Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

perla200
27. feb 2008

mimi26....no ja len tá pleť ...divná je ja som mala vždy krásnu plet, bez problémov a teraz samá vyrážka...inak nijaké príznaky a ak tak všetky naopak...som plná energie, sily a skvelej nálady chutí mi jesť, nie je mi zle....len akoby som mala brucho a to som nepribrala....neviem teda uvidíme a tebe gratulujem

katherinesand
27. feb 2008

mimi26, tie testy su nie vzdy spolahlive.
tu napisalo asi 100 bab, ktore su tehulky, ze prve, druhe testy boli negat. aj niekolko dni po vynechani menstr. a potom znovu po tyzdni boli pozit. 😒
takze myslim, ze ked niekomu sice ukazu hned spravny vysledok, ale niekomu aj 2x nespravny, tak potom to naozaj treba overovat a nespoliehat sa len na to. 😉

perla200
27. feb 2008

najlepšie je testovať sa podľa mna až tak 10 dní po vynechaní mrchy....to je ideálne nie? skôr nie, lebo ja vždy ked testujem tak na druhý den dostanem mrchu....tak držím všetkým palce

katherinesand
27. feb 2008

ja som tiez testovala asi po 2-3 dnoch a negat.
ale som spominala, ja chodim casto na wc, lebo vela pijem a tak asi v tom moci sa to ani nema kedy skoncentrovat. najlepsie urcite rano. 😉

katherinesand
27. feb 2008

a dni pomalicky ubiehaju a menstr. nechodi 😀
tak nech uz ani nepride 😠
asi uz zajtra by som si spravila rano testik, co myslite?
menstr. mala byt piatok 22. - sobotu 23.2., takze zajtra to budeeeee 5-6 dni? 😅
nech sa zbytocne nevytesujem. 😉

monika676
27. feb 2008

no skus si urobit ten testik ked ti meskaju tych 5-6dni....mozno sa budes este viac vytesovat.... 😀

perla200
27. feb 2008

ano katherinesand...urob testík aj ja som zvedavá 😉 a zabudla som ešte na jeden príznak...manžel mi včera povedal, že sa mi zväčšili prsia...(a mala by som mu veriť, najlepšie vie) nie?

monika676
27. feb 2008

perla200 tak to ano ver mu....nuz dalsi priznak 😉

katherinesand
27. feb 2008

perla, ale ak si dobre pamatam tak mas este pred mrskou, nie? prsia sa ti pred nou nezvacsuju? 😒
je to zavadzajuce, lebo vacsina tehu priznakov su aj priznaky pred mrskou, tak clovek naozaj nevie kym mu to nevynecha. 😒
musim vonku uputat pozornost nejakej starej susedy, ze ci ju prekvapi moj novy "look", mozno tam tiez bude vidiet nieco co ja nevidim. 😵
uz som po tom ako ste pisali o tych ociach na seba cumela v zrkadle, ale nic nevidim. 😎

moncika15
27. feb 2008

baby toto je tema pre mna 😀 ja sa tiez sale sledujem
tak ahojte mozem sa pridat? 🙂

perla200
27. feb 2008

katherinesand...to ty neuvidíš...ani ja som to nevidela, nemusíš čumieť do zrkadla🙂)))) skús nejakú staršiu susedku...no ja mám pred mrchou, ako...uvidíme, nebudem testovať až na druhý týžden keby neprišli...no nemávam zväčšené prsia, fakt nie....iba bolestivé pred mrchou...ale zväčšené určite nie....katherinesand tak ideš testovať zajtra? a príd na koník napísať že čo a ako...ja teraz padám...ale zajtra ráno o ôsmej som tu tak prosím ťa hned napíš som zvedavá a strašne ti držím palčeky....
moncika15 vitame ťa...pridaj sa

katherinesand
27. feb 2008

perla200. dakujem moc za palceky. 🙂
stale premyslam, ci este nemam pockat par dni, tak neviem 😒
pekny zvysok dna.papa.
moncika15, ahoj, tak ta vitame.mas uz nejake priznaky alebo sa snazite? 😉

moncika15
27. feb 2008

🙂 pridavam sa s otazou 😝
mam bezne priznaky mrxy aj tehotenstva (ma dojst 1.marca) ale nejako sa mi to cele nezda 😉 . som straaaaasne nafuknuta 😒 a to som ako priznak tehotnestva nikdy nepocula. myslite ze by sa to mohlo podarit? ci radsej ani nemusim dufat ☹

katherinesand
27. feb 2008

moncika15, priznak to moze byt, ale aj hocico ine. ☹
aspon u mna . nafuknute brucho moze byt zo stravy, z bubliniek a pod.
tak ty musis vediet ci to niekedy mavas. 😉
ale ja som uz jedno pochopila, ze az kym mi nevynecha, tak sa vobec nekontrolujem. 😵
lebo uz sa tiez snazime dlhsie a aj ked som sa nejak nekontrolovala, aj tak pred mrskou som bola stale v strese.
teraz meska a to je este len stres. 😨 😝

moncika15
27. feb 2008

no ved praveze byvam nafuknuta pred mrxou len nieviem ci to mam xapat ako prixadzajucu mrxu alebo moze este dufat 😒
asi si nepoxopila ako som to myslela ,ani sa ti nedivim sama to neviem zrozumitelne zostelovat 😀 😀 😀

katherinesand
27. feb 2008

ahaaa 😅
tak to sa neboj, lebo ako sme uz spominali, vacsina mrska priznakov su aj tehu. 😉
a teraz pisala baba v inej teme, tehu uz, ze kazdy mesiac mala akoby mrska priznaky a bola tehu. 🙂
takze nehadz flintu do zita. 😵

moncika15
27. feb 2008

tak ja este teda dufam 🙂 zaciatkom mesiaca sa dozviem vysledok naseho snazienia tak sa ohlasim 😉
drzim aj vam palce 😉 papa

katherinesand
27. feb 2008

uz na dnes koncim, mozno este vecer doma. 🙂
tak papa. 😅

smejka
27. feb 2008

katherinesand ahoj...azteraz som si vsetko zameskane precitala 😉 no ja stale cakam.....dnes som si kupila testik...zajtra skusim i ked sa bojim...velku nadej tomu nedavam lebo pred mesiacom nam povedali v care ze manzel ma zly spg....tak mi to meskanie pripada divne 😒 uvidime....no skusim testnut...k dr som objednana az 20.3. lebo ma dovolenku dovtedy 😖 ....katherinesand ty sa drzkaj az zajtra uvidis tuzobne 2 pasiky
perla200....ty sa tiez drzkaj a pohodove cakanie do testikovania 🙂
moncicka15....dufaj.....drzim palce 🙂

monika676
27. feb 2008

aj ja mam vselijake priznaky a hlavne je to ze sa citim inak....ale beriem tabletky a prave toho sa najviac obavam....co ak znahodou som a vravi sa ze sa moze poskodit plod tymi tabletkami ☹ ...no uvidim zajtra ma prist tetka tak som zvedava ak nie robim testik 🙂

monika676
27. feb 2008

a prepac vitaj monicka15

moncika15
27. feb 2008

monika676 diky 😀
a tiez beriem 2je lieky a na pribalovom letaku je napisane ze ix nemaju uzivat tehotne ani dojciace zeny 😒 tiez sa toho bojim ...

perla200
28. feb 2008

ahojte dievčatá...smejka dakujem....katherinesand ozvi sa, či si testovala....pekný den všetkým

katherinesand
28. feb 2008

ahojte baby,
tak dnes mam zly den, prisla mrska rano necakane 😢
trosku som si poplakala, zavolala som muzovi, ten bol tiez presvedceny, ze tentokrat je to tutovka,
tak bol smutny ☹
no co uz, to je zivot, ideme dalej.
len teraz neviem aky mam cyklus, lebo mne vzdy chodia nacas, tak teraz co 😒
a drzim palceky vam, co este mate sancu. 😉 😉
pekny den vsetkym. 🙂

perla200
28. feb 2008

ahoj katherinesand...ja od rána chodím na koníka a čakám na tvoju poštu....no to mi je ľúto...hlavu hore. kludne si poplač, to pomáha že vraj...cmuk

katherinesand
28. feb 2008

dakujem. 🙂
teraz som si citala temu tehotenstvo a menstruacia. je tam dost bab, co boli uz tehu a stale normalne menstruovali, ale ja to teraz neberiem na seba 😉, lebo som si ista , ze nie som.

a dost ich tam pise, ze pouzivalo ovulacne testy.
tak si ich tento mesiac kupim a vyskusam od nejakeho 12-teho dna cyklu, aspon budem vediet kedy mam presne ovulaciu. 😉 a potom hop na to. 😀

perla200
28. feb 2008

vidím, že si už trošku kludnejšia, neboj ja veľmi dobre poznám to sklamanie....presne viem ako sa cítiš... no sú baby, ktoré menštruujú aj cez tehotenstvo...ale neboj aj ja cítim, že tento mesiac ma mrcha navštívi a nič z toho nebude...drž sa

danka24
28. feb 2008

ahojte moje priznaky su ....dnes dosla mrcha teplotka sa krasne vysoko drzala a dnes klesla, je mi nanic ☹

katherinesand
28. feb 2008

dik moc. 🙂
a este dufaj, kym nedosli, tak je sanca. 😉 😅

katherinesand
28. feb 2008

danka24,
to mi je luto. ☹
tak sme na tom rovnako. ja som dnes tiez dostala mrsku po 5 dnoch meskania. 😠
ale hned jak odide, ideme dalej a dufam, ze to vyjde. 😉 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre