Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

martinaaaaa
16. sep 2011

@leeenka26 fantasticke straaaaaaaaasne sa vytesujem a blahozelam len sa opatruj a davaj pozor na babetko 🙂 🙂 🙂

martinaaaaa
16. sep 2011

@leeenka26 ano si vo 4tt ale v skutocnosti iba v 2tt 😉

nena13
16. sep 2011

@leeenka26 Poriadna náhoda,len ja to nemám až také 100%isté ,ale vyzerá to tak,na teste som mala ducha...tak dufam,že mi to neskorší test potvrdí...🙂A ešte aj dotiahnuť to potom do usoešného konca asi nebude sranda v mojom pripade-mala som už 2x potrat☹...Takže sa len modlím...

chirabell
16. sep 2011

@manamani1 tak predsa prisla mrcha? to mi je luto. Ale nepovedala by som, ze meskala,len sa telo dlhsie spamatavalo po vysadeni HAK...to ze si pocas hak mala pravidelnu, alebo aj pred je dobre, ale po HAK to moze byt vzdy inak, preto si teraz sleduj cyklus, uz budes vediet cca a ak ti pride skor, super, ak rovnako neskoro, odporucam skocit za gyn nech ti pomoze upravit cyklus...a ak nepride, lebo tehu, tak to bude najlepsie 🙂 drzim palceky

manamani1
16. sep 2011

@chirabell Dakujem moja,mám mrchu,ale velmi slabu,moznov pondelok pojdem vselijako na gyndu🙂))

leeenka26
17. sep 2011

@nena13 to ti verim ze sa bois. Ja sa tiez bojim predcasneho porodu, kedze su beriem potencionalne riziko so sebou. Nechcem uz prist o dieta v akejkolvek podobe, verim ze nepridem, lebo samko mi ho poslal a da pozor.

nena13
17. sep 2011

@leeenka26 Neboj moja,teraz nám tovyjde🙂Určite-zaslúžime si🙂

cuculik1
19. sep 2011

@manamani1 Ja som tiez mala pred dvomi mesiacmi slabo pozitivny test, ale zistila som, ze to bude chyba v teste, lebo som mala kupene s citlivostou 10 od dvoch vyrobcov a ten jeden stale vychádzal pozitivny a druhy nie. Tym stale myslim aj po tom, ako som to zo srandy skusila aj po mrške.... a to ich mam doma este peknu kôpku 😖

manamani1
19. sep 2011

@cuculik1 aj po mrche si testovala?a?ja mam za 1 cyklus asi 11 ks testov🙂))

cuculik1
19. sep 2011

@manamani1 ano aj, lebo sa mi daco na tych testoch nezdalo.... najprv som samozrejme bola rada, ked som urobila prvy a na druhy den som skusala znova a zase to iste no od druhej firmy snehovobiely..... tak som pockala a to iste sa dialo aj po mrske, aj po zaschnutí je pekne vidieť slabu ciarku, nie je to uplny duch....tak som zistila, ze na tie testy sa neda spolahnut, a to mi domov prislo balenie cca 50 kusov...... ale uz sa tak nejdem nervacit. minule som testovala uz od 7 dna po, teraz pockam dlhsie...

cuculik1
19. sep 2011

@manamani1 neviem odkial mas testy ty ale ja som objednavala z UK a raz mi poslali od jednej firmy na druhy krat od druhej.... to iste s ovulacnými....

manamani1
19. sep 2011

@cuculik1 a akoze sa snazite o bábetko?

manamani1
19. sep 2011

@cuculik1 no tak ovulacne tieby som priala..su spolahlive?kde je mozne ich objednat?

cuculik1
19. sep 2011

@manamani1 testy objednavam zo stranky homehealth.co.uk da sa zvolit intenzita velkost balenia a pod. Podla mna fakt bezkonkurenncna cena. O babo sa pokusame 3 mesiac ale asi pojdeme do car lebo manzel nema dobry spg.

manamani1
19. sep 2011

@cuculik1 no a to je anglicka stranka?su ovu testy spolahlive?

cuculik1
19. sep 2011

manamani1@ Mne ovu testy pekne funguju, su to testy ktore pouziva nhs v anglicku, to je klasicke statne zdravotnictvo. Ja som s nimi nemala problem aj pri ovu testoch sa da volit citlivost, ak nezvolis poslu ti standardnu, tu mam aj ja a vsetko "frci" super

nativanativa
20. sep 2011

baby ahojte , a co vytok , ked ste boli v tom , spozorovali ste vytok , bol silnejsi alebo nieco take ?

cuculik1
20. sep 2011

@nativanativa nespomínam si, ale asi nic vynimočné, predpokladam, že by som si pamatala

andrema
24. sep 2011

@mishuu ahoj mishuu,tak ako sa dari s tehu? daj potom vediet co a ako

miriamm11
25. sep 2011

@cuculik1 ahoj,kolko stoja tie testiky? postovne bolo kolko?.....vsak v lekarni som pozerala a stal 6€ ovulacny test,,, idem aj ja kuk tu stranku 🙂....keby sa to oplatilo si objednam urcite aj ja!!!! 🙂

miriamm11
25. sep 2011

Inac aj tie tehotenske testy su riadne predrazene 😒 ...rozdiel medzi lekarnami aj 2€ minule ked som kupovala 🙂 ale tak kym clovek pride na to ze ktory je najlepsi tiez si musi pobehat a poskusat ze???? 🙂 Ja tento mesiac jedine mamatest kupujem ....teda ak bude podozrenie na tehu.....duuuuuuuuuuuuuuufam!!!!! 🙂

cuculik1
25. sep 2011

@miriamm11 takze priklad zo stranky homehealth.co.uk : 55 ks. ovulacnych testov citlivost 20 a k tomu 50ks tehotenskych testov citlivost 10 spolu aj s postovnym na Slovensko stoji 20.05 libier, co je s dnesným kurzom 22.18 €. za 105 testov si myslim ze to nie je zla cena! Ja objednavam iba od ich a doma do mam vzdy do tyzdna bez problemov 🙂

miriamm11
25. sep 2011

@cuculik1 tak to je akoze naozaj super cena, to je az neuveritelne 😨 asi si to objednam, teda urcite si to objednam....dufam mi to pojde sa zoorientovat na stranke a zvladnut objednavku, lebo nemam skusenosti s nakupmi cez internet... 😎 uz som kukla tu stranku, anglictina bude mozno problem, ale pomordujem sa!!! za tu cenu , to sa ani neda inac 🙂 dakujem pekne sa info 😉

mishuu
25. sep 2011

@andrema ahoj, zatial nemam ziadne podozrenie,nesledujem sa, takze nepocitujem ani ziadne priznaky...nie ako minuly mesiac, kedze to bol zaciatok snazenia, bola som nazhavena, tak som mala vsetky priznaky 😅 teraz som si len odsledovala ovulaciu a chut na sexik bola tak uvidime, termin ms mam uz 1.10. takze coskoro 😉

andrema
25. sep 2011

@mishuu ok,potom daj vediet, ja som sa tiez uz prestala sledovat a necham to uplne na nahodu 🙂 ms by som mala mat 4.10,takze tiez coskoro 😀

mishuu
26. sep 2011

@andrema tak sme na tom takmer rovnako, uvidíme čo bude, ale ja si myslím, že dostanem ms.
Inak dnes ma neviem prečo napadlo odmerať si BT a mala som 37,1 (ale som už pár dní prechladnutá, resp. mám silnú nádchu, ale teplotu z choroby som nemala, v pohode aj pracujem) nevieš, kedy by mala pred ms klesnúť teplota ?

andrema
26. sep 2011

@mishuu tak toto netusim, nesledujem zatial tieto veci

mishuu
26. sep 2011

@andrema ani ja, to len dnes ráno mi šiblo 😀
nemáš pokušenie urobiť si test? Ja mám, ale povedala som si, že vydržím do termínu ms...ak nedostanem urobím, ak dostanem, tak nebude treba

marianna28
26. sep 2011

@mishuu dobre ranko - teplota sa od ovu az po mrchu drzi hore - v den ms klesne.

marianna28
26. sep 2011

Test si robte az nejak tak 14 dpo 😉 nezalezi, ktory den cyklu ste, ale kolko dpo to je. 😉 Samozrejme drzim vam palceky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre