• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
@allenka33 ja som nestihla ist este na gyno, tak neviem, podla toho posledneho testu len viem, co ukazal, pockaj poslem a HCG nebolo az take vysoke ze by som bola tak dlho, ja sa v tychto pojmoch nevyznam, len tu z fora zatial :((
7. nov 2012 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@allenka33 poslednu mrchu som mala cca 12 - 13 - 14, ... len si presne nepamatam datum a ani ci bola silna alebo slaba nejak som to neriesila, ale zda sa mi ze kratka, lebo som bola prekvapena ako rychloodisla a mozeme si zasa uzivat vsetko ,,, :P
7. nov 2012 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi ahaaa,takze tak to je..tak to ti gratulujem,lebo si tehu..a otehotnela si tak 2tyzdne predtym ako si si robila tento test..:slight_smile:
7. nov 2012 o 16:35  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to fakt?? 100 %??? lebo ja mam strasne haluze ze nie som :( lebo som nestihla ist na gyndu pred odletom, teraz sa snazim co najviac relaxovat a mat nozicky vylozene, ... moj drahy je tak hrdy ze to kazdemu povedal a ja sa teraz len obavam co ak :( ale v podvedomky sa tak strasne moc tesim
@allenka33
7. nov 2012 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi tak urcite,ze ano...hoc mas len ducha,tak to znamena ,ze v moci HCG ..a keby si spravila test teraz mal by byt uz silnejsi..drzim prsty...aaach,snad by som aj ja mala takeho ducha na teste.. :unamused:
7. nov 2012 o 16:52  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi a priznaky nejake mas,pocitujes nieco??
7. nov 2012 o 16:53  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@allenka33 zobrala som si taky digitalny aj na dovolenku, okolo 15 si ho tu urobim, uz by mal ukazovat 3-4, tak snad :slight_smile:, ... mojko kolko sa snazite? my sme si len povedali ze by sme uz prijali mimco a sli sme asi dva mesiace na ostro a toto :slight_smile:
7. nov 2012 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@allenka33 hej pcoitujem len sa bojim ci si to nenahovoram, 100% viem ze ma picha v podbrusku, vytok, ... prsia asi ani nie, minuly tyzden ma napinalo stale, smrdel mi aj vlaqstny parfum a vsetko sa somnou tocilo, plus blest hlavy
7. nov 2012 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi tak m,y uz sa snazime vyse roka..ale ja som uz 4xmpotratila..naposledy v jany,tak u nas je to tazsie..ja som dnes 24DC a tiez mam dostat mrchu okolo 12teho..mala som silny vytok,aj ma boleli prsia,ale uz 2 dni nic..tak som z toho šiši..a hlava aj mna boli,aj teraz prave ,ale to pripisujem tomu,ze nedodrziavam pitny rezim..ja beriem duphaston a este mam brat dnes a zajtra a dnes ked som si skusala krcok maternice,tak som tam mala trocha krvi,..ale na mrchu je este skoro..tak neviem a rano som mala BT 37,2..neviem cim to je..ty si BT nemeras??
7. nov 2012 o 17:17  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@allenka33 mojko :( teraz sa zadari neboj sa :slight_smile: nie nemerala mne s ato tak rychlo zbehlo pred odchodom ze som nic nestihl :(
7. nov 2012 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi a kde ste na dovolenke,?Inak cakate prve babenko,ci uz nejake mate:??
7. nov 2012 o 17:31  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@allenka33 cakame prve a na maledivoch, ... ale polovicka tu nie je tak to zvladam zle, placem lebo mi chyba a ked sa stale trapim s tym ci som alebo nie som nemoze ma podrzat jaaaj
7. nov 2012 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi ved ty si tehulkaaaaaa uz davno :slight_smile: no panecku :D to nemoze byt pravda ze ti ukazal uz vtedy // :slight_smile: neexist, ukaze max tri dni pred aj to ten najcitlivejsi test... :slight_smile: ja ti gratulujem, lebo urcite sa mozte tesit :slight_smile:
7. nov 2012 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reni1512 dufam, ze to pride co najskor..aj vzhladom na svoj vek..ale ono to pride a bude to tak, ako to ma byt..tomu verim.. :wink: . a drzim palce..
7. nov 2012 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kikasi dakujem ti krasne :slight_smile: aj ja dufam, ze sa dockam :slight_smile: drzim prstyyyyy vsetky co maam :slight_smile:
7. nov 2012 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reni1512 coooo tak ale klasicky mi ukazal iba duchov a tento digitalny toto :-O
7. nov 2012 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi no ja tak viem ze uz duch je tehu...iba na ovulacnom musi byt silnejsia ta druha...
7. nov 2012 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reni1512 Držím palce :dizzy_face: určite mrcha nepríde podľa mňa, tá bazálna teplota je dosť vysoká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2012 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi gratulujem si tehu :slight_smile: a aky si mala vytok ja som mala taky zlty a uz je biely....a bolest pobruska citim od ovulacie stale...menzes by mal prist v pondelok....
7. nov 2012 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@a2303 dakujem, ale ked ja som pesimistaaa, podla mna pride...skusala som ju merat iba dnes, prvy krat..ale stale mam bolesti v podbrusku, pichanie vajecnika ale to je asi normalne pred mrchou...vraj to zena citi, ked je tehu, nemam z toho taky pocit a uz min mesiac som tak dufala a nic..takze v to nedufam :slight_smile:
7. nov 2012 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reni1512 ahoj.... mozno ti to vyjde, drz sa.... ja som skepticka a uz neverim, ale este si pockam par dni :grinning:
7. nov 2012 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sandrikacsg Ahoj, tak testy si nerobila, pretoze do 3 mesiacov ani nevedela, ze je tehu. Az potom jej raz vynechala, priznaky nemala ziadne.. Tak si spravila test a bol pozitivny. Cez MS si testy nerobila, lebo nemala ziadne podozrenie, zeby mohla byt tehotna..
8. nov 2012 o 07:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcataaaa ahojte...mam otazku...12 den cyklu som mala ovulku, skoro ciarka vyskocila z testu...bolo to 2.11, teraz som 6 den po ovulke, pretoze este tri dni som si robila testy a skoro ju nebolo vidno... a dnes akoze dost silna ciarka druha, nie je silnejsia ako prva ale je tam dost vidielna...nechapem tomu...moze to znacit cystu, alebo nieco nie je v poriadku? zase mam aj husty biely hlien... dakujem :/
8. nov 2012 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reni1512 nezalezi na intenzite druhej ciarky ale na tom ci tam je :wink: ak si mala aj druhu ciarku tak si tehotna a cim dlhsie budes tak tym ta ciarka bude tmavsia
8. nov 2012 o 12:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzi0911 a je mozne to zistit uz 8 dni pred mrchou?..ved som len 6 den po ovulke a je to obyc ovulacny testik... no vajecnik ma vkuse boli...dakujem zuzi
8. nov 2012 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reni1512 podla vyskyHCG da sa to aj ored ms zistit. a kludne mozes byt aj dlhsie tehotns. no ale v ovu testoch sa nevyznam to som v zivote neskusala tak neviem co to znamena. neznamenaju 2 ciarky na ovu teste ovulaciy? Ja fakt neviem ja ze si si robila tehu test.
8. nov 2012 o 12:18  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzi0911 nie ovulacny, ja som ovulku mala uz pred 6 dnami...tak preto mi to nie je jasne
8. nov 2012 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reni1512 tak naozaj neviem ale tehu sa da zistit aj pred ms.
8. nov 2012 o 12:29  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby dnes som 12DPO myslite,ze by mi uz test mohol ukazat ak by som bola tehu??uz som z toho vsetkeho nervozna..vkusa sa len kontrolujem jak porucha.. :unamused:
8. nov 2012 o 13:40  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reni1512 kludne to moze znamenat,ze si tehu..uz som pocula od dost bab,ze ovu test im ukazal tehotenstvo..ze tehu ukaze skor,ako tehu test.. :slight_smile:
8. nov 2012 o 13:44  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš