Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

daji
23. apr 2008

skoda

pikino
23. apr 2008

no 3 dni po snazeni ti neukaze nic lebo este nemas uhniezdene vajicko, najlepsie je robit si test az ked vynecha MS aspon 3 dni.

ja si test nebudem robit skor ako mi vynecha MS minuly mesiac som minula 3 testy skusala som to na 6, 10 a este aj tri dni potom co som dpstala MS lebo bola divna.
takze teraz si pekne pockam a hotovo budem sa hrat na bobrika trpezlivosti. 🙂

pikino
23. apr 2008

nuz daji aj ty budes dzat bobrika trpezlivosti 😀

daji
23. apr 2008

tak to vyzera

daji
23. apr 2008

je to cele na nervy

katy2
23. apr 2008

daji, ty si strasne zlata.... to su vsetky zacinajuce snazilky na tom podobne ako ty 😉 uz pri oplodneni by chceli vediet, ci sa to podarilo.....
neboj, na vsetko treba cas, ak sa to podarilo, dozvies sa to, ak nie, aj tak sa to dozvies.... 🙂

daji
23. apr 2008

a nemas ziadne priznaky? lebo moze byt ze si nie? a asi ani doktorka nic nezisti ze? pretoze v piatok sa k nej chystam tak ci tak

katy2
23. apr 2008

daji, ani dr. este asi nic neuvidi, max. uvidi sliznicu, ci je dost vysoka.... a ci bola ovu... (ak ma uzv)
na priznaky je tiez pomerne skoro 3 dni po oplodneni.... a ty vlastne ani nevies, ci ste sa trafili do ovu.... vsetko ukaze cas..
a keby to teraz nevyslo, radim sledovat sa par cyklov, napr. meranim teploty a sama budes vediet, kedy asi nacasovat sexik.... 😉

krpcek
23. apr 2008

daji a vsetky ostatne - moja jedina rada - NEMYSLIET NA TO NEUSTALE!

ja viem, ze sa to neda uplne, ale cim viac na to budete mysliet, tym to bude horise, ked vam pride mrcha!
viem presne o com hovorim - od mojej poslednej ovulky, som sa stale sledovala, mala som vsetky mozne tehu priznaky a strasne som sa tesila, ze mi uz 5 dni meska a zrazu "nadhera" dorazila - celu nedelu som preplakala! ☹

takze sa jednoducho snazte na to nemysliet - lebo psychikou si aj oddalujete mrchu.

drzim vam vsetkym palce, aby to dopadlo tehotenstvom! 🙂

dadka9
23. apr 2008

chvílu som offline a vy ste už o tri strany popredu. 😀 . chcela by som niektorú z vás poprosiť, či by mi neposlala nejaký link na to kde sa robia grafy nameranej BT. určite ste to tu niekde spomínali ale nejako sa mi nechce hladať. dopredu ďakujem. 🙂

katy2
23. apr 2008

dadka:
anglicka: http://www.fertilityfriend.com/
nemecka: http://www.wunschkinder.net/
a perfektna stranka o merani: http://merenibt.xf.cz/

pikino
23. apr 2008

joooo ten nas mozog je riadna hnusoba, vklude ta presvedci ze si tehu aj ked nie si tehu a potom si z toho taka zblbnuta ze ti este aj mrcha vynecha. 😠 je to v prdeli.
podvedomie je svina.

priznaky nemam ziadne len biely vytok a picha ma v podbrusku ale to mozu byt vklude
aj kramy minuly mesiac som si bola ista ze som v tom mala som vsetky priznaky teraz nic. tak uvidim nevzrusujem sa.

pikino
23. apr 2008

ja som si tiez dneska spravila graf na fertilityfriend tak som vlastna zistila ze som si zle vypocitala ovulku tento mesiac nastastie len o jeden den tak snad to nevadi 🙂

katy2
23. apr 2008

tak ho sem hod 😉

krpcek
23. apr 2008

pikino zdrave muzske spermije preziju v tvojom tele 2-5 dni! takze, vobec nevadi, ked ste sa nemilovali presne v den ovulky! 😉

pikino
23. apr 2008

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

snad to pojde otvorit

ved hej ale odkial mam vediet ze tie chvostiky su naozaj take zivotaschopne v dnesnej dobe.

dadka9
23. apr 2008

ďakujem katy, už som sa aj zaregistrovala na tej nemeckej, 😅

katy2
23. apr 2008

pikino, nejde to...
vlavo chod na sharing a tam na Home Page Setup tam klikni a objavi sa ti adresa pod
Your Charting Home Page Web Address:
a tu skopiruj
🙂

dadka, sikulka 😉

krpcek
23. apr 2008

pikino to nemozes vediet - v tom mozes len dufat! 😉 😉

inak ja som mojmu drahemu kupila vitaminky, ktore su dobre na muzsku prostatu a spermije, aby boli zivotaschopnejsie a priebojnejsie - tak uvidime, ci mu pomozu!
🙂

pikino
23. apr 2008

neviem tam tu adresu najst. asi som slepa. 😒

pikino
23. apr 2008

nejak blbne ten konik 😒

pikino
23. apr 2008

Co su to za vitaminy krpcek?

krpcek
23. apr 2008

volaju sa CEM-M zdravie muza - je to taky komplet na vsetko! 🙂

pikino
23. apr 2008

ahaaaaa hned mu nakupim 🙂, nejako ho ukecam trebars ze snimi schudne hehe 😀

krpcek
23. apr 2008

moj ked videl ako som celu nedelu preplakala a potom su mu povedala,ze aj on by moholo papat nejake vitaminy - tak nemal namietky!
som mu povedala, ze ho to urcite nezabije a ze nam to len pomoze - a ked som mu ich v pondelok davala som mu este povedala, ze su dobre aj na ocka (kedze on sedi cely den za PC)!

a ja papam Calibrum babyplan! 🙂

pikino
23. apr 2008

ja tiez papam babyplan, okrem toho este kyseliny listovu a lactobacily.

ten moj tiez sedi cely den za pocitacom uz aj zrak sa mu zasa zhorsil. tazko s nim.

krpcek
23. apr 2008

no vidis tak mu povedz, ze to ma na ocka, aby ta lepsie videl aka si krasna! 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

pikino
23. apr 2008

jo jo. 😀
alebo mu poviem ziadne pilulky, ziadny sexik hehe 😀

palculienkkka
24. apr 2008

krásne ránko babulky ... co nové ? Mne včera lekár nič nepotvrdil ani nevyvrátil a ani mi nepichol vyvolávačku, lebo nemal injekcie...hii... mám čakať do soboty... dnes je to 12 deň čo mi mešká ☹ ... mám len biely výtok a svrbí ma škatulka... 😲 hii.. myslíte,že na ultrazvuku mohol niečo vidieť... ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre