Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

zuzanag1
9. dec 2013

ahojte, dbak krat som mala s priatelom nechráneny styk, v nedelu a minuly tyýden v pond, a od utorka ma pobolieva pod bruškom, pritom menzes som mala, možem byť tehotna?TT mi vyšiel negat

davomonca
9. dec 2013

je to všetko smiešne čo tu čítam,mam 42 rokov,18 rokov som vydatá a otehotnela som po 14,5 roku,chapem všetky ženy čo sa snažia,ale mne to nevyšlo nikdy ked som sa snažila a podarilo sa to vtedy ked som najmenej čakala,totižto som bola už 3 mesiace tehotna ked som to mala potvrdené,totižto ja som vôbec nevedela že som tehotná,takže nechajte všetko na pána Boha a uvidíte(ale hovorí sa:pomôž si sám aj pán Boh ti pomôže)v marci máme už 3 roky

didi19
1. jan 2014

Ja som mala chuť na chleba s horčicou na to na kolieska klobásku-kyslú uhorku- a kyslú kapustu 😀 😀 😀
Ked som na to pozrela tak som si povedala že toto nevyzerá dobre bolo to asi na 3-4 deň ešte ani test mi neukázal že som tehotná.A bolo to tam 😀

olivia78
2. jan 2014

Ahojte, rada by som vás poprosila o radu, mozno niektora z vás mate s tym skusenosti. Snazime sa o dieta pol roka, ale zatial sa nedari. Posledu menstruaciu som mala 5 ho dec, trvala ako vzdy 3 dni. Ovulacne dni mi vysli od 16 ho dec, ked sme sa aj snazili. Bolo to v pondelok a v nedelu -cize o 6 dni na to, som mala velmi slabe spinenie slabo hnedej farby pol dna. Aj bolesti podpruska, strasna unava odvtedy, cilive, bolave prsia, teraz cca tyzden bolesti krizov, niekedy pichnutie v podbrusku, tiez na pravej strane a potom na lavej a tahavy pocit pod bruskom..Az do dneska rana. Dnes som zaccala krvacat, o nieco slabsie ako zvycajne, ale nie je to len spinenie. Nikdy predtym som pri ovulacii, ani po milovani po 6 dnoch svetlo hnede spinenie nemala, tak velmi som sa tesila, ze menstruacia nedojde, ale dnes dosla. Stalo sa niektorej z vás, ze aj napriek tomu bola tehotna? Velmi pekne vám dakujem za kazdu odpoved.

inge888
3. jan 2014

Ahojte, chcem vás poprosiť o rady a skúsenosti. S manželom sa snažíme o bábätko. Niekoľko dní po pohl.styku som začala mierne krvácať a menštruáciu mám mať až o 12 dní. Neviem či je to normálne 😖 Máte s tým niektorá skúsenosti?

5ka2mk
8. jan 2014

Ahojte baby...ja som vysadila HAK v decembri, 1.12. som mala menštruačku a už som si nevzala pirulku, že necháme to na náhodu..no to som netušila, ako to dopadne 😉 dva dni pred príchodom MS som začala mať taký biely výtok, čo mi prišlo trocha divné, ale neprikladala som tomu význam..no ale keď som ešte ani na silvestra nedostala, už mi to troška behalo v hlave, plus ma začali pobolievať prsníky. No ale ke´d som som išla 1.ho spať a bolesť bola neskutočná, až páliva, nebolo mi všetko jedno, a do rána som študovala toto a iné fóra. Nezvracala som, ani nezvraciam, len ma napínalo a aj napína, no chvalabohu nič iné. Tak som si hneď ráno utekala kúpiť test, a ukázal mi // ! Prvotný šok bol obrovský! Neverila som, a v podstate, stále neverím 😀 Gynekolog ale nič na ultrazvuku nevidel tak mi urobil krvné testy a vyšli mi pozitívne na hcg, tak sme dohodnutí na zajtrajšok, na ultrazvuk.. Uvidíme, čo nám povie. Už som predýchala šok, a začínam sa pomaly tešiť, no tak držte palce, aby to zajtra všetko vyšlo fajn 😉

5ka2mk
9. jan 2014

A máme to potvrdené 😉 síce len 4tt, ale už som mala tú česť vidieť našu "guličku".. Nečakané, obrovské prekvapko, ale..o to krajšie 😉 Želám vám to všetkým...

bajana
9. jan 2014

@5ka2mk gratulujem! to, co sa ti stalo, je vcelku bezne....po vysadeni ATC je telo akoby nabudene a praveze sa doporucuje snazit, sanca otehotniet je velka

bajana
9. jan 2014

@inge888 ahoj, ak ste trafili ovulku, tak kludne mohlo dojst k oplodneniu a toto moze byt krvacanie z uhniezdenia...ake dlhe mas cykly? ....ale doporucujem netestovat az do vynechanej MS

5ka2mk
9. jan 2014

Ďakujem! Vedela som o tom, ale neverila som, a ani nečakala, že by sa to podarilo hneď na "prvýkrát" 🙂 Je ale vraj väčšia pravdepodobnosť na dvojčatá, a keďže obaja máme v rodine dvojičky, tak to bude ďalšie prekvapenie. Fuu, tak už len fungovať a počkať do ďalších vyšetrení...a tešiť sa..

bajana
9. jan 2014

@5ka2mk tak o to je to lepsie....usetrila si si vela trapenia, ak by si to cakala a nevyslo by to...no a pri dvojkach rastie HCG rychlo, mozno sa ozaj zadarlili 😉

inge888
9. jan 2014

@bajana ahoj, no cyklus nemám úplne pravidelný. Ale tak meškáva tak 5 dní. Teraz by mala dojsť 12.1. tak som zvedavá. Len neviem kedy si robiť test.

bajana
9. jan 2014

@inge888 testovanie ma zmysel az ked ti MS skutocne vynecha....pocas zivota zeny dojde totiz casto k oplodneniu, ale zarodok sa neuchyti a MS normalne pride, zena o nicom samozrejme nevie....preto sa stava (a tu o tom mnohe pisu), ze sa dievcata predcasne tesia z pozitivnych testov robenych prilis skoro (pred ocakavanou MS) a MS normalne pride....vola sa to biochemicke tehotenstvo a nepovazuje sa za potrat ani za nic nenormalne.....co samozrejme nechcem nijako privolat, ale pre pokoj v dusi testni az po predpokladanom termine MS....drzim palce

inge888
9. jan 2014

@bajana dakujem za radu. Skusim teda o cca 5 dni.

5ka2mk
11. jan 2014

Baby, je normálne ak ma už druhý deň bolí podbruško? Myslím taký ten tlak, miestami až pichnutie, ako pri menštruácii..mávala som takéto pocity, ale od včera akosi stále. Je mi fajn, keď sedím, alebo ležím, ale ak stojím či chodím, akoby mi maternicu ťahalo von. Je to ok? Možno vám príde moja otázka hlúpa, ale...ešte som tehotná nebola a neviem čo čakať, a čo nie 😉

nikus20
11. jan 2014

baby musim povedat je to mozne ja som 5DPO citila ze som tehotna🙂uhniezdenie vsetko🙂 a som fakt🙂pekní dnik🙂

flocik
12. jan 2014

@nikus20
gratulujem 🙂, nech všetko dobre dopadne

nikus20
12. jan 2014

@flocik moc dakujem🙂

misskate1
13. jan 2014

baby. som 10 den po ovulacii kedy sme mali aj sex. vcera vecer mi bolo zle, dnes rano tiez a aj teraz mi doslo zle. bolia ma krize akoby pri oblicke. myslite, ze mozem byt aj tehotna? snad to ale nie je nic zle. mam obavy dost

gabulatko
14. jan 2014

Potrebujem poradit, meska mi menzes zhruba nejake dva tyzdne, bolia ma prsia, bradavky mam citlive. Robila som si tri testy vsetky boli negativne. Mozem byt tehotna ale testy to nemuseli este ukazat alebo je to nieco ine? Dakujem za radu

misskate1
14. jan 2014

@gabulatko boli pripady, ked testy boli negativne a az gynekolog oznamil tehotenstvo.

zuzka2011
14. jan 2014

@gabulatko ahoj, tak sa zacalo moje druhe tehotenstvo, zrazu boleli prsia aj ked inokedy nebolievali... vedela som, ze som tehotna este skor, ako mi vysiel pozitivny test. ten test vysiel pozitivny az ked stupla hladina hcg hormonu, teda 2 negativne a treti pozitiv. a to som si merala bazalnu teplotu zopar mesiacov...

peterek414
20. jan 2014

@misskate1 ahoj ja som 12 DPO a dnes poobede mi zacalo byt strasne zle na vracanie a aj ma napina co ja fajcim dlhe roky tak dnes ma zacalo napinat aj s nich strasny nezvik a mrcha by mala dojst o 2 dni tak uvidim ale dnes som si robila tes a je negativny pockam dokim nebude meskat a zopakujem test.....sprav si test ked ti bude meskat a uvidis drzim palce 🙂

misskate1
20. jan 2014

@peterek414 mne uz 3 dni nemeskaju :d ale vobec mi to nevadi. aspon mi dosli uplne nacas, co som vobec po 7 rocnom brni hak necakala. takze teraz ja drzim palce tebe 🙂

danka323
20. jan 2014

Ahojte kocky,tak aj ja mam podobny problem snazime sa o babo uz viac ako 5mesiacov a teraz som zacala pocitovat bolesti v podbrusku hlavne na pravej strane uz niekolko dni mam zvysenu teplotu bolesti hlavy azsa mi ze citlivejsi nos...len uz si zacinam mysliet ze si polovicu tychto priznakov nahovaram kedze som kazdy jeden mesiac predtym mysle a duuufala ze uz sa to podarilo...robila som si test ale zatial negativ. Menstr.by mala prist tak o 4-5dni tak pevne dufam ze nedojde.mam pocit ze tie 4dni su vecnost nerobim nic len lustrujem vase blogy ci nenajdem nieco podla coho by som si to potvrdila. 🙂

vaapeter66
26. jan 2014

@5ka2mk Dobry vecer, ja som vysadila HAK po 16.rokoch, mame tri deti, rovnako, ze to nechame na nahodu..ns bola 6.1.tak somvz v edava
...vraj po vysadeni je velka sanca,)

5ka2mk
27. jan 2014

@vaapeter66 tak držím palce, u nás tá šanca bola maximálna a zadarilo sa ;)

kveta
27. jan 2014

@danka323 Zapal vajecnika? Skus gynekologa..

subbinka
27. jan 2014

ahojte baby chcem sa Vás opýtať ake máte skúsenosti s tou pachuťou v ústach alebo na jazyku ako to cítite veľmi by ma to zaujímalo ďakujem

oktobermimi
27. jan 2014

@subbinka ja som mal pri malej tále pachuť akobi som mince žužlala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre