Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

tittika
25. feb 2008

mirip...ja som na top podobne ako ty,sem tam pich tu pich tam a citim brusko take "tazke",neboli len citim ze ho mam 😖 ,uzivala som 1x colstil a bola som 1x na IUI (doktorka navrhla pretoze som mala pekne folikuli asi 6).nestresuj!!!aj doki ktory mi robil IUI ked dokoncil povedal "myslite pozitivne" 😀 no snazim sa 😵

palma1
26. feb 2008

Ahojte snažilky a tehulky.Dnes som tu 1 krat a mam otazočku.Som uz po ovulke a vecer ked si lahnem spat je mi dost zle akokeby mi vsetko stalo v hrdle.trochu sa mi aj bradavky zapalili a trosku bolia.v podbrusku mam niekedy tlaky je to nejaky priznak k tehu dakujem vam a posim odpiste mi

katherinesand
26. feb 2008

Ahojte,
aj ja sem dnes pisem 1x, aj ked uz nejaky cas pravidelne citam forum.
Tiez som teraz v stave, ze dufam ze som tehulka, ale neviem....... 😉
Mala som mat menstr. v piatok- sobotu 22.-23.2. a este nic. Robila som si test vcera a negat. ☹
ale ako som citala prispevky od vas, mozno to bolo este skoro, tak ak nepride, tak si spravim dalsi koncom tyzdna.
prsia ma nebolia vobec, a pred mrchou ma bolievaju.akurat mam cudnu kovovu chut v ustach, ked nieco zjem.
inak gratulujem vsetkym buducim maminam a drzim palce vsetkym nam snazilkam.
pekny den.

katherinesand
26. feb 2008

palma1... to mozu byt priznaky, ale aj nemusia.
sleduj sa, ale pockaj az kym ti vynecha menstr. a potom sa otestuj.

bubinko83
26. feb 2008

katherinesand,a mas nejake priznaky? Nic neobvykle? Mne test ukazal az po desiatich dnoch meskania,niektorym kockam este neskor,neviem 😖

danka24
26. feb 2008

ahojte tak ja som tu uplne novacik...ja tiez dufam ze som tehulka 🙂 meriam si Bt a teplotka krasne stupala hore a drzi sa hore dnes som mala dostat mrchu ale zatial nic uz dlsi cas pozorujem ze ma pobolievaju vajecniky raz jeden raz druhy vcera take tlaky v podbrusku ale dnes nic a mam stale sucho v ustach a furt pijem vodu ...test som si robila dnes a nic asi je to este skoro tak skusim i ja testnut koncmom tyzdna piatok az sobota 😉
drzim vsetkym dievcatam aby ste boli cim skor tehulky

smejka
26. feb 2008

ahojte...ja cakam a cakam...a nic🙂....uz mi to meska 13 den...2 testy negativne...tak neviem....krize ma bolia skoro stale brusko nafuknute a sem tam nejaka ta boliestka v podbrusku...sem tam pichnutie....prsia mam zvacsene no nie citlive....takze asi nic☹...som z toho zmatena trochu 😒

monika676
27. feb 2008

smejka....pozri ja neviem ale myslim si ze testom netreba verit uplne....bo kamoske tiez ukazal ze test je negativny ale stale jej byvalo zle tak sla k doktorovi a ten jej oznamil ze je tehotna 🙂 hlavu hore skus aj ty zajst k doktorovi....aj ja mam rozne pocity ze som tehotna...a to beriem tabletky ale velmi tuzim po miminku 😀

katherinesand
27. feb 2008

bubinko, sorry, ale az teraz som pri compe.
priznaky praveze nejak moc nemam. prsia ma nebolia vobec a ani sa nezvacsili. pobolievaju ma krize, ale hlavne co je najviac, tak mam cele dni kovovu chut v ustach ako po krvi, stale slintam, neviem ci si to vies predstavit.
tak su to priznaky????? 😒

katherinesand
27. feb 2008

smejka...
ja som na tom asi podobne.
dnes mi to meska sice len 4-5 dni, ale uz som si stihla vcera tajne urobit druhy test a zase neg. ☹
ale potom ma napadlo, ze ja zase chodim cikat asi kazdu hodinu, nie len teraz, ale vzdy, ja totiz vela pijem, tak potom ten moc je jak voda, tak asi to tam ani nestihne preniknut, nie? 😒
len sa utesujem. najhorsia je ta neistota. 😉

katherinesand
27. feb 2008

nie je tu nikto??? ☹

ba80
27. feb 2008

ahojte, mne tiez ukazal testik tehu az pomaly v 4 tt tehu... dovtedy nic

katherinesand
27. feb 2008

ba80, a predtym ti ukazovali negat.? kedy si si robila prvy test?
moja najlepsia kamoska je tiez tehu, teraz to zistila, urobila si test az dva tyzdne po vynechani. ako to mam vydrzat?
a nevadi, ze tie prsia ma vobec nebolia a ani sa nezvecsuju? 😒
dik. 🙂

perla200
27. feb 2008

čaute dievčatá...ja mám týžden pred mrchou a môj optimizmus ma neopúšťa, len jedna kolegyna dnes, že či som neni tehotná, lebo sa mi lesknú oči? tak o takom príznaku som ešte nepočula vy áno?

katherinesand
27. feb 2008

perla200, ja som o tom citala tu, ze jedna baba isla ku kozmeticke a ta jej povedala, ze je tehotna, ze ma zlu plet a leskle oci. 😒 ja neviem.
mne sa lesknu kazdy den po robote, ked cely den cumim do compu. 😀

perla200
27. feb 2008

katherinesand....aj ja sedím celý den pri compe...ale ja mám pocit, že to je také staré porekadlo asi, lebo tá kolegyna má nad 50r. ako keby mi chcela naznačiť, že vyzerám šťastná alebo tak nejako

ba80
27. feb 2008

kathe: nemusia ta boliet, mna tiez nejako zvlast nebolievaju a nafukli sa mi az tak okolo 5 tt... ale mala som citlive bradavky. ...o pleti ani nehovorim, v najvacsej puberte som tak "uzasne" nevyzerala... 😀
...vela ludi hovori, ze to vidno na ociach
...zo zaciatku ma bolievali krize, ale kedze som mala stale negativne testy, tak som isla na vyvolavacku a osem dni po nej, som mala take zvlastne pocity v podbrusku, tak som si este spravila test a boli tam //... a to bolo uz ten 4. tt
...a este je clovek staaaale unaveny 😅

perla200
27. feb 2008

no ba80...tak unavená som neni vôbec, práveže mám energie za troch...stále mám dobrú náladu....tešíms a zo života...ani zle mi nie je...chutí mi jesť, ale to my vždy chutilo....a akoby som mala brucho...teda neviem či to môže byť...nič iné na sebe nepociťujem a v dekolte mám obrovskú jednu vyrážku🙂))) a to som nikdy nemala🙂

katherinesand
27. feb 2008

ba80, mna nebolia ani bradavky nejak zvlast. ☹
ale citim sa inak, mam tu zvlastnu chut v ustach po zeleze a dnes rano som aj citila brucho a vajecniky ako na menstr., ale nic. som cista. 😒
keby uz bola aspon sobota. myslim, ze by mi to malo ukzatat, nie? ale urcite si spravim z ranneho mocu. 🙂

ba80
27. feb 2008

kathe: neviem, asi je to individualne, ale budeme ti drzat palciska... 😉

katherinesand
27. feb 2008

ba80, dakujem 😅 😵
perla200, ty musis byt este trpezlivejsia nez ja a pockat este ten tyzden, ked mam prist mrcha a ak vynecha, tak potom sa testuj, ale mozno ti to tiez neukaze hned. 😉

monika676
27. feb 2008

Starsi ludia si vacsinou vsimnu ze je zena v tom...bo sesternica ked bola v tom este ani sama to nevedela 🙂 tak jej jedna pani povedala ze ma ine oci a plet ze je urcite tehotna....a aj bola 😀

perla200
27. feb 2008

monika676...no ved to....ale prekvapila ma tá kolegyna...ved uvidím
katherinesand...držím ti velmi palce

katherinesand
27. feb 2008

perla200, dakujem 🙂
teraz som volala s kamoskou, co zistila, ze je tehotna, tak ona nema okrem citlivych prs ziadne priznaky. az sa toho boji, aj ked uz ma krvne testy pozit. aj tak sa stale pyta, ci je ok, ze sa citi normalne a neciti ziadne zmeny. 😒

sakura77
27. feb 2008

ahojte! mna nic nebolelo,ked som ostala tehotna,akurat ako prve mi kolegyna v robote povedala,ze ci mam iny make--up alebo co,ze som nejaka "ina".ale to nas ani nenapadlo,ze nieco sa deje.a potom,celu zimu som mala desnu nadchu a naraz som vsetko citila na 100honov,jak lovecky pes,vone,smrady,desne silno a myslela som ze to je tym ze konecne tu nadchu nemam 😀
az ked mi sestra doniesla po dvoch tyzdnoch test,tak mi to vsetko doslo- nesledovala som sa vobec,lebo sme uz ani nedufali 🙂 a bolo to ono!

no a o par dni zacali nevolnosti,tak to uz bolo jasne,ze ano.....

ba80
27. feb 2008

kathe: to pride... 😀 ...a bude dakovat za dni, ked jej nic nebolo

montinka
27. feb 2008

katherin ani ja som nemala ziadne priznaky preto ked som si robila test ani som nedufala ze bude pozitivny a az potom som zacala byt unavenejsie a boleli ma prsia ale nic viac sem tam ma naplo na vracanie ale to je vsetko

katherinesand
27. feb 2008

ba80, aj ja jej to vravim, ze nech je vdacna. 😉
a vravela mi ta moja kamoska, ze sa pytala inej kamky na tu zeleznu chut a ona, ze jasne to mavaju tehotne.
tak sa vytesujem. 😀 😀

mimi26
27. feb 2008

no babky, ja som si vždy kupovala tie 5 dňové testy. podľa mňa sú spoľahlivé. My sme sa snažili 1/2 roka a vždy keď mi skončili plodné dni robila som si ten 5 dňový test. Vždy ukázal spoľahlivo. Aj keď sme už boli v tom tak test som mala pozitívny ešte pred termínom menštruácie.
A tie staršie ženy - tak to fakt pravda, ale vedia to. Keď som čakala prvé bábo, tak mi tiež staršia kolegyňa povedala že som v tom, lebo mi to vidno na tvári. A teraz , pri druhom, mi to povedala úplne cudzia žena, že či čakáme prírastok, lebo mám lesklé oči a inú pleť.... ? Tak som nad tým tiež rozmýšľala, ako to môžu vedieť, ja si pripadám v tvári stále rovnaká 😅

montinka
27. feb 2008

a viete o tom ze ja som nemala ani tu chut? hm divne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre