• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
@katarinkam ako vieš že máš väčšiu a tuhšiu maternicu, dá sa to nejak nahmatať zvonka?
24. aug 2011 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mishuu len fakt pocit a ked si chytím podbruško a trošku postlacam len jemnucko ( samozrejme vycikaná :slight_smile: ) citim ju taku pevnejsiu možno je to len moj pocit neviem :slight_smile:
24. aug 2011 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam ahá, no ja si hmatám, hmatám, ale nič tam nerozoznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ale nevadí...
24. aug 2011 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katarinkam no uvidime inak mam mrchu presne tak dva dni a som si ista :slight_smile: kedy testuješ ?
24. aug 2011 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mishuu Je to fakt možno len moj pocit :wink: A pozerám že ty si z Leví aj ja som :slight_smile: Adresu mam sice teraz u manžela ale chcem späť domov aj teraz sme tu. A koľký DC si teraz? Ja 29.
24. aug 2011 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka No to že ja som mala vždy 30 dní cyklus ale posledné 3 boli také že 30, 26,28 cca. Tak neviem chcem počkať ale zajtra kúpim testím a možno, nie určite nevydržím a skúsim už v piatok ako sa poznám. A máš nejaký dobrý a spolahlivý test?
24. aug 2011 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam nie praveže mam aj ja s toho obavy ale chvalia mamatest su tam dva za 3,50 skus ten .
24. aug 2011 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mishuu mi mame v leviciach kebab to sme sa stretli tu na koniku hotovo :slight_smile:
24. aug 2011 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka skusim, len či bude v lekarni. Minule bol len Rapid či ako sa volal. A že ten nie je dobrý niektoré baby vraveli. A ten kebab máte na Ludanskej ulici?
24. aug 2011 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka Po víkende chcem aby sme tu obe mali // na foto v albumoch OK platí ? :grinning:
24. aug 2011 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katarinkam ty si Levičanka ?
24. aug 2011 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. aug 2011 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam keby vieš aka by som bola rada normalne by som si stretko s tebou dala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2011 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam Nova Bana je po ceste , mame tam kebab v leviciach , teda kamaratka
24. aug 2011 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka Super to by bolo fajn, možeme sa niekedy dohodnúť. Budem rada :slight_smile: A cez Baňu chodíme do Zvolena tam som chodila do školy.
24. aug 2011 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam oki tak ak budete v leviciach sa možme stretnut hocikedy , tak som zvedava ako to v piatok dopadne :slight_smile:
24. aug 2011 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka Jasné možeme aj teraz sme tu len idem na víkend na Santovku budem mať narodky :dizzy_face: Tak pooslavujeme a dúfam že hned dvojmo. A potom už v septembri tu chcem byť stále len si veci musím preniesť :sunglasses:
24. aug 2011 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam ok a chodim často do levic tak všetko krasne k narodkam a daj vediet ako s testikom :slight_smile:
24. aug 2011 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinkam ja som teraz 20DC a áno, som z LV :slight_smile:
@majkushka aj bývaš v LV či len tu podnikáte? Ten Kebab nový na Ludánskej je Váš?
24. aug 2011 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka ahoj....tak dnesne testy negativne, BT sice stupla na 37,2, ale vyzera to tak , ze zasa nic...uz zacinam balit veci na tu laparku....idem sa niekam zakopat dnes..
25. aug 2011 o 06:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mishuu ja neviem aka je to ulica ale pri Atome ak ano tak hej , ma to kamaratka ja som chodila zaučat baby :slight_smile:
25. aug 2011 o 06:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@linda81 tak tomu nerozumiem ked stupla BT , tak to musi byt a testik /značku/ maš taku istu ako včera?
25. aug 2011 o 06:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mishuu som z Novej Bane :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2011 o 06:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka nie...dnes som mala digitalny clerblue
25. aug 2011 o 06:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@linda81 tak ja tomu nechapem ty ano ?
25. aug 2011 o 06:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka nie....absolutne....mozno to bol vcera chybny test...
25. aug 2011 o 07:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka
@katarinkam baby včera sa mi prihodila zvláštna vec, bola som dlhšie hore, pozerala som telku (drahý bol v nočnej) išla som na wc a mala som ružový výtok, ako zriedená krv, ale bolo jej málo lebo bol len ružovkastý...a teraz mám pocit ako keď mi má začať menzes, jemne ma pobolieva bruško a celkovo sa tak bez nálady cítim...je to zvláštne, v živote som ešte nedostala mrchu skôr, väčšinou o deň - dva neskôr ak nie presne, ale skôr? Čo si mám o tom myslieť ? :unamused:
25. aug 2011 o 07:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky, mne uz asi fakt prehrabava! od rana mi je nejak divne od zaludka, uz len cakam, kedy hodim tycku :confounded: to je hrozne, takto cakat ci pride mrcha, potom si uz clovek vsetky priznaky nahovori, ze mu je zle a pod. :grinning:
alebo zeby predsa?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2011 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mishuu kolky den cyklu to je ?
25. aug 2011 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkushka 6 DC a celý deň ma bolí brucho ako pred mrchou, slabo, sem tam to prestane, sem tam zase začne, ale výtok som už nemala celý deň...
25. aug 2011 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok