Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

ladywitch26
5. aug 2013

@motorolka ano, mozne to je. ja viem presne, kedy som mala ovulku, takze este aj presnu hodinu pocatia 🙂 6 dni nato sme boli v kine a pred nas si sadla zenska a ja vravim muzovi, ze ten jej parfem strasne smrdi, ze to asi nevydrzim tam sediet cely film. nastastie po 15tich minutach to ona psychicky nezvladla a odisla z kina 😀 ale hned sa mi to zdalo divne, lebo ja som pri kazdom tehu mala velmi zlepseny cuch. rano som si robila test a bol negativny. ale stale mi to nedalo, tak som si po dvoch dnoch robila dalsi a na nom uz boli riadne silne dve palicky. a to som bola 10 dni do predpokladaneho nastupu MS

motorolka
7. aug 2013

@ladywitch26 dakujem pekne tak zajtra sup do lekarne a kupime nas prvy tehotensky testik 🙂

ladywitch26
7. aug 2013

@motorolka ale ak chces test tak zavcasu, tak jedine clear blue. s tymi lacnymi slovenskymi nemam nejake dobre skusenosti. 😉

kevenducha
8. aug 2013

Ahojte, chcem sa Vás opýtať, brala som antikoncepciu dosť dlhú dobu a minulý mesiac som ju vysadila. Menštruáciu som mala koncom minulého mesiaca. S manželom nám "to" ušlo asi pred dvoma týždňami, hneď sme si mysleli, že z toho určite bude tehotenstvo. aj ja som si zo zvedavosti hneď robila asi 4 testy s odstupom pár dní. všetky boli negatívne. Dnes je ôsmeho a ja nemám stále menštruáciu a mám aj také divné pocity, ako keby som ju už mala dostať, ale nič nepríde. kľudne to môžu byť aj príznaky tehotenstva (máme už trojročnú dcéru, takže viem). zase som si robila včera test, ale bol negatívny. zajtra chcem ísť k lekárovi, tak mi to potvrdí, alebo vyvráti na 100%. ale neviem... je možné, že to mám také rozhádzané kvôli tomu, že som prestala brať antikoncepciu, ale tie príznaky a žiadne krámy... neviem.

pingu1
8. aug 2013

@kevenducha no antika urobila sarapatu v tvojom tele

kevenducha
8. aug 2013

@pingu1 myslíš, že mi to len rozhádzala, alebo som tehotná? uvidím zajtra čo povie lekár, ale som z toho nesvoja... aj by som bola rada, keby to vyšlo, ale hádam by toľko testov neklamalo... uvidíme.

pingu1
8. aug 2013

@kevenducha no skorej to mas rozhadzane. pockaj par cyklov, alebo zbehni k dr

motorolka
8. aug 2013

@ladywitch26 dakujem velmi pekne za radu,zajtra pojdem pozhanat po lekarnach.To som ale zvedava 🙂

e_z
9. aug 2013

Článok o príznakoch tehotenstve nájdeš aj vo Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/priznaky-tehotenstva/

Napíš svoju skúsenosť pod článok aké boli tie tvoje príznaky.

kevenducha
14. aug 2013

@pingu1 pingu asi som tehotná, vraj mám zvýšený hormón hcg v krvi bola som u dr. 🙂

janetta30
15. aug 2013

ja mam momentalne taky problem ze mi je uz tyzden na zvracanie,po tvári som sa vyhadzala a mam nafuknute brucho žial som v takej situacii že si dalšie dietatko nemožeme dovolit ☹ zajtra som objednana k doktorovi ☹

tonjadabik2
16. aug 2013

@babenko ahoj..aj ja mam take pocity..dole v brusku,, zmeny nalady..hmm ale neviem som po MS a mam akurat plodne dni tak neviem..mozno som mozno niesom..mame uz 3 deticky ale ceme ete jedno 🙂 tak cakam ci dostanem MS alebo nedostanem..

danm
17. aug 2013

ahojte! som tu nova a s manzelom by sme chceli mimi 🙂 tento mesiac sme to prvy krat skusali,a uz mi vynechala MS...v utorok som mala dostat,dnes je sobota a stale nic...pritom som mala bolesti,akoby to uz malo prist a nic,aj prsia ma pobolievali.Neviem,co si mam mysliet,lebo test som si robila vcera a vysiel mi negativny... 😝

2014eva
22. aug 2013

@danm ajoj a ako si dopadla?

danm
23. aug 2013

@2014eva ahoj,dakujem za opytanie. 😉 no MS som stale nedostala,to uz je 10 den a tri testy,ktore som si robila,boli vsetky negativne,takze asi nebudem tehu.. 😒 ale stale ma bolia prsia a podbrusko,tak sa bojim,aby to nebolo nieco vazne.. 😕 bola som aj u lekara a ten ma dovolneku.tak musim vydrzat! 😖

seraa
23. aug 2013

@danm

ahoj , niekedy to je psychika vela bab ked sa zacalo snazit sa im akosi predlzili cykly ci skratili, meskanie ms je uplne normlane
ked sa snazis ako nschval ci nevolnosti 😉
no ale desat dni je trosku viac, mozno len test neukazuje aj to sa stalo
zmeraj si teplotu rano
ak bude nad 39 je to asi tehu , ale aj to zalezi na tom aku mas teplotu ine dni rano) ale zmeraj si
baby aj takto poobede mali nad 37 ked boli v tehu

patik114
23. aug 2013

Ahojte, mam nevolnosti , bolest zaludka obcas , nechutenstvo na jedlo vcera ked som pozrela na surove meso bolo mi na zvracanie myslite ze mozem byt tehotna ?? dnes 15 den cyklu mam

2014eva
23. aug 2013

@danm mno ani dusik tam nebol po zas hnuti testu?Kamoska mala tiez dost neskoro pozitivny test,mala obavy z mimomaternicoveho a uz ma synja doma .Kolko si dni po pvulacii?
Dalsia varianta je ze ovulaciu si mohla mst neskor kedze asi si este BT nemerias a asi ani nevies.Ja som mala ovu 7 dni pred ms.Dnes 10Dni po ovulacii ,DPO , som si nasla trolinku krvicky a moze to byt implantacne spinenie.Ale nie som si ista .Mali ste sex aj ku koncu alebo okolo stredu cyklu ?

petruskar
23. aug 2013

Ahojte 🙂 chcela by som sa opytat, ci neviete aka moze byt bazalna teplota pri otehotneni. Som 5 dni po DPO a teplota sa mi zvysila na 37,3. Chcela som si urobit tehotensky test,a len ako som citala je este skoro :( tak neviem ....

yuuki
23. aug 2013

ja som mala príznaky tiež veľmi skoro, čiže môžu... 😀 okrem tých ako bolesti v podbrušku zväčšené prsia aj napríklad také, že som plakala pri madagaskare 2 a nechutila mi pizza!!! mňe!!! 😀

2014eva
23. aug 2013

@petruskar no ved to asi mas uz poobulacne,to zalezi od teplo era ,kazda moze mat rozdielne vysoke ,ja mavam poobulacne 35.90 😀 a predovulacne aj 34:90 ale nie som podchladema

petruskar
23. aug 2013

@2014eva tak teraz uz tomu vobec nerozumiem :D pred ovulaciu po ovulacii pocas a pri otehotneni :D no nic pockam a urobim tehotensky testik

lubicaligocka
24. aug 2013

Uz dva tyzdne beriem progesteronum Utrogestan. Moze byt toto dvovod preco ma bolia prsia? Vo vedlajsich ucinkoch je udane len pri oralnom uziti ospalost a nevolnost ale pri vaginalnom uziti ziadne. Ja ho uzivam vaginalne a dost velke davky.

danm
24. aug 2013

@seraa ja uz rozmyslam nad vselicim...prsia ma boli stale viac a dokonca mam dole asi aj zapal... 😠 mam svrbenie a zosilnel mi vytok. moj lekar bude v praci az na dalsi tyzden,takze dovtedy musim vydrzat 😝 skusim merat teplotu,ale moznost,ze som tehu,som uz zavrhla... 😒 a ty ako?

danm
24. aug 2013

@2014eva teplotu si vobec nemeriavam,a ovulaciu povacsine citim (pichne ma na lavej alebo pravej strane),no tento mesiac asi tyzden pred ocakavnou MS som mala len take slabulinke spinenie a intenzivne pichnutie,fakt len trosku a nic viac sa nedialo...uz som z toho nervozna,lebo neviem,na com som...na teste nebolo nic,ani len naznak 😒 zatial ma to este netrapi,lebo sme sa prave rozhodli,ze chceme malicke,necakam,ze sa to podari hned na prvy pokus,len ma zneistuje to,ze som vobec nedostala...ty si uz testovala?

livestrong
24. aug 2013

@danm Ahoj v prvom rade ti držím palce aby ti to vyšlo🙂 V druhom rade 5dní po oplodnení je asi ešte málo na to aby si si robila test aj ked sa vraví že tieto testy sú už vysoko kvalitné, ja som si ho robila10 dní po tuším a objavila sa mi tam slabunka čiarka, ale ja som si ho robila totižto večer lebo som už nemohla vydržať, potom som si robila na druhý den ráno vtedy už bola silnejšia a ked som si robila o tri dni tak už to bolo pekne vidieť🙂...mňa síce prsia boleli ale prikladala som to menzesu, už potom ked mi meškali 9dní tak mi to prišlo divné pretože som nemala s týmto nikdy problém, ked som bola v piatom týždni šla som na krv aby sa to úplne potvrdilo...skús možno počkať ešte pár dní🙂 naozaj ti to prajem!

danm
24. aug 2013

@livestrong ahoj,dakujem,si mila a gratulujem k malemu! 😉ja uz cakam strasne dlho a stale neviem,co sa deje..MS mi meska presne 11 dni,naposledy som sa testovala vcera a stale nic.ja mam 35 dnovy cyklus a asi pred dvoma mesiaci mi vynechala MS,ale to sme si s manzelom este davali pozor.Dr mi pichol vyvolavacku a do 5 dni som dostala...takze je velmi pravdepodobne,ze to aj teraz bude tak...inak,mam PCOS a vtedy si to chodi ako chce 😝 len sa citim tak...inak...asi si to len namyslam.. 😖

livestrong
24. aug 2013

@danm ved bodaj by ti to vyšlo, môžeš si to nahovárať ale aj nemusíš, sú ženy ktoré vedia hned že su tehotné pretože sa cítia inak🙂 Niektorým ženám sa nemusí objaviť Hcg hormón, test môže byť negatívny ale tehu pozitívne🙂 a potom len z krvi sa to stopercentne zistí. Sú ženy ktorým sa to môže podariť na prvý šup, treba myslieť pozitívne🙂 !! 35? ja som mavala 23 dní takže som sa nenazdala a zase tu boli:D...Normálne som nedočkavá, informuj ma

danm
25. aug 2013

@livestrong si zlata,dakujem! 😅 ja mavam 35 dni,ale potom to stoji za to 😝 ked som brala antiku,tak to bolo 28 a po vysadeni sa to ustalilo na 35.bola by som prekvapena,keby sa to podarilo hned prvy mesiac 😉 dnes rano som si merala bazalku,ale ani neviem,ako sa to ma robit 😒 mala som 37,2 a vcera vecer takisto.. 😨 aka ma byt,ak je zena tehu a je to vobec spolahlive? 😕

livestrong
25. aug 2013

@danm každá žena to má inak, ja som si bazalnu teplotu v živote nemerala...kašli podľa mňa na to, zbytočne sa stresuješ, niekedy aj stres môže spôsobiť inú teplotu..počkaj ešte pár dní, možno sa ti tam objaví nejaký malý duch🙂 možno budeš patriť medzi tie šťastné🙂 čo by bolo super...ešte si stále nedostala? koľko ti vlastne meška?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre