• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
@allenka33 ach alienka, ked ja tomu neverim, ale necham sa prekvapit emoticon
8. nov 2012 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@allenka33 a inac sama si 12 DPO, u teba je pravdepodobnejsie ze ti testik ukaze viac..emoticon kym sa uhniezdilo, tak mozno slaby dušik by tam bol...
8. nov 2012 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reni1512 preco neveris??ved kludne mozes byt..ver tomu.. emoticon ja neviem,po druhe mesiace niesom az taka nedockava..ale teraz..to je katastrofa,len si meram BT,skusam krcok,kontrolujem ci este nedosla mrcha,lebo ma pobolieva troska brucho,ako na mrchu,hoc ju mam dostat az okolo 12teho..noo,prosto hruuuza a este ani ziaden test nemam doma.. emoticon
8. nov 2012 o 13:53  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@grenka ja som mala aj aj, mam pocit ze sa to prelinalo emoticon ja som vtedy este nevedela ze mam take veci sledovat, ... myslela som ze som rechladnuta a az teraz som si dala dve a dve dokopy :D
8. nov 2012 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivi_kiwi aj ja sledujem ten vytok raz bielozlty potom cisty a husty...
8. nov 2012 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka ja prave sledujem svoje prsia ktore sa mi zvacsili minimalne o pol cisla teraz na pockanie vecer :-O ma mi dojst mrcha nasledujuce dni tak jej to neodporucam :/
8. nov 2012 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivi_kiwi ja tiez na pondelok cakam...
8. nov 2012 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.brala som tiez 4 roky antikoncepciu. Mesiac ju neberem. Nie vzdy ale niekedy ma boli v podbrusku aj prsia iba ale sem tam. A neni mi zle, ale ja som zacala strasne moc jest, stale by som nieco jedla. Mozem byt tehotna? Menstruaciu mam dostat ale az o tyzden tak neviem ci sa oplati robit si este test.
8. nov 2012 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajjushka nie najskôr 12 dní po styku
8. nov 2012 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes je to 8. Dobre dakujem emoticon
8. nov 2012 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka to je horsie ako cakat na popravu a prave som citila ako ma zťahuje take pichanie v bokoch :D
8. nov 2012 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi to ti poviem ze je to horsie...ja som v sobotu citila take pichanie bolenie popod brucho...a ten vytok mas este?
8. nov 2012 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte..
Baby chcem sa opytat. Mali sme s priatelom nechraneny sex. Brala som 3 a pol roka tabletky taky mesiac ich neberem. Tiez ako tu uz bolo pisane som strasne zacala jest, aj slona by som zjedla :D v podbrusku ma sem tam boli. A furt by osm spala obcas ma boli aj hlava, ale zle mi este nebyva. Neviem ci mozem byt tehotna alebo si to len namyslam tym ze mozem byt a som sa zlakla alebo je to len o psychyke ci ako to mam povedat . Test je asi skoro si robit je to len 6den a menstruaciu mam dostat v sobotu. test si teda mam urobit az po 12tich dnoch ako tu bolo spomynanee?
8. nov 2012 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka mojko teraz ti ani neviem povedat lebo som na dofce a mam plavky a to hned zmyje a v noci som na "Evu" zajtra to odsledujem, ... ale vecer pravdu povediac este ked som bola na veceri som mala jemne biele, je to ok?
8. nov 2012 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi ale daj si pre istotu tampon dostat ho v lekarni kupit aj pre tehotne....ze vraj by mal byt ok taky vytok...ten zlty som citala ze je uhniezdovaci...
8. nov 2012 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka tu na ostove lekaren neni, prekliata dovolenka, ... mam spinkat z vložkou?
8. nov 2012 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi lepsie by ti bolo do vody ten tampon ak chodis...nie nemusis spat s vlozkou...ja ten hlien vidim na toaletaku emoticon
8. nov 2012 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka mozem sa opytat? ja mam ten zlty vytok, to jak ze je uhniezdovaci?
8. nov 2012 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livkaaa ze vraj som sa docitala...a streda sa ti aj s bielym hustym?mne ano
8. nov 2012 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka ja som ale blondinka :D v mori to nie je nebezpecne, to je praveze lepsie, a som tam max 20 min za cely den, neriskujem tu nic a hned potom sa prezliekam :D
8. nov 2012 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi jaj ty vyvalujes sunky pri mori... emoticon
8. nov 2012 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka hej 3 tyzdne dokopy relaxu a tepleho hniezdenia emoticon)
8. nov 2012 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi sa vam tam postastilo...nie na darmo vravia klimu zmenit emoticon
8. nov 2012 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka nie namiesili sme doma a sem som dosla v pondelok emoticon a drahemu som doma nehala len test co ukazoval ze som v 3-4 tyzdni
8. nov 2012 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivi_kiwi tak damska jazda...a kde si
8. nov 2012 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka Maledivy, dufam, ze sa tu zagulatim a pojdem domov spokojnejsia
8. nov 2012 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ivi_kiwi joj zavidim emoticon...no ja som 1 tehu pregrcala do 20tyz a priznaky som hned od zaciatku nemala...iba vynechany menzes a nevolnosti od 7 tyz...tak som schudla....
8. nov 2012 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka jaj mojko, ja som zatial v poo, ale nevadilo by mi keby to vsetko nabehlo ebo by v tom bola uz istota ze babo robi vsetko co ma
8. nov 2012 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivi_kiwi veru mna doky hned ubezpecila ak mi byva zle ze drobec sa tam pekne drzi emoticon
8. nov 2012 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka tak to ma byt emoticon) uz nech grcam :D
8. nov 2012 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš