• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
skoda
23. apr 2008 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no 3 dni po snazeni ti neukaze nic lebo este nemas uhniezdene vajicko, najlepsie je robit si test az ked vynecha MS aspon 3 dni.

ja si test nebudem robit skor ako mi vynecha MS minuly mesiac som minula 3 testy skusala som to na 6, 10 a este aj tri dni potom co som dpstala MS lebo bola divna.
takze teraz si pekne pockam a hotovo budem sa hrat na bobrika trpezlivosti. :slight_smile:
23. apr 2008 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nuz daji aj ty budes dzat bobrika trpezlivosti :grinning:
23. apr 2008 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to vyzera
23. apr 2008 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to cele na nervy
23. apr 2008 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daji, ty si strasne zlata.... to su vsetky zacinajuce snazilky na tom podobne ako ty :wink: uz pri oplodneni by chceli vediet, ci sa to podarilo.....
neboj, na vsetko treba cas, ak sa to podarilo, dozvies sa to, ak nie, aj tak sa to dozvies.... :slight_smile:
23. apr 2008 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a nemas ziadne priznaky? lebo moze byt ze si nie? a asi ani doktorka nic nezisti ze? pretoze v piatok sa k nej chystam tak ci tak
23. apr 2008 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daji, ani dr. este asi nic neuvidi, max. uvidi sliznicu, ci je dost vysoka.... a ci bola ovu... (ak ma uzv)
na priznaky je tiez pomerne skoro 3 dni po oplodneni.... a ty vlastne ani nevies, ci ste sa trafili do ovu.... vsetko ukaze cas..
a keby to teraz nevyslo, radim sledovat sa par cyklov, napr. meranim teploty a sama budes vediet, kedy asi nacasovat sexik.... :wink:
23. apr 2008 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daji a vsetky ostatne - moja jedina rada - NEMYSLIET NA TO NEUSTALE!

ja viem, ze sa to neda uplne, ale cim viac na to budete mysliet, tym to bude horise, ked vam pride mrcha!
viem presne o com hovorim - od mojej poslednej ovulky, som sa stale sledovala, mala som vsetky mozne tehu priznaky a strasne som sa tesila, ze mi uz 5 dni meska a zrazu "nadhera" dorazila - celu nedelu som preplakala! :frowning2:

takze sa jednoducho snazte na to nemysliet - lebo psychikou si aj oddalujete mrchu.

drzim vam vsetkym palce, aby to dopadlo tehotenstvom! :slight_smile:
23. apr 2008 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chvílu som offline a vy ste už o tri strany popredu. :grinning: . chcela by som niektorú z vás poprosiť, či by mi neposlala nejaký link na to kde sa robia grafy nameranej BT. určite ste to tu niekde spomínali ale nejako sa mi nechce hladať. dopredu ďakujem. :slight_smile:
23. apr 2008 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
23. apr 2008 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooo ten nas mozog je riadna hnusoba, vklude ta presvedci ze si tehu aj ked nie si tehu a potom si z toho taka zblbnuta ze ti este aj mrcha vynecha. :angry: je to v prdeli.
podvedomie je svina.

priznaky nemam ziadne len biely vytok a picha ma v podbrusku ale to mozu byt vklude
aj kramy minuly mesiac som si bola ista ze som v tom mala som vsetky priznaky teraz nic. tak uvidim nevzrusujem sa.
23. apr 2008 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si tiez dneska spravila graf na fertilityfriend tak som vlastna zistila ze som si zle vypocitala ovulku tento mesiac nastastie len o jeden den tak snad to nevadi :slight_smile:
23. apr 2008 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ho sem hod :wink:
23. apr 2008 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pikino zdrave muzske spermije preziju v tvojom tele 2-5 dni! takze, vobec nevadi, ked ste sa nemilovali presne v den ovulky! :wink:
23. apr 2008 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

snad to pojde otvorit

ved hej ale odkial mam vediet ze tie chvostiky su naozaj take zivotaschopne v dnesnej dobe.
23. apr 2008 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem katy, už som sa aj zaregistrovala na tej nemeckej, :sweat_smile:
23. apr 2008 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pikino, nejde to...
vlavo chod na sharing a tam na Home Page Setup tam klikni a objavi sa ti adresa pod
Your Charting Home Page Web Address:
a tu skopiruj
:slight_smile:

dadka, sikulka :wink:
23. apr 2008 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pikino to nemozes vediet - v tom mozes len dufat! :wink: :wink:

inak ja som mojmu drahemu kupila vitaminky, ktore su dobre na muzsku prostatu a spermije, aby boli zivotaschopnejsie a priebojnejsie - tak uvidime, ci mu pomozu!
:slight_smile:
23. apr 2008 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem tam tu adresu najst. asi som slepa. :unamused:
23. apr 2008 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
23. apr 2008 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nejak blbne ten konik :unamused:
23. apr 2008 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Co su to za vitaminy krpcek?
23. apr 2008 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
volaju sa CEM-M zdravie muza - je to taky komplet na vsetko! :slight_smile:
23. apr 2008 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahaaaaa hned mu nakupim :slight_smile:, nejako ho ukecam trebars ze snimi schudne hehe :grinning:
23. apr 2008 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj ked videl ako som celu nedelu preplakala a potom su mu povedala,ze aj on by moholo papat nejake vitaminy - tak nemal namietky!
som mu povedala, ze ho to urcite nezabije a ze nam to len pomoze - a ked som mu ich v pondelok davala som mu este povedala, ze su dobre aj na ocka (kedze on sedi cely den za PC)!

a ja papam Calibrum babyplan! :slight_smile:
23. apr 2008 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tiez papam babyplan, okrem toho este kyseliny listovu a lactobacily.

ten moj tiez sedi cely den za pocitacom uz aj zrak sa mu zasa zhorsil. tazko s nim.
23. apr 2008 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis tak mu povedz, ze to ma na ocka, aby ta lepsie videl aka si krasna! :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2008 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo jo. :grinning:
alebo mu poviem ziadne pilulky, ziadny sexik hehe :grinning:
23. apr 2008 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásne ránko babulky ... co nové ? Mne včera lekár nič nepotvrdil ani nevyvrátil a ani mi nepichol vyvolávačku, lebo nemal injekcie...hii... mám čakať do soboty... dnes je to 12 deň čo mi mešká :frowning2: ... mám len biely výtok a svrbí ma škatulka... :astonished: hii.. myslíte,že na ultrazvuku mohol niečo vidieť... ?
24. apr 2008 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok