Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

jonathana1
11. apr 2013

@misicka2207 ale hlavu hore...vy nemate nejaky extra problem,mysleím ...kym nechodíte do CAR 😉

misicka2207
15. apr 2013

@jonathana1 tak ako moja ja mam od vcera vecera take spinenie hnedkaste aj rano som mala a teraz nic pred MS som to nemavala a uz treti den ked idem spat ma bolia strasne krize 😒

jonathana1
15. apr 2013

@misicka2207 neskusiš spravit test?To zvykne byt také špinenie..uhniezdovanie 😉

misicka2207
15. apr 2013

@jonathana1 pred vcerom som robila a bola zatial len 1 ciarka no bolo este skoro podla mna

jonathana1
15. apr 2013

@misicka2207 možno hej,ale závisí aj od testu...kedy mas dostat?

misicka2207
15. apr 2013

@jonathana1 no zajtra by som mala dostat

jonathana1
15. apr 2013

@misicka2207 no ved aj ja zajtra...nuž tak čakajme 😒 na porazenie

misicka2207
15. apr 2013

@jonathana1 ze aj ja hovorim uz som tak nervozna ze az a ty nejake priznaky zatial nic?? 😀

jonathana1
15. apr 2013

@misicka2207 ani neviem..nejdem hladat priznaky lebo najdem aj ked nie su 😉

misicka2207
15. apr 2013

@jonathana1 tak budeme este polu cakat a uvidime?::D

jonathana1
15. apr 2013

@misicka2207 nič iné nám neostava...takže vela štastia 🙂

misicka2207
15. apr 2013

@jonathana1 aj tebe :D

jonathana1
15. apr 2013

zajtra napíšem...mne zvyknu už v noci dojst...dost blbe 😒

saxanka22
30. apr 2013

ahojte baby, ja mam taku malu otazočku, či možem byt tehotna, ked sme sa milovali -na plno- mimo plodných dni, je tomu ešte len sedem dni a mna od vtedy pobolieva podbruško, dokonca ked som mala nohavice a stiahnute brucho tak ma velmi bolelo, mršku mam dostat až o desat dni. čo myslite?

vierockanm
5. máj 2013

ahojik,mozete mi poradit,mala som danu menzes som dostala 18 marca danu som dala von 22marca. do dnesneho dna som nedostala menzes brusko ma boli a dnes som zacala mierne spinit bola som aj u lekara povedal ze mam sliznicu 14mm zvacsenu zemam prist v piatok ze mi zobere aj krv povedal mi ze na 80 percent mozem byt tehotna ale ze mi to v piatok potvrdi testy negativne.Nemate skusenost:? dakujem

sandra86
6. máj 2013

ahojte, s MM sa snazime asi 3 mes..od mozneho uspesneho pokusu je 7 dni, uz asi 4 den mam pocit nafuknuteho brucha, pobolievanie v podbrusku, caste tocenie hlavy a obcas taku tu hnusnu chut v ustach, akoby na vracanie, dnes aj castejsie mocenie. neviem, mozno sa len moc sledujem 🙂 neviem, som si ista ze som tehu, ale ze by som bola az takto citliva a vedela to hned od zaciatku?

activia
9. máj 2013

@sandra86 tak ako, aj si testovala? dnes si 10DPO, na teste by uz mohlo cosi byt 😉

sandra86
9. máj 2013

@activia este nie 😅 planovala som dnes kupit test, ze zajtra rano otestujem, ale nejak mi to nevyslo. mozno pojdem este k mame, tak by som cestou kupila. ak nie tak kupim zajtra a uvidim. tiez ma napadlo, ze uz by mohlo byt nieco vidiet

sandra86
10. máj 2013

@sandra86 tak dnes mi ukazalo len / ☹

activia
10. máj 2013

@sandra86 ech ☹ do certa.....mozno je este len skoro......ci citis sa uz na ms?

saandrin
10. máj 2013

Keď som chcela zistiť, či som ja tehu, tak som si kúpila testík a tiež mi ukázalo len 1 čiaročku, dve // mi ukázalo, až keď mi meškala mrcha 🙂

sandra86
10. máj 2013

ja mam po vysadeni ATK nepravidelny cyklus, od januara je to 25-29 DC... a az by som tento mes. mala mat 28 DC, tak mam dostat az o2 tyzdne. podla nejakych vypoctov z netu, som mala plodne dni hned ako skoncila mrcha, takze teraz len cakat co bude

sandra86
10. máj 2013

@saandrin tiez asi uz len pockam ci pride alebo nie. pri prvom baby som si tiez robila az ked mi meskalo a mala som hned pekne //

zanula44
14. máj 2013

Ahojte...chcem sa opytat ze s priatelom sme sli naplno 4dni...a uz od styku preslo 3dni..a zacinami byvat troska zle..a aj v podbrusku ma boli..tak by som chcela vediet ci to nieje naznak tehotenstva...

mauerka
14. máj 2013

@zanula44 nie, nie je

vigaska60
15. máj 2013

Ahojte baby 🙂 chcela by som sa spýtať na príznaky tehotenstva uz tretí den mam silny bieli vytok nezapacha ani ma nic nevrbí,nepáli len ma často prehana :D čo mi je velmi čudne nezvykne ma prehanať....predvcerom som mala bolesti v podbrušku a potom to prešlo no ten vytok mam stale mikoza to neje je to ine si myslím....

vigaska60
15. máj 2013

@vigaska60 je tu niekto ?

sandra86
15. máj 2013

z tychto priznakov sa neda jasne urcit ci ide o tehotenstvo, pravdupovediac tu ti to ani nikto na 100% nepotvrdi, nie sme doktori 🙂

vigaska60
15. máj 2013

ved ja viem chcela som len rada lebo som si vsimla ze sa tu dost casto o tom debatuje 🙂

sandra86
15. máj 2013

@vigaska60 skor si myslim ze nebude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre