Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sibalka21
22. feb 2017

@nmoscakova to iste co ti povedal lekar... Ked nepride MS, sprav test...

nmoscakova
22. feb 2017

@sibalka21 samozrejme ja len že či je to možne otehotniet 🙂

sibalka21
22. feb 2017

@guffy0606 No ak vam praskol kondom cez tvoje neplodne dni a ani sa nespravil, tak tehotna urcite byt nemozes, resp. nemas z coho..... Ale priznaky tehotenstva by si nemohla mat zo styku so soboty, na to je prilis skoro .. Mozes byt nachladnuta alebo mas nejaky zapal, popripade mykozu... Priznaky najskor tak 2 tyzdne po styku... Nemali ste styk cez tvoje plodne dni? Zeby si mohla otehotniet skor pripadne.... Uvidis ci pride MS, ak nie sprav test...

sibalka21
22. feb 2017

@nmoscakova Samozrejme, spermie vydrzia v tele zeny aj tri dni, takze je mozne, ze ste trafili ovulaciu, ale to neznamena, ze sa vajicko oplodni.... Uvidis, ci pride MS 🙂

nmoscakova
22. feb 2017

@sibalka21 Dakujem za radu no ja by som chcela 🙂 no uvidíme zatial dakujem len toto som chcela vedieť

lastovicka105
3. mar 2017

Zdravím, chcem sa opýtať mam slaby hnedy-krvavy vytok 2 den ,som po ovulacke, trocha ma pobolievaju vajenicky a troska mam nafuknute brucho ako pri M ale tu mam dostat az o tyzden, inak mi nic nieje nema niekto skusenosti?

maruska_22
10. apr 2017

Ahoj mamicky a buduce mamicky, chcela by som sa poradit.. poslednu MS som mala 26.3., a odvtedy sme mali s priatelom dva krat (5. a 9.4.) nechraneny pohl. styk. Podla menstruacneho kalendara som mala vtedy akurat plodne dni, ten druhy datum dokonca ovulaciu. Dnes ma cely den pobolieva v podbrusku, myslite, ze je mozne, aby som tak skoro pocitovala prve priznaky? Mate niektora taku skusenost? Taketo "falosne " priznaky mam pomaly kazdy mesiac a potom som sklamana :☹ , ale prvy krat sa stalo, ze sme si takto schvalne nedavali pozor, takze mam o dovod viac si mysliet, ze by to mohlo byt "ono"...

moni244
10. apr 2017
baaambulkaa
10. apr 2017

@maruska_22 ved dnes je len 10.4.!!!!

maruska_22
10. apr 2017

@baaambulkaa ja viem, ale od toho prveho datumu by to bolo 5 dni..

moni244
10. apr 2017

@maruska_22 topiaci sa aj slamky chyta, vsak?

baaambulkaa
10. apr 2017

@maruska_22 aj to je malo

kotatko1232
10. apr 2017

@maruska_22 Určite NIE.nenamyslaj si...

maruska_22
10. apr 2017

uhniezdovanie zacina uz od 4. dna po oplodneni, takze to nemusi byt az tak strasne malo 😉

nmoscakova
10. apr 2017

@maruska_22 mas bolesti v podrbusku ci.citlive/bolestivé prsia?ak tak mozno sa podarilo ja tiez som mala p.styk.cez plodne dni ale nemusi sa uhniezdit nam sa to podarilo po 5mes a prave som v 5týždni a nedosla mrcha.zacali ma.prsia boliet pred ms a bolesť v podrbrusku tiez par dni.pred ms ale ha ked mam.dostat tak mam 3dni pred.ms bolesti tak som.myslela ze dojde a nakoniec som v 5týždni

maruska_22
10. apr 2017

@nmoscakova bolave prsia zatial nie, len to podbrusko ma dnes cely den pobolieva, ale nikdy predtym som takuto bolest nepocitovala pocas cyklu, vzdy len v prvy den menzesu, preto mi to nejde do hlavy..

nmoscakova
10. apr 2017

@maruska_22 bolesti v podbrusku nemusia len signalizovať tehotenstvo ja som mala asi dva mesiace.dozadu bolesti a som myslela ze som tehu a nakoniec to.bol nejaly streptokok chod ku gyn.a povedz aký máš problém on uz zistí či máš nejaký problém alebo.je to tehotenstvo ale podla mna to bide skor nejaky problem nechodis via na wc?

maruska_22
10. apr 2017

@nmoscakova praveze nie, tak ako vzdy, nic ine okrem toho som zatial nepozorovala.. uvidim no, pockam este par dni a ak bolesti neprejdu, tak preistotu skocim ku gynekologovi

nmoscakova
10. apr 2017

@maruska_22 vies co radšej choď cim.skôr k.dr.aby urobil vyšetrenie podľa mňa to ti vezme stery a daju do labaku a uvidia že čo držím palce.ja som bola.na.tom rovnako a.brala som antibiotiká od dr.takze daj vedieť potom ze ako si dopadla

nmoscakova
9. máj 2017

@sibalka21 ahoj dlho som nepísala no nakoniec som tehu 🙂

nmoscakova
9. máj 2017

@maruska_22
ahoj tak ako si nakoniecvtedy dopadla?

sibalka21
9. máj 2017

@nmoscakova Tak to gratulujem a to si z toho februara ci neskor? 🙂

nmoscakova
9. máj 2017

@sibalka21 od marca 🙂 dakujem krásne

tehulka1234
24. jún 2017

Niesom si istá či som tehotná no menštruácia my mešká bolesti mám v podbrušku jak keby som mala dostať menštruáciu no stále nič a 5 tehotenských testov vyšlo pozitívnych.

gladiola28
24. jún 2017

@tehulka1234 ako to vazne? Tak asi ked ti vyde 5tt pozitivnych tak si asi nachladnuta alebo co.... ano gratulujem si tehu zavolaj svojmu gynekogovi....

happy9911
18. aug 2017

Ahojte je mozne aby ma 6 dni po snazilkovani boleli strasne bradavky? A pichalo vo vajecnikoch? Alebo to je Pms? Do ms mam 10dni cize skoro, podl mna..v tychto poctoch kedy a ake priznaky niesom dobra, dakujem vam 🙂

janamexico
18. aug 2017

Ja som mala priznaky tehu a bola to cysta hormonalna 😑

maruska_22
1. sep 2017

@nmoscakova vtedy z toho nic nebolo, no predvcerom som si robila dva testy a oba pozitivne 🙂 tak som sa dockala, som asi v 5. tyzdni 🙂

nmoscakova
2. sep 2017

@maruska_22 jej tak.gratulujem bola si uz aj u dr.? Ja zacinam 7mesiac už 🙂

maruska_22
3. sep 2017

@nmoscakova u lekara este nie, chystam sa zajtra zavolat a spytat sa, kedy by bolo najlepsie prist, teraz je to to este asi prilis skoro.. ty si bola kedy prvy raz? 7.mesiac? Tak to uz je mimi co chvila tu ☺️ Ja zatial nemam skoro ziadne priznaky okrem pozitivnych testov, tak sa este ani necitim ako tehotna 😀 Mozem sa spytat, kedy si o tom povedala rodine? Priatel to uz samozrejme vie, ale okrem neho nikto a mame dilemu, ci pockat az kym pojdem k lekarovi alebo uz mozem teraz? Nechcem predbiehat, ale neviem, ci dovtedy vydrzim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre