Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

gastanovykvet
10. jan 2018

@ini22 no tak ja som bola asi tiež 6, 7 oplodnena... ja mám naliate prsia, bolesti v podbrušku akoby pred menzesom, naplo má viac krát na zvracanie ale ešte som nezvracala, a môj vysoký tlak sa mi z noci na noc zmenil na nízky... 🙂 test si ale ešte neurobím až keď bude menzes meškať 2-3 dni lebo mi nič neukáže už to mám odskúšané... ale ešte stále sa to môže menštruáciou vyplavit ak by to nebolo zdravé... uvidíme držím palce

jarusc
10. jan 2018

Ahojte 🙂 ked som mala dostať menštruaciu miesto toho sa mi objavil hnedý výtok ktorý trval 6 dní.. a po tých šiestich dňoch sa mi dnes objavil ružový výtok...nemáte s tym niektorá skúsenosť? test som si robila a vysiel mi negativne 😖

janamexico
11. jan 2018

@jarusc skoc ku gynekologovi ja sommala take to cikly a bola to hormonalna cysta

ini22
12. jan 2018

@gastanovykvet tak mne bazalna toto rano klesla na 36.4 z 36.6 :( podbrusko stale pobolieva 🙂 dnes ked som vosla s malym k doktorke alebo hocikde do obchodu tak mi je tak zvlastne :(

ini22
12. jan 2018

@gastanovykvet a strasne ma nafukuje vecerom :(

majkaaaaaa
5. feb 2018

Ahojte dievčatá. Prišla som s k vam pre radu.Neviem čo to môže byt ale dnes si v robote pijem kávu a cítim taký pocit v žalúdku ako kedy má aj napinalo na vracanie, ale vracať sa mi nechce. Fakt zvláštny pocit ako keby som mala roztrasené žalúdok.prsia má bolia, unavená som strašne, iba na spanie myslím ,dokonca som v noci som mala veľmi živé sny. Žeby to bol náznak ? Som dnes 8dpo a mám 4 dni do ms.

gastanovykvet
5. feb 2018

Mne jedna doktorka odpovedala takto. Ak som mala sex v čase ovulácie je tam možnosť že som tehotná.. a v podstate je to pravda. Ak ste sa trafili do plodných dni môžu to byt náznaky teho. Alebo aj príznaky pred ms... ťažko počkaj par dni a uvidis potom si urob test tehotenský ak bude ms meškať.

majkaaaaaa
5. feb 2018

@gastanovykvet dakujem za názor 🤗

gastanovykvet
5. feb 2018

@majkaaaaaa hlavne si nerob 100 testov ako tie baby v inej diskusii a fotia tam prázdne testy a ocuravaju testy 2krat za deň 😂😂😂😂😅😅😅😅

veronikalilith
3. mar 2018

@majkaaaaaa ja tiež neviem na čom som :D posledné 2 dni by som vksue len spala :D nafúknuté brucho, stále chodím cikať a to som mala pár dní dozadu bolesti až pichanie v podbrušku..už som si robila 2 testy, ale negatívne (no robila som si ich skoro, ale tak zvedavosť nepustila) :D ešte počkám pár dní a uvidíme .prsia bolia trochu, hlavne teda bradavky sú citlivé..začala som byť náladová, dokonca mi vadí ked sa na mňa priateľ lepí, začala som ho aj v posteli odmietať, aj som akosi oškaredla ..no uvidíme či z toho niečo bude..trafili sme sa do plodných dní :D on mi stále tvrdí, že tehotná byť nemusím a že mám byť klíďo, píďo, že nemusíme patriť medzi tých šťastlivcov na prvý šup..ale je mi zláštne ..aj tie kovové príchute, občas kyselina ..čo ja viem toto som nemávala.. ale do menštruácie mám ešte ďaleko :D ..a možno si to aj všetko namýšľam :D

janamexico
6. mar 2018

Ja som mala take priznaky od zaciatku tehu kobova chut prsia boleli neurekom ale az v den ms naladova hlien pri plodnych dnoch pichanie pobruska az do 2 mesiaca tehu no a od druheho mesiaca typicke pazravost na sladke stale unavena nafuknuta misa wc bola moja naj kamoska a strasne mi vsetko smrdrlooooooooooooo😣😥 kolko krat som sa zastavila pri strome co mi bolo zle vyzerala som ako opilkina a do autobusu ani vkrocit cigarety parfemy alkohol jedlo bleeeeeee

saskia00721
1. jún 2018

Baby aký má byť výtok vpo oplodnení ? Pýtam sa pretože v čase ovulácie sme mali styk ale potom sa mi výtok zmenil, nie je ho veľa ale je odvtedy hustý, nič ma nesvrbi, nepáli iba občas podbrušku ma bolí ako pri MS. Ten výtok je úplne iný ako obvykle. Samozrejme som 8 dní pred ms testy negatívne. Tak by ma zaujimalo či to môže byť tehu keďže chora sa necítim.

gabca295
6. sep 2018

Prosím vas mam 2 dni do ms. Testy negatívne a cítim stale taku ťažobu na žalúdku a aj ma boli žalúdok ked som hladná. A na bruchu mam ako keby svalovicu. Mala ste to tak niektorá? Dakujem

martinka1441
19. dec 2018

Ahojte. Mám 9DPO. Bolesť v brusku od začiatku,mierne pichani časom intenzívnejsie. Pred pár dnami začali bolesti v prsiach. Zle mi nie je, som len slabšia a stále spím. Nafuknute brucho a vyrážky na čele. Ms by mala prísť v utorok. Nejaká len skúsenosť?

luccki
24. feb 2019

@martinka1441 tazko povedat. Ja som sa 7 dpo zacala citit trosku zle a prehnalo ma. 7my den sa zacina uhniezdovat v maternici. Ale keby to nebolo planovane, asi by aom si to ani nebola vsimla, takto som mala tusaka, ze asi sa zadarilo. Po dalsich 3 dnoch mi vysiel pozit test. Resp 2, jeden klasicky, ale uz si nepamatam znacku, ta čiarka bola veeeeeelmi slabulinka az som nevedela cinju vidim preto lebo chcem alebo tam naozaj je a druhy ten digitalny kde mi napisalo ze som teda v 1-2 tyzdni. Tak to uz bolo jasne.

martinka1441
25. feb 2019

@luccki ďakujem za odpoved aj keď neskoršiu ;) v decembri to nevyslo ale po menštruácii na plodne dní nám to jednoducho vyšlo bez všetkých výpočtov a stresujucich ovu testov. :* Ďakujem za všetky rady. Držím vám baby palce každá jedna si zaslúži. Odporúčam aj fertility gél. Dosť ženám pomohol :*

martinka1441
25. feb 2019

@luccki a gratulujem ti mamička. Dúfam že máš pekné bezproblémové tehulkovanie

luccki
25. feb 2019

@martinka1441 juj nevsimla som si datum, ozaj neskoro 😂 dakujem, aj tebe, ja uz som pomaly na konci, necely mesiac este predomnou

cirilka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka1441
9. máj 2019

@luccki 25 februára som tu písala ako to vyšlo. To som išla ráno na Sono. Kde mi oznámili zlu spravu ze sa nevyvija. Takže 26 februára bol kyretaz. Teraz mam 2 cyklus.. Tak sa snažíme zas

lala98
4. jún 2019

Ahojte.. prosim poradte mi. Mali sme s priatelom sex na moje plodne dni. Dnes je 4ty den po oplodneni a strasne ma bolia vajecniky, dnes mi bolo uz aj zle, zacinaju ma boliet prsia. 14. mam dostat mrchu. BT mam okolo 37. A som stale unavena. Je to vobec mozne byt teho ked presiel len taky kratky cas?

scales
4. jún 2019

@lala98 nie

lala98
4. jún 2019

@scales ah skoda :(

scales
4. jún 2019

@lala98 bazalna teplota sa od ovulacie az do ms drzi nad 37... Ak ti nezacne klesat pred ms, alebo v den ms, tak to koze znamenat tehotenstvo... Skus si o 10 dni urobit test a uvidis... Mne 2 ciarky ukazal vdy uz 2 dni pred ms...

ninja298
15. sep 2020

No

suzie15
18. máj 2021

Ahojte som tu úplne nová, pár dní sledujem fórum. My sme sa rozhodli s priateľom vyskúšať či sa TO podarí na prvý raz, dnes môže byť 10 dní od vtedy kedy sme skúsili cez plodné dni, resp. 6 deň keď sme skúsili opäť cez ovuláciu. Mám zvláštne pocity v podbrušku, akoby na nadúvanie, nie je to bolesť ako pri menštruácii ale také pnutie. Prsia celkom naliate, citlivejšie. Včera ani dnes neznesiem cez brucho ani len gumu na leginach,
čo mi nikdy nevadilo. Do menštruácie mám 8 dní. Môžem takto skoro niečo cítiť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre