Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

zuzana256
7. sep 2016

@butterfly333 a ma sa drzat az do ms potom sa uvidi ci stle bude taka alebo klesne pred ms

zuzana256
8. sep 2016

posielam stranku kde je pisane o ovulke http://www.smerodina.sk/5-sposobov-ako-rozoznat...

zuzana256
9. sep 2016

@butterfly333 ahoj bazalnu teplotu po ovu mam 37,6 uz treti den je taka

lilianna1xs
31. okt 2016

@mishuu akú máš bazalnu teplotu?

mishuu
31. okt 2016

@lilianna1xs netuším, prečo??? 😀 😀 😀

lilianna1xs
1. nov 2016

@mishuu Ahoj ja som si merala tri tyzdnne pred MS mala som ju v kuse 37.Ale akurát som si dnes urobila test je pozitívny ja som to tušila 6.teho správne mám dostať Ms

klarika27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natynka1131
19. nov 2016

Ahojte 🙂
Chcela by som sa opýtať na zopár otázok.
V stredu som prišla o panenstvo s mojím priateľom s ktorým sme to robili prvý krát.
A stalo sa že mu to ušlo.. O 2 týždne mám dostať menštruáciu ale cítim sa už teraz veľmi zvláštne mám bolesti brucha,tlaky v podbrušku,krče tam dole ale aj brušku.
Kedy by som si mala kúpiť test? A aký test by ste mi poradili 🙂
Ďakujem za každú radu. 🙂

eliska1986
19. nov 2016

@natynka1131 ahoj to je este skoro na to aby si robila test.Tlaky v brusku su zo stresu.Test sa tobi az po meskani menstruacie.Najlepsie po 2tyzdnoch meskani-minule to davLi v Tv.

natynka1131
19. nov 2016

Ahoj,len mne sa veľmi často stáva že mi mešká menšturácia aj 2 týždne a potom mi prídu.
Tak že bude ťažké sa v tom orientovať mám v tom veľký zmätok.

eliska1986
19. nov 2016

@natynka1131 to meskanie moze byt aj hormonalna nerovnovaha.Lepsie povedane nepravidelny cyklus mas

natynka1131
19. nov 2016

@eliska1986
No ja viem že mám nepravidelný cyklus.
Len chcem vedieť že či môžem byť tehotná?
A kedy by som mala urobiť test všade píšu že už po týždny sa dá urobiť test potom zas že až po 2 týždňoch a bojím sa že dostanem menštruáciu a budem v tom že niesom tehotná a na koniec budem..

eliska1986
19. nov 2016

Skus urobit po dvoch tyzdnoch,ak pride ms tak niesi.ale i mozes byt v tom

lilianna1xs
19. nov 2016

@natynka1131 moja ja som dostala MS presne pri synovy som mala 2mesiace menzes necítila som sa niejak zvláštne bolo to moje prvé tehotenstvo 24ke takze nemala som ani mysli v práci nám oboberali krv kvôli zdravotnej prehliadke vtedy som sa dozvedela že som tehotná ))))))bol to sok kým mi to kolegyňa ešte raz povedal nepočujes si gravidná ja som sa pýtala a čo teraz ))))nakoniec mi kričala si tehotná gravidná je tehotná 24ke naša generácia bola tak pozadu )))Ale chcem povedať to hlavne po 2tyzdnoch nato test neexistuje neukáže ti buď 5dni pred MS .

natynka1131
19. nov 2016

@lilianna1xs ďakujem za radu 🙂
No ja sa bojím a zároveň aj teším..
Moja mamka mi nedovolí byť s chalanom ktorého milujem a možno s ním čakám bábo.
Ak by som bola tehotná znamenalo by to že by som musela odísť veľmi ďaleko od rodiny aby som vychovala to malinké spolu s priateľom.
Tak že ak som správne pochopila 5 dní pred MS si mám urobiť test? A aký by ste mi poradili??

lilianna1xs
20. nov 2016

@natynka1131 Áno skvor ti neukáže.Uz ty musíš vedieť či je správny muž pre teba,niekedy Mami majú pravdu Iked si to nechceme priznať majú predtuchu.Ktora Mama chce zle pre vlastne dieťa žiadna.Dneskajsej dobe sa nedá veriť chlapovi dneška tak a zajtra inak))))Ale to už ty vieš Jak dlho ste spolu záleží to už na vás .Mam známu mala 33rokov pekný vek už ,otehotnela z priateľom zobrali si pôžičku kým porodila ju nechál teraz je sama a nakoniec jej Mamka čo jej to vopred povedala že to nie je chlap pre ňu,splácajú pôžičky rodičia aby svojej dcére to uľahčili.

papricka33
20. nov 2016

@lilianna1xs trochu mimo, ale musím zareagovať. Nie všetky mamy chcú pre svoje dieťa dobre 🙂 (neviem, ako je to u @natynka1131 ale niekedy sú mamy len uzkostlive, prenášajú svoje strachy a svoje skúsenosti automaticky na dieťa. Pritom ani netušia ako to môže celé dopadnúť. V blízkej rodine mám veľa prikladov, keď mamy bránili dcéram vo vzťahu. Často ostali samé do konca života a zomreli ako staré dievky. Žiaden nebol pre mamičku dosť dobrý ☹ Každopádne @natynka1131, trochu zodpovednosti by nezaškodilo. Aký názor na dieťa má partner? Máte kde bývať aspoň z čoho platiť nájom?Máte z čoho žiť, máte prácu?... Ak nie, skúste nájsť aspoň zopár drobných na kondóm, aby si tu o pár dní nexakladala smutné témy Priateľ (mamka) má núti ísť na potrat 😒

natynka1131
20. nov 2016

@papricka33 tak že aj mňa si pochopila zle..
Síce to mama nedovolí ale ja a priateľ malé chceme,určite by sme ho nedali preč..
Bývať máme kde,platovo je to tiež super tak že keby máme malé nič by mu nechýbalo..
Ale keby mama zistí že som tehotná tak by som to musela dať preč.. Ja tu nexkladám žiadne smutné témy.. Len hľadám normálne ženy ktoré mi poriadia lebo ešte som dieťa nemala a neviem ako to chodí.

papricka33
20. nov 2016

@natynka1131 aha. "mama nedovolí" " ja aj priateľ chceme" "keby mama zistí tak by som to musela dať preč" ... tak toto som naozaj nepochopila. Koľko máš rokov? 16? 🙄

natynka1131
20. nov 2016

Mama mi toho chlapca nedovolí!
Ja a priateľ to malé chceme..!
Keby to zistila musela by som to dať preč..! Nepochopila? Podľa mňa tam nieje nič čo sa nedá pochopiť..
A pýtala som sa len nato kedy mám urobiť test a aké sú priznáky.. Nepýtala som sa na názor toho ako to kto chápe..a nie nemám 16 ;)

lilianna1xs
20. nov 2016

@papricka33 Máš v niečom možno pravdu no nepoznám Matky ktorá chce zle vlastnému dieťaťu,každá matka i dokonca už aj my sme matky mame predtuchu.Ja som bola tehotná som ani netušila a moja mama mi zavolala ráno o 7.30 my povedala Drahá moja miesi tehotná?ja som ostala šoku čo sa má pýta povedala mi snívalo sami že si tehotná.po troch týždňoch mi bolo povedané že som 12tt )))))Moja Mamina stále vopred mi povedala a to aj tak bolo.Muzom mala cistu pravdu do bodky si ho prečítala pri jedním sedení Môj manžel bol sedel Jak malé dieťa od strachu ))))))človek nikdy nevie ale čo je dvolezite aby rodina držala stále po kope hoci akej situácii musia riešiť to spolu rozumne a zdravo.Jedno vravím ja už z ponaučenia Matka je len jedna treba si to vážiť že ju mame už nech je aká chce úctu treba dať.Muz je naposledy muž oklame stále ženu.Ale to už tu teóriu dávam ))))))sranda musí byt.Priajem každému veľa šťastíčka a zdravicka.

lilianna1xs
20. nov 2016

@papricka33
@natynka1131 chcem ešte dodať zodpovednosti poznám prípady Muž ženatý má krásnu rodinku žena jeho glupota verí manželovým nakoniec sme sa dozvedeli že jeho kolegyňa porodila od jej manžela dieťa 40rocny muž kde je zodpovednosť?Dneskajsej dobe ?uz treba hľadať zos sviečkou take človeka .Ja nikdy nevravím nikdy môj Muž by take neurobil nikdy nevrav nikdy svätá pravda.

lilianna1xs
20. nov 2016

@natynka1131 Moja všetko bude dobre neboj ten test si urob 5dni pred MS. Držím palčeky aby bolo všetko poriadku.

papricka33
21. nov 2016

@lilianna1xs áno, aj ty máš v niečom pravdu, ale stačí keď si pozries pár tém aj tu na MK, kde matka alkoholicka robí deťom zo života peklo celý život, trápia sa s ňou aj teraz v dospelosti.... aj také a rôzne iné "matky" sú.

papricka33
21. nov 2016

@natynka1131 no ale vyzerá to tak akoby si mala 16. Dospelá žena, ktorá má partnera, ktorý ju (ako vravíš) dokáže zabezpečiť, sa predsa nebude pýtať svojej mamy, či si môže nechať dieťa. Toto nechápem 🙂 Nejako si sa zamotala. Ale mne je to v podstate jedno, len ma to trochu celé zaráža.

gaborka1
1. dec 2016

Ahojte ženy chcem počuť váš názor z priateľom sme malý viac krát nechránený sex a par dni po tom ma začala veľmi bolieť hlava mala som bolesť v podbrušku ktorá bola raz silná potom slabá mala som návaly tepla toto všetko som mala asi cca týždeň a potom nič po dvoch týždňoch mám slabé biele výroky bez zápachu nič ma nepáli ani neboli a ms mi mešká aj keď mám nepravidelný cyklus....co vy nato som v tom alebo je to niečo iné?

baaambulkaa
1. dec 2016

@gaborka1 čo tak si spraviť test????? my ti myslíš vidíme do maternice?

gaborka1
1. dec 2016

@baaambulkaa chystám si ho spraviť len som chcela názor nič viac

monika1234p
25. jan 2017

Dobry deň , beriem antikoncepicu uz 5 rokov , uz par dni je mi zvlastne , pred cca 5 dnami som pouzila canesten jednorazovu čipku lebo som mala dole zapal a brala som tento mesiac aj 2x antibiotika, vcera vecer a dnes rano som si robila test a boli tam velmi svetlunke ciarky na oboch . V lekarni mi povedala pani ze tam vidi svetlu ciarku ,myslite ze je sanca ze som tehotna ? Prosim o radu .dakujem krasne

janamexico
5. feb 2017

Ahojte babulky toto je moj testik je ovulacny a tak som sa chcela ophtat ci to moze byt tehotenstvo neviem presne kedy mam ovulaciu myslim ze tento mesiac este nie mam dostat menzes 21.2 a 22.01 som mala slabe spinenie pomoc prosim ..☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre