Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

monika2110
10. feb 2014

@snnor ahoj test mi vyšiel negatívny:(

snnor
11. feb 2014

no ja mam dve ..sice slaba ale je tam..dnes tak isto..zajtra idem k dr.co povie..

monika2110
11. feb 2014

Gratulujem🙂držím palce až je všetko ok

snnor
12. feb 2014

no tak nedopadla som moc dobre..Dr mi robil dva testy a slabucke ciarky.tak rano idem na krv a v utorok budu vysledky..dal mi vyvolavacku,ze bud dostanem alebo to podpory tehotnos. 😒

milacik3
13. feb 2014

Je možne ze po styku s muzom hned na druhy den ma zacalo boliet v podbrusku a boli ma to kazdy den nie vkuse ale dost casto v priebehu dna,nemozem uz spavat ani na bruchu mam take nutkanie sa inak otocit v postely. A to som ale dnes len 14 DC (takze som ovulaciu este nemohla mat) a sex bol pred 6 dnami.

snnor
13. feb 2014

@milacik3 no mna zacalo pobolievyt podbrusko asi na 4,5 den po ovu..ak si nemala ovu tak to moze byt aj to ,ze ti prebieha 😒 si myslim..

beus15
15. feb 2014

Ahojte.chcem sa vás spýtať,že mala som nechránený styk s priatelom minuly tyzden v nedelu,pondelok aj dva krat a este v utorok...a dnes som si všimla na nohavičkách taký slabulinký hnedý výtok.Aj keď idem na malú,tak na papieri je troška vidieť,že je tam niečo hnedè...Menzes mi má prísť až o 12 dní...Čítala som tu už všeličo,ale každá čo tu písala tak ten výtok mali až keď im meškal menzes.Tak sa vás preto pýtam,že je to len pár dní čo sme to robili doplna a mohlo by to byť ,že sa to tam už uhniezďuje?lebo nezvykla som mávať len tak takyto výtok.ani nesvrbí nič...troška som sa zlakla,že čo to je.ale jedine ma napadá tehotenstvo.Poraďte mi.ďakujem 🙂

tereza123123
15. feb 2014

Ahojte dufam ze tu mi aspon niekto poradi lebo mam hlavu v smutku uz 4 den.asi pred tromi tyzdnami som mala akysi cudny zapal (svrbenie,palenie a krvavy vytok) uzivam anti Minisiston.Volala som gyn ale sestricka mi povedala ze ak mam palenie pri moceni je to zapal moc cest a mam ist k obvodacke.Ta mi urobila test mocu a povedala ze krv tam nemam a ze to bude zapal z gyn hladiska.Ale dala mi Atb Amoksiklav ze to mi pomoze.Nepomohlo.Tak ma konecne objednali na gyn a dr mi predpisal makmiror gulicky a aj lieky a novu antikoncepciu ktoru si mam nasadit po menstruacii.Problemy ustupili ale v stredu som mala dostat menstruaciu a ta sa nedostavila este sa mi to pri minisistone nikdy nestalo.Mali sme s priatelom nechraneny pohlavny stik.Myslite ze mozem byt tehotna? Alebo to moze byt tym zapalom? Vutorok si mam nasadit triregol novu antikoncepciu ak mi menstruacia nedojde mam ju zacat uzivat? Bolesti v podbrusku mam aj krize ma boli ale mrcha nikde :/

monika2110
16. feb 2014

@tereza123123 môže to meškať kvoli problémom kt.máš ale nikdy nevieš možno si mala ovulaciu a mohlo sa podariť.ja by som spravila test.koľko ti mešká??

monika2110
16. feb 2014

Ahojte píšem opäť 11 deň mi mešká mrcha a test negatívny.nič ma neboli tak mám s toho obavy čo mi zajtra u gyn.nájde.Má niktora z vás skusenosti že aj po takomto čase bola tehotná?? Toto už by mal test zachytiť nie??? 😕

tereza123123
16. feb 2014

@monika2110 meska "len" 4 dni no nikdy mi pri antikoncepcii dlhsie ako jeden den nemeskala :/ tak snad dnes pride cakam na to ako na zazrak...ja som si prvem babenku test robila ked mi tyzden meskalo ukazal ze niesom tehotna bola som smutna lebo sme ho chceli ale po dvoch dalsich tyzdnoch som si urobila test a mam Tadeaska 🙂

monika2110
16. feb 2014

@tereza123123 uvidím čo zajtra povie doktor neviem či by už bolo niečo vidieť.dúfam že mi nedá vyvolavacku na mrchu.

tereza123123
16. feb 2014

@monika2110 aj ja budem zajtra volat na gyn a opytam sa na tu novu antiku ci ju mam uzivat lebo ak je tam ta moznost ze som tehu nechcem do seba pchat dalsie lieky :(

snnor
16. feb 2014

@monika2110 ahoj mne v septerm.meskali dva tyzdne a dal mi vyvolavacku,ze to bolo zo stresu..test by ti uz ukazal,ze si tehu..ved uvidis co ti povie dr.

monika2110
16. feb 2014

@snnor zajtra napíšem ako som dopadla

snnor
16. feb 2014

@monika2110 ok..drz sa.ja budem mat vysledky v utorok.. 😒 som zvedava ako dopadnem ☹

monika2110
17. feb 2014

@snnor takže dal mi vyvolavacku na sone nieje nič vidno budem čakať či dostanem mrchu.že ak som tehotná iniekcia neublizi drz place 😢

milacik3
17. feb 2014

@snnor aha a ta ovulacia mi prebieha uz 11 den?

snnor
17. feb 2014

@monika2110 ok drzim..aj mne dal vo stvrtok a ze ak som tehu to podpory tehotnost..zajtra idem pre vysledky tak som zvedava..pred tyzdnom boli slabulinke ciarky na dvoch testoch a vo stvrtok bola uz silna no uvidim 😒

snnor
17. feb 2014

@milacik3 no ja nevim kedy si mala MS a neni som ani dr..ma to len napadlo..a ovu biva vacsinou na 12 den...

monika2110
17. feb 2014

@snnor takže mrchu ti to nespustilo??

snnor
17. feb 2014

@monika2110 tento krat nie..

monika2110
17. feb 2014

@snnor ako dlho trvá než to spustí že mám čakať a ak na budúci tyz nepríde mám volať z takou malou dušičkou idem na wc

snnor
17. feb 2014

@monika2110 no do dvoch tyzdnov by mala prist ale moze aj skor..nemusela by ☹

gombicka123
17. feb 2014

Ja by som są chcela spitat ci nepravidelnej M . Je mozne otehotniet ? A beriem taktiez estrogen a duphaston? Pretoze momentalne mam stale nafuknute brusko a zaludok ako sa hovori jak na vode nech cokolvek ziem a to shruba asi 3 tyz. Trva Dakujem

snnor
18. feb 2014

@gombicka123 aky nepravidelny mas ciklus?

gombicka123
19. feb 2014

bez tabletiek to nejde mesiac mam mesiac druhy yas bez tabletiek to nejde

00iva00
19. feb 2014

Ahojte, bude to asi divna otazka, ale neda mi to. Je mozne, aby som otehotnela dva dni po mrche, a paru dni pred ovu?

peterek414
19. feb 2014

Ahojte babulky tak dnes 26 DC a zacali ma povolievat prsia ale tak zvlastne ze sa mi az bradavky najezia a po chvili to prestane a to uz trva celi den a vcera ked som isla spat tak mi bolo zle (na vracanie) .....bodaj by to bolo zanmenie tehu.......co si myslite vy ale netusim kedy bola ovulka..... mrcha ma prist 25.2

belbel
19. feb 2014

@00iva00 je to možne, mám skúsenosť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre