Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lu27la
21. feb 2013

@samneviem urcite nervozita ani napatie neznizia HCG hormon,ktory sposobi aj zafarbenie druhej ciarky na teste. Su len tri moznosti, a to ze nie si tehotna,mas zly test alebo sa skoro testujes.Vela stastia

ebi52
22. feb 2013

Ahojte dievcata 🙂 ...opat raz mam kadejake priznaky.. ale teraz to je trochu ine... som 9 DPO uz 6 dni mam nieco ako chripku ale teplotu nemam , resp. 36,9-37,2 mam uplne upchaty noc, toci sa mi hlava a vcera som vracala...teda ma napinalo (hlavne rano) ...dnes je to podobne ale tym ze som sa rano hned napapala tak sa pokecat si s misou nechystam... kedze Vy ste vzdy uprimne 🙂 chcem pocut Vas nazor... na tehotenske priznaky je asi skoro, len my co tak chceme babo si to nevieme v hlavicke prikazat ...ale Vy to viete🙂 dakujem Vam 🙂

radka1303
25. feb 2013

@ebi52 ahoj spinenie alebo slabe krvacanie sa moze objavit od 6-12 dna od pocatia,dokonca aj pocit unavy a vycerpania sa prejavuje uz v prvom tyzdni od pocatia,je vela priznakov ktore sa vedia prejavit tak skoro ze si to ani neuvedomujeme... napr aj potenie...ja ti mozem povedat ze to co som ti napisala prave prezivam ale nedavam to za pricinu tehotenstvu(aj ked by som rada) pockam...lebo mam tyzden po mrche a opat am pocity ako keby som mala yase mrchu dostat...rovnake pocity v brusku,krce , krize ma bolia...tak uvidime. 🙂 napinalo ma tiez a ked som sa chcela vyvracat tak mi to neslo....a tiez som na tom tak ze si to neviem z tej hlavy dostat,ale poviem ti od kedy mame psika maleho,vsetko je akesi ine....uz sme zabudli ze aj chceme babo 😀

nikus1x
1. mar 2013

ahojte , ja by som sa chcela opýtať , mne mešká menštuácia už 9 dni , strašne ma bolia prsia..a mam tak nafúknute brucho že si neviem zapnuť rifle..už sa oplati kupovať test ? či ? ..lebo sestra tvrdí že je nato ešte priskoro ,....za každu pomoc dakujem 🙂

matuskova003
6. mar 2013

@nikus1x jasne rozhodne sa ti oplati , test by ti mal ukazat tehu 🙂 držim palce 🙂

nikus1x
6. mar 2013

@matuskova003
pomohol 🙂 skušali sme tri , dva pozitivne jeden negativne...išli sme k doktorovy ..a v novembri budem rodiť 🙂)

matuskova003
7. mar 2013

@nikus1x gratulkaaa 🙂

boriskamalinka
7. mar 2013

Je tato stranka este aktualna?

sasulkaa
10. mar 2013

Ahojte
pred dvomi tyzdnami som vysadila antikoncepciu, potom som dostala menstruaciu a po 3 dnoch menstruacie sme mali s partnerom pohlavny styk, praskol nam kondom a ja som uzila do 19 hodin tabletku ,,po,,po 5 dni uziti tejto tabletky sa mi dostavilo tzv. spinenie ktore trvalo 3 dni, o 2 tyzdne by som mala dostat menstruaciu, robila som si pred 3 dnami aj tehotensky test ale vysiel negativne....myslite ze mozem byt tehotna?

mon777
10. mar 2013

@sasulkaa silne pocybujem. Ale skus este pocjat. Mozno bolo na test este skoro.
@boriskamalinka myslim, ze este hej 🙂

sasulkaa
10. mar 2013

dakujem za odpoved 🙂 no este sme s priatelom neplanovali ale ked by sa podarilo tak urcite by sme sa potesili 🙂 ale este si myslim ze mame cas..

boriskamalinka
27. mar 2013

Takze dalsi test som.si uz nerobila ale mrcha mi este nedosla od februara vo februari som mala len slabe krvacie kt. Trvalo dva dnibtak nvm mam nafucane brucho a momentalne lezim z nachladnutym mechurom ☹

maruska24
27. mar 2013

po koľkých dňoch od oplodnenia sa prejavia tehu príznaky?

lillona
27. mar 2013

@maruska24 mna po tyzdni zacali pobolievat prsia ,inak nic ine

maruska24
28. mar 2013

@lillona a tak divne od žalúdka ti nebolo? niekde som čítala, že kým sa vajíčko uhniezďuje, tak práve býva taký ťažký pocit na žalúdku. testovať nebudem, to ešte je príliš skoro, ale napr. mám známu čo do č mesiaca nemala žiadne príznaky, odhalila to až pravidelná gynekologická prehliadka, a kamoška napr. jej bolo zle od prvého dňa po styku. Tak preto sa pýtam, že ako to býva tak štandardne.

jasminetea
28. mar 2013

Ahojte,co myslite, ked ma od 6 dna po nechr. styku- co bolo 12.3.... strasne bolia prsia a dost sa zvacsili 😖 este ma picha v podbrusku ( ale nie casto ) ale to zacalo az teraz par dni dozadu, inak nieje mi velmi zle, len niekedy je mi trosku tazko od zaludka. Stale sa citim rovnako, prsia stale bolia a uz je to 12 dni, nikdy sa mi nestalo aby ma prsia boleli cely cyklus ☹ dalsiu MS mam mat okolo 3.4. myslite ze sa mohlo podarit?? alebo z coho ta bolest? Dakujem

jankaferancova
28. mar 2013

@jasminetea ahojky,tak ja som prave vdaka bolavym prsiam zistila,ze sa nieco deje 😉 a bol z toho nas,teraz uz 2 rocny chlapcek 🙂 teraz snazilkujeme na druhe 😉

lillona
28. mar 2013

@maruska24 no mne praveze neni ani nebolo zle vobec. ked sa mi uhniezdovalo vajicko, tak ma strasne boleli krize, celu noc som nemohla spat, na dalsi den som mala slabe spinenie, ktore trvalo este dalsie dva dni, ale fak len slabulinko. no a potom asi tyzden po tomto ma zacali boliet prsia. tak uz dva dni pred menzesom som si spravila test a bol tam duch a ten uz potom len silnel 🙂

crazy111
31. mar 2013

Ahojte chcela by som sa opytat ja so mala uz tri krat pohlavny styk a posledny krat asi tak cca pred tyzdnom. Je mozne ze som tehotna? Sex som mala aj s ochranou a urobil sa domna,dost sa bojim pretoze som este dost mlada :/

heiny
2. apr 2013

Ahojte, uz som tu raz pisala a moc sa mi nikto neozval. Vela z vas tu ma skusenosti a ja jednu otazku. S priatelom chceme babatko, cez vykend sme sa tom sustredene pracovali. Je od toho 2 az 3 dni a co pocitujem je neskutocna bolest prs a bolesti v podbrusku. Vela zien mi hovori, ze ked sa na to zena moc sustreduje, tak sa to nepodari. Za tyzden mi ma prist mz a rovnako som pocula ze prvy mz moze prst aj ked je zena uz tehotna. Poradte mi prosim co sa tyka vsetkoho, ci sato podarit moze alebo nie, alebo co mam robit aby sa to podarilo......Dakujem.

reni1512
2. apr 2013

@heiny ahoj, podarit sa to samozrejme mohlo 🙂 najlepsie je kupit ovulacne testy a vyskusat to tak, ak vam to teraz nevyjde.. my sme sa pokusali pol roka a s ovu testami na prvy sup to vyslo..nemusi to byt pravidlo, ale presne ti urcia ovulacne dni, no aj to si treba nastuovat.. priznaky tehu su rovnake ako pri menstruacnych, podla toho sa riadit neda.. ja som zistila ze som tehotna 4 dni pred ocakavanou menstruaciou, mala som hnede vytoky - uhniezdovanie vajicka, no niektore zeny to zistia az po vynechani menzesu. Ako tehotensky test odporucam jedine mamatest.. je naj! A je to pravda, ze psychika robi vela, radsej sa netreba tesit, alebo sa na to zameriavat, nejak to priroda zariadi sama 🙂

heiny
2. apr 2013

Reni1512...dakujem . Tie ovulacne dni mi moc nesedia, lebo ked sa snazime cez ne tak je rovnaky vysledok. Aj ked mi hovorili zname, ze cez menstruaciju je tiez velke percento tak znova nic. Pri poslednom styku bolo tyzden do menstruacie, zevraj aj v tedy je maternica citliva a preto sa na to spolieham.

heiny
5. apr 2013

@reni1512 ahoj dufam ze ta neotravujem, chcela by som sa iba uistit ci treba pocitat plodne a neplodne dni

reni1512
6. apr 2013

@heiny aoj, prepac ze som neodpisala, ale nedosla mi ta prva posta, musis ma zakliknut aby mi to ukazalo.. No ja som si to nepocitala, ja som si robila tie testy, aj ked to hned nevyslo, mozno to vyjde nabuduce, ten testik ti musi ale vyjst tak, ze obidve ciarky budu rovnako silne, potom do 24h nastava ovulacia 🙂.. Nemyslim si ze je nieco istejsie ako skusat pocas ovulacnych dni, lebo pri menstruacii to je taka 10% uspesnost..moze a nemusi to vyjst..Moze byt ze mas posunuty cyklus a preto treba zacat testovat skor po skonceni menzesu ako je napr 9den po menstruacii az do vtedy kym test nebude pozitivny.. 😉

venija
6. apr 2013

@heiny ja mam ovulaciu hned po menstruacii

heiny
7. apr 2013

@reni1512 hej hej asi bude problem v tom a inac do som sa docitala, tak bolo ze zalezi aj od chlapa, mozno niekedy viac ako od zeny. Ze ked chlap pije,fajci a ma tazku robotu, je velka pravdepodobnost,ze bude mat pomalsie smermie od vycerpania. Dufam ze to pravda nebude, lebo priatel ma 16 hodinovu roboru denne.

reni1512
7. apr 2013

@heiny vyskumov je milion 🙂 tabuliek tiez, aj kadejakych prognoz a vymyslov so sodou a podobne, aj cinske kalendare 🙂 len pan bozko vie co mate sudene, hlavne nech je zdrave, my sme v 25tt a este staale nevieme co to bude :D schovava sa... co narobim, nic mi nepomoze len cakat 🙂

misicka2207
8. apr 2013

ahojte babulky mam otazocku lebo uz som velmi nervoznaa 15.3 som mala poslednu mrsku ked som si ratala plodne dni vysli mi okolo 30.3 -7.4. , po velkej noci na druhy den sme mali nechraneny sex od vcera ma boli v podbrusku a predvcerom ked som cikala som mala bolesti ako ked som nachladnuta a ruzovy a cervene spinenie, ktore trvalo len 1 den tie bolesti pri cakani mam stale ale trosicku mensie no dnes uz nic len chodim stale na WC aj v noci asi 2 x co som nikdy nechodievala... Mozem byt tehotna alebo je to plany poplach :::?? dakujem za odpovede 🙂

jonathana1
8. apr 2013

@misicka2207 A kedy mas dostat M? Či ti už meška?Lebo už dva dni pred m ak si tehu tak by ti mohlo ukázat 😲

misicka2207
8. apr 2013

@jonathana1 no mne vychadza az okolo 16-17 😝 a uz som nedockava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre