy dohodnúť. Budem rada 🙂 A cez Baňu chodíme do Zvolena tam som chodila do školy.

majkushka
24. aug 2011

@katarinkam oki tak ak budete v leviciach sa možme stretnut hocikedy , tak som zvedava ako to v piatok dopadne 🙂

katarinkam
24. aug 2011

@majkushka Jasné možeme aj teraz sme tu len idem na víkend na Santovku budem mať narodky 😵 Tak pooslavujeme a dúfam že hned dvojmo. A potom už v septembri tu chcem byť stále len si veci musím preniesť 😎

majkushka
24. aug 2011

@katarinkam ok a chodim často do levic tak všetko krasne k narodkam a daj vediet ako s testikom 🙂

mishuu
24. aug 2011

@katarinkam ja som teraz 20DC a áno, som z LV 🙂
@majkushka aj bývaš v LV či len tu podnikáte? Ten Kebab nový na Ludánskej je Váš?

linda81
25. aug 2011

@majkushka ahoj....tak dnesne testy negativne, BT sice stupla na 37,2, ale vyzera to tak , ze zasa nic...uz zacinam balit veci na tu laparku....idem sa niekam zakopat dnes..

majkushka
25. aug 2011

@mishuu ja neviem aka je to ulica ale pri Atome ak ano tak hej , ma to kamaratka ja som chodila zaučat baby 🙂

majkushka
25. aug 2011

@linda81 tak tomu nerozumiem ked stupla BT , tak to musi byt a testik /značku/ maš taku istu ako včera?

majkushka
25. aug 2011

@mishuu som z Novej Bane 🙂 🙂 🙂

linda81
25. aug 2011

@majkushka nie...dnes som mala digitalny clerblue

majkushka
25. aug 2011

@linda81 tak ja tomu nechapem ty ano ?

linda81
25. aug 2011

@majkushka nie....absolutne....mozno to bol vcera chybny test...

mishuu
25. aug 2011

@majkushka
@katarinkam baby včera sa mi prihodila zvláštna vec, bola som dlhšie hore, pozerala som telku (drahý bol v nočnej) išla som na wc a mala som ružový výtok, ako zriedená krv, ale bolo jej málo lebo bol len ružovkastý...a teraz mám pocit ako keď mi má začať menzes, jemne ma pobolieva bruško a celkovo sa tak bez nálady cítim...je to zvláštne, v živote som ešte nedostala mrchu skôr, väčšinou o deň - dva neskôr ak nie presne, ale skôr? Čo si mám o tom myslieť ? 😒

adele15
25. aug 2011

Kocky, mne uz asi fakt prehrabava! od rana mi je nejak divne od zaludka, uz len cakam, kedy hodim tycku 😖 to je hrozne, takto cakat ci pride mrcha, potom si uz clovek vsetky priznaky nahovori, ze mu je zle a pod. 😀
alebo zeby predsa?! 😝

majkushka
25. aug 2011

@mishuu kolky den cyklu to je ?

mishuu
25. aug 2011

@majkushka 6 DC a celý deň ma bolí brucho ako pred mrchou, slabo, sem tam to prestane, sem tam zase začne, ale výtok som už nemala celý deň...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre