Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

kalexis
6. sep 2012

ahojte, viacere baby tu pisali priznaky ako bolenie brucha a podbruska, citlive a bolave prsia, ci pocit na vracanie, ja som na to tak isto tie iste pocity, test po 10 dnoch od oplodnenia negativny, zajtra robim dalsi, co bude uz 15 dni, to by uz test mal ukazat, uvidime, ale zaujimalo by ma ako ste dopadli baby, ci ste boli teho alebo nie?
lebo my zeny vecsinou stresujeme aj ked neni preco, a robime si nadeja, samozrejme a ja. dajte vediet prosim, aj vsetky mamicky co mozu poradit, dakujem

dezideria51011
6. sep 2012

Ja som mala tiez podobné príznaky tak som si urobila test a áno bola som tehotná 🙂 mimochodom popri antikoncepcií Evra-dostala som alergiu o com som ani nevedela takze som ju nadalej brala ale uz neposobila.Takze som ostala tehotná 🙂 bolo mi zle az do dna kým sa malý Samuel nenarodil áno 9 mesiacov kazdý den som zvracala,bola som na liekoch aby som nieco vedela zjest aby malý vedel rást.9 mesiacov trpenia-ale oplatilo sa mám krásného,zdravého sikovného snyceka a esiac má 1 rok 🙂
Prajem ti aby si mala pozitívny test-prajem ti menej trpenia ako som mala ja-aby si vedela tehotenstvo uzívat naplno,lahký porod a skvélé chvíle z bábätkom.
No a ak by si mala test negatívny tak nemaj strach,mysli na to ze este mozes uzívat cas so svojím drahým,vyuzite cas spolu a mozno coskoro budes mat test pozitívny.
Napís potom co ti vyslo napokon.
Ahoj drzím palce🙂

dezideria51011
10. sep 2012

Ahoj,tak ako dopadol tvoj test?

stela91
26. sep 2012

A Ahojte .. u mna tazko definovat priznaky...lebo....unavu pocitujem vzdy,spim aj poobede alebo po praci ked ma to premoze...bolave prsia velmi nie su...aj ked bradavky su az ked sa dotknem trochu citlive,..nechut do jedla je vzdy ked vidim jedlo v jedalni v praci...zvraciam vzdy ked mi daco nesadne..mam problemy so zaludkom...nafuknute brusko mam vzdy ked sa prejem...aj ked teraz vkuse jem a cvrlikaju mi cvrcky v bruchu...ale travenie som vzdy mala take...vone a pachy citim aj ked mam nadchu..vraj mam cuch ako pes 😀 ..bolesti hlavy boli vzdy,som citliva na zmenu pocasia...na wc chodim casto kedze sa snazim vypit cez den aspon 2litre...bolesti krizov mam lebo sem tam sa malo obleciem a pracujem v chladnej miestnosti 🙂 ..citila som tep v krku vraj mam busenie srdca..no bolesti zubov tiez,dali mi nedavno strojcek dole tak ich mam citlive...takze kazdy teoreticky priznak si viem vysvetlit....ja hadam budem tehotna ked nic z toho nebudem pocitovat... 🙂 akoze nadej sis nechem brat,ale radsej realny pohlad ako si namyslat a potom sa sklamat ☹a bolesti vajecnikov mam tiez lebo beriem tabletky taak neviem ci to neovplyvnuje vsetko co pocitujem....

janulka188
26. sep 2012

@stela91 noo v tom zaciatku som zaspala hned jak som videla postel alebo sa oprela o nieco 🙂a strasne mi zacal vadit psi pach -mame psika a dovtedy nic..tak ale drzim palce aby si bola v tom 🙂)

stela91
26. sep 2012

@janulka188 dakujem 😉 , pockam si na mrchu mala by dojst tak cca za tyzden...ale skor ratam ze nie som ako som...ja zas take stastie nemam... 😒

kalianka
27. sep 2012

baby uz dva dni mam strasnu akoby svalovicu na stehnach? neviete, ci to moze mat daco spolocne s pripadnym tehu? (snazime sa o babo)

stela91
27. sep 2012

A este ma napadlo, ze velmi vyhladavam stiplave koreniste salaty,natierky...a ja pikantne kvoli zaludku nemozem...ale mi to nejak nevadi...ale ci to bude PMS alebo tym duphastonom neviem...mate aj vy take stavy, ze chcete vediet ci ste tehotna, musite sa kontrolovat aby ste nebezali kupit test a vzapati si poviete radsej nie lebo potom co ? Ja budem velmi stresovat...vediet ci nevediet..neviem co chcem viac 🙂

sisus123
12. okt 2012

No ahojte baby....tak teda sa s vami podelim o skusenost..S priatelom sme to robili nechranene a le za jeden mesiac som otehotnela...to ze som tehotna na mne zistil priatel..cely cas si robil sandu bude babo,bude babo...raz dva krat sa mi zatocila hlava..mala som pocit na odpadnutie a 7 dni pred menzesom som si spravila tehotensky test clearblue kde sa mi okamzite zjavili kolajnicky...priznaky som mala strasne bolenie bruska ako pred menzesom a velmi bolestive prsia....navstivili sme gynekologicku a na sone uz bolo vidiet pekne plodovy vacok:P...neskor mi zacali ranne nevolnosti..no s tym problemom ze moje sa nedaju nazvat ranne,skor celodenne a nechut ku jedlu...a este straasne naliate a bolave prsa a okolie mi pokryvali modr zili..takze asi tak...drzim palce.

mojedieta
13. okt 2012

@mirusska1 tak ja som mala nedavno podobne priznaky ale pripisovala k ovulácii.Najskor vaječnik ma bolel pravý a potom to na 2.den preslo do lavej strany podbruška.Tiez sa snažíme o bábo tak neviem uz pocitujem večšie citlivejsie prsia ale musim este pockat pár dni na buduci tyzden by som mala mat MS.držím ti palčeky

tatanka1
13. okt 2012

ahojte dievcata, my skusame tretie babi, pri prvom som nemala ziadne priznaky, ale aj rak som vedela ze som tehu. Pri druhom babu tiez ani neviem ci boli priznaky a ak tak jemne. nemavala som nevolnosti, max nafulmute brucho a take tahanie.
no a teraz mam tiez aj unavu a tiez bolesti v podbruslu a nafuknute brusko. a tak mi je divne ako by na mna nieco liezlo, a roztraseny zaludok- ale to len dnes zatial. o par dni cakam navstevu tak vo stvrtok. test som si nerobila a asi s nim pockam az na potom aj ked zvedava som 🙂.
obe deti nam vysli dost rychlo v priebehu 1-2 mesiacov. tak snad ani teraz nebudeme vela cakat.

dannii
16. okt 2012

Dievcata moje,skusame tretie babatko,v piatok mam dostat menstruaciu a asi ju aj dostanem,priserne ma boli brucho,len prsia nemam naliate ako obvykle a stale by som len spala,som taka unavena,ze kade chodim,tade spim,skusali sme cez plodne dni,ale myslim,ze nevyslo,som taka smutna sklamana a aj manzel sa velmi tesi na babatko,mame 2dievcatka,zisla by sa nam este jedna papulka krasna opukackovana 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a dnes mam narodeniny,bol by to ten najkrajsi darcek 🙂

tatanka1
17. okt 2012

@dannii a ako si nakoniec dopadla?

dannii
17. okt 2012

Zatial nemam mrchu,tak cakam,ale stale ma brusko boli,tak uvidime,ale dnes mi maminka povedala,ze som daka ina,ako ked som Emusku cakala 🙂 . A nasi nevedia,ze sa snazime,chceme to pre nich ako prekvapenie 😉

tatanka1
17. okt 2012

jeeeej tak to je super taksa drz a drziim palce aby to dopadlo podla tvojich ocakavani 😎

andy03
17. okt 2012

ja som prvych 5 dni citila strasne pichanie na jednej strane maternice a presne po 5 dnoch to prestalo a zacal silny vytok a bolesti laveho vajecnika..na 14 den bolest krizov a pocit akokeby mala mrcha kazdu chvilku prist ale nedosla 😀 😀

dannii
17. okt 2012

ja silno verim,ze nepride,nechcem aby prisla,ak by som bola tehotna bol by to ten najkrajsi darcek,v piatok ideme na Dumbier ,som zvedava ako zvladnem 😀D

tatanka1
17. okt 2012

andy tak ja som mala take bolesti tiez prve dni potom take to pichanie viac menej preslo. ale zacal presne vytok, ale bez svrbenia cisty, ale dost.. pritom ja nemavam vytoky en pocas ovulacie. no a ten trva az do teraz. mam bolesti brucha a krizov ako pocas menstruacie... pri tom ja to mavam max 1-2 dni pred tym ako ju dostanem, teraz je to uz pomaly tyzden v kuse + tych par dni to pichanie.. k tomu sem tam zatocenie hlavy, a aj divne pocity v zaludku a taky celkovo roztraseny. No ale mam aj pracovne stresy posledne tyzdne (aj ked tie boli aj predtym a nikdy som to az takto neprezivala) tak ktovie co to bude...ja mam dostat zajtra, tak som zvedava. a je aj pravda ze uz nechodim na velku tak ako predym, je to narocnejsie poslednyc tiez taky tyzden.

dannii
17. okt 2012

@tatanka1 strasne moc drzim palceky,ja ked som cakala Emusku,tak som mala pocit stale,ze dostanem a nedostala som,tak snad nam to vyjde vsetkym rovnako 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tatanka1
17. okt 2012

:( mecha dorazila

dannii
18. okt 2012

@tatanka1 ja este nemam,ale aj tak myslim,ze pride,a neboj buduci mesiac budeme spolu tehu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dannii
21. okt 2012

@tatanka1 mecha dorazila ☹ ☹ ☹

beba07771
22. okt 2012

@aktak kedy je asi cca cas na test?po akom case?

blondiee83
22. okt 2012

@beba07771 ked ti nepride menzes...

beba07771
22. okt 2012

myslis ze skor to test neukaze?

malinke6
26. okt 2012

Ahojte, naposledy som mala sex pred 5 mesiacmi. Menstruaciu som mala celu dobu pravidelne a brala som aj antikoncepciu a teraz mi meska menstruacia. Robila som si aj test a vysiel negativne.. prsia sa mi nezvacsili, trosku mam nafuknute brucho a sem tam ma pobolievaju vajecniky ako pred menstruaciou a ta sa stale nedostavila. Teraz neviem co si mam od toho mysliet....poradite mi? Dakujem......

ariz
27. okt 2012

Caute baby, skoro vsade citam blostive prsia ako príznak. Ja mam maximalne trochu citlive bradavky. Taktiez unava, nic sa mi nechce,par dni mam zvysenu teplotu. Mrcha mi meska zatial len jeden den,aj to neviem povedat presne pri mojom cykle, raz 26, raz 29 :-/ Momentálne mam uz tri dni biely vytok(nie patologicky), co som nikdy nemavala. Jeden test som si uz robila,bol negat,ale bol robeny skoro. Musim este povedat ze som placliva a citliva, ze partner je zo mna uz hotovy a nervozny ☹ Ja by som babino chcela a tak velmi dufam ze mrcha nepride, i ked v brusku citim akoby sa to chystalo. Co si myslite, som adept na bábovanie? 🙂 A mali ste nejake nezvycajne priznaky ako...precitlivenost na zvuky, nervozita z hluku a podobne? Ja nemozem vystat odkasliavanie, co moj partner robi v jednom kuse!!!! Nemozem vystat zvuk dveri,opakujuce sa zvuky...som klbko nervov ☹

micak
28. okt 2012

ahojte, som 3dpo, od vcera pocitujem v kuse pichanie pod pupkom a na pravo, zrejme vajecnik..je to normalne po ovulacii alebo to moze byt priznak tehu?

micak
28. okt 2012

*oprava- som 4dpo

kikasi
28. okt 2012

ahojte, mam rovnaku otazku ako micak..🙂, ja som tiez 3dpo a pocitujem skoro cele dni (nie v kuse, len sem tam) tlak a bolest v podbrusku - ako by mala prist MS (ta ma prist ale az o 10 dni), sem tam aj take pichanie ako keby krc v brusku...velmi by ma zaujimalo, ci by to mohol byt priznak tehu..? viem, ze na testy je este skoro..ale doteraz som nikdy taketo bolesti nemala..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre