Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

tinara23
14. sep 2011

@leeenka26 jaaj no tak to je ešte skorooooo 😵 juj držím palce, nebojj čiaročky tam budú 😉 ja sa trošku bojím, lebo predsa len už nie som najmladšia 😉

leeenka26
14. sep 2011

@tinara23 nebojkaj sa, uvidis, dobre to dopadne, aj ked nemas 20, nemas ani 40, a take tiez poznam a donosili a je to ok :D
myslis ze som sa fakt unahlila? Preco tam ale nebol ani duch?? :D aj na toho je skoro?

tinara23
14. sep 2011

@leeenka26 jasné, myslím, že unáhlila, pretože sa ti to nemuselo ani zahniezdiť ešte. Kopa kočiek nemá čiaročku na 10DPO, takže ešte počkaj. Mne aj doktor povedal, že mne sa to muselo rýchlo uhniezdiť, že mám tak krásne čiaročky. Takže určite počkaj.

leeenka26
14. sep 2011

@tinara23 aj ked som mala na 7. den taku malu hnedu skvrnku?? 🙂 viem ze sa hniezdi az okolo 10. dna, ale toto ma zmiatlo a ja aj meriam bazalnu teplotu a na 6. den som mala pokles to by teoreticky znamenalo uhniezdovanie a zase isla hore teplota.

majkushka
14. sep 2011

@sachiko ake boli hodnoty HCG ? nevieš nahodou

sachiko
14. sep 2011

@majkushka to ozaj neviem , ked som tam prisla tak mi sestricka iba povedala ze som uplne zdrava a ze testy boli negativne...tot vse co viem 😅

sachiko
14. sep 2011

@majkushka tak mi to nedalo a volala som do ordinacie koli tym hodnotam....tak ze vysledky boli 0.1

majkushka
14. sep 2011

@sachiko Ja som mala včera 0,7 tak preto zistujem 🙂

majkushka
14. sep 2011
majkushka
14. sep 2011

@sachiko a moj dr tam neni tak neviem ☹

martinaaaaa
14. sep 2011

@leeenka26 ja som po UO a test mi ukázal len taku slabucku ciarku az 11 po oplodneni a potom ta ciarka silnela kazdym dnom silno drzim palce aby vam to vyslo uspesne 🙂 a testovala som aj skor ako ten 11 dpo a ciarku som tam nemala aj my sme babenko strasne chceli

nena13
14. sep 2011

@manamani1 Myslím tie príznaky.Najprv negatívny test a sklamanie a po pár dnoch pri druhom teste II a podobne som to prežívala ako ty🙂

sachiko
14. sep 2011

@majkushka ja sa tomu vobec nerozumiem...a to je dost alebo malo?To znamena ze si tehotna?
No a ako sa to pocita 0.1 je vacsie alebo 0.7
Hodnoty maju ist smerom dole ci hore?
Z tych tabuliek som naozaj totalne mimo

majkushka
14. sep 2011

@sachiko to by malo byt viac ale nie ovela malo by to stupat , prave že neviem na čom som nevadi počkame čo povie doktor

leeenka26
14. sep 2011

@martinaaaaa tak sa mi celkom ulavilo.Si ma celkom potesila, lebo zas na mna zacinaju padat depky. Juj, toto su veci, ktore neovplyvnim, je to uz v inych rukach. Musim cakat.

manamani1
14. sep 2011

@nena13 a po druhom teste pri 2 // potom co bolo?nebola si tehotna?

nena13
15. sep 2011

@manamani1 Pri 2 mi už pekne ukázalo slabu druhu // takže som bola,len som okolo 10-11 týždna potratila 😢 Takže som Ti preto písala keď sisi nebola istá,že máš negatívny test,že môžeš byť aj napriek tomu tehotná,lebo mne tiež na 1x ukázal,že nie som a potom po pár dnoch bol pozitívny🙂.A teraz mám pre teba najnovšiu novinku-vyzerá to tak,že sa mi to deje zas nanovo.Asi som tehu🙂)))))))))))))Aspon strááááááášne dúfam🙂 Mám dostáť ženské-nechodia.Dostávam 23,24,25 den cyklu-dnes je 26 den.23 den som si robila test(viem skoro,ale sme sa snažili a bola som netrpezlivá,tak som sa testla)samozrejme bol negatívny.Dnes 26 deň cyklu som sa testla zas a niečo sa mi tam rysuje ako // čiarka,ale moj partner nič nevidí🙂ja áno.Kedže som tým už prešla-tak nejako verím,že to je 2 // a opakuje sa mi tá istá situácia ako pred rokom a pol....Neviem,možno si to nahováram,ale nejako ma nechce opustiť ten pocit,že aj ja som asi v tom 😀 Testnem sa ešte raz ak nepríde menštruacia niekedy v utorok-ak to vôbec vydržím a netestnem sa 3x skôr.Drž mi siiilno prsty🙂

manamani1
15. sep 2011

@nena13 aj ja som testovala o 100 sest,teraz uz pockam na zajtrajsiu gyndu.napis potom ako si dopadla.

nena13
15. sep 2011

@manamani1 ok daj aj ty vedieť....🙂

manamani1
15. sep 2011

@nena13 dosli krámy

martinaaaaa
15. sep 2011

@leeenka26 velmi na teba myslim adrzte sa daj vediet ked uz bude testik pozitivny budem sa tesit spolu s vami 🙂

leeenka26
15. sep 2011

@martinaaaaa ahoj, robila som testik predsa len aj dnes a pozitivny, slaba ciarka ale do 5 minut 🙂)))))) 9DPO!!!! JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

leeenka26
15. sep 2011

@tinara23 ahoj, tak som tehulka 🙂)) vysli mi // 🙂))))))

red_kika
15. sep 2011

@leeenka26 gratulujem, ja som dnes tiez 9DPO, a neviem ci mam testnut alebo nie.... strasne ma to laka, ale bojim sa ze bude negativny. priznaky som mala take jemne, raz sa mi rano tocila hlava a mala som taky divny pocit v zaludku (este nie uplne na vracanie ale nebolo mi dobre).. raz potom citlive prsia, ale tiez len chvilku a inak sa citim taka nafukana. vcera som cely vecer citila maternicu/podbrusko...
myslis ze to mam skusit aj ja?

leeenka26
15. sep 2011

@red_kika skus to, toto som mala aj ja a tiez ma trochu dnes maternica boli, uvidis skus to, skus mamatest, ten je super, rapicleary su na nic, vcera mi neukazalo ani ducha. Idem asi odfotit. Skus to!!! 🙂)) drzim palce

leeenka26
15. sep 2011

@tinara23 no oplatilo sa nehadzat flintu do zita 🙂)) //

maria30
15. sep 2011

@leeenka26 jeeej, čo to nevidím.. Lenka z celého srdiečka Ti želám, nech sa už budeš tešiť len a len zo zdravého bábätka ako ja.. neboj... to zléééé je už za nami a už bude len a len dobré... hlavne treba pozitívne myslieť.. držím palce!!! 😉

tinara23
15. sep 2011

@leeenka26 supeeeeer gratulujume, vidíš bolo treba iba trošičku vydržať, držím palčeky, aby to bolo tehotenstvo so šťastným koncom 🙂 a vychádza ti to, že skončíš v májovkách, či už jún 2012 ? 🙂

leeenka26
15. sep 2011

@tinara23 vyzera tak, ze koncom maja, ako si to vyratam, nevies?

tinara23
15. sep 2011

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre