Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

petrzalkaa
21. máj 2008

Ahoj dievčatá ,ja som dnes 26DC, som si rano urobila test,najprv tam nič nebolo a teraz po hodine vidim druhu čiarku,ale len akoby tienik,je to skor akoby náznak kde tá čiara má byť,neviem či to niečo značí,ale nevyzerá moc ako ružová. Vaječníky a prsia ma už nebolia,ale začala som mať bolesti v podbrušku,akoby taký tlak ohraničujúci maternicu.Čo si o tom myslíte?

mareklucka
21. máj 2008

Ahoj petrzalkaa,samozrejme že možeš byť tehu,intenzita čiarky nerozhoduje.Ale skus testik o dva dni.Ten tlak može byť preto,že sa Ti zväčšuje maternica (teda ak si tehu),držim palce 😉

diusa
21. máj 2008

Ahojte kocky, mozete mi poradit? 😅 Dlho som nebola na tejto stranke, lebo som uz s toho nestastna .Zmenila som konecne lekara a ten mi zacal znovu liecbu clostilbegytom , a sledoval folikulky. Boli 2 jedna mala 26 a druha 24 /neviem coho/ a 14 den mi pichol pregnyl 5000. Obe folikulky praskli a vytvorilo sa aj zlte teliesko. Moja otazocka je - Som 22 cyklu a 8DPO . Na 5 a 6 DPO ma stasne pichalo vo vajecnikoch , cela som nafuknuta ako balon a unavena. Teplotka sa mi drzi na 37,1. Je to tym clostylom a pregnylom tie teploty? Alebo mozem byt tehu. kedy by som mohla po pregnyle testovat? Prosim poradte mi a povedzte nazor. Uz som rok zufala. Dakujem

diusa
21. máj 2008

pertzalkaa- ja ked som bola tehu tiez som testovala pred MS a kedze test bol negativny tak som ho hodila do kosa. Asi po hodke mi to nedalo a vybrala som ho a bol tam // slabulinky tienik. Potom som testovala v den a po MS /ktora nebola/ . A bola som tehu. Skoda ze to nevislo.Drzim palce.

ibi
21. máj 2008

Perzalkaa aj ja mam taku skusenost. moj uplne prvy test bol cca 26-28 DC a najskor nic, isla som na hodinku na sport a ked som sa vratila - slabulinka druha ciarka - manzel mi hovoril, ze nech to neberiem vazne...ale o dva dni uz bola jasna ciarka do 10sekund 🙂 Inac zavisi aj od druhu testu. Viem, ze su take co tu niekde kocky pisali, ze ukazuju falosnu pozitivitu... drzim palce k miminku!
Diusa, neporadim...zial, ale vyzera to nadejne...

diusa
21. máj 2008

Nikto mi nevie poradit? ☹ Nemate take skusenosti? Neviem ci sa mozem tesit alebo zase 😢

zuzec
21. máj 2008

diusa, ano tienik sa moze objavit aj po dlhsom case, ked vlastne to vlastne uschne od mocu...mne sa to tiez stalo, tiez som ho tahala z kosa 🙂 🙂 🙂 ale tiez mi to nevyslo ☹ a ta teplota je dobre ze je vysoka, znaci ze prebehla ovulka, tak drzim palce nech sa teplota neznizi 😉

diusa
21. máj 2008

zuzec- este som netestovala. ja hovorim o predchadzajucom tehu, ktore skoncilo , tak zer sme o babetko prisli. Ale teraz meriam teplotku a je vyssia, tak neviem ci to nesposobil pregnyl. Dufam ze "ibi" ma pravdu a pregnyl tam uz neni . A ja som tehu. citim sa divno. 😉

zuzec
21. máj 2008

neboj ja som ta pochopila o com si pisala a tiez som prisla o babatko, preto som napisala ze mi to tiez nevyslo ☹ ale teraz nam to vyjde...musi!

diusa
22. máj 2008

zuzec- ty si zlata, 🙂 teraz nam na 100% musi vyjst budem ti drzat palceky. Vidim ze si z TT. Aj ja uz musim zmenit pas.

petrzalkaa
22. máj 2008

Ahojte dievčatá,tak to vyzeralo teraz somnou naozaj nádejne,no dnes v noci som dostala obrovské bolesti vaječníkov a ráno ms,je však nejaká divná,pripadá mi akoby som mala aj ms/riadnu krv/ aj nejaký priesvitný výtok,neviem,čo to znamená,nemávam takúto ms...
tak a asi budeme snažilkovať dalej,ale už sa nebudem nad tým tolko vzrušovať a pozorovať sa,je to vyčerpávajúce... ☹

zuzec
22. máj 2008

skoda petrzalkaa ☹ a mas pravdu s tym pozorovanim, aj ked je divne ze si mala ten tienik na teste, ale ja som si tiez vela krat myslela ze vidim ciarku a to som mala ocny klam, lebo som videla tu kontrolnu a na tu si oko zvyklo a potom ma to salilo ze vidim aj tu druhu ☹ najlepsie je na to nemysliet, aj ked ja sama viem ake je to tazke..teraz sa ucim na statnice a tiez na nic ine nemyslim len na to ci som tehu alebo nie...zajtra snad budem vediet na com com 😨

zuzec
22. máj 2008

teda na com som 🙂

diusa
22. máj 2008

Kocky, prepacte ze sa vam do toho miesam ale neda mi to. Aj ja som uz rezignovala na samopozorovanie. ja uz mam tehu priznaky vyse roka.
petrzalkaa - tak to mi je luto. Ale este to nemusi byt stratene.

zuzec- ako to zvladas? A ja sa ucim na statnice a nemozem prestat mysliet na to ci som alebo niesom tehu. A to je vraj psychika velmi dolezita. Ale ako na to nemysliet? ja uz by som testovala. Ale zase ked bude / len jedna tak sa prestanem ucit a upadnem do depky. Horsie ked dostanem MS, to som vyradena na 2-3 dni.

petrzalkaa
23. máj 2008

Ahojte zuzeec a diusa,dakujem vam za podporu,veru je to ťažké po roku nemyslieť na to...ja sa len čudujem ako v pohode to berú chlapi,teda ten môj,vraj ved ked pan boh dá.... 😒 ....už som pomaly alergická na tú vetu.... 😀 ale v pohode,ved sranda musí byť...Diuska,tak sme na tom rovnako,tehu príznaky už vyše roka a fakt ma to prestáva baviť...pomaly si myslím,že to všetko mám za trest,len škoda,že neviem za čo... 😖
Držím vám kočky palčeky,nech vám to čoskoro vyjde!!!!tak myslite pozitívne 🙂

zuzec
23. máj 2008

caute, no dnes som testovala lebo podla mojho stareho cyklu ktory som mala pred potratom by som mala dnes dostat kramy a zatial nikde nic, aj teplotku som mala dneska 36,9 co je podla mna zatial dost vysoka...ale dnesny testik mi este nic neukazal ☹ ☹ ale zatial som este kludna lebo predtym mi tri dni pred mrchou tiez prd ukazal a bola som uz tehu...tak este pockam, predpokladam ze mam posunuty o par dni cyklus kvoli tomu missedu, ale hlavne je ze ovulka bola 😉

diusa
23. máj 2008

petrzalkaa- ten moj mi hovori "nemysli na to ved sa utrapis, ked na to nebudes mysliet tak to pride" . Ja som zase alergicka na to "utrapis sa" 😀 . Ani ja to nechapem preco sa nam tak nedari. Sme v poriadku spermiogram - na 1 * Moje vajicka jedno 24 druhe 26, aj praskli a ovulka prebehla, beriem clostil aj pregnyl pribrala som uz 7 kg som cela vyhadzana. A po ovulke nepijem kavu ani alkohol , necvicim - len aby som neublizila babatku, pocuvam mozarta, a kazdy mesiac praaask mrcha. Zaciatkom juna teda teraz sa nam malo narodit babenko, tak mi je tak na figu ked si na to pomyslim. 😢 Ale teraz by to mohlo vyjst, dnes som nemerala teplotku, ale prsia ma bolia aj podbrusko aj ma hrozne nafukuje som ubnavena. Ale to mam kazdy mesiac. / tajne dufam , zu teraz snad ☹ / Uz by som chcela testovat ale som len 24 DC tak sa mi to asi neoplati sa stresovat.

zuzec- drzim palce.Mozno to bude ono. 😉 😉 😉

Baby pozeram titanic a uz aj placem. Vzdy som plakala az nakonci. Uz som to videla 100 krat. 😀

samko06
23. máj 2008

ahojte, teraz sme u kamaratky (ktora mi tuto stranku poradila a u ktorej som sa sem aj registrovala) a kedze doma net uz nemame, tak sa chcem rychlo spytat?
chcem len vediet ci ma moze palit zaha, ak som len 25 DC?, okrem toho ma bolia aj prsia
Dakujem 😉

vejinka
24. máj 2008

samko...palit zaha ta nemoze tak skoro ..ak myslis na tehotenstvo..najskor sa vyskytuje niekedy medzi 20-25tt..ale tie prsia zasa mozu boliet aj ako jeden z priznakov..ale mna bolievali aj ked som cakala kramy. takze to su velmi nejasne priznaky. inak niekoho pali zaha aj cely zivot..takze jeden z tych lepsich sposobov ako zistit ci si alebo niesi je test..ale ten si rob az tyzden - dva po vynechani.

samko06
24. máj 2008

dobre ranko 🙂
vejinka, pytala som sa preto lebo mna v zivote nepalila zaha a navyse kamaratka co pred 2 tyzdnami porodila, tak tu zaha palila cele tehotenstvo od zaciatku po koniec

vejinka
24. máj 2008

samko..no veru ani mna klop klop klop a dufam ze ani nebude..nemusela by ale skor by som stavila na ine sposoby ako zistis ci si tehu alebo nie..to palenie zahy je vazne take neisteee

petrzalkaa
24. máj 2008

Ahoj diusa,je mi to fakt luto,ze mas take trapenie...ja som veru na tom podobne...vysetrenia,lieky,vitaminy,nervaky,kedy to vyjde a je to tazke sa na to vykaslat...chce to fakt vela trpezlivosti...ale vidim,ze mas dobre priznaky,tak snad ti to vyjde,velmi ti drzim palceky!!! 😉

diusa
24. máj 2008

ahoj pertzalkaa, a ty si na tom ako. MS dufam ze este nedorazila. Nech ti ani nechodi aspon 40 tyzdnov. 😉 Ale ked si tam mala jemny tienik vyzera to dobre. Aj ja som mala prvy krat len tienik.

zuzec
24. máj 2008

diusa, mozno si nepostrehla, ze petrzalkaa pisala ze dostala ms ☹ ale ja mam tiez niekedy misung z toho ktora co pise, potom sa to pletie 😉 ako to inak s tebou vyzera?
petrzalkaa a jaka je ta ms? pisala si ze je nejaka divna...
mne stale este nedorazila a mam uz taky priesvitny vytok, ktory som mala aj predtym namiesto ms ked som bola tehotna...dufam ze to bude ono..

petrzalkaa
24. máj 2008

Diusa ano písala som,že už to na mna prišlo,žial,pritom som si bola istá,že tie príznaky sú už ono,možno to aj bolo ,ale sa to neudržalo,neviem,tak som to cítila....
zuzec tá ms sa potom riadne spustila,takže teraz chrlím jak červená fontána... ☹
zuzec držím ti moc,moc palčeky,nech ti to vyjde!!! 😉
tak dajte potom vedieť ako pokračujete!
Zatial sa majte krásne 🙂

stell
24. máj 2008

ahojte kočky..tak potrebujem radu od Vás skúsených maminiek,čakateliek atď🙂
neviem či som v tom 😒 tak pekne od začiatku: ms som mala naposledy pred 1,5 týždňom po 27 dňoch (ja to mávam pravidelne-raz po 30 dňoch, potom po 28, 30,28,30...a stále tak) teraz som mala mať po 28 a prišiel mi o deň skôr-už to ma vydesilo-nestáva sa mi to! a teraz-asi posledné 3 týždne mi rastie bruško-vyditeľne a nemám pocit,že nejak viacej jem..obzerám sa a obzerám a je stále väčšie a väčšie! ale nemám žiadne príznaky-nie je mi zle,nezväčšili sa mi prsia ani nič podobné-iba hnačku som mala asi za 2 týždne 4krát,čo sa mi stalo prvýkrát,ale to asi zo stravy 😀 ale to bolo pred ms! od ms som nemala sex 😖 a vždy to robíme s kondómom-a nikdy nepraskol...ale mám strach,lebo som počula,že veľa ženám sa stáva,že aj počas prvých mesiacov tehotenstva mávajú menzes! je to možné? dúfam,že nie🙂
a môžem si spraviť test aj teraz-pred ms-aj keď mi nevynechalo?
tak dúfam,že to bruško bude iba výstrelok môjho tela🙂 a ako rastie tehotenské bruško? nad vaječníkmi, či pod prsiami?
ďakujem Vám moc,že mi venujete čas a odpíšete 😉

diusa
24. máj 2008

zuzec , petrzalka- Prepacte ze pisem tak neskoro, medzi netom sa ucim.

zuzec - ja som to postrehla, petrzalka pisala o divnej mrche s vytokom bielim, tak som si myslela ze to je len spinenie, ktore je na zaciatku tehulkovania bezne. Az teraz pisala ze uz je normalna MS. Ja som len 25DC ale teplotka je stale 37,1. A mam take zvlastne pocity v brusku, ako by som bola klokan a nieco mala vo vaku. 😀
Neviem preco ale strasne som nafuknuta. A to nemyslim len brucho, ale citim sa taka naliata a velka cela, hlavne vecer. A co je cudne, rano ma vzdy prezenie aj 2 krat. Strasne ma bolia prsia a picha v podbrusku, ale to stale pred MS. Zuzec a ty si uz testovala? Drzim ti palce.

petrzalka- myslela som ze to je len spinenie, je mi to luto. Ale mozno to bolo ono, ked si videla ten tienik na teste. Ale to by si musela mat velmi silnu MS , ja som uz vedela z HCG ze sme o baby prisli len sme cakali na kiret a vtedy sa to spustilo. A to nebola MS normalna. To ako kedy si pustila s prepacenim vodovodny kohutik . Ale zase ja ti neviem radit lebo ja som zo svojho tela poslednu dobu dost zblbnuta.

petrzalkaa
24. máj 2008

Ahoj dius,ved práve,je to tak ako si písala....sice som dostala o jeden den skôr,ale s obrovskými bolesťami vaječníkov a spustilo sa mi to potom "prúdom" teda velmi silná s velkými kusmi sliznice,tak neviem prečo,ale už druhý krát som mala takú strašne silnú ms....kým sme sa nesnažili o babo,bola som v pohode,ani som nevedela kedy a ako mám ms a odvtedy ako sa snažíme mi furt niečo hapruje,už som z toho na nervy ☹
dius možno si tehulka a máš príznaky,ale ked píšeš,že to máš pred ms,tak to môžu byť aj predms stavy-pms.No ale ved ešte vydrž a uvidíš,za pár dní budeš vedieť ako si na tom.... 😉
my máme zas celý mesiac snažilkovania pred sebou....ja už ale vlastne ani neviem či sa na to teším.... 😒 asi to všetko robí psychika,však...viem,neberiem to,žeby sme to robili nasilu,to je v pohode,ale vždy som sa tešila,že už sa to môže podariť,teda každý další mesiac a teraz som nejak rezignovala.... ☹ no snád ma to prejde,ako nášho psa auto 😲 to bol for!
diuš stále ti držím palčeky!!!

stell
24. máj 2008

ahojte kočky..tak potrebujem radu od Vás skúsených maminiek,čakateliek atď🙂
neviem či som v tom tak pekne od začiatku: ms som mala naposledy pred 1,5 týždňom po 27 dňoch (ja to mávam pravidelne-raz po 30 dňoch, potom po 28, 30,28,30...a stále tak) teraz som mala mať po 28 a prišiel mi o deň skôr-už to ma vydesilo-nestáva sa mi to! a teraz-asi posledné 3 týždne mi rastie bruško-vyditeľne a nemám pocit,že nejak viacej jem..obzerám sa a obzerám a je stále väčšie a väčšie! ale nemám žiadne príznaky-nie je mi zle,nezväčšili sa mi prsia ani nič podobné-iba hnačku som mala asi za 2 týždne 4krát,čo sa mi stalo prvýkrát,ale to asi zo stravy ale to bolo pred ms! od ms som nemala sex a vždy to robíme s kondómom-a nikdy nepraskol...ale mám strach,lebo som počula,že veľa ženám sa stáva,že aj počas prvých mesiacov tehotenstva mávajú menzes! je to možné? dúfam,že nie🙂
a môžem si spraviť test aj teraz-pred ms-aj keď mi nevynechalo?
tak dúfam,že to bruško bude iba výstrelok môjho tela🙂 a ako rastie tehotenské bruško? nad vaječníkmi, či pod prsiami?
ďakujem Vám moc,že mi venujete čas a odpíšete

petrzalkaa
24. máj 2008

Ahoj stell,ani neviem kde začať...bruško rastie dole pod pupkom,ale to až okolo druhého mesiaca,to zväčšovanie môže byť spôsobené aj inými faktormi-nadúvanie,možno cysty...nemáš bolesti? no ved si urob test a uvidíš,prípadne ak ťa to velmi znepokojuje,chod k lekárovi. Hnačka však tiež môže byť príznakom tehu...a aj menzes môžeš mať aj ked si tehu...rozhodne testni a pokračuj lekárskym vyšetrením.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre