• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
@allenka33 ach alienka, ked ja tomu neverim, ale necham sa prekvapit :slight_smile:
8. nov 2012 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@allenka33 a inac sama si 12 DPO, u teba je pravdepodobnejsie ze ti testik ukaze viac..:slight_smile: kym sa uhniezdilo, tak mozno slaby dušik by tam bol...
8. nov 2012 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reni1512 preco neveris??ved kludne mozes byt..ver tomu.. :wink: ja neviem,po druhe mesiace niesom az taka nedockava..ale teraz..to je katastrofa,len si meram BT,skusam krcok,kontrolujem ci este nedosla mrcha,lebo ma pobolieva troska brucho,ako na mrchu,hoc ju mam dostat az okolo 12teho..noo,prosto hruuuza a este ani ziaden test nemam doma.. :unamused:
8. nov 2012 o 13:53  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@grenka ja som mala aj aj, mam pocit ze sa to prelinalo :slight_smile: ja som vtedy este nevedela ze mam take veci sledovat, ... myslela som ze som rechladnuta a az teraz som si dala dve a dve dokopy :D
8. nov 2012 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivi_kiwi aj ja sledujem ten vytok raz bielozlty potom cisty a husty...
8. nov 2012 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka ja prave sledujem svoje prsia ktore sa mi zvacsili minimalne o pol cisla teraz na pockanie vecer :-O ma mi dojst mrcha nasledujuce dni tak jej to neodporucam :/
8. nov 2012 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivi_kiwi ja tiez na pondelok cakam...
8. nov 2012 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.brala som tiez 4 roky antikoncepciu. Mesiac ju neberem. Nie vzdy ale niekedy ma boli v podbrusku aj prsia iba ale sem tam. A neni mi zle, ale ja som zacala strasne moc jest, stale by som nieco jedla. Mozem byt tehotna? Menstruaciu mam dostat ale az o tyzden tak neviem ci sa oplati robit si este test.
8. nov 2012 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajjushka nie najskôr 12 dní po styku
8. nov 2012 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes je to 8. Dobre dakujem :slight_smile:
8. nov 2012 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka to je horsie ako cakat na popravu a prave som citila ako ma zťahuje take pichanie v bokoch :D
8. nov 2012 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi to ti poviem ze je to horsie...ja som v sobotu citila take pichanie bolenie popod brucho...a ten vytok mas este?
8. nov 2012 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte..
Baby chcem sa opytat. Mali sme s priatelom nechraneny sex. Brala som 3 a pol roka tabletky taky mesiac ich neberem. Tiez ako tu uz bolo pisane som strasne zacala jest, aj slona by som zjedla :D v podbrusku ma sem tam boli. A furt by osm spala obcas ma boli aj hlava, ale zle mi este nebyva. Neviem ci mozem byt tehotna alebo si to len namyslam tym ze mozem byt a som sa zlakla alebo je to len o psychyke ci ako to mam povedat . Test je asi skoro si robit je to len 6den a menstruaciu mam dostat v sobotu. test si teda mam urobit az po 12tich dnoch ako tu bolo spomynanee?
8. nov 2012 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka mojko teraz ti ani neviem povedat lebo som na dofce a mam plavky a to hned zmyje a v noci som na "Evu" zajtra to odsledujem, ... ale vecer pravdu povediac este ked som bola na veceri som mala jemne biele, je to ok?
8. nov 2012 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi ale daj si pre istotu tampon dostat ho v lekarni kupit aj pre tehotne....ze vraj by mal byt ok taky vytok...ten zlty som citala ze je uhniezdovaci...
8. nov 2012 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka tu na ostove lekaren neni, prekliata dovolenka, ... mam spinkat z vložkou?
8. nov 2012 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi lepsie by ti bolo do vody ten tampon ak chodis...nie nemusis spat s vlozkou...ja ten hlien vidim na toaletaku :grinning:
8. nov 2012 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka mozem sa opytat? ja mam ten zlty vytok, to jak ze je uhniezdovaci?
8. nov 2012 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livkaaa ze vraj som sa docitala...a streda sa ti aj s bielym hustym?mne ano
8. nov 2012 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka ja som ale blondinka :D v mori to nie je nebezpecne, to je praveze lepsie, a som tam max 20 min za cely den, neriskujem tu nic a hned potom sa prezliekam :D
8. nov 2012 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi jaj ty vyvalujes sunky pri mori... :grinning:
8. nov 2012 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka hej 3 tyzdne dokopy relaxu a tepleho hniezdenia :slight_smile:)
8. nov 2012 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivi_kiwi sa vam tam postastilo...nie na darmo vravia klimu zmenit :slight_smile:
8. nov 2012 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka nie namiesili sme doma a sem som dosla v pondelok :slight_smile: a drahemu som doma nehala len test co ukazoval ze som v 3-4 tyzdni
8. nov 2012 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivi_kiwi tak damska jazda...a kde si
8. nov 2012 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka Maledivy, dufam, ze sa tu zagulatim a pojdem domov spokojnejsia
8. nov 2012 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ivi_kiwi joj zavidim :slight_smile:...no ja som 1 tehu pregrcala do 20tyz a priznaky som hned od zaciatku nemala...iba vynechany menzes a nevolnosti od 7 tyz...tak som schudla....
8. nov 2012 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka jaj mojko, ja som zatial v poo, ale nevadilo by mi keby to vsetko nabehlo ebo by v tom bola uz istota ze babo robi vsetko co ma
8. nov 2012 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivi_kiwi veru mna doky hned ubezpecila ak mi byva zle ze drobec sa tam pekne drzi :wink:
8. nov 2012 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka tak to ma byt :slight_smile:) uz nech grcam :D
8. nov 2012 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok