Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

vigaska60
15. máj 2013

@sandra86 a prečo ne

sprituska
18. máj 2013

Mozem dostat 5 dni po ovulaci ms? Na 18 DC? ☹ tak strasne som dfala ze som teh. Ovulaciu som mala ptvrdenu na folikulometrii.

viskupovaandrea
19. máj 2013

Ahojte,chcela bi som sa opitat ci mozem byt tehotna ked mam uz dva dni taky vodnaty vytok,bolesti v podbrusku,bolia a svrbia ma prsia,som naladova a mam nafuknute brusko a rozne chute. Uz rok sa s priatelom snazime o babo a antikoncepciu nepouzivam a sex mavame pravidelne. Vopred vam dakujem za odpovede.

sandra86
19. máj 2013

@viskupovaandrea a v ktorom si asi DC?

viskupovaandrea
20. máj 2013

uz mi skoncila aj menstruacia a aj ovulacia. Ovulka mi skoncila pred 5dnami. A menzes mi uz tiez skoncil.

viskupovaandrea
20. máj 2013

a dnes rano mam pocit ako som mala menzes,pobolieva ma v podbrusku a brucho mam ako balon nafuknute a prsia ma stale svrbia a pobolievaju. Neviete cim to moze byt? Mozem byt tehotna?

sandra86
20. máj 2013

@viskupovaandrea presne tieto priznaky som mala aj ja tento cyklus, teraz mam akurat nafuknute brucho, prsia ma prestali boliet...a tento tyzden by mala byt mrcha, takze cakam co bude

sprituska
20. máj 2013

@viskupovaandrea ja ma to iste tento cyklus, s tym ze som este aj dva dni krvacala od 5 DPO.

viskupovaandrea
20. máj 2013

tak to je zvlastne lebo mne mrcha skoncila mala som ju od 3.5 do 7.5 a ovulka mi tiez skoncila takze teraz bi mi nic nemalo byt a citim sa ako nafuknuty balon uz dva dni aj v podbrusku ma pobolieva a tiez akolo pupka a pri rebrach tiez. Zajtra rano si urobim test tak som zvedava ci sa nam ten drobec oknecne po roku podaril. Som zvedava ale dam vam vediet.

viskupovaandrea
20. máj 2013

a vytok mam stale uz tri dni taky vodnaty priesvitny. Ved zajtra si test spravim rano tak uvidim ale v kazdom pripade budem musiet ist ku ginekologovi.

sandra86
20. máj 2013

@viskupovaandrea hm, ten vytok by som tipovala na ovulku

viskupovaandrea
20. máj 2013

ale ovulka mi skoncila 16.5.ved v tom je ten problem ze uz vsetko mi skoncilo. Myslis ze mozem byt v tom?

sandra86
20. máj 2013

tak to neviem uz teda, pockaj ci pride mrcha alebo nie, tiez cakam

sandra86
20. máj 2013

@viskupovaandrea na test je asi skoro, mne tiez asi na nejaky 10DPO vysiel neg., dalsi som si este nerobila, povedala som si ze pockam ci pride alebo nie

snazilka1983
22. máj 2013

ahojte baby. chcem sa spytat ktora mate skusenost uz, kedy ste mali nutkanie casto chodit na malu potrebu? ako skoro sa to prejavilo? som 5 DPO a uz dva dni chodim na malu dost casto co u mna je neobvykle. a nie som z tych ludi co si namyslaju nejake priznaky tehu. 🙂 🙂 🙂

sprituska
23. máj 2013

@snazilka1983 mne sa to deje presne od toho isteho casu ako tebe, ale ja mam skor u seba pocit ze sa moc sledujem, lebo potom velmi tuzim 😉

snazilka1983
24. máj 2013

@sprituska noo keby som chodila na malu casto stale tak to je ine ale ja inak chodim 2x za den a teraz min 6x 😀 no uvidim za 3 dni testujem som zvedava. a drzim palce aj tebe palce 😉

sandra86
24. máj 2013

@activia ahojte babenky. tak dnes mam 28DC a rano testik ukazal // 😀 sa velmi tesim ze sa mi potvrdilo moje podozrenie, ktore som mala uz od zaciatku. drzim vam palce aby sa aj vam zadarilo 😉

activia
24. máj 2013

@sandra86 waaau to je nadhera, gratulujem! 😵

sandra86
24. máj 2013

@activia dakujem 😉

juliaababo
24. máj 2013

ahojte baby..chcem sa spýtať či môžem byť tehotná, ak týžden pocitujem zmeny v mojom tele... celé dni ma bolí podbruško, sem tam tak zaštipne, mám záhu,ale to iba večer ked idem spať, bolí ma hlava, poobede spávam, mám nafúknuté podbruško a také je pevné. Sem tam sa mi aj zakrúti hlava a mám také divné nálady. Niekedy normálnu a niekedy by som najradšej nikoho nevidela,nepočula a mala kľud. Poradte, môže ísť o tehotenstvo? test som si este nerobila, nakoľko som s priateľom mala nechránený pohlavný styk asi pred 6-timi dňami. Dakujem za odpoveď 🙂

trixxy
25. máj 2013

ahojte mne meskaju uz 3 den krami a to mi prichadzaju vzdy skor stale cosi jem mam chut na sladke potom slane a tak boli ma sem tam pod bruskom zda sa mi ako keby mi mali aj krami prist a stale nic

sprituska
25. máj 2013

@snazilka1983 zajtra testujes? Ja som dnes testla ale nic 😒

snazilka1983
26. máj 2013

@sprituska a kolkí DPO si? ja som teraz testla a je tam slaby duch tak uvidime ci bude silniet

sprituska
26. máj 2013

@snazilka1983 dnes 26DC a 12DPO, joj tak verim, ze bude silniet 🙂 malinko gratulujem, aby som ti to nezakrikla, ked bude silna zagratulujem aj tisickrat🙂

snazilka1983
26. máj 2013

@sprituska dakujem aj ja tebe drzim palce nech sa daco ukaza ak nie nezufaj podari sa dalsi cyklus 😉

sprituska
26. máj 2013

@snazilka1983 dakujem, tesim sa na ten dalsi cyklus. Vsadzam na inofolic 🙂

snazilka1983
26. máj 2013

@sprituska drziim palce a ak sa nam to podarilo poslem ti tehu bacile hah

sprituska
26. máj 2013

@snazilka1983 urcite sa vam to podarilo a tesim sa na tehu bacil, kazdopadne daj vediet🙂

snazilka1983
26. máj 2013

@sprituska jasne dam vediet hned zajtra rano ked skusim dalsi testik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre