• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
@jonathana1 momentalne od rana ma boli strasne chrbat dole pri ladvinach
8. apr 2013 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka2207 no urcite by som zbehla lekarovi ci nemas zapal mocovych ciest. bolesti pri moceni a krv skor vyzeraju na zapal.... Ale tehotenstvo to nevylucuje emoticon
8. apr 2013 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sjuz aj ked to nebola krv ako taka ale taky vytok ruzovo cerveny
8. apr 2013 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka2207 No tak to možeme spolu čakat...aj mne tak vychádza toho 16.teho...inak naozaj tie bolesti pri močení by s tehu nemali suvisiest...ale kazda sme ina a mame iný organizmus a tvoje telo može reagovat inak...nuž musíme počkat a uvidíme emoticon ale držím palce
8. apr 2013 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonathana1 a myslis ze by si mala byt mas nejake priznaky ja velmi tuzim po babätku
8. apr 2013 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka2207 no my už chodíme do caru...v Martine,snažime sa už dlhšie,ja som dostala pregnyl injekciu na prasknutie folikulu a nasledne sme mali planovanie ťuťuli-muťuli emoticon ...mám bolesti silne v podprušku,ale to tá injekcia emoticon
8. apr 2013 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonathana1 a si si ista ?? mozno je to drobatko male ja som mala aj take bruncanie v brusku take vybracie sem tam neviem co to je
8. apr 2013 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sjuz to mavam dost casto ale s takymito bolestami som sa este nestretla citala som tu tiez par tem a u niektorych boli tie iste priznaky ale uvidim aj ked som nedockava budem musiet vydrzat emoticon
8. apr 2013 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka2207 ...velmi by som chcela aby to nebolo od toho pregnylu...ale mne aj tehu test predvčerom ukazal // a druha taka slabšia,ale to je ten pregnyl...a vytraca sa z tela tak po 10.dnoch emoticon ...ani ja som to nevedela inak by som ani netestovala emoticon
8. apr 2013 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonathana1 hmm ale nadej zomiera posledna musime tomu verit ked tak tuzime potom ja to nechapem podla mna je to nespravodlive niektori na prvy sup a mi sa musime takto trapit emoticon
8. apr 2013 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka2207 To je svatá pravda...neviem,či ma to má posilnit,ale mna to praveže ničí každy mesiac ked vidím tú červenú..ble emoticon ...určite daj vediet ako si na tom emoticon
8. apr 2013 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonathana1 ja som mala tiez zazitok moja tiez uz sa bojim lebo minuly rok som mala poslednu mrsku vp februari a meskala mi mala som vsetky mozne priznaky a kazdy mi nahovaral ze som tehotna az som tomu uverila par dni pred tym ako som mala ist k dok som zacala velmi moc krvacat tak som sa vystrasila ze som prisla o babo ze az nakoniec som bezala k doktorke a ta mi povedala ze mam roztiahnutu sliznicku maternice tak teraz mam uz strach emoticon
8. apr 2013 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reni1512 hej hej asi bude problem v tom a inac do som sa docitala, tak bolo ze zalezi aj od chlapa, mozno niekedy viac ako od zeny. Ze ked chlap pije,fajci a ma tazku robotu, je velka pravdepodobnost,ze bude mat pomalsie smermie od vycerpania. Dufam ze to pravda nebude, lebo priatel ma 16 hodinovu roboru denne.
8. apr 2013 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka2207 a nerobila ti žiadne vyšetrenia..myslím,že či si ok...mna moj doktor poslal do centra a to sa mi vobec nasnažil nijako pomoc.. emoticon
8. apr 2013 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonathana1 povedala ze mam vsetko v poriadku aj vajecniky aj maternicu vsetko tak neviem emoticon
8. apr 2013 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka2207 No tak ja si myslím,že vám to čoskoro vyjde emoticon
8. apr 2013 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mohlo by aj vam by to mohlo ... emoticon
8. apr 2013 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jonathana1 no ako nieco nove ja mam iba silne bolesti v podbrusku ako ked mam dostat mrsku ale potom to prejde
10. apr 2013 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka2207 No mna tie bollesti prechadzaju...sem tam vaječník,potom ma pichne v maternnici emoticon ...čakam aj ja na mrchu.
10. apr 2013 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonathana1 no ja mam dost bolesti a prestane a zas zacne a takto dost to boli akokeby som mala dostat ale este v zvote som ich nedostala skor praveze mi meskavaju tak som zvedava :D velmi by som si priala aby to boli //
10. apr 2013 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka2207 Nó podla si na velmi dobrej ceste...ked si predtým takto bolesti nemavala tak je dost možne,že si tehu emoticon ja mám pocity rozne ...bolesti tiež,ale kedže som po tej hormo injekcii tak to ma tak asi byt emoticon
10. apr 2013 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonathana1 zacali ma aj prsia boliet ale prikladam to k mrche emoticon
10. apr 2013 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka2207 a mavaš to tak vždy?
10. apr 2013 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonathana1 eee nie vzdy
11. apr 2013 o 00:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jonathana1
tak prave som prisla od vseobcnej lekarky ziadny mocovy zapal vcsetko ok ak MS bude meskat mam sa objednat ku doktorke emoticon
11. apr 2013 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonathana1 tak prave som prisla od vseobcnej lekarky ziadny mocovy zapal vcsetko ok ak MS bude meskat mam sa objednat ku doktorke
11. apr 2013 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka2207 a nebrala ti krv?ti mohla na HCG,ale možno je ešte skoro emoticon
11. apr 2013 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonathana1 nie nebrala mi este ze je skoro ale ja som nebola u gynekologa ona povedala ze mi je zbytocne ist teraz az ked budu meskat
11. apr 2013 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka2207 ved hej,musíme čakat bud-alebo...ja už nehccem na to ani mysliet-radšej emoticon
11. apr 2013 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonathana1 ani ja ja sa nechcem sklamat zas emoticon
11. apr 2013 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš