• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
noooo tvoj fesak ma velice zivotaschopne chvostiky. :grinning: sa mas :grinning:
21. apr 2008 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dohodim ti ho :grinning:
21. apr 2008 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to teda heeeeeeej :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2008 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hanka28 zatial vsetky priznaky co si popisala su presne ako mam ja, tiez ma na vecer bolieva brucho napriklad....a ja som mala poslednu MS 11.3. a dnes som bola prvy krat u doktora a uz som videla malinkatu bodku, takze ak si tehotna uz ti musi test nieco ukazat...kup si ten rapiclear..
21. apr 2008 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby, mozem sa pridat. ja vas tak potajme citam a len sa poucam z vasich skusenosti:slight_smile:
21. apr 2008 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam tiez podozrenie, len sa nechcem nejako unahlit a nechavam to na nahodu. Ale sexik bol v plodne dni a priznaky nejake mam, len ci si ich sama nevyrabam:slight_smile:
21. apr 2008 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Boli ma brusko, ale akoby som uz mrchu mala, ale boli ma tak uz asi tyzden a asi na 2-3 den po sexiku som mala asi 3-4 dni taky cudny biely vytok, co mne sa teda nestava, bolo ho nejako vela, bez zapachu, no bol trosku cudny. Ja teda nemam skusenosti s vytokmi. A prsia ma bolia na dotyk, hlavne bradavky. Teraz cez vikend mam dostat mrsku, tak som zvedava a ak nie tak na buduci tyzden dam test:slight_smile:)))))))
21. apr 2008 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Keby sa podaril maly prcek, to by bolo uplne fajn. Len baby mam problem, ze mam letiet lietadlom. Asi o mesiac, nemohlo by to uskodit?
21. apr 2008 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte chcem sa spytat ak presne viem kedy sme sa snazili o dietatko tak by som sa chcela spytat ako rychlo sa da zistit tehotenskym testo, ze ci som alebo nie som tehotna? dakujem
22. apr 2008 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi 12 dni po ovulacii... v niektorych pripadoch uz 10 den moze byt slaby naznak.... ale najistejsie to je, ked meska ms.... :slight_smile:
22. apr 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky ahojte* vecra pred spinkanim som si vas citala a uz-uz som isla odpisat, ale povedala som si, ze nie, ze vydrzim do testu rano, aby som to nezakrikla. Vcera som necakala mrsku a STALE ju bestiu necakam! Uz tyzden ma boli podbrusko, takmer ako pred MZ, som nafuknuta, mam kruhy pod ocami a bolia ma bradavky - hlavne vecer je vsetko vyrazne! A nechuti mi sladke - to je u mna fakt zazrak! Nuz a dnes rano 2 // !!!!!!!!!!!!!! Som stastna ako blska! Zajtra idem na krv a modlim sa, aby to potvrdili. Citim vsak, ze tento test (po nespocetnom mnozstve inych) je TEN pravy :slight_smile:) Ked si vsimnete, som registrovana uz od ani neviem kedy... tak sa tesim a myslim, ze mame rovnake priznaky :slight_smile:
22. apr 2008 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
len kludne let neboj nič sa tomu nestane :grinning: ja si myslím že tam mimčo bude :grinning: ale vydrž do víkendu a budeš si istejšia a ak budeš tak ajtak pojdeš dokimu a on ti potom povie že či môžeš letiet alebo nie. :grinning: Ale ja si myslím že ano môžeš mám kamošku a tá žije v anglicku a lietala počas tehu a v pohode :grinning:
22. apr 2008 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. apr 2008 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zicas hanka :grinning: , jo ale teraz by mi bol na nic uz mam po ovulke, tak mozno buduci mesiac :grinning:

nellynka podla mna by to lietadlo nemalo uskodit ak bude vsetko v poriadku a ako dlho budes letiet? aj na tom zalezi, ci budes prilis dlho sediet v tom tlaku co je v lietadle.myslim ze niekde na tu bola tema o lietani skus hladat.

PS: ja ma od vcera vecera ten biely vytok od 6 dna ovulky. tak uvidim snad sa zadari, davam tomu volny priebeh MS mam dostat az buduci tyzden vo stvrtok. a este mam odvcera zapchu, ale inak nic zvlastne vklude to moze byt aj PMS aj ked skoro ale moze. Clovek nikdy nevie.
22. apr 2008 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze od posledneho sexu si mozem odratat 10 az 12 dni?
22. apr 2008 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim od toho co sme sa snazilli o dietatko
22. apr 2008 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ibi, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
daji, ale museli ste sa trafit do ovulacie, teda stale je to o tom istom 12dni od ovu..... :dizzy_face:
22. apr 2008 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
IBI gratulujem ti je to supeeeer :slight_smile: aj ja cakám 1 mimi a som štastná ked som na 1 raz vedela otehotniet :grinning: verím vám babulky ked sa snažíte a ten pocit že nič ale nebojte ono sa to vždy podarí ak to už nečakáte :grinning: držím palčeky..... :sunglasses:
22. apr 2008 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale Pikinko skušaj to aj ked ovulku nemáš?????? Aj ja som to tak robila a pozri je tam :grinning:
22. apr 2008 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Velmi pekne Vam dakujem!!! Presne ako hovori pipinka - ja som dnes uplne mimo... Musim ist na sluzobku mimo mesta, v podstate asi to je dobre, inac by som bezala a vsade to vytarala... Takto musim vydrzat. Aspon, ze tu sa mozem podelit o radost! Som mesiac po laparoskopii a po predoslych utrapach som to takto rychlo vobec necakala... stale vo mne hloda ten pocit, ze to nie je pravda (ale uz dva testiky pozitivne :slight_smile:
22. apr 2008 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj je tam mimi :grinning: a zajtra u dokiho uvidíš nejakú bodečku :slight_smile:
22. apr 2008 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. apr 2008 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som len bodečku videla zo začiatku a potom som zasa išla o 2 týždne ledva som sa dočkala a bol tam zajko však albumíku mám foto s 8 alebo 9tt a tam je ako zajo kuk a zasmeješ sa aké to je zlaté :grinning:
22. apr 2008 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooooojte dievcata :grinning: :grinning: tak ja uz dnes nemam vytok...a teplotka dnes vyskocila hore :grinning: co noveho?
22. apr 2008 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem
22. apr 2008 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poslednu menstruaciu som mala od 7 aprila do 9 aprila. Ale 5 a 6 aprila bola moja menstruacia 1 kvapka za cely den. Naostro sme isli 18 a 19 aprila a potom uz nie. Mozem byt tehotna?
22. apr 2008 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ibi gratulujeeeeeem, to je skvela novinka. cloveku to hned zdvyhne naladu. :wink:

pipinkia ved mi trtosime stale :grinning: tento mesiac snad kazdy druhy den akurat po ovulke sme si dali chvilku pauzu hlavne preto ze sme obaja kapanecek vystaveni.
ale do MS este urcite nieco stihneme. :wink:, ale teplota mi stupa zavratne hore a krcok mam uz uzavrety takze nemyslim ze by sa to uz teraz zadarilo.
22. apr 2008 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daji mozes, len treba este pockat.
22. apr 2008 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kolko mam cakat?
22. apr 2008 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
test mi to asi este neukaze ze?
22. apr 2008 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok