Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

grenka
8. nov 2012

@ivi_kiwi nechci...moja kamoska bola zachodova misa 4x denne 😀 😀 😀

ivi_kiwi
9. nov 2012

@grenka zatial chcem :D

emko96
20. nov 2012

Ahojte 🙂 ked uz tu je ta debata, ze po 5. dni apod... Tak mozem sa spytat, ze da sa podla krvi zistit, ci som tehotna, ak preslo iba 5 dni 🙂 ...

barrborka
21. nov 2012

poradte, kocky..1 den mi meska MS, test som si robila, a je negat., mozem byt v tom?? 😒

natalienka12
22. nov 2012

Ahojte, ja som mala nechránený styk 10. deň cyklu, ovuláciu som mala na 100% viem to podľa ovulačného testu aj podľa vajcového číreho hlienu, menzes mám dostať až 30.11. cca príšerne ma bolia prsia, nechápem a v podbrušku mám také divné tlaky, viem, že test nemá význam, pri prvom dieťati som nemala absolútne žiadne príznaky, teraz som fakt v rozpakoch, to bábo sme veľmi neplánovali (teda ja nechcem, muž strašne chce). Mala ste niektorá podobné príznaky, či si to len namýšľam?

natalienka12
22. nov 2012

@barrborka môžeš, ak nemáš ešte dostatočne vysokú hladinu HCG test to nezachytí, kúp si mamatest ten je najlepší a testuj o 3 dni.

barrborka
22. nov 2012

@natalienka12 hmmm, a nevies, po kolkych dnoch to bude na 100 perc iste? 😖

erikaflenderov
22. nov 2012

Ja som pri druhom bábätku tušila že som tehotná,ale keď som si kúpila tehotenský test vyšla mi jedna čiarka, ale pritom som už dávno bola tehotná, až piaty tehotenský test mi ukázal že som tehotná a to som bola už v 3. mesiaci a teraz mám krásneho 9. mesačného synčeka, takže môžné je naozaj všetko 🙂

ja1985
22. nov 2012

Ahojte baby, chcem sa opytat, je mozne aby na 12. den od pripadne pocatia doktor videl na sone nieco??? nejake zmeny na maternici, napr...bola som totizto u svojho gynekologa na preventivnej, co bolo presne 12. den od pripadneho pocatia a preto ma zaujima ci by tam uz mohol nieco vidiet...vdaka za rady

vejvass
22. nov 2012

@ja1985 asi skor nie ako ano a hlavne ak teda nestudoval mozne tehotenstvo ak by o tom vedel mozno by studoval sliznicu maternice a take veci ale ak sa zameral len napr.na cystu ci mas alebo nemas ako to zviknu pri preventivkach tak zrejme tehu nezachytil.

natalienka12
22. nov 2012

@barrborka z domáceho testu to nie je isté nikdy, na 100 percent to vie určiť len lekár z krvného testu, ktorý určí výšku hcg, takže ja by som počkala urobila o 2 dni test znovu radšej inej značky a potom uvidíš, buď príde menzes alebo skočíš lekárovi.

barrborka
22. nov 2012

@natalienka12 dakujem 😖 uvidim..

ja1985
22. nov 2012

@vejvass dakujem 🙂

natalienka12
22. nov 2012

@ja1985 podľa mňa určite nie, je to príliš skoro

petrusape
23. nov 2012

@ja1985 na sone vidno babo, az ked je hladina hcg 1000, to byva tak cca 5. tyzden tehotenstva

mahulenka87
23. nov 2012

@emko96 podľa mňa nie. Vajíčko sa uhniezďuje na 8-9 deň, tak si myslím, že najskôr až vtedy by sa dalo zistiť

ja1985
23. nov 2012

@natalienka12 dakujem 🙂

ja1985
23. nov 2012

@petrusape dakujem 🙂

ivusenka28
23. nov 2012

Ahojte dneska mam piaty den od pohlavneho styku kedy sme sa s partnerom pokusili o dietatko chcem vediet nejake najskorsie priznaky kedy by som uz teraz mohla vediet ci som alebo niesom rozmyslam ze si kupim test ale ajtak test po piatich dnoch? aka bude pravdepodobnost ze ukaze pravdu??...asi malicka....poradte mi co mam robit uz som nervozna a nedockava aj partner sa uz nevie dockat....poradte mi prosim..

janie80
23. nov 2012

@ivusenka28 tak skoro ti to nepovie ani lekar... Telo si to zacne uvedomovat a produkovat hcg az po uhniezdeni vajicka a to zvykne byt okolo 7-12 dni po ovulacii.... A istotou ti viem povedat, ze test bude biely, skoda penazi... Neostava vam nic ine len cakat... 😔

mataharyy
23. nov 2012

@ivusenka28 No pokud jsi nedočkavá a někdo ti napíše prvotní příznaky těhotenství (i když u každého se to může diametrálně lišit), tak tě ujišťuji že je v tu chvíli budeš mít úplně všechny a není vyloučeno že začneš i zvracet 😅 Psychika je v tomto směru hrozná potvora... Navíc ze zkušenosti nedoporučuji dělat si test moc brzo, já byla taky nedočkavá, udělala si test, ten byl pozitivní, menzes jsem nedostala, ale týden po zpoždění jsem začala krvácet, za normálních okolností bych ani nevěděla že jsem byla těhotná, protože to bylo tak brzo, že (dá se říct) ani nebylo, doktor říkal že to se stává často, ale normálně ani nevíš... Takže poučení, pokud nechceš být zklamaná, tak počkej minimálně do vynechání MS 😉

ivusenka28
23. nov 2012

janie80 ved ja sa zblaznim z toho cakania aj ja aj moj partner :( no tak dobre pockame si ked inak to nepojde a dakujem Vam za odpovede 🙂

ivusenka28
23. nov 2012

mataharyy budeme cakat a potom Vam dam vediet ako sme dopadli...🙂

janie80
23. nov 2012

@ivusenka28 bohuzial, inak to nepojde, len cakat.... 😅

potkanica
24. nov 2012

prosim vas, poradte mi....s chalanom sme mali sex v strede mojho cyklu, praskol nam kondom, ale vsimli sme si to skor, ako sa spravil, lenze tam boli uz tie kvapocky lasky....strasne sa bojim, ze budem tehu :/ (prepacte, vie, ze vacsina z vas by sa z toho tesila a tuzi po tom)....na 8. den po som si robila test a bol negativny....v pondelok cakam mrchu, priznaky mam len take, ze ma posledne dva dni, hlavne vecer, ked si dam dolu podprdu, svrbia trochu prsia...ale inak ma nebolia a ani nie su citlive a od sexu mam taky husty biely vytok....co si o tom myslite, prosim...

potkanica
24. nov 2012

a este krcok mam trochu tvrdsi s takou malou priehlbinkou v strede...

lilyen2011
24. nov 2012

@potkanica ja som chodila stále čúrať 😀 podľa toho som vedela, že už je to tam 😝 aj v noci som sa zobudila a proste som musela --) inokedy nemusím 🙂

potkanica
24. nov 2012

@lilyen2011 a kedy ti zacal tento prvy priznak? to cikanie? 🙂

lilyen2011
24. nov 2012

@potkanica čo ja viem, asi 5dní po cca

lilyen2011
24. nov 2012

@potkanica 13dní po styku som už mala //

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre