• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
@dia290 a uz ti meska??
24. feb 2014 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@subbinka si tehotna..gratulujem
24. feb 2014 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
snnor este nie este mam par dni ale uz som taka nedočkava emoticon
24. feb 2014 o 20:10  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dia290 to ti verim ale najlepsie pockat ak vynecha..mne sa v den ocakavanej aj rozbiehali ale bolo to slabe a chvilku,potom len spineniue a tak mi to nedalo a urobila som si a slabulinka ciarka.to bolo na piaty den od ocakavanej mrchy..aj to bola velmi slabucka ciarka
24. feb 2014 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@snnor ja mam stale nepravidelne takže si to poriadne ani neviem vypočitať ale niekedy koncom tyzdna by som mala mať....dufam že nepride emoticon dnes som nevydržala ale nebol tam ani len duch....ale všetko mi je už dufam že si to len nenahováram....lebo už som tu čítala kadečo....ty si v kolkom??
24. feb 2014 o 20:30  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dia290 no ja som asi v 6tt..dnes som mala zase spinenie emoticon tak som zvedava idem az 11 na kontrolu
24. feb 2014 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@snnor tak to je super ...všetko dobre prajem emoticon
24. feb 2014 o 20:57  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dia290 a kedy ti ma asi prist??diky..
24. feb 2014 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cez vikend ak by dosla na cas o čom pochybujem nikdy som nemala pravidelne ...no dufam že mrcha nedojde emoticon
24. feb 2014 o 21:15  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dia290 tak ti drzim palce..a kolko sa pokusate??
24. feb 2014 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no este sme len na začiatku na valentina sme sa rozhodli takze uplne prvy krat emoticon dakujem
24. feb 2014 o 21:28  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirisel no menzes mi meskal dva dni tak som si zo srandy spravila ci nahodou
25. feb 2014 o 07:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.ak viete poradte.v piatok som mala husty biely kasovity vytok bez zapachu.a bolo ho naozaj vela.sobotu som si robila test a bol negat.pondelok som bola u dr a na sone nebolo nic vidno.boli ma stale v podbrusku a casto aj krize.obcas mavam zavraty a bolesti hlavy.naladova som asi tyzdena o pazravosti ani nehovorim.gyn problemy nemam ziadne.ziadne palenie ani svrbenie.pri sexe sme mali stale ochranu tak neviem co si mysliet... poradte prosim
25. feb 2014 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dia290 dia plne ti rozumiem, my skusame druhy mesiac a tiez som to minuly nevydrzala a testikov si spravila viac nez dost v nadeji ze ten dalsi uz konecne vyjde.
teraz druhy mesiac som uz bola menej nedockava ale manzel sa ma pytal ze ako to vydrzim ked videl kolkokrat som testovala minuly mesiac. a tak som dnes nevydrzala a spravila si - samozrejme negativny, este je skoro. ale ked si citim prsia a mam bolesti v podbrusku tak to lakalo ci nahodou
25. feb 2014 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ani nehovor aj ja som ich uz par urobila a nič emoticon bolesti v podbrusku aj chrbtice som mala uz par dni no a dnes rano som si ani zuby nevedela umyt tak mi bolo zle a aj spinenie som mala dnes ale este som sa neodvazila si urobit
25. feb 2014 o 18:17  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rorinka je to na nevydržanie
25. feb 2014 o 18:18  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dia290 ved toto,tie testy su ako droga. a kolko mas od ovulacie, resp. kedy cakas MS?
25. feb 2014 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rorinka no to su uplna emoticon od ovulacie mam tak asi 12 dni len problem je ten ze mam nepravidelnu MS takže som hotova
25. feb 2014 o 18:31  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dia290 ja tak isto, som len druhy cyklus po vysadeni HAK, takze tiez neviem co ma caka - aky dlhy cyklus. a mas aj nejake priznaky? ja som len 7 den po ovu, ak som ju spravne odhalila
25. feb 2014 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rorinka
no mala som klasika pobolievanie brucha , chrbtice, dnes rano som si ani zuby nevedela umyt tak mi bolo blbo mala som aj spinenie tak som nevydrzala ale test bol negativny tak už mam pocit ze si to len nahovaram emoticon
25. feb 2014 o 20:13  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dia290 a ake to spinenie bolo??
26. feb 2014 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@snnor take neviem jak pred MS ale este by som nemala mať už som uplne na nervy z toho
26. feb 2014 o 11:38  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dia290 hej presne ja som tak vcera nevydrzala a spravila si test kvoli tym bolestiam v podbrusku co ne a ne prestat. ale teda tiez bol negativny. som si povedala ze dalsi dam v nedelu. to uz budem cca 11 den po ovu
26. feb 2014 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rorinka ja som 13 den po ovu a dnes zas spinenie mam pocit ze zajtra ta mrcha doraziiii emoticon
26. feb 2014 o 22:40  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dia290 no ano citala som v inej diskusii ze prisla. tak co uz s nou spravime, zelam ti aspon aby bola posledna.
27. feb 2014 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rorinka dufam ze buduci mesiac sa to podari :D ty ako?
27. feb 2014 o 20:31  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simona2111 dakujem len tomu moc neverím..ved sa uvidí..ja som si tehu test nerobila zatial...nechcem byť sklamaná tak čakám na MS emoticon každopádne dam určite vedieť či emoticon alebo emoticon .. emoticon daj vedieť aj ty ako si na tom emoticon
28. feb 2014 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dia290 no ja mam este viac ako tyzden do predpokladanej MS, teraz som 9 DPO tak je to prave take to obdobie vsetkych najroznejsich priznakov emoticon a rozmyslania nad najblizsim testom
28. feb 2014 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rorinka ja mam stale len spinenie fakt neviem co si mam mysliet
28. feb 2014 o 19:44  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dia290 to je este stale ok. kym nepride MS stale je nadej. drz sa
1. mar 2014 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš